{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HECKE JULE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLAERT AMARYLLIS - SOFIE
DE RIDDER LISANNE - SUMMER
GISTELYNCK ANNABEL - FUNTJE
GOETHALS LANDER - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
GOETHALS QUINTEN - FLEUR
VAN HECKE LOTTE - ZOETJE
VANRYCKEGHEM AMÉLIE - ZARA
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - SURPRISE VAN DE MALLE RANCH
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
TIMMERS MARGAUX - SARA
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK JADE - LAVITA
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE RIDDER PAULINE - GOLDBERG'S CHERISH
DERUYCK VIKTOR - CATALINA
DRIEGHE LEONIE - SUNNY
MAES RENSKE - LADY
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
VAN HECKE LOTTE - PRINS
VAN HOORDE FIEL - FLOWER
VAN HOORDE LINSE - CLARA
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
VERHELST ORIANA - VLAMMEKE
WULTEPUTTE WARRE - TELENE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DE VOS NETTE - CHARMEUR
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
SCHEPENS PAULIEN - GUNNER
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - JOB
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES ARTHUR - GARDEN'S VICTOR
DE VOS TUUR - JASMINE
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
GOETHALS JANNE - KENSINGTON
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
PENNEMAN STEF - JESSIE
VAN DE WINCKEL TIBE - INFINITY
VAN HECKE JELLE - JANNEKE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SPIEGELEER PAULIEN - KADO
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
VAN BERENDONCK MAUD - PATSY
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
VAN HAELST NORA - JEWEL
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL EMMA - CAFÉ AU LAIT
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERTS LOTTE - KYRANO VAN EQUICENTER
DE LOOSE MIRTE - ROBBER VAN DE GROENHEUVEL
DE ROECK SILKE - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
DELMOTTE SANDER - DASHER
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
FRANCO KJENTA - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
TIMMERS ASTRID - UTOPIE PRINSEVELD DSC
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - MUTSAARDS RAMONA
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - RIO
VAN HAELST NORA - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
VAN MEERHAEGHE KARA - JOLY'S LITTLE ROCK
VENNEMAN NOOR - SURPRISE
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - SEVEN
DE LAENDER EMILE - FIRE
DE NEEF SEM - STEERWOLDE'S DIOR
GHOZLAN LILLY - RE
GOUDEZEUNE FEBE - EDELWEISS DU GRAND LYS
PENNEMAN LORE - CARAMEL DE BELVAL
SAEY LORE - OKSANA VAN TEN TORRE
SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
VAN BRITSOM MANON - FLORENTINE
VAN OVERWAELE CHELSEY - FLOR
VERSCHELDEN MOLLIE - HARNAC DE LA HUTTE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERTS LOTTE - SUBLIEM'S GINO
BOSMAN AMBER - ELIN Z
DE BEL FLORENCE - SIENNA VAN PRINSEVELD
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
DE SPIEGELEER PAULIEN - VIOLET VAN HET KOETSHUIS
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
SAEY LORE - WIDDY
STUER KYARA - MIRELLAHENS
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
TROCH KAAT - MISTY
VAN BERENDONCK LISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
VAN HAELST NORA - MACHO
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN WIELE MARIE-LOU - BENTO JAZZ
VERHOEVEN KATO - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BRABANDER JANNE - SOETERBEEK FAYAH
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DRIEGHE LINDE - ORCHID'S ATII
FLORÉ LAURE - JUPILER
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
VAN MIEGHEM RENÉE - BOWIE
VAN TORNHAUT DAAN - JARWIN
VERSPURTEN LOTTE - ESPERANZA
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL EMMA - CONCIERGE
DE FAUW COSETTE - CISSI
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - ZEB
11/11/2021 - WPDO2202 - GEWEST EEKLO-LOKEREN DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots