{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLS AXELLE - SNOOPY
PELLENS LYNN - RAKT'S ROMY
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN LAER KOBE - KANJER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANAKEN LIEN - VERA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETEN LYNN - PINKY
STIJVEN HAILEY - PEANUT
THEUWIS ANNABEL - COCO CHANEL
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
TOELEN RUBEN - CASPER
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
VERBRUGGEN KYARA - JOWOUT'S BLACKY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A4 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
OOMS CIAN - SUMATHY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
HOUBREGS JULINE - SERGE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DAS SAVENNAH - SWIFTY
DE KOCK SVEA - BOBKE VAN DE VLINDERHEIDE
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
GEERINKX ELISA - JOLIE
RAEDTS AURÉA - DREAM TEAM'S CHAMPAGNE
THOMAS FEBE - DANTANA VAN DE LOOISE HEIDE
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
11:30
14:56
Nr.
Tijd
Combinatie
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
HAELDERMANS DAAN - JENNY
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
KELCHTERMANS GIEL - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
LANSLOTS DIAZ - FARINA
ROYACKERS MILAN - TORNADO
VOETS HANNE - INDY
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
VANEROM SHIRLEY - KOEKOEKSHOF SUNFLOWER
WANS BETH - DYNASTY
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
12:00
18:52
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
13:30
16:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS ESTHER - AMALIA
BLEYEN RHUNE - FLAME
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
PEETERS LUNA - KYARA
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
MAAS KOBE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
LEEN FREE - BUMBLEBEE
LOOS SEPPE - KHIIMORI
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
12:30
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
JANSSEN MARRE - ZARA
LOOS JADE - NURIËL
VAN DIJCK KATO - LADY
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
LEEN FREE - KAVALIEN
LOOS JADE - BON JOVI
LOOS THORBEN - K. HOSTA
MEEUS JILL - EQUITA
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
VAN HOUT IRIS - DIABLO
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
VERMEIRE BO - QUILANA
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
15:00
18:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETERS LUNA - DESTINY
VANAKEN LIEN - KAATJE
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
15:15
18:41
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FILINI
LOOS JADE - PIMMEKE
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
16:00
19:26
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSEN HANNE - BENTO
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
15:30
18:56
Nr.
Tijd
Combinatie
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
KERKHOFS GIEL - FANCY
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
16:15
19:41
Nr.
Tijd
Combinatie
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
GEERITS FLORE - BLIKSEM
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
VOSSEN MINNE - INJAS
1
Ring 1: STIJL Klasse A3 (S)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
2
Ring 2: STIJL Klasse A3 (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLS AXELLE - SNOOPY
PELLENS LYNN - RAKT'S ROMY
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANAKEN LIEN - VERA
8
Ring 8: STIJL Klasse A3 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETEN LYNN - PINKY
STIJVEN HAILEY - PEANUT
THEUWIS ANNABEL - COCO CHANEL
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
TOELEN RUBEN - CASPER
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
VERBRUGGEN KYARA - JOWOUT'S BLACKY
7
Ring 7: STIJL Klasse A4 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
OOMS CIAN - SUMATHY
6
Ring 6: STIJL Klasse A5 (B)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
HOUBREGS JULINE - SERGE
MAAS KOBE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
VAN LAER KOBE - KANJER
5
Ring 5: STIJL Klasse A6 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
RAEDTS AURÉA - DREAM TEAM'S CHAMPAGNE
THOMAS FEBE - DANTANA VAN DE LOOISE HEIDE
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
4
Ring 4: STIJL Klasse B (B)
11:30
14:56
Nr.
Tijd
Combinatie
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
HAELDERMANS DAAN - JENNY
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
KELCHTERMANS GIEL - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
LANSLOTS DIAZ - FARINA
ROYACKERS MILAN - TORNADO
VOETS HANNE - INDY
3
Ring 3: STIJL Klasse L (B)
15:00
18:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETERS LUNA - DESTINY
VANAKEN LIEN - KAATJE
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
12
Ring 12: STIJL Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
VANEROM SHIRLEY - KOEKOEKSHOF SUNFLOWER
WANS BETH - DYNASTY
11
Ring 11: STIJL Klasse B (C)
13:30
16:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS ESTHER - AMALIA
BLEYEN RHUNE - FLAME
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
LANSLOTS DIAZ - BRILLIANT
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
PEETERS LUNA - KYARA
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
15:15
18:41
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FILINI
LOOS JADE - PIMMEKE
9
Ring 9: STIJL Klasse M (C)
16:00
19:26
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSEN HANNE - BENTO
18
Ring 18: STIJL Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
17
Ring 17: STIJL Klasse A7 (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
LEEN FREE - BUMBLEBEE
LOOS SEPPE - KHIIMORI
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
16
Ring 16: STIJL Klasse A8 (D)
12:30
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
JANSSEN MARRE - ZARA
LOOS JADE - NURIËL
VAN DIJCK KATO - LADY
15
Ring 15: STIJL Klasse B (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
LEEN FREE - KAVALIEN
LOOS JADE - BON JOVI
LOOS THORBEN - K. HOSTA
MEEUS JILL - EQUITA
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
VAN HOUT IRIS - DIABLO
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
VERMEIRE BO - QUILANA
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
14
Ring 14: STIJL Klasse L (D)
15:30
18:56
Nr.
Tijd
Combinatie
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
KERKHOFS GIEL - FANCY
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
13
Ring 13: STIJL Klasse M (D)
16:15
19:41
Nr.
Tijd
Combinatie
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
GEERITS FLORE - BLIKSEM
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
VOSSEN MINNE - INJAS
14/11/2021 - WPSL1501 - SPRINGEN PEER
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots