{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
11
Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
BERNAERT ELIANA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
CORTHOUT LIESBET - HADISE V/D HEIRBAAN
DE ROO CHLOË - FURIOSO
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
DE WINTER ELINE - WHITNEY
DE WITTE SIEN - MOONLIGHT
HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
JANSSENS BART - ROMELU V/H CICINDRIAHOF
KENES ANNE - CLARENCE C OF THE LOWLANDS Z
KENES ANNE - KIRA
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
LANGENDRIES KYARA - VIYA COBRONC'S Z
SIFFERT EMILIE - PRESTO DE LA CASA NOVA
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
VAN DEN BRANDE LEO - EMINENCE
VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
12
Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DER ZANDEN ROBEN - KNHS (NIET-LID) - VENTRY RZ (BLANCO)
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
ADRIAENSSENS SOPHIE - MARLOU DE WALPUT
BOSCH BRAM - RIVALDI VAN HET GROENINGERHOF
COUTINHO SARAH - VANTINO VHL
DE BATS LIEZE - BONAPART
DE ROECK LISA - RIVALDO
DE RUYCK JULY - JELLISSIMO GREENFIELD
DHONDT LENNERT - RANA VAN 'T AYGEMS HOF
DÜNHÖFT JOSEFINE - QUEEN ELLI S
MARIEN JANA - QUERIDA VAN 'T GOOVAHOF
SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
VAADAN KRISTIN - HUNKY DORY
VAN CAUTEREN CARO - GAMY HIT
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
VETTENBURG LYNN - DELISA
VRANKEN SARAH - GO 4 ZERO V/H VOORHOF
WUYTS MAXIME - ASILVA Z
13
Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
PAETERS SAM - KNHS (NIET-LID) - QUINTANA DE LA BLANCOUR (BLANCO)
BAETEN VICKY - SOPHIE
BERNAERT EVA - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
BOSMANS GERT - NONCHALANT VAN DE LATHOEVE
BOUTS JONAH - DALI DE LA TASSENIERE
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
GORIS BRITNEY - RELATINE HEDONISTE
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
GORIS LINDSAY - HEIDEBLUME
GORSKI LOUISE - FLORIFFOLIENNE DEW-DROP
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
POPPE LORE - GERONA VAN DE DONKHOEVE Z
RUTTEN IENE - LEX
VAN VAERENBERGH ANAÏS - INDIRA
VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
WUYTS GITTE - KAVAL H
14
Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - PERLEFINE VAN DE ROZENBERG
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
DE SWAEF NIKKI - PROUD LADY
DEKEYSER ENJO - NIAGARA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
DIERICKX WOUTER - PARISIENNE - G
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
MAES ELLEN - JEZEBEL DE REGOR
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
VAN DEN DRIES NAOMI - OTHELLO VAN DE LOOISE HEIDE
VAN NIJNATTEN MARGO - KING STAYERSHOF'S ROCKY
VAN NIJNATTEN MARGO - MACK A
VERHASSELT PIETER - I CAN DO IT VAN DE WEZELAAR
VERHASSELT PIETER - J'ADORE VD WITHOEVE
15
Ring 15: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BROEKART SARA - LEWB (NIET-LID) - QUAZAL DU MONT D'ANHEE (BLANCO)
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
BLONDEEL ROB - QUALITY STAR DE BALGERHOEK
BOSMAN KARA - ROOKIE BLUE DE TAMISE
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
DILLEN ROBBE - LEANDRA
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
RIGOUTS STEF - ELENJA
SOMERS SHANA - ONA VAN DE VIJFHEIDE
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
VAN NIEUWENHUYZE EMILIA - KIARA VAN DE MEERPUTHOEVE
VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
16/10/2021 - WRVA20213 - EVENTING GROBBENDONK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots