Ingeschreven verenigingen
 
 
Vereniging #combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruitersTijdsgroepInschrijvingslijst
ACHEL - GREVENBROEKSE RUITERS (31001R) DEELNAME 0101Groep 2: 16/08/2022 20:00
BOCHOLT - SINT KRISTOFFEL (31002R) DEELNAME 2202Groep 1: 15/08/2022 20:00
BREE - MET LOSSE TEUGEL (31003R) DEELNAME 7507Groep 3: 17/08/2022 20:00
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R) DEELNAME 38010Groep 1: 15/08/2022 20:00
ELEN - SINT PIETER (31023R) DEELNAME 0101Groep 1: 15/08/2022 20:00
GELLIK - BERKENRUITERS (32014R) DEELNAME 8207Groep 3: 17/08/2022 20:00
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002R) DEELNAME 5407Groep 1: 15/08/2022 20:00
GROTE BROGEL - BREUGELRUITERS (31005R) DEELNAME 3504Groep 1: 15/08/2022 20:00
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003R) DEELNAME 4001Groep 3: 17/08/2022 20:00
HALEN - DE ZILVEREN HELMEN (30003R) DEELNAME 4205Groep 1: 15/08/2022 20:00
HAMONT - SINT LAURENTIUS (31006R) DEELNAME 0303Groep 2: 16/08/2022 20:00
HECHTEL-EKSEL - DENNENRUITERS (31004R) DEELNAME 67010Groep 3: 17/08/2022 20:00
HERK DE STAD - HERKSE RUITERS (30020R) DEELNAME 3506Groep 1: 15/08/2022 20:00
HEUSDEN - MEYLANDTRIDDERS (30005R) DEELNAME 105010Groep 3: 17/08/2022 20:00
HOESELT - SINT HUBERTUSRIDDERS (32005R) DEELNAME 2102Groep 2: 16/08/2022 20:00
HOUTHALEN - PEGASUS (31008R) DEELNAME 2506Groep 3: 17/08/2022 20:00
KAULILLE - LEVADE (31009R) DEELNAME 1101Groep 2: 16/08/2022 20:00
KURINGEN - HERCKENRODERIDDERS (30006R) DEELNAME 0505Groep 2: 16/08/2022 20:00
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021R) DEELNAME 21209Groep 1: 15/08/2022 20:00
LINDE PEER - VAST IN HET ZADEL (31018R) DEELNAME 0000Groep 1: 15/08/2022 20:00
LOMMEL - SINT PIETER (30007R) DEELNAME 79010Groep 1: 15/08/2022 20:00
LUMMEN - HET ROS BEYAERT (30008R) DEELNAME 5105Groep 1: 15/08/2022 20:00
MEEUWEN - DE VRIJE DRAVERS (31011R) DEELNAME 123012Groep 1: 15/08/2022 20:00
MELDERT - MOEDIGE DRAVERS (30009R) JURY 0000 
MILLEN - SINT ELOOI (32008R) DEELNAME 1303Groep 1: 15/08/2022 20:00
MOLENBEERSEL 'T HASSELT - ONS VERMAAK (31021R) DEELNAME 1303Groep 3: 17/08/2022 20:00
MOPERTINGEN - MOPERTINGEN (32016R) DEELNAME 0000Groep 2: 16/08/2022 20:00
NEERPELT - DE DRAVERS (31013R) DEELNAME 4619Groep 3: 17/08/2022 20:00
OPOETEREN - KEMPENRIDDERS (31015R) DEELNAME 0808Groep 3: 17/08/2022 20:00
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016R) DEELNAME 146014Groep 3: 17/08/2022 20:00
PEER - SINT TRUDO (31017R) DEELNAME 1115016Groep 1: 15/08/2022 20:00
RIKSINGEN - VOLHARDING (32010R) DEELNAME 78010Groep 2: 16/08/2022 20:00
SINT HUIBRECHTS LILLE - SINT HUBERTUS (31019R) DEELNAME 1203Groep 2: 16/08/2022 20:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014R) DEELNAME 6004Groep 1: 15/08/2022 20:00
TESSENDERLO SCHOOT - SINT JOZEFRIDDERS (30015R) DEELNAME 2201Groep 2: 16/08/2022 20:00
TONGEREN - AMBIORIXRIDDERS (32012R) DEELNAME 3203Groep 3: 17/08/2022 20:00
VECHMAAL - EBURONEN (32006R) DEELNAME 4404Groep 1: 15/08/2022 20:00
VLIJTINGEN - SINT ALBANUS (32013R) DEELNAME 5304Groep 2: 16/08/2022 20:00
ZUTENDAAL - DALDRAVERS (30018R) DEELNAME 0202Groep 2: 16/08/2022 20:00
 
   
21/08/2022 - ZRTL2208 - PEER


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.