{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A 2e oml
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - ROMEO VAN HET VOORTVELD
BOMANS LINS - BERTOLI
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
COPS NATHALIE - CANTURELLA Z
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
HENDRIX EVI - RIGO - H
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
PAULISSEN LAURA - RENA M
SCHEPERS MICHIEL - ROSA-LEE VAN DE SCHOM
TIELEN ANN - TAMINA T&V Z
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
VANDUFFEL ANNELEEN - FORTUNATO UNO
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
VERBOVEN JORDY - RIANTI VAN DE OUDE HOEVE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - ROMEO VAN HET VOORTVELD
BOMANS LINS - BERTOLI
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
COPS NATHALIE - CANTURELLA Z
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
HENDRIX EVI - RIGO - H
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
PAULISSEN LAURA - RENA M
SCHEPERS MICHIEL - ROSA-LEE VAN DE SCHOM
TIELEN ANN - TAMINA T&V Z
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
VANDUFFEL ANNELEEN - FORTUNATO UNO
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
VERBOVEN JORDY - RIANTI VAN DE OUDE HOEVE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
APPELEN ANDREAS - KASTELIEN II
BOMANS LINS - BERTOLI
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
BUCKINX LOBKE - DIAMELINE
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
CLAES BERT - ONA
CLEMENS TOON - HELIOT SL
CLERCX SHANA - CUPCAKE VD WIJNGAARDHOEVE Z
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
DEBLIER ELISA - BALVE-B
DECKERS JAN - KALYPSO
DEWIT LORE - DAKOTA Z
DEWIT LORE - FORTUNA
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
MICHIELS WOUT - RANY-L
MISSOTTEN MARIE - NET ESPOIR
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
OUDERMANS NOA - CASSIDY
PAESEN GWEN - WILKE
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
REYNERS ELINE - MY DREAM
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
VANRUSSELT MARTH - QUEST
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B 2e oml
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
APPELEN ANDREAS - KASTELIEN II
BOMANS LINS - BERTOLI
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
BUCKINX LOBKE - DIAMELINE
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
CLAES BERT - ONA
CLEMENS TOON - HELIOT SL
CLERCX SHANA - CUPCAKE VD WIJNGAARDHOEVE Z
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
DEBLIER ELISA - BALVE-B
DECKERS JAN - KALYPSO
DEWIT LORE - DAKOTA Z
DEWIT LORE - FORTUNA
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
MICHIELS WOUT - RANY-L
MISSOTTEN MARIE - NET ESPOIR
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
OUDERMANS NOA - CASSIDY
PAESEN GWEN - WILKE
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
REYNERS ELINE - MY DREAM
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
VANRUSSELT MARTH - QUEST
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L 2e oml
15:00
18:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
CLAES AMBER - DJUICY Z
COPS NATHALIE - GEISHA
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
GREVENDONCK ANN - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
LEGROS CELINE - NEVADA - L
MICHIELS WOUT - BURISSA H
MICHIELS WOUT - PIDALGO VAN BUWA
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
MORIS TOM - BRENDA
NAGELS VERA - KAMIRA
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
PAESEN GWEN - TIC TAC
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
RASKIN MARC - NIKITA
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
STERKENS CEL - ENZO G
STERKENS CEL - VENCOR
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
VANDENBERK ANKE - CHENDA TM Z
VANDUFFEL KRISTOF - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
WUYTS GITTE - KAVAL H
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:30
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
CLAES AMBER - DJUICY Z
COPS NATHALIE - GEISHA
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
GREVENDONCK ANN - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
LEGROS CELINE - NEVADA - L
MICHIELS WOUT - BURISSA H
MICHIELS WOUT - PIDALGO VAN BUWA
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
MORIS TOM - BRENDA
NAGELS VERA - KAMIRA
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
PAESEN GWEN - TIC TAC
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
RASKIN MARC - NIKITA
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
STERKENS CEL - ENZO G
STERKENS CEL - VENCOR
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
VANDENBERK ANKE - CHENDA TM Z
VANDUFFEL KRISTOF - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
WUYTS GITTE - KAVAL H
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M 2e oml
15:00
18:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKER MONIQUE - MORGANA V/D BROUWERSHOEVE
GREVENDONCK ANN - CASSANDRA VC Z
GREVENDONCK ANN - METANI LZ
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
LOOS STIJN - ORINTA L
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKER MONIQUE - MORGANA V/D BROUWERSHOEVE
GREVENDONCK ANN - CASSANDRA VC Z
GREVENDONCK ANN - METANI LZ
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
LOOS STIJN - ORINTA L
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
10:30
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
LOENDERS WOUT - OESO 14
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z 2e oml
16:00
19:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
LOENDERS WOUT - OESO 14
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
4
Ring 4: STIJL Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
APPELEN ANDREAS - KASTELIEN II
BOMANS LINS - BERTOLI
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
BUCKINX LOBKE - DIAMELINE
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
CLAES BERT - ONA
CLEMENS TOON - HELIOT SL
CLERCX SHANA - CUPCAKE VD WIJNGAARDHOEVE Z
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
DEBLIER ELISA - BALVE-B
DECKERS JAN - KALYPSO
DEWIT LORE - DAKOTA Z
DEWIT LORE - FORTUNA
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
MICHIELS WOUT - RANY-L
MISSOTTEN MARIE - NET ESPOIR
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
OUDERMANS NOA - CASSIDY
PAESEN GWEN - WILKE
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
REYNERS ELINE - MY DREAM
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
VANRUSSELT MARTH - QUEST
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
09/01/2022 - WRSL1509 - SPRINGEN PEER
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots