{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LAEMONT BEKKA - KANJER
VAN AVERMAET ELLA - FLOORTJE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A4 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER LISANNE - SUMMER
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - SURPRISE VAN DE MALLE RANCH
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
VANRYCKEGHEM AMÉLIE - ZARA
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
TIMMERS MARGAUX - SARA
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LAEMONT MAURA - UNDO V/H WEIDSE HOF
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A4 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DRIEGHE LEONIE - SUNNY
LAEMONT MAURA - TYPSY
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
VERSTRAETEN AXELLE - ALANO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER PAULINE - GOLDBERG'S CHERISH
VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
VAN AVERMAET LOUKA - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
VAN PAMEL NIELS - ANGEL
WULTEPUTTE WARRE - TELENE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MEYST MATHIS - DRIES
DE VOS NETTE - CHARMEUR
FLORU ELUNE - PINO
VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
VAN AVERMAET LOUKA - SIETSKE
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
LEYNS HELENA - SPLINTER
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LASAT RENÉE - STAR LIGHT
TIMMERS MARGAUX - FREESTYLE
VAN DE WINCKEL TIBE - INFINITY
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
DE WOLF CAITLIN - MOLINA
GOETHALS JANNE - KENSINGTON
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
HAMERLINCK LORE - DJUNE'S JULY
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
PIETERS YINTHE - SNOW II
VAN HECKE JELLE - WINSTON
VAN HERREWEGHE JULIE - ROCKY
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
VAN DUYSE GITTE - MONALAW OWEN
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAALS JANNE - SISSI
DE BEL FLORENCE - SIENNA VAN PRINSEVELD
HAMERLINCK BENTEN - PEPSI 2
VAN OVERWAELE CHELSEY - FLOR
VERSCHELDEN MOLLIE - HARNAC DE LA HUTTE
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ YOLANTHA - KATO VH KOEKOEKSNEST
GAUDISSABOIS ELÉONORE - IACYNTHE II "E" V/H JUXSCHOT
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - VIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
HEMKENS LORENA - VIVALDI Z
SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON MARTHE - VELVET PRINSEVELD DSC
CAALS JANNE - VICTORIA DE RES NOVA
CREVE DELFIEN - TORNADO
DE GUSSEMÉ SANDER - HEAVEN "C"
DE LOOSE MIRTE - ROBBER VAN DE GROENHEUVEL
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
FLORU AMBER - TREVOR
LAEMONT LUNA - VITA VAN HET WEIDSE HOF
MEGANCK JENTHEL - ORPHELIA
TIMMERS ASTRID - UTOPIE PRINSEVELD DSC
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON GUUST - MOCHULLA BARNEY
DE CLERCQ ALEANDRO - KATO VH KOEKOEKSNEST
DE GUSSEMÉ SANDER - IGOR
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
DELMOTTE SANDER - DASHER
DRIEGHE LINDE - ORCHID'S ATII
GHOZLAN LILLY - RE
SAEY LORE - OKSANA VAN TEN TORRE
SAEY LORE - WIDDY
VAN DUYSE MYRTHE - TRESORE
VANDERMOLEN ALEX - EIKENHORST'S PAMELA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
DE LAENDER EMILE - FIRE
DE STORME SAAR - JUTA VAN DE WILLAERT
DE STORME SAAR - KALIEF
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WANNEMAEKER LOTTE - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DE WOLF CAITLIN - AAGJE TER BINK
FRANCO KJENTA - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
FRANCO KJENTA - WISMA - DRUM V/H JUXSCHOT
HENDRICKX MARIE - BROWNSTABLES HANNESSY
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
LAEMONT LUNA - LOLITA VD WITHOEVE
LAEMONT LUNA - TALITA VH WEIDSE HOF
LAEMONT LUNA - ULODANSKY VAN HET WEIDSE HOF
PIETERS NOAH - TARA DEL KEROYTIN
TROCH KAAT - MISTY
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
VAN OVERWAELE XANDER - PEPPER
VAN PAMEL NIELS - REALY BILLY TER BINK
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
DE VOS TUUR - JASMINE
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
DE WOLF CAITLIN - AUKIDOKI DES LAYS
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LAEMONT LUNA - MYLOW
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
LESTIENNE NINTE - ZEB
SILLIS ROSIE - IBIDZA VAN'T NEERHOF
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MEYST KATO - RASPOETIN
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - NINJA-V
BOON GUUST - BERLIN DES ILIERS
BOSMAN AMBER - ELIN Z
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
KEISSE NOOR - PARCIVAL
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
THIERENS DIDO - ROCKY
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN DUYSE MYRTHE - DIAMOND
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAALS JANNE - LUMININAHOF'S HYACINTH
CAALS JANNE - MIRANDA VAN DE VONDELHOEVE
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE ROO LARS - JUUL
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
KEISSE NOOR - DE MESINGHE'S LENTE
STUER KYARA - MIRELLAHENS
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
12
Ring 12: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
DE VOS TUUR - JASMINE
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LAEMONT LUNA - MYLOW
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
LESTIENNE NINTE - ZEB
SILLIS ROSIE - IBIDZA VAN'T NEERHOF
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
11
Ring 11: STIJL Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE WOLF CAITLIN - AUKIDOKI DES LAYS
18
Ring 18: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - NINJA-V
BOON GUUST - BERLIN DES ILIERS
BOSMAN AMBER - ELIN Z
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE WANNEMAEKER LOTTE - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
DE WOLF CAITLIN - AAGJE TER BINK
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
KEISSE NOOR - PARCIVAL
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
THIERENS DIDO - ROCKY
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN DUYSE MYRTHE - DIAMOND
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
17
Ring 17: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAALS JANNE - LUMININAHOF'S HYACINTH
CAALS JANNE - MIRANDA VAN DE VONDELHOEVE
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE ROO LARS - JUUL
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
KEISSE NOOR - DE MESINGHE'S LENTE
STUER KYARA - MIRELLAHENS
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
20/11/2021 - WPSO2203A - MAARKEDAL SPRINGEN 1e OMLOOP
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots