{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
CERPENTIER KOEN - RIANA VAN D'ABELENDREEF
DE BRUYCKER ARTHUR - OLYMPIA
DE GROOT IRIS - ANDIAMO'S GOLDFICH
DE LAENDER BRITT - BAILEY'S
DE SCHRIJVER QUINTEN - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
DE VOS KAREN - BOOTS Z
GEEROMS GERT - CONFETTI G&G Z
JACOBS LUNA - KUONY
KESTEMONT ILKE - CHANEL
PELEMAN KIMBERLY - ELECTRO VG
POLFLIET LIEVEN - RABANA VAN DE DOORSLAARSHOEVE
POPPE LORE - GERONA VAN DE DONKHOEVE Z
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
VAN DE WEGHE HANNE - DESTINY Z
VAN GUYSE CATO - GOKANA BY WISBECQ
VAN GUYSE OLIVIER - RITVA VD DWEERHOEVE
VAN HAMME VICKY - KYONA VAN DE BANDAM Z
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
VAN MEERVENNE DRIES - RAKATA VAN DE ELSHOEVE
VAN MEERVENNE DRIES - RANSIKI VAN DE ELSHOEVE
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
VAN STEELANDT SAM - AKUNA MATATA HAMMELHOF Z
VAN UYTVANCK BJORN - ROMEE ROSE VAN DE DORPSHOEVE
VERHELST DYLAN - LITHANO
VYVERMAN LAURA - ISHTAR VAN HET BOOIENHOF
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - SILHOUET VAN DE ROZENBERG
ANDRIES HANNES - SOCRATES VAN DE DORPSHOEVE
BAECKE JOHAN - RAINBOW DA VD MALTAHOEVE
BRAL STANY - SIENNA VAN DE KORNELISHOEVE
CERPENTIER KOEN - SI JOLIE VAN D'ABELENDREEF
CERPENTIER KOEN - SJAAKIE VAN D'ABELENDREEF
CLAEYS EMMELIE - CASCAVELLA I
COLMAN PASCALINE - SALSA VAN 'T LINDEHOF
DE BEULE RONNY - SIR DIAMANT TER PUTTE
DE COCK THOMAS - SHAKIRA VAN DEN DOORNDONK
DE COCK THOMAS - SKYDANCER V. 'T RECHT EIND
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - SALVADOR VAN HET AMZOHOF
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - SANSA
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - SJEFKE VAN D'ABELENDREEF
DE VLEESCHAUWER NELE - SEZAAR VAN DE ZWARTE RUITER
DHOLLANDER TARA - STELLA VAN DE VOSSENHOEK
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
GEEROMS GERT - LAMBORGHINI G Z
GEEROMS GERT - SENDER VAN DE HEEMSTEDE
GOETHALS YENTL - T' STERRE VD GOEVELHOEVE Z
HOOYBERGHS SHELLY - BATSHUA VD KATTEN EECK Z
LENSSENS STEFANIE - FURORE VH WUITENSHOF Z
MALFLIET MYRTHE - SOEZELOEZEKE VAN DE VELDEKENSHOEVE
MERTENS ANTON - SYRA VAN HET MERTENSHOF
MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
POLFLIET PHAEDRA - SJEFKE VAN D'ABELENDREEF
POPPE LORE - SILVAN VAN DE DORPSHOEVE
ROBBERECHT STEF - SLIVER VAN DE KRUISHOEVE
VAN ACKER KOEN - SENORITA VAN 'T LINDEHOF
VAN DE PUTTE LENTE - NEVER CHANGE
VAN HECKE STIJN - STERRE VAN 'T VAARDEKEN
VAN HECKE WOUT - SANTA LUCIA VAN DE KRUISHOEVE
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN LEUVEN JONAS - DENARIUS VL Z
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
VAN PUYVELDE JUSTINE - SCOOBY DOO VAN 'T LINDEHOF
VAN STEELANDT SAM - AMBERGIRL HAMMELHOF Z
VAN STEELANDT SAM - SIMSALLABIM VAN 'T HAMMELHOF
VAN STEELANDT SAM - SYDNEY VAN DE ELSHOEVE
VAN UYTVANCK BJORN - ACE OF HEARTS Z
VAN UYTVANCK BJORN - SANTANA VAN DEN OVERWEG
VAN UYTVANCK BJORN - SANTORINI VAN DE DORPSHOEVE
VANDAELE AMBER - STAVROS
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSSENS SOPHIE - RADORE JK
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
CERPENTIER KOEN - RESCUE VAN SPIEVELD
CERPENTIER KOEN - ROZEMIEKE VAN D'ABELENDREEF
COSIJNS JELLE - AIR SPEEDY VD KERSENHEUVEL Z
DE COCK THOMAS - CELESTE Z
DE COCK THOMAS - RIANTE V. 'T RECHT EIND
DE LOOSE TIM - ROCHEFORT VAN DE VOSSENHOEK
DE SMEDT ELLEN - RHAPSODY
DE SMET STEFAAN - RAPSODY VAN DE MALTAHOEVE
DE VLEESSCHHAUWER KIM - RATINA VAN DE DOORNAKKERS
DHAENENS EMMA - ELOUNKA STW Z
DHAENENS EMMA - TALINE Z
GEEROMS GERT - LINKIN PARK G&G
GEEROMS GERT - MADAM
HOOYBERGHS SHELLY - TABELLE VD KATTEN EECK Z
KUPPENS KIARA - ROMANO DE QUERO VAN 'T HUSSEVELDE
MAES MAARTEN - REGINA 'TER ELZEN'
MAES MAARTEN - RODRIGUES VAN DE ELSHOEVE
POLFLIET JONAS - RAYBAN-P
POLFLIET JONAS - RENVILLE-P
POLFLIET PHAEDRA - RENSKE VAN D'ABELENDREEF
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
RAMAN FLORE - RAEKA VAN DE MALTAHOEVE
ROBBERECHT STEF - CHOPIN DE CARMEL Z
ROBBERECHT STEF - DIAMANT DE CARMEL Z
ROBBERECHT STEF - RAYSA DE CARMEL
TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
VAN DEN BOSSCHE HANS - REMBRANDT VAN HET KEYSERSBOS
VAN DEN BOSSCHE HANS - RICANTE VAN HET KEYSERSBOS
VAN DEN BROECK DAPHNE - ROSALY VAN B&E
VAN GUYSE OLIVIER - RAMOS VAN HET HOOGEINDE
VAN GUYSE OLIVIER - RENOZA VAN DE DWEERHOEVE
VAN HECKE PIETER - R - FALINA VAN 'T VAARDEKEN
VAN HESE EVI - RAVELLO VAN DE MOLENHOEK
VAN HOECKE MANOU - RUBY VAN HET HEIRHOF
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
BOONE SHELSEY - CHIARA
CARNOY LARISSA - QUELLE FRIVOLE VAN 'T STENENPOORT
CHIUA ANISSA - COSTAS ALICANTE
COLMAN PASCALINE - QUADRA VAN'T LINDEHOF (BLANCO)
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
DE BOCK INDIRA - PABLO VAN BERTHEIM
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
DE SMET STEFAAN - PRADA VAN DE MALTAHOEVE
DE STORME TIEBE - CAETANO-S-VD-V-Z
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - PROMISE VAN HET AMZOHOF
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - QUIBELLE VAN DE ZESHOEK
DE VOS JOLIEN - GRIET VAN DE HEMELSESCHOOT (BLANCO)
DE WILDE LAURE - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
DE WISPELAERE ELINE - PLAYBOY
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
DE WITTE SIEN - MOONLIGHT
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
DHAESE LORE - PHILOU STW Z
FLAMEE TIM - KIRA VAN 'T MOLENEINDE
FLAMEE TIM - QUERIDO AH DE THALEIA
GEEROMS GERT - ALESI
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
HANSSENS CHARLOTTE - GARDENIA ROZE Z
KUSI JODIE - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
MAES MAARTEN - RICHMOND VAN DE ELSHOEVE
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
ROEGIERS KATO - KERDOLA ODEVELD
SCHEPENS JULIE - ZIZI DU CULOT
SCHOLLIERS LOTTE - LORA GRACIA
SONCK BART - LELIE
VAN ACKER KOEN - QUADRA VAN 'T LINDEHOF
VAN BOCKSTAL JOERI - QORNELIA VB
VAN BOCKSTAL LIESL - PEBLES LVB
VAN BUYNDER CHARLOTTE - JOIE DE VIVRE VB
VAN DE VIJVER MARIO - EGANO T VAN'T ETTINGPAD
VAN DE VIJVER MARIO - NAKAR D VAN 'T ETTINGPAD
VAN DE VIJVER MARIO - QUINTINA L VAN 'T ETTINGPAD
VAN DEN BROECK DAPHNE - PIROU VAN B&E
VAN HAVERE MARIE - FACETA
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN MEERVENNE DRIES - QINZHOU VAN DE ELSHOEVE
VAN MEERVENNE DRIES - QUINDAO VAN DE ELSHOEVE
VAN PETEGHEM EMMA - PUERTO RICO VAN D'AVRIJE
VERHULST FEMKE - AMALFI DE NÉMÉSIS Z
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
VERWIMP NELE - MYRO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
BECK CHRIS - PRALINE
BERKERS JONAS - QUICHOTE VAN DE EILANDHOEVE
BOONE SHELSEY - J'ADORE VAN DE ZWARTE STOK
BRAL STANY - PIPPA VAN DE KORNELISHOEVE
CARNOY GILBERT - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
CARNOY LARISSA - OZARA DI PADUA
CLAEYS EVY - MAXIM E
CLAEYS EVY - NASTY - FLAMME
DE BRUYCKER ARTHUR - JACINTA VD DONKHOEVE
DE COCK THOMAS - BAILEY'S
DE COCK THOMAS - NISRA - R
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
DE LOOSE TIM - SANTANA DE LA VIE Z
DE MEYER SARAH - EXILIO VAN 'T MEYERHOF
DE POORTER EVELIEN - ORIANA VD OUDEVELDHOEVE
DE ROOS LIEN - PILATUS VAN 'T BREEZERHOF Z
DE SMEDT ELLEN - ORIANA
DE SMET YENTE - GAMBO
DE VLEESCHAUWER NELE - PABLO VAN DE BARLEBUIS
DE VLEESSCHHAUWER KIM - LENKA VAN DE DOORNAKKERS
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
DE WINDT CHLOÉ - QUIANA VAN DE HARINGSLEDE
DESOMVIELE MARTHE - GENEVE DE MUZE
DHOLLANDER TARA - FINESSE DE LA VIE Z
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
GOETHALS YENTL - MONASTRELL FLANDRIA
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
KUPPENS KIARA - CHELLINI Z
LELIE MIETE - CANELLA Z
MEESSENS ANOUK - ATLANTIC M Z
PAUWELS MAARTEN - ODIN VAN ORTI
PENNEMAN FEMKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
PETERS JENNIFER - LA SURPRISE CM V/D WOLFSHOEVE
POLFLIET PHAEDRA - ODETTE VAN DE KRUISHOEVE
POPPE LORE - DRUM VAN DE BOCHTEN
SIMONS ELLEN - FIRST MATE
SMET FREDERIK - LAVINO
SMET RONNY - QUEEN OF DIAMONDS VAN 'T BEUKELZHOF
TEMMERMAN BART - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
TEMMERMAN BART - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
TEMMERMAN BART - QUINTINA VAN 'T SPIEVELD
TINDEMANS RENZO - TOULOUSE Z
VAN BOGAERT JONI - FEDERER
VAN DER BRUGGEN FIEBE - OKIDOKI VD MOLENDREEF
VAN GUCHT IVO - PHANTASTIQUE VG STABLES
VAN GUCHT IVO - QUASI II VG STABLES
VAN GUYSE OLIVIER - QRESY VAN DEN BOSDAM
VAN GUYSE OLIVIER - QUATTRO VAN HET HOOGEINDE
VAN OVERSTRAETEN LIES - PINOT DWS
VAN UYTVANCK BJORN - QUEENS VAN DE TRAMROUTE
VANDAELE AMBER - IARA VDP Z
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
WERBROUCK DAAN - LANSON-R
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
CARNOY GILBERT - OTHELLO VAN DEN BOS
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE LOOSE TIM - QUINTERO VAN DE VOSSENHOEK
DE ROOSE YONI - DANTE
DESOMVIELE LISE - MADEMOISELLE DU ZOUTE 8811
DESOMVIELE LISE - NICE DE MUZE
DHAESE LORE - LUANA VAN 'T OUDBOS
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
MAES WIETSE - OVITA S
MEESSENS MIRTE - DOUBLE TROUBLE
MOORTHAMERS JOLIEN - PIPPA V/D SPELONCK
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
ROBBERECHT STEF - PANDORA VAN DE KRUISHOEVE
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
VAN BUYNDER CHARLOTTE - IBAS VB
VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
VAN DEN BOSSCHE HANS - MAYBE FOREVER VAN HET KEYSERSBOS
VAN DRIESSCHE ROMEC - OVINA V/DEN HEIKANT
VAN GUCHT IVO - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
VAN LAERE TOM - CASEY Z
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
VAN STEELANDT SAM - PEBBLES VAN 'T HAMMELHOF
VAN STEELANDT SAM - PERTH VAN DE ELSHOEVE
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VERHELST FILIP - JOUPY
VERHEYEN AN - HEVITA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
TEMMERMAN BART - KLINTONS DAUGHTER VAN DE OUBURG
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN LEUVEN JONAS - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
28/11/2021 - WRSO2203 - EKSAARDE-DOORSLAAR SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots