{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:45
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:45
100035414 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SCHOONBROEK
2
11:55
1148943 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BEERSE
3
12:05
13464610 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAASRODE BLANDEN
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:20
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:20
100035263 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
2
12:30
100031185 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEERSE
3
12:40
1193302 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
A
Ring A: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:15
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
1168747 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SCHOONBROEK
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
11:32
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:32
BAETEN KIM - ICONA Z
1
11:40
LENAERTS ROOS - VENUS
2
11:48
SWINNEN YASMINE - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
3
11:56
MOONEN ELLA - FALIA VAN'T VELDHOVEN
4
12:04
DEROOZ NATHALIE - SOTCHI
5
12:12
SEMPELS JOKE - KRETA
6
12:20
VANDERSMISSEN FIEN - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
7
12:28
VAN 'T VELT HANNELORE - QITURAH VAN AEGROSCHOT
8
12:36
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
9
12:44
VAN 'T VELT LISELOTTE - QITURAH VAN AEGROSCHOT
11
13:00
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
12
13:08
WEVERS KATLEEN - LINKA
13
13:16
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
14
13:24
THOMMIS EVELIEN (XHINA) - CARRANJA Z
15
13:32
DEROOZ NATHALIE - KARA
16
13:40
VAN DER ZWALMEN BO - JOIE DU SOLEIL
17
13:48
BEX JESSY - LEVINIO VAN 'T COOSTERHOF
18
13:56
MESOTTEN ALEXIA - PINATA HH
19
14:04
DE GRAAF LORE - JAKINO
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:18
16:50
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:34
VILTERS INGE - CHAKALADA
4
14:42
DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
5
14:50
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
6
14:58
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
7
15:06
CLAES TINNE - ELLA VAN HET TRICHELHOF
8
15:14
DE SCHUTTER NIELS - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
9
15:22
UTEN+ EMILY - JOBAN
11
15:38
ARNAUTS HEIDI - JORIS VAN DE KLOTHOEF
12
15:46
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
13
15:54
MAESEN FROUKE - LADINA V/D HEYVELDHOEVE
14
16:02
ROOMAN KIRA - QUANTACOSTA VAN DE KEMPENHOEVE
15
16:10
CEULEMANS CAROLINE - GOLD LALA Z
16
16:18
PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
17
16:26
MEUWIS GITTE - KAMIRA
18
16:34
DE SCHUTTER NIELS - HAZUUR DE LA DRIE
19
16:42
MESOTTEN SEBASTIEN - PINATA HH
PEERLINGS MANON - FIONA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
12:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:38
RAMAEKERS ANN-SOPHIE - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
3
12:46
MENNEKENS MARIE - JORIS VAN DE KLOTHOEF
4
12:54
MOORS BRITT - INFERNO P
5
13:02
VAN LAER ILONA - JOBI RB
6
13:10
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
7
13:18
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
8
13:26
GOVAERTS TINA - DANGER
9
13:34
RUYMAEKERS CINDY - GUINNESS
10
13:42
PAPARINI DARIA - SECRET ANGEL
11
13:50
UYTTERHOEVEN KATRIEN - K-GRACE D'IVE
12
13:58
SMETS JORDY - KOKO VAN DE NETHE Z
13
14:06
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
14
14:14
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
15
14:22
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:40
17:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:40
CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
2
14:48
MOLENBERGHS SARAH - EMBER
3
14:56
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
4
15:04
GEERENS SILKE - OLIVIA VAN HET LEUTSHOF
5
15:12
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
6
15:20
OZCAN SELINE - CESNA
7
15:28
DEKEYZER MANON - DORIS VAN HET LANGWATER
8
15:36
CUYVERS NELE - DONNA - G -
9
15:44
VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
10
15:52
GREEVEN MAITE - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
11
16:00
DE WACHTER SOFIE - SALEEN VAN 'T STELENSHOF
12
16:08
MOLENBERGHS SARAH - BASHIR
13
16:16
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
14
16:24
LEEN SIEBE - GITANO
15
16:32
HEYLIGEN+ JADE - L'UNIQUE KARENINA
PAULISSEN LAURA - RENA M
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
2
09:08
JAEMERS INGE - QULANO
3
09:16
LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
4
09:24
VAN DEN BERGHE GUIDO - EPO-BLACK
5
09:32
PAPARINI ILLARIA - SECRET ANGEL
6
09:40
VERMEERBERGEN SANDRA - ORO
7
09:48
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
8
09:56
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
10
10:12
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
11
10:20
LEETERS ANNELIES - KASHMIR VAN BL
12
10:28
VERMEIREN DIRK - THALLOS VAN ‘T STERSCHOTSHOF
13
10:36
MEERBERGEN LINDSEY - EBONY L
14
10:44
NIJS MARTHE - IAN-B
15
10:52
GYLES JILL - LENNOX
16
11:00
DEWIT LORE - DAKOTA Z
17
11:08
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
18
11:16
HAELS ANOUK - PHYLO 15
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
2
13:08
COLLAS INKA - ODE VAN TOURNEBRIDE
3
13:16
KRAFT MICHAELA - QUALITY TOUCH V/D BREMBOSHOEVE
5
13:32
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
6
13:40
SCHUITEVOERDER NANCY - ENDESI
7
13:48
VAN CUTSEM MARIJKE - JINCX
8
13:56
DEWALQUE TAMARA - GIO VAN DE GATHE
9
14:04
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
10
14:12
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
11
14:20
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
12
14:28
VERMEIREN FLEUR - SUTAH
13
14:36
BORMANS LUTGARDE - INA
14
14:44
BRAEKMANS HANNAH - FARE
15
14:52
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
16
15:00
OOSTERBOSCH CINDY - PRIMADONA VAN DE KEMPENHOEVE
17
15:08
WUYTS KAREN - WISH
18
15:16
LIBBRECHT GREET - HAYA V
19
15:24
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
CLAESSENS-LEROY SOFIE - KAHRO C ROYAL
3
09:16
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
4
09:24
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
5
09:32
HIJTS JINTHE - KAROS
7
09:48
VAN DOOREN TIFFANY - RHO VAN DE WOLFSKOOY
8
09:56
MUES BART - DINOZZO
9
10:04
APPELEN GERT - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
10
10:12
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
11
10:20
CEUNEN JASPER - ROHMAN
12
10:28
VAN DE GOOR EMILY - PEPSI P
13
10:36
VAN DE VELDE TIM - ORFEE V/D BERGVIJVERHOEVE
14
10:44
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
15
10:52
VAN LIESHOUT DANNY - MILON I.K.
16
11:00
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
17
11:08
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
18
11:16
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
19
11:24
GONZALO TATIANA - LUCIDA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
3
09:16
DAVITS ARIELLE - CORVETTE
4
09:24
VAN DAELE GUY - LILYANTHA A
5
09:32
MEUWIS LOTTE - VIOLA
6
09:40
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
7
09:48
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
8
09:56
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
9
10:04
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
11
10:20
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
12
10:28
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
13
10:36
MARTENS JANNE - AMELIE Z
14
10:44
OOMS KIM - ENTURANO W
15
10:52
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
16
11:00
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
17
11:08
MOECHARS MEREL - JMH FABIENNE
18
11:16
BEX KATO - EVER DANCE
19
11:24
AERTS ANNE SOPHIE - POMPONNE VAN DE VINKENBERG
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
4
13:24
SWERTS ELINE - KIARA
5
13:32
VAN SAMANG LOES - GUAPO TER KLOMP
6
13:40
DESSERS LIESELOTTE - MINKA
7
13:48
VAN HERK SANNE - UGENTO
8
13:56
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
9
14:04
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
10
14:12
AERTS ANNE SOPHIE - LADY FROZEN W&W
11
14:20
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
13
14:36
BLEUKX INE - BALOU
14
14:44
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
15
14:52
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
16
15:00
DEWIT LORE - FORTUNA
17
15:08
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
18
15:16
DESOMER ANJA - J'ADORE M
19
15:24
WENS RUTGER - LAMORAK ZL
20
15:32
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
21
15:40
TEUNKENS LIENE - TIANA
22
15:48
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
23
15:56
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
24
16:04
NUYTS MAARTEN - GENTLEMAN E
NIESSEN LIEN - JACKSON
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
2
09:08
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
3
09:16
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
4
09:24
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
5
09:32
CEYSSENS JULIE - LUCKYDALE
6
09:40
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
7
09:48
VANCEER LISA - TRIGAN D
8
09:56
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
9
10:04
ERENS CÉLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
10
10:12
MOLENBERGHS CAROLINE - JULIUS UNLIMITED
11
10:20
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
12
10:28
SMITS AN - KWARRANTY
13
10:36
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
14
10:44
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:00
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN DAELE GUY - HUBUFA SJ
2
13:10
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
3
13:20
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
4
13:30
CRIJNS PETRA - DARIYANO
5
13:40
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRĂœHLING
6
13:50
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
7
14:00
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
8
14:10
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
9
14:20
SIMONS HANNE - SPIELLADY
10
14:30
HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
11
14:40
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
12
14:50
BAX EDDY - K - JOLIEN VAN 'T HEIKE
13
15:00
SCHRAUWEN KARIN - NARCOS VAN BLOMMERSCHOT
14
15:10
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
15
15:20
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
2
09:10
GERIS WILLY - FIDAN 3
3
09:20
MESKENS RIECE - ZIEZOO
4
09:30
WENS RUTGER - EXOTICO VAN DE KEMPENHOEVE
5
09:40
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
6
09:50
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
7
10:00
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:20
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:20
JANSSEN LUC - IBELIM
2
10:30
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
3
10:40
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
4
10:50
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
5
11:00
PEETERS LIEN - IDOOL LITA SW
6
11:10
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
7
11:20
GRAUWELS TINY - ARIPUANĂƒ VAN SINT-ROCHUS
8
11:30
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
08:43
09:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:43
VANRUSSELT NEELTJE - DYNAMITE VR Z
2
08:44
DE SCHUTTER NIELS - LORD ASLAN VAN'T KELE
3
08:46
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
4
08:48
SALIMANS LENE - TORENTO VH DINGENSHOF Z
5
08:50
BOSMANS GERT - IRMA VAN HET VIJVERBOS
6
08:52
KUPPENS NICK - GAVROCHE DE LAJEFE
8
08:55
REYKERS NIELS - MONK VAN DE VRUNTE
11
09:01
DE WACHTER SOFIE - SALEEN VAN 'T STELENSHOF
13
09:05
ANTEUNIS ZOE - CIBEAU VH GEBROEKERHOF Z
14
09:06
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
17
09:12
BOSMANS GERT - QUILEEN V/H VIJVERBOS
18
09:14
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
19
09:16
MENNEKENS MARIE - JORIS VAN DE KLOTHOEF
20
09:17
LENAERTS ROOS - VENUS
21
09:19
HAUTEKIET WIM - SARABANDE DE LA TOUR DU DIABLE
22
09:21
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
23
09:23
VERMEYLEN ILSE - GENTLEMAN IV
24
09:25
UTEN+ EMILY - JOBAN
25
09:27
MOLENBERGHS SARAH - PAULUS PEGASUS
26
09:28
VAN LAER ILONA - JOBI RB
27
09:30
VANROY EPHSIENY - SUPERTRAMP K.C.
28
09:32
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
29
09:34
DE SCHUTTER NIELS - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
30
09:36
REYKERS NIELS - SAM VAN DE VRUNTE
31
09:38
COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
32
09:39
SCHELLEKENS LIESBETH - ROSA JS
33
09:41
HERMANS ZITA - EDEN DU FAY
34
09:43
NIJS MARTHE - INDIGO VAN DE MEULENBERG
35
09:45
BOSMANS GERT - HAZELBERG'S LIBERIA
36
09:47
CEULEMANS CAROLINE - GOLD LALA Z
37
09:49
ANTEUNIS ZOE - ERCALINO Z
38
09:50
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
39
09:52
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
40
09:54
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
41
09:56
MICHIELS WOUT - SAMBUCA CG
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:00
08:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
WOUTERS TWIGGY - CALECHE VD RODE POELHOEVE Z
2
08:01
CORNU MARGAUX - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
3
08:03
COPS JOLE - DAISY
4
08:05
CLAESSENS-LEROY SOFIE - KAHRO C ROYAL
5
08:07
COLLAS INKA - ODE VAN TOURNEBRIDE
6
08:09
DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
7
08:11
VANROY EPHSIENY - RACHIDA DE ROULARD
8
08:12
BAETEN KIM - ICONA Z
9
08:14
VAN LAER ILONA - CLEVERBOY
10
08:16
GOEDHUYS FREDERIK - ABRACADABRA Z
12
08:20
MERCKEN DENNIS - SOTCHI
13
08:22
ANTOON YANA - QILLY CONGO V/D BERGVIJVERHOEVE
14
08:23
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
15
08:25
CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
16
08:27
SIFFERT JULIETTE - PRESTO DE LA CASA NOVA
17
08:29
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
18
08:31
VANRUSSELT MARTH - CADEAU VDR Z
19
08:33
WOUTERS TWIGGY - SPIRIT V/H RUSSELTVELD
20
08:34
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
21
08:36
MESOTTEN SEBASTIEN - PINATA HH
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:10
13:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:10
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
2
10:11
BOMANS LINS - BERTOLI
3
10:13
WILLEMS LISA - GILIOM VH KLOKKENHOF
4
10:15
CORDEMANS TIM - OLIVIA VAN HET LEUTSHOF
5
10:17
BOSMANS GERT - QUICARA V/H VIJVERBOS
6
10:19
VANDERSMISSEN FIEN - LARCO Z
7
10:21
BLOCKX GERT - SILA-B
8
10:22
MINNOYE HANS - CAPTAIN JACK Z
10
10:26
WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
11
10:28
ES HANNE - DATE Z
12
10:30
AERTS TESSA - TOSCANA-L Z
13
10:32
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
14
10:33
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
15
10:35
BERKVENS SHELSEY - SPECTAKEL VG VD CORSENDONKSEHOEVE
16
10:37
GEERTS CHRIS - NILA VAN DE RODENBERG
17
10:39
DEGEEST CHARLOTTE - TARA RA Z
18
10:41
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
19
10:43
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
20
10:44
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
21
10:46
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
22
10:48
BOSMANS GERT - TEASER Z
23
10:50
MINNOYE HANS - SKY VAN HET AVENHOF
24
10:52
VAN TRICHT JADE - OLA
25
10:54
SCHELLEKENS LIESBETH - QUINTANA JS
26
10:55
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
27
10:57
HOUBEN RAF - AXXESS PUR Z
28
10:59
MERCKEN DENNIS - KARA
29
11:01
VOS ELLEN - SKY VAN HET GROENE DAK
30
11:03
BUCKINX STANY - PEARL VAN VRIJHERN
31
11:05
BASTIAANSEN HANS - DUBLIN DE LA COUR Z
32
11:06
VAN DE WATER ISABELLE - ORADO
33
11:08
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
34
11:10
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
35
11:12
MOORS BRITT - INFERNO P
36
11:14
VANDEVENNE BRITT - JETJE DE WALPUT
37
11:16
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
38
11:17
CORDEMANS TIM - SESAR
39
11:19
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
40
11:21
DE PRETER FLORE - CYCLOON
41
11:23
LOPES ELINE - SENORITA VAN KATTEBEEK
42
11:25
DENO WENDY - KARELLA B
43
11:27
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
44
11:28
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
45
11:30
COSTERMANS ARNE - SISSI VAN 'T ELZENHOUT
46
11:32
BRUYNINCKX CARLO - KATHMANDU DV Z
47
11:34
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
48
11:36
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
49
11:38
HOUBEN RUBEN - SAVE BALOU HR
50
11:39
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
51
11:41
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
52
11:43
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
53
11:45
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
54
11:47
THIRY BEN - QUINTA VAN 'T ZORGVLIET
55
11:49
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
56
11:50
VANROY EPHSIENY - CILIMBA Z
57
11:52
DEGEEST CHARLOTTE - AMOUR AMOUR DU BUISSON Z
58
11:54
LOPES ELINE - KELLY VAN HET KOUTERHOF
59
11:56
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
61
12:00
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
62
12:01
ANTEUNIS ZOE - SPARTINI Z
63
12:03
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
64
12:05
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
65
12:07
NICKMANS HANNAH - FYNTON
66
12:09
VANLANGENAKER LEONARDO - DEEDEE VHP Z
67
12:11
PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
68
12:12
BREBELS JORIS - RENATA OPTIMA
69
12:14
VAN NERUM JOKE - RED RIVER DE LA VEGA
70
12:16
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
71
12:18
DECKERS JAN - KALYPSO
72
12:20
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
73
12:22
CEYSSENS+ ELISE - HOT KEY SR
74
12:23
VANCAMP FÉBE - CIAMO VH VENUSHOF Z
75
12:25
HOUBEN RUBEN - SPRUCE MEADOWS HR
76
12:27
MOLENBERGHS SARAH - EMBER
77
12:29
CHRISTENS CHELSEA - HIANKA
78
12:31
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
79
12:33
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
80
12:34
SMETS BENNY - DAMIRA V/D MELLE P Z
81
12:36
SMETS JORDY - KOKO VAN DE NETHE Z
82
12:38
VERHAEREN SIEBE - SPENCER VAN DE PAARDENHOEVEN
83
12:40
MARIEN TILLE - PAMELA VAN HET MOLENHOF
84
12:42
MESKENS ELISABETH - BICKEL
85
12:44
SCHEPERS MICHIEL - ROSA-LEE VAN DE SCHOM
86
12:45
DIRICKX SUS - KAPRI VAN HETHOBOS
87
12:47
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
88
12:49
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
89
12:51
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
91
12:55
COPS NATHALIE - CANTURELLA Z
92
12:56
KEULEN AN-SOFIE - DOMINCO Z
93
12:58
PAULISSEN LAURA - RENA M
94
13:00
PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
95
13:02
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
96
13:04
HAELS ANOUK - PHYLO 15
97
13:06
VREVEN SILKE - CALL ME LOUIS Z
98
13:07
HENDRIX EVI - RIGO - H
99
13:09
MERCKEN+ JANNE - KWINTA VAN VRIJHERN
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:25
16:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:25
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
2
13:27
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
3
13:29
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
4
13:31
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
4
00:00
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
5
13:33
VAN NERUM JOKE - NEW LOOK DWERSE HAGEN
6
13:35
VERMEYLEN ILSE - APERO
7
13:37
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
8
13:39
VANGELDER NIEL - PANACHE VAN 'T ROTH
9
13:41
COSTERMANS ARNE - TWILIGHT DB Z
10
13:43
OOMS KIM - ENTURANO W
11
13:45
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
12
13:47
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
13
13:49
DEWIT LORE - DAKOTA Z
14
13:51
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
15
13:53
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
16
13:55
VAN VALKENBORGH ELLA - MILA VH HOF TER VELDE
17
13:57
LOPES ELINE - NAOKI VAN HET EIKENHOF Z
18
13:59
MARTENS JANNE - AMELIE Z
19
14:01
MOORS LIZE - ISCURA VAN DE BLEUKHOEVE
20
14:01
DE PRETER KRISTOF - ORION
20
14:03
DIERKEN GEERT - ROXY VAN DE PAARDENHOEVEN
21
14:05
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
22
14:07
VAN DOOREN TIFFANY - RHO VAN DE WOLFSKOOY
23
14:09
KENIS EVELIEN - QUERIDO VAN DE KLUNDERD
24
14:11
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
25
14:13
VAN DE WATER FREDERIQUE - CLIO LOUVO
26
14:15
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
27
14:17
NICKMANS MARIT - CUORE D ITALIA
28
14:19
COX KARLIJN - PRIMA TESSA VAN DE BRESSER
29
14:21
GEERTS PAULINE - OPTICIEN Z
31
14:25
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
32
14:27
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
33
14:29
VANDENZAVEL SARAH - QUELLO BELLO VAN DE BIEN
34
14:31
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
35
14:33
DIRICKX SUS - QUARITAS VAN 'T GRAANTJE
36
14:35
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
37
14:37
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
38
14:39
BRUYNINCKX+ KOBE - QUEENTJE BT
39
14:41
VANDERMEULEN PHEBE - PATTINA VAN HET BEETJEN
40
14:43
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
41
14:45
VERHAEREN SIEBE - WELFAIRE VAN DE PAARDEHOEVE
42
14:47
VAN TRICHT JADE - MALCOM X
43
14:49
WAUTERS MARIE - CLAIRE VAN DE RODE POELHOEVE Z
44
14:51
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
45
14:53
VANRUSSELT MARTH - QUEST
46
14:55
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
47
14:57
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
48
14:59
VANDEVENNE BRITT - INDIGO VAN DUYVERSPUTTEN
50
15:03
MICHIELS WOUT - RANY-L
51
15:05
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
52
15:07
LOEB KRISTOF - ERLA VAN HET MOLENHOF Z
54
15:11
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
55
15:13
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
56
00:00
DIRICKX SUS - DAMASCUS UIT DE MELLE Z
62
15:27
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
63
15:29
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
64
15:31
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
65
15:33
NAGELS VERA - KAMIRA
66
15:35
NICKMANS HANNAH - DUNYA
67
15:37
NICKMANS MARIT - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
68
15:39
BRUYNINCKX BRECHT - QUIDANA VAN 'T MAAILAND
69
15:41
CLAES JEANINNE - PRIMUS V/D GD STBALES
70
15:43
GEERTS LUC - RHODOS 28
71
15:45
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
72
15:47
LELIEVRE SARA - TASTY LADY DT Z
73
15:49
WAUTERS MARIE - CALLAS HERO Z
74
15:51
SCHEPERS JASPER - DREAMER DE L'EAU Z
75
15:53
PAESEN GWEN - TIC TAC
76
15:55
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
77
15:57
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
78
15:59
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
79
16:01
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
80
16:03
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
81
16:05
HOUBEN RUBEN - CHABLIS VAN VISA VERSA Z
82
16:07
MICHIELS WOUT - PANDORA DL
83
16:09
MESKENS ELISABETH - NO WAY VAN DE RODEBERG
84
16:11
MARIEN TILLE - DARISSE
85
16:13
CASTEELS ANOUCK - PINA COLADA VAN HET HOOGHOF
86
16:15
KAUFFMAN DAPHNE - LEANDRO
87
16:17
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
88
16:19
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
89
16:21
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
EVERAERTS KRISTOF - CASANOVAZ
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
GEENTJENS AMBER - MON AMI DE PONT QUATRE
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:00
00:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:00
THIRY BEN - QUAVALLINA
2
00:00
WOUTERS TWIGGY - NAVANNA Z
3
00:00
VERMEULEN KEVIN - DEESSE PROOSTHOF Z
5
00:00
BECKER MONIQUE - Q POWER
6
00:00
VANROY EPHSIENY - ALDAGIO VAN MORETUS
7
00:00
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
8
00:00
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
9
00:00
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
10
00:00
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
11
00:00
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
12
00:00
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
13
00:00
CAMELBEKE KATO - CIARA L Z
14
00:00
HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
15
00:00
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
16
00:00
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
17
00:00
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
18
00:00
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
19
00:00
STEEGMANS RONALD - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
20
00:00
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
21
00:00
VANDENZAVEL SARAH - ITO V/H PANISHOF
22
00:00
LEGROS CELINE - NEVADA - L
23
00:00
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
24
00:00
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
25
00:00
LOPES ELINE - PAREL VAN 'T MAAILAND
26
00:00
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
27
00:00
WOUTERS TWIGGY - QUATRO VD RODE POELHOEVE
28
00:00
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
29
00:00
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
30
00:00
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
31
00:00
VANROY EPHSIENY - PIPPA
32
00:00
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
33
00:00
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
34
00:00
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
35
00:00
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
36
00:00
MELON INES - JHUWELL
37
00:00
DE DOELDER RACHELLE - ISIS VAN 'T SAS Z
38
00:00
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
39
00:00
ANTEUNIS ZOE - QUINCY VH GEBROEKERHOF Z
40
00:00
VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
41
00:00
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
42
00:00
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTEN VAN 'T MAAILAND
43
00:00
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
44
00:00
STEEGMANS RONALD - MOCHITO VAN DE HEIDE
46
00:00
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
47
00:00
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
48
00:00
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
49
15:01
ANTEUNIS ZOE - EXTRAORDINARY Z
49
00:00
NICKMANS MARIT - CASTELANO Z
50
00:00
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
51
00:00
LOPES ELINE - ODILON VAN KATTEBEEK
52
00:00
BECKER MONIQUE - JAROSLA VAN DE ENGELBEEK
53
00:00
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
54
00:00
WOUTERS TWIGGY - QUEEN VD RODE POELHOEVE
55
00:00
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
57
00:00
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
58
00:00
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
59
00:00
MICHIELS WOUT - POLINA VAN OP DE BERG
STEEGMANS RONALD - LULONA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:00
00:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:00
THIRY BEN - PRIMA VERA TB
2
00:00
WOUTERS TWIGGY - CALIBRESSE VAN'T LIEFKOZEN
3
00:00
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
4
00:00
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
5
00:00
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
6
00:00
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
7
00:00
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
8
00:00
TEUNKENS JENS - MARDISH VAN DEN BERG
9
00:00
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
10
00:00
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
11
00:00
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
12
00:00
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
13
00:00
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
15
00:00
CORDEMANS TIM - OBAMA
17
00:00
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
18
00:00
REYKERS NIELS - PIPA
19
00:00
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
21
00:00
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
22
00:00
WOUTERS TWIGGY - U2 VD RODE POELHOEVE
23
00:00
BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
24
00:00
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
25
00:00
VAN MASSENHOVEN WALTER - GAYA
26
00:00
WAUTERS MARIE - FILOU D'ISIGNY
27
00:00
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
28
00:00
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
30
00:00
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
31
00:00
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
32
00:00
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
33
00:00
TORMANS MARTIJN - LA LUNA VAN 'T ROOSAKKER
34
00:00
TEUNKENS JENS - OVITA VAN DEN BERG
35
00:00
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
36
00:00
BERKVENS SHELSEY - PALMA VG
37
00:00
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
38
00:00
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
39
00:00
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
40
00:00
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
41
00:00
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
42
00:00
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
43
00:00
WOUTERS TWIGGY - CESAR VAN DE RODE POELHOEVE
07/08/2022 - ZRTL2206 - STEVOORT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots