{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCK ALEXIA - MINSTRAL
DE RIDDER JÉRÔME - ROOSJE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE JAEGHER ANNA - ANKA
DE VLAMYNCK OLIVIA - NADIA
LOONTJES LOTTE - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
VANHEE ELOÏSE - MISTY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HESPEEL EMMA - BELLO
DEVLIEGERE JANO - MARY BRIGID
PATTYN ACHIEL - HERMIEN
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
PATTYN RACHEL - SINDERELLA VAN NIEUWENDALE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KETELAERE SAAR - SAFIRA
DE RIDDER CAMILLE - FIENTJE
DECNEUDT JOËL - BIA
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
MATTHYS ADRIAN - ORIENT STAR DU LOGIS
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
POTTIE IMKE - ABIGAIL
POTTIE JANNE - FIENTJE
POTTIE JANNE - ISLYN HUDOL
SOENENS SUZAN - EROS
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
VANDENBERGHE JOLIEN - CHICA
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
VERMANDERE ALINE - SACHA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAEYS ACHILLE - SHARABY
DE FAUW MARIE-MADELEINE - DIESEL
MEERSSCHAERT HELENA - URANIUM VAN HET GOORHOF
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE FAUW GASPAR - CALIPSO
GEERAERTS WARRE - MONTY
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
DECNEUDT JOËL - MISTER TOP GUN
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
PATTYN RACHEL - PAPILLON TER SALEGHEM
POTTIE IMKE - RHOSWAUN CHATTERING PENNY
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
WAUTERS HELENA - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MALDERÉ FAITH - EXCALIBUR S MORDRED
DESCHOEMAEKER MARGAUX - FLOR
VANDENBERGHE BLOEM - SYMPHONIE VAN 'T OOSTERZAND 200900049
VERKEST AXEL - ROSIE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HESPEEL MAXIM - VOSJE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BROUCKAERT EVY - STORM
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
MATTHYS ELIAS - PIM
VAN EXEM PERLE - VERA
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLEMAN LUNA - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
DENEULIN LUCA - NACIDO
DEVOLDER SITA - BIJOU
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
FREYNE ARTHUR - NALICE
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
LEECE EVA - CALYPSO
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
SAELENS FAYE - JACONDA
SAELENS RUBE - FANTASIA
SOENENS JAN - CASPER F
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
VANDENBERGHE JOLIEN - VAILLENCE
VERDUYN KAYLIE - QUZCO ST WINOC
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - MINI HOOPS
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
MOORS JEANNE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
VAN EXEM PERLE - LADY
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - GIGOLO
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JEF - IMBRA
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
VAN HOLLEBEKE JULIE - MILO D.J.
VAN HOLLEBEKE JULIE - VAGALAM MERVEILLES
19/12/2021 - WPSW20214NM - INDOOR SPRINGEN OEDELEM 2de wedstrijd
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots