{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
SCHREURS LORE - BENNIE
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
WIRIX LIV - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN LAER KOBE - KANJER
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
VANAKEN LIEN - VERA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
OOMS CIAN - SUMATHY
PEETEN LYNN - PINKY
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
TOELEN RUBEN - CASPER
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
HOUBREGS JULINE - SERGE
KELCHTERMANS LORE - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
REYNDERS BO - PIP
ROYACKERS MILAN - JOLIE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLS AXELLE - DIRK
DE KOCK SVEA - BOBKE VAN DE VLINDERHEIDE
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
SMEETS ANNE-SOFIE - BLANCHE ALEX
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
GEENS GEIKE - BETSY
HAELDERMANS DAAN - JENNY
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
KINABLE LILY - ELANO
LANSLOTS DIAZ - FARINA
ROYACKERS MILAN - TORNADO
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
SOMERS LORE - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
THEUWIS ANNABEL - MAESTRO VAN DE LAAK
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - POLLY
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
WANS BETH - DYNASTY
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FLAME
BOSCH ALEXANDER - FALCO VAN DER VELDEN
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
PEETERS LUNA - KYARA
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
MAAS KOBE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH KATRIJN - DAPPER
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
KINABLE MAYA - VALERIE VAN BLOMMERSCHOT
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
JANSEN AMBER - BRENHI
JANSEN FEMKE - LUCKY
LEEN FREE - BUMBLEBEE
THOMAS FEBE - STREETWISE VAN DE KYMMELSHOF
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
VERJANS MEINE - GETSWERDER'S DIABLO
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH KATRIJN - FANGIO
LOOS SEPPE - KHIIMORI
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
KINABLE MAYA - WANNES
LEEN FREE - KAVALIEN
LOOS THORBEN - K. HOSTA
MEEUS JILL - EQUITA
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
VAN HOUT IRIS - DIABLO
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
VERMEIRE BO - QUILANA
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETERS LUNA - DESTINY
VANAKEN LIEN - KAATJE
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FILINI
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSEN HANNE - BENTO
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
VAN ESSER LARA - IRBAL DES MARRONNIERS
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
GEERITS FLORE - BLIKSEM
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
2
Ring 2: STIJL Klasse A3 (S)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
1
Ring 1: STIJL Klasse A4 (S)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
5
Ring 5: STIJL Klasse A3 (A)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
SCHREURS LORE - BENNIE
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
WIRIX LIV - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
4
Ring 4: STIJL Klasse A5 (A)
14:00
19:09
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN LAER KOBE - KANJER
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
VANAKEN LIEN - VERA
10
Ring 10: STIJL Klasse A3 (B)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
OOMS CIAN - SUMATHY
PEETEN LYNN - PINKY
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
TOELEN RUBEN - CASPER
9
Ring 9: STIJL Klasse A5 (B)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
HOUBREGS JULINE - SERGE
KELCHTERMANS LORE - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
REYNDERS BO - PIP
ROYACKERS MILAN - JOLIE
8
Ring 8: STIJL Klasse A6 (B)
13:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLS AXELLE - DIRK
DE KOCK SVEA - BOBKE VAN DE VLINDERHEIDE
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
SMEETS ANNE-SOFIE - BLANCHE ALEX
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
GEENS GEIKE - BETSY
HAELDERMANS DAAN - JENNY
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
KINABLE LILY - ELANO
LANSLOTS DIAZ - FARINA
ROYACKERS MILAN - TORNADO
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
13:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETERS LUNA - DESTINY
VANAKEN LIEN - KAATJE
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
16
Ring 16: STIJL Klasse A5 (C)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
SOMERS LORE - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
THEUWIS ANNABEL - MAESTRO VAN DE LAAK
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
15
Ring 15: STIJL Klasse A6 (C)
13:00
14:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - POLLY
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
WANS BETH - DYNASTY
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
14
Ring 14: STIJL Klasse A7 (C)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
13
Ring 13: STIJL Klasse B (C)
13:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FLAME
BOSCH ALEXANDER - FALCO VAN DER VELDEN
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
PEETERS LUNA - KYARA
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
12
Ring 12: STIJL Klasse L (C)
13:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FILINI
11
Ring 11: STIJL Klasse M (C)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSEN HANNE - BENTO
23
Ring 23: STIJL Klasse A5 (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
MAAS KOBE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
22
Ring 22: STIJL Klasse A6 (D)
13:00
14:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH KATRIJN - DAPPER
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
KINABLE MAYA - VALERIE VAN BLOMMERSCHOT
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
21
Ring 21: STIJL Klasse A7 (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
JANSEN AMBER - BRENHI
JANSEN FEMKE - LUCKY
LEEN FREE - BUMBLEBEE
THOMAS FEBE - STREETWISE VAN DE KYMMELSHOF
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
VERJANS MEINE - GETSWERDER'S DIABLO
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
20
Ring 20: STIJL Klasse A8 (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH KATRIJN - FANGIO
LOOS SEPPE - KHIIMORI
19
Ring 19: STIJL Klasse B (D)
13:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
KINABLE MAYA - WANNES
LEEN FREE - KAVALIEN
LOOS THORBEN - K. HOSTA
MEEUS JILL - EQUITA
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
VAN HOUT IRIS - DIABLO
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
VERMEIRE BO - QUILANA
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
18
Ring 18: STIJL Klasse L (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
VAN ESSER LARA - IRBAL DES MARRONNIERS
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
17
Ring 17: STIJL Klasse M (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
GEERITS FLORE - BLIKSEM
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
09/01/2022 - WPSL1503 - SPRINGEN STEVOORT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots