{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROUS NOOR - QUESTION
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VLAMYNCK OLIVIA - NADIA
LOONTJES LOTTE - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
MATTHYS ELENI - PRETTY LINE ELVEY
PATTYN ACHIEL - HERMIEN
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
PATTYN RACHEL - SINDERELLA VAN NIEUWENDALE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
KINDT JULES - WINNIE
MEULEBROECK CHICA - SPARTACUS
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
VINCKE JELLE - MINI
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DESIMPEL RUNE - TORNADO
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
VERVAECKE OONA - SPARTACUS
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS FREEKE - PIDO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE FAUW GASPAR - CALIPSO
GEERAERTS WARRE - MONTY
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDENBERGHE BLOEM - SYMPHONIE VAN 'T OOSTERZAND 200900049
VERKEST AXEL - ROSIE
VERSCHOOT JOLIEN - VIOLET
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK STERRE - RAMAZOTTI VAN SPORKINGSHOVE
DE BOECK STINNE - RIHANNA VAN SPORKINGSHOVE
DE ROUS OWEN - STERRE
DENORME EMMA - ARMANDO
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLEMAN LUNA - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
DENEULIN LUCA - NACIDO
DEWULF FLORE - LASCANA
MATTHYS ELIAS - PIM
VANWALLEGHEM MANON - JULIETTE
1
Ring 1: STIJL Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
3
Ring 3: STIJL Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DECNEUDT JOËL - BIA
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
MATTHYS ADRIAN - ORIENT STAR DU LOGIS
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
SOENENS SUZAN - EROS
VANDENBERGHE JOLIEN - CHICA
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
VERMANDERE ALINE - SACHA
2
Ring 2: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERAERTS WARRE - EMPRESS VAN DE LOTE
5
Ring 5: STIJL Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
DECNEUDT JOËL - MISTER TOP GUN
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
PATTYN RACHEL - PAPILLON TER SALEGHEM
4
Ring 4: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
VACKIER ALICIA - GHANA
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
8
Ring 8: STIJL Klasse B (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
CALLENS DIEDE - BIJOUX
D'HOORE ARIANE - GOLDI
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
FREYNE ARTHUR - NALICE
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
LEECE EVA - CALYPSO
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
SOENENS JAN - CASPER F
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
VANDENBERGHE JOLIEN - VAILLENCE
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
VERDUYN QUINTEN - QUZCO ST WINOC
7
Ring 7: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
VACKIER ALICIA - MAGENO
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
6
Ring 6: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JEF - IMBRA
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
14/11/2021 - WPSW20212VM - INDOOR SPRINGEN LO RENINGE 1ste wedstrijd
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots