Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
A2Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L10:4512:45
 
Nr.TijdCombinatie
110:451192288 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT PIETERS LEEUW
211:001179457 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BEKKEVOORT
311:15100016308 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
411:3013464610 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAASRODE BLANDEN
511:451188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
612:001186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
712:15100024085 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
812:301193605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
A3Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M12:4513:30
 
Nr.TijdCombinatie
112:454443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
213:001193302 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
313:15100046370 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ASSE
A1Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L13:4514:15
 
Nr.TijdCombinatie
113:451189460 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
12Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B113:3016:34
 
Nr.TijdCombinatie
113:30ALEXANDRE TINE - VADIM
614:10GROUWELS+ HANNE - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
714:18DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
1114:50HEREMANS LIESE - NO LIMIT
1315:06OVERSTEYNS KIMBERLEY - IT'S MASSIMO DMC
1415:14DENEYS LAURA - UTAH
1515:22VAN 'T VELT HANNELORE - QITURAH VAN AEGROSCHOT
1815:46DE BONTRIDDER CHLOÉ - CAMOUREUX WP Z
1915:54DECAT CAROLINE - ZINA Z
2016:02DE SCHUTTER NIELS - PROMISSE VAN DE MEULENBERG Z
2116:10VAN DEN BRUEL FEMKE - LISARO VD CUMUL
2216:18OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
2316:26JANS FEMKE - GIGICARA VAN HET VIJVERBOS
13Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B113:3016:34
 
Nr.TijdCombinatie
514:02BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
614:10SIFFERT JULIETTE - PRESTO DE LA CASA NOVA
714:18GIOS LARS - SERGIO
914:34NESKENS JANA - VALCO VDK Z
1014:42MOENS+ LUCA - EMPIRE KELANJO D Z
1114:50VAN 'T VELT LISELOTTE - QITURAH VAN AEGROSCHOT
1315:06VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
1415:14DE BROYER ELISE - GLOE VAN DE PEULE
1515:22ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
1615:30BELLEMANS YANA - FABRIZIO EQ Z
1715:38JANS JANA - DIACARA VAN HET VIJVERBOS
2016:02NESKENS JANA - CORIANA VI Z
2116:10HERMANS CINDY - GUUST VAN HET ESSENHOF Z
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B213:3016:34
 
Nr.TijdCombinatie
814:26VANGEEL DEBORAH - PITOE
914:34JANS JANA - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
1114:50DE WIT ANNICK - SCULLY DE WINGHE Z
1315:06THULIE LISSE - QUE SERA - V
1415:14VERSTAPPEN+ JANNE - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
1515:22GIOS LARS - GRENNACHE-A
1615:30VANGEEL DEBORAH - PAREL VAN 'T STEENSHOF
1715:38VAN LAER ILONA - JOBI RB
1815:46VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
1915:54DEWEERDT MORGANE - SISSI NORMANDE
2016:02VERHAEGEN GRIET - TERRABYTE VAN HET LANGVELD
2116:10CLAES CAROLINE - IMAGE
2216:18KAMERS CHARLOTTE - CASTELLA
2316:26MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B213:3016:34
 
Nr.TijdCombinatie
514:02JACOBS MOYRA - CASTRO VAN VIJVEREECKE
614:10ZIENEBERGH ELENA - QUI VIVE Z
714:18CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
1114:50LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
1315:06VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
1415:14JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
1515:22VERBIST LINDE - NASARIETE VAN DE KROON
1615:30BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
1715:38VAN HOEGAERDEN MARC - QUEEN B VAN 'T HOEGAERDENHOF
1915:54VAN THIELEN ERIN - LILOU VAN DE GELSEHEIDE
2016:02DE KEERSMAEKER MICKLIN - BENJAMIN VAN DE SOLLENBERG
2116:10ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
2216:18VANDENHOUT LIEZE - LANDER VAN 'T ROMMERSUM
2316:26VAN GESTEL MARLEEN - TOPS
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L113:3016:34
 
Nr.TijdCombinatie
514:02ZWARTS LIESBETH - MILA MK
614:10DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
714:18VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
814:26VERMEIR CARO - QUANTO VAN HET WATERBLOK
914:34DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
1014:42FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
1114:50QUINTEN LENE - SANTANA Q
1315:06HEREMANS KELLY - KOSMO
1515:22MEERBERGEN LINDSEY - EBONY L
1615:30VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
1715:38RENIERS KRISTEL - FAWIKI
1815:46VANDECAUTER DAPHNE - H
1915:54SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
2016:02VAN DEN BERGHE GUIDO - EPO-BLACK
2116:10CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
2216:18CANS ULRIKE - KACHINA
2316:26VANZAVELBERG LESLIE - SOETKIN VAN HET MERENHOF
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L113:3016:34
 
Nr.TijdCombinatie
514:02SAEYS WOUTER - RAPIDO
614:10CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
714:18DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
814:26VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
914:34PINT LORE - IMPULS V/H LINDENHOF
1014:42BELLEMANS FREYA - OVRONNAZ VD RIETHOEVE
1114:50VERSTAPPEN JEF - REINE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
1315:06SAEYS WOUTER - QUESRA
1415:14VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
1515:22ELSEN KLAAR - REBEL-V
1615:30VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
1715:38BOMBEEK PAUL - ETOSHO
1815:46LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
1915:54KRAFT MICHAELA - QUALITY TOUCH V/D BREMBOSHOEVE
2016:02BRASSEUR BRUNO - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
2116:10WUYTS KAREN - WISH
2216:18BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
2316:26VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L209:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
1010:12MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
1110:20DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
1310:36VERGAELEN SOFIE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
1410:44HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
1510:52ROESEMS ANN - GUAPO
1611:00GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
1711:08VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
1811:16VANDENDRIESSCHE BRITT - ZODIAK
1911:24SAEYS WILLEMSE NORE - ORION
2011:32CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
2111:40DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
2211:48ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
2311:56CYPERS MICHELLE - FLEUR VAN DE KEMPENHOEVE
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L209:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
1310:36VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
1410:44GONZALO TATIANA - LUCIDA
1510:52GEERENS SILKE - MY FREE LADY
1611:00VANMEER CATHERINE - KINDA WOBBLY
1711:08VAN DAELE GUY - LILYANTHA A
1811:16VAN DE GOOR EMILY - PEPSI P
1911:24RUELENS KIMBERLY - JORADO VAN HET GROENHOF
2011:32DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
2111:40PIOT CHRISTEL - HOTSPOT VAN DEN BOTERBERG
2211:48STEVENS VEERLE - HOLLYWOOD-TILDA
2311:56CORTEN BRITT - GENTLEY VAN SEVENEECKEN
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M109:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
809:56MATHUES LOUISE - WINNETOE
910:04SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
1010:12VANDER ELST KARIN - HORATIO
1110:20DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
1310:36CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
1410:44BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
1510:52VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
1611:00DESOMER ANJA - J'ADORE M
1711:08QUINTEN MARIEKE - SAM
1811:16SWERTS ELINE - KIARA
1911:24GOVAERTS DORIEN - HILANY ”N”
2011:32GUTIERREZ LUNA - SANDER Z
2111:40MICHIELS MARTINE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
2211:48WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
2311:56VAN OEYEN FEMKE - LINDT
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M209:0009:56
 
Nr.TijdCombinatie
109:00THIRY ROBERT - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
209:08ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
309:16SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
409:24KLOS DESIREE - FAIRY TALE
509:32HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
609:40ADAMS LAURA - HALEGRA COOL HORSES
709:48NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z109:2011:20
 
Nr.TijdCombinatie
109:20THIRY LEEN - WONDERBOY
209:30BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
309:40VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
409:50GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
510:00HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
610:10DE ROOVER INES - FLEUR
710:20VAN LOOY KAREN - GABON
810:30LEEMANS DANIEL - PUNJAB VAN 'T KOOLHOF
910:40GEYSMANS LUNA - FERRERO VAN HET METTENHOF
1010:50VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
1111:00DE HAES NELE - GOLDENSTAR
1211:10BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z211:3012:40
 
Nr.TijdCombinatie
111:30THIJS STIJN - PEGASUS V.D. GULDENNAGEL
211:40MESKENS RIECE - ZIEZOO
311:50VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
412:00GIOS MARIEKE - BIJOU
512:10LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
612:20VAN LOO STEFFI - MOON S
712:30GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ12:5013:00
 
Nr.TijdCombinatie
112:50VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
6Ring 6: SPRINGEN Klasse A09:4610:33
 
Nr.TijdCombinatie
009:44DEKEYZER BRAM - ON THE ROCKS PASSOA Z
109:46VAN DEN BRUEL MARIE - PYNNOCK VAN HORST
209:47VERGEYLEN DEMI - QATAR VAN 'T SCHAWIJCKE
309:49THULIE LISSE - QUE SERA - V
409:51SERNEELS ALINE - EXCALIBUR DU PETIT-HALLET Z
509:53BOSMANS GERT - IRMA VAN HET VIJVERBOS
609:55NESKENS DANNY - ANDORADO
709:57VANROY EPHSIENY - SUPERTRAMP K.C.
809:58VERGEYLEN DEMI - TADORNA Z
910:00HEREMANS LISSA - SIENNA VAN DE WITTEHEI
1010:02DE BONTRIDDER CHLOÉ - CAMOUREUX WP Z
1110:04DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
1210:06VAN TRICHT JOOST - STARBUCKS VAN HET MOLENHOF
1310:08VANHUMBEECK KAISIA - QUE SERA SERA VAN 'T HAMBOS
1410:09HEREMANS LIESE - NO LIMIT
1510:11GIOS LARS - SERGIO
1610:13COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
1710:15COSTERMANS ARNE - SISSI VAN 'T ELZENHOUT
1810:17BRUYNINCKX CARLO - KATHMANDU DV Z
1910:19ES HANNE - DATE Z
2010:20BELLEMANS EDDY - FABRIZIO EQ Z
2110:22DEKEYZER BRAM - UNIQUE VON HARY Z
2210:24DE SCHUTTER NIELS - PROMISSE VAN DE MEULENBERG Z
2410:28VAN DEN BRUEL MARIE - SARA VAN HORST
2610:31SERNEELS ALINE - SCOTT DE TILO
2710:33BOSMANS GERT - QUILEEN V/H VIJVERBOS
  OVERSTEYNS KIMBERLEY - IT'S MASSIMO DMC
  WILLAERT JULIE - QUINTANO V/H MOLENHOF
5Ring 5: SPRINGEN Klasse A709:0009:38
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VAN LAER ILONA - CLEVERBOY
409:05ANTOON YANA - QILLY CONGO V/D BERGVIJVERHOEVE
509:07SIFFERT JULIETTE - PRESTO DE LA CASA NOVA
609:09CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
709:11CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
809:12ZIENEBERGH ELENA - QUI VIVE Z
909:14SAEYS WILLEMSE NORE - QUESRA
1009:16SAEYS WOUTER - RAPIDO
1209:20DENEYS LAURA - UTAH
1309:22PIRON EDITA - GRISETTE
1409:23VANROY EPHSIENY - RACHIDA DE ROULARD
1509:25GROUWELS+ HANNE - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
1609:27DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
1709:29ALEXANDRE TINE - VADIM
1809:31VANTHIENEN DRIES - DIVERTIMENTO TMS Z
1909:33VAN LAER ILONA - JOBI RB
2009:34CORNU MARGAUX - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
2109:36LEMAIRE JOZEFIEN - RETINNE VAN DE RISPEN
4Ring 4: SPRINGEN Klasse B10:5212:51
 
Nr.TijdCombinatie
110:52HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
210:53BEELEN NEL - SULTAN-V
310:55VAN LOO STEFFI - MOON S
410:57LOPES ELINE - NAOKI VAN HET EIKENHOF Z
510:59VANDECAUTER DAPHNE - H
611:01ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
711:03VANDEN EYNDEN SOFIE - PHAILIN VAN HET GOORBOSHOF
811:04VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
911:06VANDEVENNE BRITT - HAZELBERG'S LIBERIA
1011:08VAN DEN BRUEL MARIE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
1111:10HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
1211:12BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
1311:14THIRY BEN - QUINTA VAN 'T ZORGVLIET
1411:15DEGEEST CHARLOTTE - AMOUR AMOUR DU BUISSON Z
1511:17SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
1611:19DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
1711:21LOPES ELINE - KELLY VAN HET KOUTERHOF
1811:23FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
1911:25VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
2011:26NESKENS JANA - CORIANA VI Z
2111:28MINNOYE TINA - DHANY
2211:30ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
2310:26CORDEMANS TIM - SESAR
2311:32TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
2411:34TORSIN SANDER - DIAMANTINA VAN 'T LOZERHOF Z
2511:36VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
2510:30VERBOVEN AAGJE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
2611:37BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
2711:39VAN WESEMAEL ANAÏS - GUINESSE DU PALIS
3111:47DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
3211:48BOSMANS GERT - QUICARA V/H VIJVERBOS
3311:50MARIEN TILLE - PAMELA VAN HET MOLENHOF
3411:52VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
3511:54HEREMANS KELLY - KOSMO
3611:56BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
3711:58JACOBS FILIP - OZZY VAN DEN BOOMKENSKAUTER
3811:59JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
3912:01BRUYNINCKX BRECHT - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
4012:03BRUYNINCKX+ KOBE - QUEENTJE BT
4112:05SEGERS ELINE - QUEST VAN HET BLADERENKWARTIER
4212:07HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
4312:09THIRY BEN - STARK VD GULDENNAGEL
4412:10VANDEVENNE BRITT - JETJE DE WALPUT
4512:12VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
4612:14VERMEYLEN ILSE - GENTLEMAN IV
4712:16ARTOOS WOUTER - QUEEN BEE VAN HET PRINSENBOS
4812:18SAPION KAAT - IMPATIENCE DU PICASSO
4912:20COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
5012:21CORDEMANS TIM - OLIVIA VAN HET LEUTSHOF
5112:23DE PRETER KRISTOF - ORION
5212:25DE PRETER FLORE - CYCLOON
5312:27DENO WENDY - KARELLA B
5412:29ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
5512:31VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
5612:32RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
5712:34MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
5812:36MATHUES GEERTRUI - LU-MINKA
5912:38DELCON MARISKA - VEGA DE NINIVE Z
6112:42MOENS+ LUCA - EMPIRE KELANJO D Z
6212:43DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
6312:45VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
6412:47MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
6512:49WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
3Ring 3: SPRINGEN Klasse L13:1815:38
 
Nr.TijdCombinatie
113:18VAN VALKENBORGH ELLA - MILA VH HOF TER VELDE
213:20HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
313:22VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
413:24LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
513:26VERBIST LINDE - NASARIETE VAN DE KROON
613:28PINT LORE - IMPULS V/H LINDENHOF
713:30VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
813:32VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
913:34VERMEYLEN ILSE - APERO
1013:36VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
1113:38MERTENS JUUL - HELIOS M
1213:40VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
1313:42VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
1413:44VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
1513:46BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
1613:48MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
1713:50JACOBS LIENE - LOTHAR
1813:52VANDEVENNE BRITT - INDIGO VAN DUYVERSPUTTEN
1913:54LOEB KRISTOF - ERLA VAN HET MOLENHOF Z
2013:56VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
2113:58HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
2214:00BRUYNINCKX BRECHT - QUINTEN VAN 'T MAAILAND
2314:02BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
2414:04DE DYCKER LIEN - ROHAN VAN HET AVENHOF
2514:06LEMMENS GUNTER - PEPPA VAN DE HAVERSE BEMPTEN
2614:08VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
2714:10BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
2814:12DE CUYPER CLEO - QUELLE SURPRISE D'AMOUR Z
2914:14ELSEN KLAAR - REBEL-V
3114:18NESKENS JANA - VALCO VDK Z
3214:20MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
3314:22OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
3414:24MARIEN TILLE - DARISSE
3714:30MERTENS JUUL - PEBBLES M
4214:40KAUFFMAN DAPHNE - LEANDRO
4314:42MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
4514:46CRAESSAERTS ANNELIES - QAMIRO VAN HET DORPELHOF
4614:48LEMMENS GUNTER - GENTLEMAN VAN HET REES Z
4714:50CRAESSAERTS STEFAAN - QIANA VAN HET DORPELHOF
4814:52VANZEGBROECK THOMAS - VENEZIA DH Z
5014:56DE LANDTSHEER BRAM - CHALEESI DE BAUW Z
5114:58LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
5215:00VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
5315:02ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
5415:04VLAYEN DRIES - CIAO DV Z
5515:06LELIEVRE SARA - TASTY LADY DT Z
5615:08ALEXANDRE RUBIN - QUIN VAN HET BUKENVELD
5715:10OOSTERBAAN KATO - TIKO
5815:12SAPION KAAT - BELONADA
5915:14OEYEN WENDY - KAMARA D
6015:16DE DYCKER LIEN - RANDINA VAN HET AVENHOF
6115:18MEURRENS LAURA - QUIBELLE
6215:20MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
6315:22ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
6415:24CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
6515:26PAUWELS GITTE - HELABA F&R
6615:28VANDERMEULEN PHEBE - PATTINA VAN HET BEETJEN
6715:30GEYSMANS FEBE - CARDINA-T.
6815:32DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
6915:34VERMEIR CARO - QUANTO VAN HET WATERBLOK
7015:36DE LANDTSHEER BRAM - GALLICIA DE BAUW Z
2Ring 2: SPRINGEN Klasse M00:0000:34
 
Nr.TijdCombinatie
316:08BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
416:10LOPES ELINE - PAREL VAN 'T MAAILAND
516:12THIRY MARIJKE - CAPUCINE DE FLOBECQ Z
616:14VLAYEN DRIES - CORNEE
716:16DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
816:18ALEXANDRE RUBIN - CONTADOR V/D GRAVENHOEVE
1016:22COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
1116:24CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
1216:26BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
1316:28DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
1416:30CAMELBEKE KATO - CIARA L Z
1516:32DE DYCKER LIEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
1616:34VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
1716:36HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
1816:38THIRY BEN - QUAVALLINA
1916:40CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
2016:42HEREMANS LISSA - JOYCE VH ZARRENHOF Z
2116:44CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
2216:46CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
2316:48BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
2416:50THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
2516:52DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
2616:54CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
2716:56DECAT CAROLINE - ZINA Z
2816:58VANROY EPHSIENY - PIPPA
2917:00BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
3117:04LOPES ELINE - ODILON VAN KATTEBEEK
3217:06THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
3317:08VLAYEN DRIES - ORCHIDEE VAN HET DOMIHOF
3417:10DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
3517:12THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
96416:04THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
96616:06VANROY EPHSIENY - ALDAGIO VAN MORETUS
1Ring 1: SPRINGEN Klasse Z17:3818:24
 
Nr.TijdCombinatie
117:38THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
217:40CORDEMANS TIM - OBAMA
317:42VAN OPSTAL SHAUNI - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
417:44HOLSBEEK ROB - PAM
517:46REYKERS NIELS - PIPA
617:48VANTHIENEN DRIES - ELORDONNE S
717:50CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
817:52BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
917:54LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
1017:56TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
1117:58THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
1318:02VLAYEN DRIES - MELDORADA VAN HET SCHANSHOF
1418:04THIRY BEN - PRIMA VERA TB
1518:06DECAT CAROLINE - LUNA Z
1618:08CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
1718:10BOSMANS GERT - GRAND FOU
1818:12LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
1918:14KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
2018:16MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
2118:18CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
2218:20VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
2318:22THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
1Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET10:2010:36
 
Nr.TijdCombinatie
110:20VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
210:28TECK ALFONS - DOBRO
 
   
03/07/2022 - ZRTB2201 - RT TIENEN


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.