{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
10:45
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
SCHEERS STORM - PICKLES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
13:30
15:23
Nr.
Tijd
Combinatie
UTEN LIENE - BABY ROOS
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
GHYSELS SIEM - WOUD'S LADY
MICHAUX BENTE - FLOYD
MICHAUX WARRE - NIKA
VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
VANGOETHEM LILY - WEISETTER KITTY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
10:30
13:38
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
DE CLERCK LOUISE - FURY
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
DIERCKENS HANNELORE - BRUINTJE
HEYVAERT BRIEK - BENTO
LEO OONA - PLAY BOY
REMAUT TOON - MEXX
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
13:30
15:23
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS ELISABETH - PEPPERONI
CORDEMANS LOUIE - MG
GYSBRECHTS CHARLES - DAISY
NUSSBAUM FINN - PRESTON
PATERNOT LOTTE - CARLO
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
13:00
14:53
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS HANNE - FLORIS
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
PINT FRAN - PINKEL
RUELL HANNES - WELSH BOY
SEGERS LARS - PRESCO
SMETS PAULINE - IRENE
THEUNIS LISA - MNM
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
10:00
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
CORDEMANS CAS - PINKEL
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
GHYSELS CAS - LIMITHE
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
NAUDTS TOM - MOLENHORST MINK
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
WINNEN LANDER - TIMON TAR
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A5 (C)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
ROTTIE RENSKE - DARIO
VAN HAUTEGEM LISA-MARIE - DIVINA
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
13:00
14:53
Nr.
Tijd
Combinatie
COLMAN LOUISE-MARIE - PINK
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:30
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
08:30
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
PYPENS RUNE - TOPICA VAN HET GOORHOF
ROESEMS LIEZE - NIK
SCHEERS BRENT - COLETTE
SCHEERS BRENT - WONDER
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A6 (D)
13:00
14:53
Nr.
Tijd
Combinatie
CORDEMANS LOTTE - KENYA
SINAP LOLA - JINGLES
SWINNEN LOTTE - ANGELO
VANDERMEULEN CLÉO - NO WAY VAN DE VONDELHOEVE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
10:30
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHEMBRI ERIN - ORCHID'S DIMARA
VAN OVERSTRATEN MATHIAS - BELLE STARR
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
09:53
Nr.
Tijd
Combinatie
BERLAIMONT YUNA - MISTER
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
HEREMANS LIESE - NIMMER D'OR
RAMOUT KYARA - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
VAN LAER ILONA - RING LIVELY
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
10:00
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
DE POORTER DELPHINE - CUPI
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
GOOSSENS CLARA - BELLA
GYSBRECHTS XANDER - ORCHID'S TORONTHA
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
HOUBEN LORE - VLEK
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
MENNEKENS MARIE - ILONKA
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
STEVENS ELINE - COLLÉ
STEVENS ELINE - JORDY
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
VAN LAECKEN BRITT - KATTINGKA
VAN WESEMAEL ANAÏS - DEMPSY RACHELLE
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VANDERMEULEN PHEBE - KNOCKILLAREE STAR
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
WILLAERT JULIE - QUERIDA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
14:30
17:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
DE CONINCK FIEN - DONA
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
MASSAGÉ FIEN - LIESJE
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
MASSAGÉ FIEN - LENTE
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
VAN ROSSEM NIELS - ANGEL
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
15:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
PORCU CARLA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
11:00
15:08
Nr.
Tijd
Combinatie
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
DE CUYPER TESS - ZAI
DE KOSTER LORE - CELVIN
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
GIETS ILONA - HANTINO
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
PORCU CARLA - SHAKIRA VAN DE BLOEMENHOEVE
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
LENAERTS FLEUR - JINNE
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
10:45
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
SCHEERS STORM - PICKLES
4
Ring 4: STIJL Klasse A3 (A)
13:30
15:23
Nr.
Tijd
Combinatie
UTEN LIENE - BABY ROOS
3
Ring 3: STIJL Klasse A5 (A)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
GHYSELS SIEM - WOUD'S LADY
MICHAUX BENTE - FLOYD
MICHAUX WARRE - NIKA
VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
VANGOETHEM LILY - WEISETTER KITTY
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
10:30
13:38
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
DE CLERCK LOUISE - FURY
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
DIERCKENS HANNELORE - BRUINTJE
HEYVAERT BRIEK - BENTO
HEYVAERT STERRE - BENTO
LEO OONA - PLAY BOY
REMAUT TOON - MEXX
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
9
Ring 9: STIJL Klasse A3 (B)
13:30
15:23
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS ELISABETH - PEPPERONI
CORDEMANS LOUIE - MG
GYSBRECHTS CHARLES - DAISY
NUSSBAUM FINN - PRESTON
PATERNOT LOTTE - CARLO
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
8
Ring 8: STIJL Klasse A5 (B)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
7
Ring 7: STIJL Klasse A6 (B)
13:00
14:53
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS HANNE - FLORIS
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
PINT FRAN - PINKEL
RUELL HANNES - WELSH BOY
SEGERS LARS - PRESCO
SMETS PAULINE - IRENE
THEUNIS LISA - MNM
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
10:00
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
CORDEMANS CAS - PINKEL
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
GHYSELS CAS - LIMITHE
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
NAUDTS TOM - MOLENHORST MINK
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
WINNEN LANDER - TIMON TAR
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
14:30
17:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
DE CONINCK FIEN - DONA
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
MASSAGÉ FIEN - LIESJE
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
15
Ring 15: STIJL Klasse A5 (C)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
ROTTIE RENSKE - DARIO
VAN HAUTEGEM LISA-MARIE - DIVINA
14
Ring 14: STIJL Klasse A6 (C)
13:00
14:53
Nr.
Tijd
Combinatie
COLMAN LOUISE-MARIE - PINK
13
Ring 13: STIJL Klasse A7 (C)
10:30
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
08:30
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
PYPENS RUNE - TOPICA VAN HET GOORHOF
ROESEMS LIEZE - NIK
SCHEERS BRENT - COLETTE
SCHEERS BRENT - WONDER
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
MASSAGÉ FIEN - LENTE
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
VAN ROSSEM NIELS - ANGEL
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
15:00
15:08
Nr.
Tijd
Combinatie
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
PORCU CARLA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
21
Ring 21: STIJL Klasse A6 (D)
13:00
14:53
Nr.
Tijd
Combinatie
CORDEMANS LOTTE - KENYA
SINAP LOLA - JINGLES
SWINNEN LOTTE - ANGELO
VANDERMEULEN CLÉO - NO WAY VAN DE VONDELHOEVE
20
Ring 20: STIJL Klasse A7 (D)
10:30
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHEMBRI ERIN - ORCHID'S DIMARA
VAN OVERSTRATEN MATHIAS - BELLE STARR
19
Ring 19: STIJL Klasse A8 (D)
08:00
09:53
Nr.
Tijd
Combinatie
BERLAIMONT YUNA - MISTER
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
HEREMANS LIESE - NIMMER D'OR
RAMOUT KYARA - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
VAN LAER ILONA - RING LIVELY
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
18
Ring 18: STIJL Klasse B (D)
10:00
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
DE POORTER DELPHINE - CUPI
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
GOOSSENS CLARA - BELLA
GYSBRECHTS XANDER - ORCHID'S TORONTHA
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
HOUBEN LORE - VLEK
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
MENNEKENS MARIE - ILONKA
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
STEVENS ELINE - COLLÉ
STEVENS ELINE - JORDY
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
VAN LAECKEN BRITT - KATTINGKA
VAN WESEMAEL ANAÏS - DEMPSY RACHELLE
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VANDERMEULEN PHEBE - KNOCKILLAREE STAR
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
WILLAERT JULIE - QUERIDA
17
Ring 17: STIJL Klasse L (D)
11:00
15:08
Nr.
Tijd
Combinatie
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
DE CUYPER TESS - ZAI
DE KOSTER LORE - CELVIN
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
GIETS ILONA - HANTINO
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
PORCU CARLA - SHAKIRA VAN DE BLOEMENHOEVE
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
16
Ring 16: STIJL Klasse M (D)
16:00
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
LENAERTS FLEUR - JINNE
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
03/07/2021 - ZPTB2105 - SPRINGEN KORBEEK DIJLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots