{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse A3 (S)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
4A
Ring 4A: VEELZIJDIGHEID Klasse 1 (AS)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEN JANNE - TILIAHOF GIPSY GIRL
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
GEUDENS KOBE - SALTY
GEUDENS THIBO - DANCER
RENNEN ZAHRA - PENBII'S AMADEUX
TIMMERS MARGAUX - SARA
VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
VAN STEEN JESSE - LIESJE
VISSERS JANA - TOONTJE
WIJNDAELE MARIE - TWEETY
1A
Ring 1A: VEELZIJDIGHEID Klasse A3 (AB)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DE FRUYT LOUISE - YAMIN
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
MEERSSCHAERT HELENA - ALPHA
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
VERHELST ORIANA - VLAMMEKE
VERMEULEN LIEZE - OTJE VAN HET KUILENHOF
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse 2 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
D'HOOGHE ELODIE - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE MEYST MATHIS - DRIES
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE WAELE CLEMENT - MISTER MAGIC
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
MATTON JITTE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
POTTIE JANNE - FIENTJE
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
1B
Ring 1B: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS BRAM - HANSJE
COOL MARGOT - JOB
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
DE WANDEL ESTELLE - VILLEKEN
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
MERTENS JULIE - GIOVANNI
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
DE ROO ELLA - GINGER
DE ROO LARS - LORENZ
DE SMET MATZ - TESSA V/D HEIHOEK
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
HERMANS LIESBETH - FAEY
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
MARTENS MARIT - FLIKA
MORIS LEONIE - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
POTTIE IMKE - RHOSWAUN CHATTERING PENNY
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
SCHEERS HANNE - VINNY VAN 'T KINROYDERVELD
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
13
Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse 4 (CD)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK ANNA - PSV (NIET-LID) - MULVIN EASY DUN (BLANCO)
VAN BEERS ANNA - KNHS (NIET-LID) - CHOCCY WOCCY DOO DAH (BLANCO)
SCHOONEN LIZZY - KNHS (NIET-LID) - MAKS VAN HOEVE OORTERSCHUTINGE (BLANCO)
ANNA BEERS - CHOCCY WOCCY DOO DAH (NIET-LID) - ANNA BEERS - CHOCCY WOCCY DOO DAH (BLANCO)
ANNA BEERS - CHOCCY WOCCY DOO DAH (NIET-LID) - ANNA BEERS - CHOCCY WOCCY DOO DAH (BLANCO)
CAEMAERT STELLA - MEADOW
COENEGRACHTS ARNE - OKKI
DE KEGEL JULIETTE - JOLIEN
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE ROO LARS - HELLO HAPPY
DE RUYCK BRITT - JOLY'S GLORIA
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
DOUWEN EMI - CINDY
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
HELLEBUYCK MARGAUX - DONNA
KOYEN CIS - VOSJE
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
SMET XANDER - VICTOR
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
WIJNDAELE KATO - SISKA
4B
Ring 4B: VEELZIJDIGHEID Klasse 5 (CD)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BING BIRGIT - KNHS (NIET-LID) - BALLYLEE VILLA LASS (BLANCO)
BOUTS JEF - IMBRA
BRAECKMAN MILA - HARMONIE H
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
DE CLEENE HORTENCE - LUCKY
DE CLEENE HORTENCE - SHANOUK
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - TABAKNATIE JEFKE
MERTENS LISSE - MOJITO
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
10:02
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANCO KILLIAN - RV BASSEVELDE (NIET-LID) - REVISIBLE VAN DE BUXTALE (BLANCO)
ANDRIES THIJS - TORNADO
BARTHOLOMEUS CONSTANT - SIEPKE'S BENTHE
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
DE WANDEL DORINTHE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
GEVAERT LOTTE - OH MY GOD V'T OUD MOLENHUIS
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
MELIS LOTTE - VERITY OF HAZELFIELD
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
TANGHE LOUISE - OBI DJ
TIMMERS ASTRID - UTOPIE PRINSEVELD DSC
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
VAN GYSEL LOUISE - JOLY'S JOKE
VERMEULEN KATO - LADY
WIJNDAELE MARIE - FILOE VAN DE LOTE
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
10:02
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLARD LOTTE - RV BEKKEVOORT (NIET-LID) - KEVIN VAN EQUI CENTER (BLANCO)
OOST ANNE - KNHS (NIET-LID) - SANTOS (BLANCO)
BELLEMANS SEPPE - CAPRICE
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
CALLENS FREEKE - PIDO
COOL EMMA - CAFÉ AU LAIT
DE CONINCK NAOMI - QUETTY VAN DE CLAEVERVALLEI
DE LAENDER EMILE - FIRE
DE WAELE MATHIEU - YSSELVLIEDTS LORD SPLASH (IR)
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
DELMOTTE SANDER - DASHER
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
FRANCO KJENTA - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
FREYNE ARTHUR - NALICE
HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
MERTENS LUCAS - PONPON
POPPE DAAN - HENSHOF LADY OLIVIA 07.00839 B
PRAET KOBE - ALL STAR
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
VAN DUYSE GITTE - MONALAW OWEN
VERMEULEN HANNE - JADE IBN AMMAR
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LAENEN MELANIE - RV GEEL LARUM (NIET-LID) - FRODO (BLANCO)
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
BRAECKMAN MAX - ORCHID'S TYMO
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
DE SCHRYVER FASIKA - NIEKE MEERBERGEN
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
SCHEERS RUBEN - KTC’S CELESTA
THIERENS DIDO - ROCKY
TROCH KAAT - MISTY
VACKIER ALICIA - MAGENO
VAN DUYSE MYRTHE - DIAMOND
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VANDERMOLEN ALEX - EIKENHORST'S PAMELA
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
CALLENS DIEDE - BIJOUX
COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
DE CUYPER TESS - ZAI
DE POTTER JULIE - NELKE
DIERICKX WINTHER - LUCA C
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
VAN ELSEN WARRE - GILENKA
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN VAERENBERGH MARTE - FIENTJE
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
Geurts Julie (NIET-LID) - Geurts Julie (BLANCO)
Geurts Julie (NIET-LID) - Geurts Julie (BLANCO)
BOSMAN AMBER - ELIN Z
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
GEURTS JULIE - UMELIA-V
GEVAERT LOTTE - FOREVER
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - STERRE
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
LEIRS STERRE - PEPSI
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
SMET VICTOR - EROS VAN DE BERKENHOEVE
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN PAMEL NIELS - REALY BILLY TER BINK
WIJNDAELE KATO - JOLY'S LOREKE
10
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:46
Nr.
Tijd
Combinatie
Renee Van Mieghem - ZEB (NIET-LID) - Renee Van Mieghem - ZEB (BLANCO)
Renee Van Mieghem - ZEB (NIET-LID) - Renee Van Mieghem - ZEB (BLANCO)
ROMMERS KYARA - KNHS (NIET-LID) - STAYERSHOF'S ROCKY (BLANCO)
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
DE RIDDER LAURE - JOLY'S DANCER
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
DEMEULEMEESTER THIBAULT - POULABRANDY QUEEN
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
MARTENS JILKE - MANOLITO
MATTON MIRTHE - RANI VAN HET ELSHOUT
MORIS LEONIE - ORINOCO VAN DE BARTVELDEN
PELGRIMS WENKE - BONAVENTURA'S LOÏS LANE
SCHEERS HANNE - PUK
VAN HECKE DELPHINE - DAMINA
VAN MIEGHEM RENÉE - ZEB
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
06/11/2021 - WPVO20212 - EVENTING PONY'S SINT GILLIS WAAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots