{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
DESSERS LIESELOTTE - ORIGI VAN DE HARENMOLEN
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
GEYSKENS SANDRA - DELFIEN RENOIR
HAELS ANOUK - PHYLO 15
LIBBRECHT GREET - HAYA V
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
VAN VLIET MASCHA - CELTIC DREAM'S KARA KYA
VANHAREN MACHA - KITO MV
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
12:00
15:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BEX KATO - EVER DANCE
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
CEYSSENS NICO - LIAM
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
MARTENS JANNE - AMELIE Z
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
SOLOWIEW KATJA - KOBOLD
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
VAN HERK SANNE - RIVER DANCE
VAN SAMANG LOES - AIKO
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
VANDEBOSCH NORE - HAPPINESS.E.
WAUTERS JOSELIEN - AMADEUS
WUYTS GITTE - KAVAL H
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
11:00
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ERENS CÉLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
MOLENBERGHS CAROLINE - JULIUS UNLIMITED
VAN HERK SANNE - UGENTO
VANDE PAER SONIA - ARAGON
VANDE PAER SONIA - BINGO
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
10:30
13:34
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
VANCEER LISA - TRIGAN D
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
10:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRÜHLING
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:30
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
16/01/2022 - WRDL1504 - DRESSUUR GEWEST ZUID-LIMBURG
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots