{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
3
Ring 3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
2
Ring 2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1
Ring 1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
09:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SCHEERS STORM - PICKLES
2
09:08
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
3
09:16
VANLANGENDONCK PAULIEN - SAM
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:40
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:40
REMAUT TOON - MEXX
2
09:48
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
3
09:56
VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
4
10:04
DIERCKENS HANNELORE - BRUINTJE
5
10:12
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
6
10:20
DE BOITSELIER EVA - VOERMANHOF YMALIA
7
10:28
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
8
10:36
EBINGER MATHIEUX - STILLE HOEKJES COCO
9
10:44
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
10
10:52
BECKERS DAUW - BRUINTJE
11
11:00
HEYVAERT BRIEK - BENTO
12
11:08
UTEN LIENE - BABY ROOS
13
11:16
MICHAUX WARRE - NIKA
14
11:24
PINT FRAN - OZANNE VAN DE CROSSHOEVE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
09:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE PELSMAEKER NIEKE - KIDJE
3
09:16
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HEYVAERT BRIEK - KASANOVA VAN 'T HEIKE
2
09:08
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
3
09:16
DE BOITSELIER EVA - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
4
09:24
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
5
09:32
CORDEMANS LOUIE - MG
6
09:40
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
7
09:48
HENSKENS SILKE - GLAM-IT
8
09:56
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
9
10:04
VAN SCHUERBEEK AMY - BLACK JACK
10
10:12
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
11
10:20
NUSSBAUM FINN - PRESTON
12
10:28
MICHAUX BENTE - FLOYD
14
10:44
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
15
10:52
JANSSENS ELISE - LIESJE
16
11:00
NAUDTS TOM - MOLENHORST MINK
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
11:00
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
PATERNOT LOTTE - CARLO
2
11:08
SEGERS LARS - PRESCO
3
11:16
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
4
11:24
GOOSSENS MARIE - WINNETOU
5
11:32
MERTENS JULIE - GIOVANNI
6
11:40
RUELL HANNES - WELSH BOY
7
11:48
THEUNIS LISA - MNM
8
11:56
ARTOOS HANNE - FLORIS
9
12:04
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
10
12:12
VAN'T HOF CLIO - BELLA
11
12:20
FALEMPIN FENNE - RUBY
12
12:28
CORDEMANS CAS - PINKEL
13
12:36
DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
14
12:44
GYSBRECHTS CHARLES - DAISY
15
12:52
SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:32
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:32
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
2
09:40
SMETS PAULINE - IRENE
4
09:56
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
5
10:04
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
6
10:12
WINNEN LANDER - TIMON TAR
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:28
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:36
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
3
10:44
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
4
10:52
STEVENS ELINE - KRIEN'S KWINT
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:30
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
SCHEERS BRENT - SNOWFLAKE
2
13:38
PEETERS NENA - TUBOR
3
13:46
PILLET LENTHEL - NORMA VAN 'T EPPEL
4
13:54
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
5
14:02
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
6
14:10
ROESEMS LIEZE - NIK
7
14:18
PINT FRAN - KIKA
8
14:26
MERTENS LUCAS - PONPON
9
14:34
SCHEERS BRENT - COLETTE
10
14:42
WEENEN LORE - DONNA
11
14:50
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
12
14:58
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
13
15:06
VAN WINKEL NETTE - DROEPIE
14
15:14
ROTTIE RENSKE - DARIO
15
15:22
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
15:46
16:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:54
DERIDDER CHELSY - CILANO
3
16:02
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
4
16:10
VAN CROMBRUGGEN MARIE - CHOQUIRA
5
16:18
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
6
16:26
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
7
16:34
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
8
16:42
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:00
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:32
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:40
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
3
13:48
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
4
13:56
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GOOSSENS CLARA - BELLA
2
13:08
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
3
13:16
RAMOUT CHLOÉ - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
4
13:24
DE PELSMAEKER NIEKE - KUIKHORNSTER LEONARDO
5
13:32
HENSKENS JORAN - TOM
6
13:40
WEENEN LORE - FRICKY
7
13:48
HENSKENS SILKE - ORCHID'S ARISTO
8
13:56
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
9
14:04
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
10
14:12
WAGEMANS JYOTIKA - URGENTO V'T OUD MOLENHUIS
11
14:20
SINAP LOLA - JINGLES
12
14:28
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
13
14:36
CORDEMANS LOTTE - KENYA
14
14:44
WILLAERT JULIE - QUERIDA
15
14:52
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
15:08
17:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:08
RAMOUT KYARA - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
2
15:16
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
3
15:24
HEREMANS LIESE - NIMMER D'OR
4
15:32
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
5
15:40
SWINNEN LOTTE - ANGELO
6
15:48
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
7
15:56
VAN WESEMAEL ANAÏS - DEMPSY RACHELLE
8
16:04
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
9
16:12
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
11
16:28
SCHEMBRI ERIN - ORCHID'S DIMARA
12
16:36
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
13
16:44
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
14
16:52
VAN OVERSTRATEN MATHIAS - BELLE STARR
15
17:00
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GIETS ILONA - TIPSY VAN 'T DAELDERHOF
2
13:08
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
3
13:16
STEVENS ELINE - JORDY
4
13:24
DE POORTER DELPHINE - CUPI
5
13:32
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
6
13:40
DE KOSTER LORE - CELVIN
7
13:48
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
8
13:56
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
9
14:04
GIETS ILONA - HANTINO
10
14:12
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
11
14:20
MENNEKENS MARIE - ILONKA
12
14:28
PANS GITTE - ELENA
13
14:36
JORIS NINA - SPIRIT
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
15:00
16:52
Nr.
Tijd
Combinatie
0
14:52
PEETERS MIEKE - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
1
15:00
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
3
15:16
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
4
15:24
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
5
15:32
DE CUYPER TESS - ZAI
6
15:40
BERLAIMONT YUNA - MISTER
7
15:48
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
8
15:56
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
9
16:04
VAN LAER ILONA - RING LIVELY
10
16:12
AMSTERS EMMA - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
11
16:20
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
12
16:28
VAN HECK LINA - AMBER
13
16:36
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
14:20
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:36
SARENS PIETER-JAN - BENTON
4
14:44
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
5
14:52
ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
6
15:00
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
7
15:08
AMSTERS EMMA - MATEA
8
15:16
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
9
15:24
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
15:48
16:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:48
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
3
16:04
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
4
16:12
OVERSTIJNS ANSE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
5
16:20
ALLARD LOTTE - SEVEN
6
16:28
GEYSMANS FEBE - RONALDO
7
16:36
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
11:56
11:59
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
2
11:57
SCHEERS STORM - PICKLES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
11:36
11:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:36
VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
2
11:37
BECKERS DAUW - BRUINTJE
3
11:39
UTEN LIENE - BABY ROOS
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
11:02
11:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:02
FLORU MARCEL - MAYA
2
11:03
GHYSELS SIEM - WOUD'S LADY
5
11:09
MICHAUX WARRE - NIKA
6
11:11
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
7
11:13
FLORU MARCEL - MENAI MON DELIGHT
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
12:09
12:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:09
DE PELSMAEKER NIEKE - KIDJE
2
12:10
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
3
12:12
LEO OONA - PLAY BOY
4
12:14
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
5
12:16
REMAUT TOON - MEXX
6
12:18
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
7
12:20
DIERCKENS HANNELORE - BRUINTJE
8
12:21
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
9
12:23
HEYVAERT BRIEK - BENTO
10
12:25
DE CLERCK LOUISE - FURY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
11:24
11:33
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:27
PATERNOT LOTTE - CARLO
4
11:29
GYSBRECHTS CHARLES - DAISY
5
11:31
NUSSBAUM FINN - PRESTON
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
10:52
10:59
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:52
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
2
10:53
RUELL HANNES - WELSH BOY
3
10:55
CORDEMANS LOUIE - MG
4
10:57
MICHAUX BENTE - FLOYD
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
10:04
10:18
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:05
MERTENS JULIE - GIOVANNI
3
10:07
SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
4
10:09
SMETS PAULINE - IRENE
5
10:11
ARTOOS HANNE - FLORIS
6
10:13
LAMBRECHTS ZÉLIE - MICKEY
7
10:15
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
8
10:16
GROUWELS HANNE - RUBY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
12:38
13:03
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:38
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
2
12:39
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
3
12:41
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
4
12:43
GHYSELS CAS - LIMITHE
5
12:45
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
6
12:47
WINNEN LANDER - TIMON TAR
7
12:49
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
8
12:50
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
9
12:52
SEGERS LARS - PRESCO
10
12:54
NAUDTS TOM - MOLENHORST MINK
11
12:56
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
12
12:58
THEUNIS LISA - MNM
13
13:00
CORDEMANS CAS - PINKEL
14
13:01
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A5 (C)
10:40
10:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
4
10:45
VAN HAUTEGEM LISA-MARIE - DIVINA
5
10:47
ROTTIE RENSKE - DARIO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:56
10:01
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:59
WEENEN LORE - DONNA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:20
09:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:20
PILLET LENTHEL - NORMA VAN 'T EPPEL
3
09:23
PEETERS NENA - TUBOR
4
09:25
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
5
09:27
MERTENS LUCAS - PONPON
6
09:29
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
7
09:31
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
13:10
13:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:10
SCHEERS BRENT - WONDER
2
13:11
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
3
13:13
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
4
13:15
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
5
13:17
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
6
13:19
ROESEMS LIEZE - NIK
9
13:24
DERIDDER CHELSY - CILANO
11
13:28
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
12
13:30
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
13
13:32
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
14
13:33
SCHEERS BRENT - COLETTE
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:28
10:37
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:31
PANS GITTE - ELENA
4
10:33
LAMBRECHTS ZÉLIE - JOLY'S BLOSSOM QUEEN
5
10:35
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:42
09:53
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:42
WEENEN LORE - FRICKY
2
09:43
SINAP LOLA - JINGLES
3
09:45
VANDERMEULEN CLÉO - NO WAY VAN DE VONDELHOEVE
5
09:49
LAMBRECHTS ZITA - CHICAGO 0710847
6
09:51
CORDEMANS LOTTE - KENYA
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:10
09:17
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:13
SCHEMBRI ERIN - ORCHID'S DIMARA
4
09:15
VAN OVERSTRATEN MATHIAS - BELLE STARR
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
08:57
Nr.
Tijd
Combinatie
5
08:37
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
6
08:39
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
7
08:41
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
8
08:42
VAN CROMBRUGGEN SENNE - PICO D' OR
9
08:44
BERLAIMONT YUNA - MISTER
10
08:46
HEREMANS LIESE - NIMMER D'OR
11
08:48
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
12
08:50
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
13
08:52
VAN LAER ILONA - RING LIVELY
14
08:53
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
15
08:55
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
13:43
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:43
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
2
13:44
WILLAERT JULIE - QUERIDA
3
13:46
MENNEKENS MARIE - ILONKA
4
13:48
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
5
13:50
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
6
13:52
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
7
13:54
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
8
13:55
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
9
13:57
GOOSSENS CLARA - BELLA
10
13:59
VANDERMEULEN PHEBE - KNOCKILLAREE STAR
11
14:01
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
12
14:03
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
13
14:05
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
15
14:08
DE POORTER DELPHINE - CUPI
16
14:10
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
20
14:17
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
21
14:19
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
22
14:21
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
23
14:23
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
24
14:25
STEVENS ELINE - COLLÉ
25
14:27
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
26
14:28
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
27
14:30
VAN HECK LINA - AMBER
STEVENS ELINE - JORDY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
14:41
14:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:41
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
2
14:43
DE CONINCK FIEN - DONA
3
14:45
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
4
14:47
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
5
14:49
MASSAGÉ FIEN - LIESJE
6
14:51
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
7
14:53
BLEVI CHARLOTT - TESS
8
14:55
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
9
14:57
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
15:29
15:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:29
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
2
15:31
VAN ROSSEM NIELS - ANGEL
3
15:33
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
5
15:37
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
6
15:39
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
7
15:41
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
8
15:43
MASSAGÉ FIEN - LENTE
9
15:45
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
16:32
16:42
Nr.
Tijd
Combinatie
0
16:30
PORCU CARLA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
1
16:32
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
2
16:34
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
3
16:36
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
4
16:38
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
15:54
16:28
Nr.
Tijd
Combinatie
0
15:52
PORCU CARLA - SHAKIRA VAN DE BLOEMENHOEVE
1
15:54
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
2
15:56
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
3
15:58
GIETS ILONA - HANTINO
4
16:00
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
5
16:02
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
6
16:04
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
7
16:06
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
8
16:08
DE KOSTER LORE - CELVIN
10
16:12
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
11
16:14
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
12
16:16
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
13
16:18
DE CUYPER TESS - ZAI
14
16:20
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
15
16:22
MESKENS ELISABETH - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
16
16:24
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
17
16:26
LAMBERTS XANDER - EIKENHORST'S MANFRED
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
16:51
17:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:51
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
1
16:53
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
2
16:55
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
3
16:57
BLOMMAERT LAUREN - GORTNALEA DUN
4
16:59
DE RIDDER ELINE - CLOGHEEN PUZZLE
5
17:01
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
6
17:03
LENAERTS FLEUR - JINNE
7
17:05
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
8
17:07
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
9
17:09
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
10
17:11
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
11
17:13
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
12
17:15
BLOMMAERT LAUREN - HOPPENHOF'S CANDA Z
13
17:17
DE RIDDER ELINE - JOE DE LA GRIVARDRY
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
11:56
11:59
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
2
11:57
SCHEERS STORM - PICKLES
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
12:09
12:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:09
DE PELSMAEKER NIEKE - KIDJE
2
12:10
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
3
12:12
LEO OONA - PLAY BOY
4
12:14
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
5
12:16
REMAUT TOON - MEXX
6
12:18
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
7
12:20
DIERCKENS HANNELORE - BRUINTJE
8
12:21
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
9
12:23
HEYVAERT BRIEK - BENTO
10
12:25
DE CLERCK LOUISE - FURY
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
12:38
13:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:38
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
2
12:39
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
3
12:41
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
4
12:43
GHYSELS CAS - LIMITHE
5
12:45
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
6
12:47
WINNEN LANDER - TIMON TAR
7
12:49
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
8
12:50
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
9
12:52
SEGERS LARS - PRESCO
10
12:54
NAUDTS TOM - MOLENHORST MINK
11
12:56
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
12
12:58
THEUNIS LISA - MNM
13
13:00
CORDEMANS CAS - PINKEL
14
13:01
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
14:41
14:59
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:41
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
2
14:43
DE CONINCK FIEN - DONA
3
14:45
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
4
14:47
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
5
14:49
MASSAGÉ FIEN - LIESJE
6
14:51
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
7
14:53
BLEVI CHARLOTT - TESS
8
14:55
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
9
14:57
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
13:10
13:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:10
SCHEERS BRENT - WONDER
2
13:11
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
3
13:13
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
4
13:15
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
5
13:17
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
6
13:19
ROESEMS LIEZE - NIK
9
13:24
DERIDDER CHELSY - CILANO
11
13:28
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
12
13:30
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
13
13:32
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
14
13:33
SCHEERS BRENT - COLETTE
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
15:29
15:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:29
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
2
15:31
VAN ROSSEM NIELS - ANGEL
3
15:33
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
5
15:37
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
6
15:39
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
7
15:41
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
8
15:43
MASSAGÉ FIEN - LENTE
9
15:45
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
18
Ring 18: STIJL Klasse B (D)
13:43
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:43
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
2
13:44
WILLAERT JULIE - QUERIDA
3
13:46
MENNEKENS MARIE - ILONKA
4
13:48
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
5
13:50
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
6
13:52
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
7
13:54
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
8
13:55
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
9
13:57
GOOSSENS CLARA - BELLA
10
13:59
VANDERMEULEN PHEBE - KNOCKILLAREE STAR
11
14:01
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
12
14:03
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
13
14:05
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
15
14:08
DE POORTER DELPHINE - CUPI
16
14:10
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
20
14:17
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
21
14:19
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
22
14:21
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
23
14:23
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
24
14:25
STEVENS ELINE - COLLÉ
25
14:27
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
26
14:28
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
27
14:30
VAN HECK LINA - AMBER
STEVENS ELINE - JORDY
17
Ring 17: STIJL Klasse L (D)
15:54
16:30
Nr.
Tijd
Combinatie
0
15:52
PORCU CARLA - SHAKIRA VAN DE BLOEMENHOEVE
1
15:54
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
2
15:56
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
3
15:58
GIETS ILONA - HANTINO
4
16:00
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
5
16:02
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
6
16:04
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
7
16:06
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
8
16:08
DE KOSTER LORE - CELVIN
10
16:12
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
11
16:14
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
12
16:16
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
13
16:18
DE CUYPER TESS - ZAI
14
16:20
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
15
16:22
MESKENS ELISABETH - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
16
16:24
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
17
16:26
LAMBERTS XANDER - EIKENHORST'S MANFRED
10/07/2021 - ZPTB2106 - PT HAASRODE-BLANDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots