{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYVERS CHARLOTTE - KAREL
SPRUYTTE MILA - BOY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROUS NOOR - QUESTION
DECLEIR MALIN - SPIRIT
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
VAN WONTERGHEM ANAÏS - LUNA
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLMAN FLORIMONT - PATTY
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
DESIMPEL RUNE - TORNADO
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
KINDT JULES - WINNIE
MEULEBROECK CHICA - SPARTACUS
VANDENDRIESSCHE AUKJE - GIPSY QUEEN
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
VINCKE JELLE - MINI
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLMAN MAGDALENA - PICON VAN HET NIEUWLAND
DEGROOTE TESHA - GALAXY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK STERRE - RAMAZOTTI VAN SPORKINGSHOVE
DE BOECK STINNE - BALLYVEANE LILY
DE MALDERÉ FAITH - EXCALIBUR S MORDRED
DE ROUS OWEN - STERRE
DEWULF FLORE - LASCANA
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
VANHEE ALEXIS - LUMINAHOFS DARIO
1
Ring 1: STIJL Klasse A4 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYVERS CHARLOTTE - KAREL
SPRUYTTE MILA - BOY
2
Ring 2: STIJL Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROUS NOOR - QUESTION
DECLEIR MALIN - SPIRIT
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
VAN WONTERGHEM ANAÏS - LUNA
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
3
Ring 3: STIJL Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLMAN FLORIMONT - PATTY
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
DESIMPEL RUNE - TORNADO
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
KINDT JULES - WINNIE
MEULEBROECK CHICA - SPARTACUS
VANDENDRIESSCHE AUKJE - GIPSY QUEEN
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
VINCKE JELLE - MINI
19/12/2021 - WPSW20214BHP - BEKWAAMHEIDSPROEF OEDELEM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots