{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SPRUYTTE MILA - BOY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROUS NOOR - QUESTION
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK SUZANNE - ARGOS VAN 'T HOOGWIELKE
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
LOONTJES LOTTE - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
PATTYN ACHIEL - HERMIEN
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
PATTYN RACHEL - SINDERELLA VAN NIEUWENDALE
VERVAECKE OONA - SPARTACUS
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK TOON - ARGOS VAN 'T HOOGWIELKE
DESIMPEL RUNE - TORNADO
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
KINDT JULES - WINNIE
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
VINCKE JELLE - MINI
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEULEMEESTER LIEZE - CAICO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS FREEKE - PIDO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VERKEST AXEL - ROSIE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK STINNE - RIHANNA VAN SPORKINGSHOVE
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
MESSIAEN ELINE - VERA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK STERRE - RAMAZOTTI VAN SPORKINGSHOVE
DEBLON MARGAUX - FAROUK
DEBLON MORGANE - FAROUK
DEMEULEMEESTER FLEUR - MISS
DENORME EMMA - ARMANDO
DEWULF FLORE - LASCANA
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLEMAN LUNA - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
CALLENS DIEDE - BIJOUX
DE ROUS OWEN - STERRE
DENEULIN LUCA - NACIDO
MATTHYS ELIAS - PIM
POTTIE IMKE - SISSI DU ST.GEORGES
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
VANWALLEGHEM MANON - JULIETTE
1
Ring 1: STIJL Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
SPRUYTTE ILUNA - PERLOF CLEO
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
3
Ring 3: STIJL Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KETELAERE SAAR - SAFIRA
DECNEUDT JOËL - BIA
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
MATTHYS ADRIAN - ORIENT STAR DU LOGIS
POTTIE IMKE - ABIGAIL
POTTIE JANNE - ISLYN HUDOL
SOENENS SUZAN - EROS
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
VERMANDERE ALINE - SACHA
2
Ring 2: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERAERTS WARRE - EMPRESS VAN DE LOTE
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - MINI HOOPS
5
Ring 5: STIJL Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
DECNEUDT JOËL - MISTER TOP GUN
GEERAERTS WARRE - MONTY
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
LEECE EVA - TINA
PATTYN RACHEL - PAPILLON TER SALEGHEM
4
Ring 4: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
MOORS JEANNE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
8
Ring 8: STIJL Klasse B (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAERHOUT MAURA - BONNIE
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
FREYNE ARTHUR - NALICE
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
SAELENS FAYE - JACONDA
SAELENS RUBE - FANTASIA
SOENENS JAN - CASPER F
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
VERDUYN QUINTEN - QUZCO ST WINOC
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
7
Ring 7: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - GIGOLO
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
6
Ring 6: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
VAN HOLLEBEKE JULIE - MILO D.J.
07/11/2021 - WPSW20211VM - INDOOR SPRINGEN ZONNEBEKE 1ste wedstrijd
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots