{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLONTROCK JUSTINE - JOHNNY BOY
BLONTROCK JUSTINE - STELUTA Z
COPPILLIE YANA - ROXETTE VAN DE NACHTEGAELE
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
DE PRAETER HANNE - ZOLANDIA
DEGRYSE NELE - ARS VICTORIA VK Z
DUJARDIN AMELIE - PASTIS VDB VAN DE DULFRIKHOEVE
DUPON ROBIN - QUI VIVE VAN DE ROTERIJHOEVE
EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
GAILLIAERT ALYSSA - BEAU DE VIE Z
GRILLET EDEN - GUELA
LERNOUT MARTE - FOREVER FAMOUS
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
STORME GEERT - QALISKA VAN DE PEEREBOOM
STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
VAN GHELUWE MARGOT - GUAPPA VAN DE MEERSEN
VANCOUILLIE MATTHIAS - SISSI SANDRO VAN DE WAETERHOEVE
VANCOUILLIE MATTHIAS - SPECIAL D'AMOUR
VANDENBOSSCHE DAPHNÉ - QIARA V AN DE NOORDHEUVEL
VEREECKE TITUS - RUMMIKUB VAN DE GROTE HAART
VERVAECKE KRISTOF - QUEEN VAN 'T NEERHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLONTROCK JUSTINE - LATOSH
BOLLE CATHO - MALITA SITTE V/D WAETERHOEVE
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
DE GRANDE DRIES - EUREKA VAN DE PEREBOOM
DE PRAETER HANNE - NIVANO VH TRICHELHOF
DE SMET ZOE - FELLEROSE
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
DEMEYER JOLIEN - POPPY VAN 'T LANDOUWEHOF
DEMEYER JOLIEN - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
DESENDER STIJN - GRACIE
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
DUPONT AUKE - NAPOLITANO VAN 'T SIAMSHOF
EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
KINDT DRIEKE - KARA DESCAVER
MELSENS KATO - GULARA
PYNOO GRIET - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
ROSSEEL WOUT - KODO DELLA NOCHE
SOENEN KRISTOF - ODIBAI VAN DE HILLEBOOM
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
VANCOUILLIE MATTHIAS - QADIR VAN DE STUYVENHOECK
VANGHELUWE JONAS - QLUEDO
VEREECKE TITUS - QUELLE VIE VAN DE IJZERVALLEI
VERVAECKE KRISTOF - NABAB VAN 'T NEERHOF
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
DECLERCK BJORN - JOGGY
DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
DEPREZ MAXIM - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - HEOKA VAN HET NETEHOF
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
GYSSELS WOUTER - KANTOR
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
LERNOUT MARTE - FEMME FATALE LV Z
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
QUARTIER XAVIER - HOLLY DE TALMA
SOENEN JONAS - Kyra (BLANCO)
SOENEN KRISTOF - NIQUENDO VAN DE HILLEBOOM
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
VANGHELUWE JONAS - PORTO
VERCOUTTER LOTTE - JE T'ADORE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
DAVID NICK - KALYSTA VD WAETERHOEVE
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
DEPREZ MAXIM - PARODIE VAN HET SPEIENHOF
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANDENBROUCKE ALBRECHT - LANCIER VAN DE RIJSELPOORT
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
09/01/2022 - WRSW20215VM - INDOOR SPRINGEN ZONNEBEKE/GELUWE VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots