{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
13:15
16:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:15
100002766 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - KALKEN
2
13:30
100057714 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - STALHILLE
3
13:45
100053604 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - GERAARDSBERGEN
4
14:00
100053812 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BRAKEL
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:15
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
1224018 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOTENHULLE
2
11:30
1235435 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-NIKLAAS
3
11:45
1243418 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MIDDELKERKE
4
12:00
1237758 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
5
12:15
1238768 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOMERGEM
6
12:30
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
8
13:00
8759605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OOSTKAMP
1218560 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:15
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
1224220 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MALDEGEM
2
11:30
1220479 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
3
11:45
15274769 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
4
12:00
1238465 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZELE
5
12:15
14772591 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
6
12:30
1239576 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
7
12:45
1225432 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOERBEKE WAAS
A4
Ring A4: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
9
13:00
1246549 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WESTKAPELLE
10
13:15
100036349 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
11
13:30
100024650 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHELDEWINDEKE
12
13:45
100035951 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BRUGGE
13
14:00
100046370 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ASSE
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
5
12:00
100057728 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - WESTKAPELLE
6
12:15
100057755 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - OEDELEM BEERNEM
7
12:30
100057920 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - MAARKEDAL
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:30
100017582 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
4
11:45
100017795 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:15
5455339 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
8
12:45
1237657 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WAASMUNSTER
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
TILLEMAN SANDER - SKY LIGHT VAN DE VLIENDERHAAG
2
13:08
DE VOS EVI - ROYAL I-CATCHER
3
13:16
CARION ELINE - BARDOLINO VAN DE PAARDEBLOEM
4
13:24
FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
5
13:32
BAELE MARIE-LAURE - AMIGO
6
13:40
MAENHOUT LOUISE - TOLINE
7
13:48
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
8
13:56
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
9
14:04
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
11
14:20
HIMPENS ANN-SOPHIE - ZOLANDIA
13
14:36
DESENDER KATO - SANTIAGO F
14
14:44
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
15
14:52
COLEMAN ANNELOOR - LIEBLING V/D VRIJENAKKER
16
15:00
TIMMERMANS TIA - ELISE PAS DE CALAIS Z
17
15:08
FORÉ SHANA - GRIFFIN MS
18
15:16
DE GROOT IRIS - ANDIAMO'S GOLDFICH
19
15:24
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
20
15:32
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
21
15:40
BEYNE MARGOT - SECRET PARC
22
15:48
RIJCKBOSCH ILKE - GEORGETTE VAN HET GRENSHOF Z
23
15:56
DE WEIRT MARILYNE - OVITA
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
JUWET THIBAULT - QADIR
2
13:08
DECOCK BERRE - P- ODILE D'IMAGINE
3
13:16
DEMORELLE KIMBERLY - ARCO
4
13:24
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
6
13:40
JUWET THIBAULT - PACCO
7
13:48
DEPOORTERE NOA - JULES
8
13:56
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
9
14:04
DECOCK BERRE - GRAINE DE THAIX
10
14:12
VANDEKERCKHOVE+ LENTEL - PASTELLE VAN 'T JONKERSLEEN
11
14:20
DE MEULEMEESTER JAN - LOXLEY
13
14:36
DE RIDDER ANTJE - VERSAILLE DE QUIESCE
14
14:44
DE VUYST JEFFRY - QUELLE PERLE VAN DE TWEE ACREN
15
14:52
DE CONINCK NAOMI - GASPAR VAN HELLEGAT
16
15:00
GOETHALS NANOU - FLEUR DE L'ILE DE PORQUEROLLES
17
15:08
VAN HECKE STIJN - POLLY
18
15:16
TEIRLINCK VITA - ROCCO VAN DE HEYDEHOEK
19
15:24
DESUTTER CHANTAL - GOLDEN ROSE T EN Y
20
15:32
DE WEIRT MATHIEU - VITA
21
15:40
DUBOIS FEBE - NICE SL
22
15:48
DE WITTE SIEN - HINCHO D'INSEGOTTE
23
15:56
LAMBRECHT LIESBETH - RHIANNA VAN DE KRUISHOEVE
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MUYLAERT TONJA - SALLY VD BISSCHOP
2
13:08
AELBRECHT VITAL - SANDRO VAN DIEPENDAELE
3
13:16
VANDER PUTTEN HANNE - PLAYBOY
4
13:24
GHYSELEN VICKY - LAMBADA VD WATERTOREN
5
13:32
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
6
13:40
VAN DE VELDE MARY-ANN - FABULOUS BOY
7
13:48
VAN DEN BERGH NINA - JESSICA
8
13:56
THOELEN KENDRA - BLUE LAGOON
9
14:04
SENAVE STEPHANIE - GISPY
10
14:12
AELBRECHT VITAL - JAYCA VAN DIEPENDAELE
11
14:20
DE VOS KAREN - BOOTS Z
13
14:36
DE WAELE JENS - DUCHESSE D'ANJOU
14
14:44
STEVENS JANNE - MAGIC MOMENT
15
14:52
VANALDERWIERELT JARNE - OLVIS VAN HET WEIDSE HOF
16
15:00
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
17
15:08
DE WANNEMAEKER ANOUK - ROLEX Z
18
15:16
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
19
15:24
GRILLET EDEN - GUELA
20
15:32
BAELDE ELISE - ALVARO
21
15:40
BELLEMANS YANA - FABRIZIO EQ Z
22
15:48
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
23
15:56
VAN PAMEL BREND - QUINTUS VH PAARDEVELD
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
4
13:24
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
5
13:32
D'HAEYER NOOR - SANTANO
6
13:40
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
7
13:48
MAES SARAH - VIENNA VAN PAEMEL Z
8
13:56
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
9
14:04
DE FONVENT CAROLINE - PIRON VAN 'T NEERHOF
10
14:12
SAEY MAITE - KARAMELLE
12
14:28
VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
13
14:36
VAN DER CLEYEN JILL - IRISH PRINCE
14
14:44
POLFLIET BRITT - RABANA VAN DE DOORSLAARSHOEVE
15
14:52
VERWULGEN FILIP - LANDER B Z
16
15:00
SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
17
15:08
SAEY MAITE - INDIRA
18
15:16
CUYVERS MORGANE - NOBLE SKY
19
15:24
CLAEYS EMMELIE - CASCAVELLA I
20
15:32
VAN MIDDELEM MAARTJE - SISLEY VAN 'T PARADIJS
21
15:40
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
22
15:48
DE COCK EVELIEN - NOUSCHKA HZ
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VERHELST DYLAN - LITHANO
4
13:24
DECROOCK EMYLLE - ELTON JOHN T HEERBROEK D 05
5
13:32
VAN SEVEREN SANDRINE - MISTER S.
6
13:40
VAN HOLLEBEKE AN-SOFIE - SHADOW VAN DE BOSHOEVE
7
13:48
JACOBS MOYRA - CASTRO VAN VIJVEREECKE
8
13:56
NEYTS ALIZÉE - FERDINAND GII
9
14:04
DESTOOP ROBBE - MONOPOLY
10
14:12
GOETHALS RUHNE - FLEUR DE L'ILE DE PORQUEROLLES
12
14:28
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
13
14:36
D'HONDT GENEVIÈVE - GOLDICA VAN DE DWERSE HAGEN
14
14:44
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
15
14:52
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
16
15:00
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
17
15:08
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
18
15:16
VAN GUYT CLAIRE - MERCURIUS K.A.
19
15:24
DE ROO LAUREN - FALINA VAN 'T ROZENHOF
20
15:32
STRAETMANS KENDRA - CHIC
21
15:40
D'HONDT GENEVIÈVE - THINK TWICE VAN'T WYNEDALEHOF
22
15:48
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
JANSSENS LORE - REX VAN DEN DRIES
3
13:16
PONTZEELE ELIES - LILLY
4
13:24
VAN WONTERGHEM INGEBORG - LOVELY VAN DE KERKENBULCK
5
13:32
DE JONGHE LARISSA - PAS DE PANIQUE VAN DE WINNING
6
13:40
DE MEULEMEESTER JULIE - LOXLEY
7
13:48
MAEGH CHLOË - P.S. I LOVE YOU TER SCHELLEBEEK
8
13:56
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
9
14:04
DE CRAENE CLAIRE - ZARA VAN PRINSENVELD
10
14:12
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
12
14:28
RAES ELS - ISCHA TER KWINCKE
13
14:36
NOPPE ASTRID - KRETA STORMWIND
14
14:44
VERCAMMEN JANNE - ANDORA Z
15
14:52
DE PAUW DIMITRI - JESS
16
15:00
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
17
15:08
NAUDTS ANOUCK - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
18
15:16
VANDERHAEGHEN LENA - LUPUS BREJNBJERGGARDS
19
15:24
KESTEMONT ILKE - CHANEL
20
15:32
DE PROFT JORIS - WHISPER
21
15:40
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
22
15:48
COENEN MANOA - KAPRIOLE-ROSE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MATTHYS BART - NAUGHTY BOY DE BEAUTY
2
13:08
DUINSLAEGER LIES - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
3
13:16
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
4
13:24
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
5
13:32
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
6
13:40
CORNELIS LUC - ODIN
7
13:48
DE KIMPE KRISTIEN - HARRAS
8
13:56
HAERENS BRUNO - KOSIERA
9
14:04
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
10
14:12
VERMEIR CARO - QUANTO VAN HET WATERBLOK
12
14:28
DE VLIEGHERE JOHAN - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
13
14:36
BEURMS MELISSA - MYSTIQUE
14
14:44
VAN GHELUWE MARGOT - GUAPPA VAN DE MEERSEN
15
14:52
VAN DEN KEYBUS AN - MISTER FRED
16
15:00
DE MAERE VANESSA - MIDNIGHT BOY
17
15:08
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
18
15:16
MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
19
15:24
DE BEULE RONNY - SUPREME VAN DE ZUIDAKKER
20
15:32
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
21
15:40
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DE SWAEF DORIEN - SOKINA V/H TRAPPERSVELD
4
13:24
LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
5
13:32
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
6
13:40
DE VLIEGHERE ELLY - OBLIGE VAN DE BEVERINGCOURT
7
13:48
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
8
13:56
CUYVERS MORGANE - INCOGNITO VAN HOF TER EDE
9
14:04
TINDEMANS IVAN - GRAZIANO 201108427
10
14:12
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
11
14:20
DE SWAEF DORIEN - SWAEFIE
12
14:28
VANDECASTEELE LIEN - SHIVA VAN TERSTYLLEN
13
14:36
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
14
14:44
TURREKENS SIMON - ROCKY VAN DE MOLENKOUTER
15
14:52
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
16
15:00
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
17
15:08
DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
18
15:16
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
19
15:24
VAN MIDDELEM FILIP - IZABEL
20
15:32
VAN HECKE LOTTE - ROY VAN DE ACHTERHOEK
21
15:40
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN COILE TINY - QUINTUS
3
13:16
BAEYENS GAETE - PRINCE PIRAT
4
13:24
VAN BIESEN JAN - SUE VAN DEN BLAUWAERT
5
13:32
DE VLEESCHAUWER NELE - SEZAAR VAN DE ZWARTE RUITER
6
13:40
DHUYVETTER CÉLINE - NUMBER ONE VAN DE HEERNIS
7
13:48
DE SWAEF RAF - MASSIMO VAN 'T HULSTHOF
8
13:56
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
9
14:04
DUPON GEERT - IZAURO VAN DE MISPELAERE
10
14:12
VAN LERBERGHE MARTINE - G'KAYROS
12
14:28
VANDUYNSLAGER SHANA - IRONA
13
14:36
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
14
14:44
NELIS KIZZY - HAZELBERG'S LOLOBRIGIDA
15
14:52
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
16
15:00
SAEY SHARON - CERVEZA VD VROMBOUTSHOEVE Z
17
15:08
VAN MULDERS BART - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
18
15:16
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
19
15:24
LATAIRE DENIS - EVITA
20
15:32
BOEL KARIN - OTTORONGO
21
15:40
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
3
13:16
VAN CAUWENBERGHE KATLEEN - DOUTCHIE
4
13:24
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
5
13:32
DE MARE HELENE - ORTHILIA
6
13:40
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
7
13:48
GHYS JOLIEN - JAEGERMEISTER VAN ' T KOOLHOF
8
13:56
BELLEMANS FREYA - OVRONNAZ VD RIETHOEVE
9
14:04
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
10
14:12
DE TURCK JOHAN - PALINKA VAN DE ROOSBLOEM
12
14:28
DELAERE MAURA - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
13
14:36
MINNAERT ELIEN - JE 'T AIME WONDER
14
14:44
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
15
14:52
BERGHGRACHT AMÉLIE - LINDENAU VAN DE VOGELZANG
16
15:00
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
17
15:08
STALPAERT MACY - NEW-WENDY
18
15:16
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
19
15:24
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
20
15:32
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
21
15:40
STRUIJS KRIS - SUPREME
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE VLIEGHERE EMMY - SAFFIER VAN DE GROEN JAEGHER
3
13:16
LAFAUT ISABEL - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
4
13:24
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
5
13:32
CRUYPELINCK FIEN - CHOWBIZ Z
6
13:40
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
7
13:48
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
8
13:56
GLORIEUX TOON - HEAVY-SHADOW
9
14:04
REGTIEN ROSANNE - NARCISO
10
14:12
DE PAUW LIESBET - MORENO VAN 'T WIJWATER
12
14:28
DIERICK NATHALIE - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
13
14:36
DEMORELLE KIMBERLY - WIMONE
14
14:44
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
15
14:52
VANDORPE MAXINE - HEBRON
16
15:00
VAN NEROM SOFIE - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
17
15:08
DE BRAUWER DORLI - PILA VAN HET VERLOREN GOED
18
15:16
VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
19
15:24
REGTIEN ROSANNE - KASPER R
20
15:32
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
21
15:40
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
ADRIANSENS JULIETTE - FOREVER FIRST F
3
09:16
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
4
09:24
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
5
09:32
VANDERMOERE JOLIEN - INDIANA
6
09:40
FEYS EMELY - LENTISCO RAB
7
09:48
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
8
09:56
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
10
10:12
DE GRAEVE DIRK - LANA V.S.
11
10:20
VAN HOORICK LINA - LUX VITA NOVA
12
10:28
VAN PETEGHEM EMMA - PUERTO RICO VAN D'AVRIJE
13
10:36
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
14
10:44
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
15
10:52
DE BEULE FREDERIEK - CARLINO-K VAN 'T KATTENHEYE
16
11:00
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
17
11:08
VAN DER JEUGHT SOFIE - MY GOLDEN PRINCESS
18
11:16
COUPILLIE JOYCE - LA VIE TER SELLE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
4
09:24
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
5
09:32
DUINSLAEGER LIES - JAMAICA F
6
09:40
DE GRAEVE ETIENNE - DALI
7
09:48
GHESQUIERE JADOT - ALBO
8
09:56
DE BACQUER JULIE - REGGAE SONG
10
10:12
DOBBELAERE JASMINE - INSANA
11
10:20
VAN ZELE TINE - SKY HIGH V.D. STUYVER
12
10:28
DE WAEL NIELS - Q-TONIC VAN DEN HAAGAKKERS
13
10:36
VAN VOOREN PATRICK - PORSCHE VAN HET ZONNEHOF
14
10:44
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
15
10:52
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
16
11:00
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
17
11:08
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
18
11:16
CAELENBERGHE TATIANNA - JUNE III
QUARTIER XAVIER - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE RUYCK ANN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
2
09:08
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
4
09:24
DE VISCH FLORIS - CORNET ICE DU BOIS PINCHET Z
5
09:32
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
6
09:40
BOONE GEERT - GEENA
7
09:48
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
8
09:56
DEMORELLE KIMBERLY - GYN TONIC
10
10:12
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
11
10:20
SAEYS WILLEMSE NORE - ORION
12
10:28
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
13
10:36
BOTERDAELE ELS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
14
10:44
VERTRIEST BERT - RENEE VAN 'T HEYENDE
15
10:52
STANDAERT LIEN - JUSTUS VAN ' T BERGENHOF
16
11:00
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
17
11:08
OELBRANDT WOUTER - KALUNA
PYNOO GRIET - HOLLY DE TALMA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GOETHALS IRIS - LIEFKES STAR FH
3
09:16
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
5
09:32
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
6
09:40
CUVELIER ELISE - HAIKO VAN HET WEIDSE HOF
7
09:48
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
8
09:56
SABBE JOZEFIEN - KALOU V/H WESTHOF
9
10:04
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
10
10:12
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
11
10:20
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
12
10:28
ESPRIT JEAN-PAUL - LOPANO
13
10:36
HERSSENS INGE - IRRIS VAN 'TPALMENHOF
14
10:44
VAN DOORNE NICK - QUINTA VD KIEKEMOORTEL
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
2
09:08
CORNELIS LUC - HIPSY
3
09:16
DE JONGHE JORDI - ROMEQUE VAN GEERTSMEULENBERG
4
09:24
HANTSON DIEDERIK - URSULA
5
09:32
BILLIAU MELISSA - CABACHO V KERSELARE Z
6
09:40
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
7
09:48
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
8
09:56
GILLIS ILSE - FEINE DEERN
9
10:04
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
10
10:12
COYSMAN GRIET - FRAUKE VAN SONNEVANCK
11
10:20
VAN MULDERS BART - QUITE CAPITANO
12
10:28
VAN DOORNE KURT - PAPAYA VD KIEKEMOORTEL
13
10:36
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
14
10:44
DE SWAEF DORIEN - LIBENTER DS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
6
09:40
VERHELST FILIP - JOUPY
7
09:48
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
8
09:56
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
9
10:04
DESOETE DIEDERIK - NITRO GOLDEN
10
10:12
DE BAERDEMAEKER NESTOR - OZARANDA VAN 'T WITHOF
11
10:20
VOETS SAARTJE - BROERE FUIJ
12
10:28
COYSMAN FIEN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
13
10:36
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
14
10:44
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
15
10:52
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE GRAEVE DIRK - DARTAGNAN
2
09:10
VAN HOORICK LINA - JOSH
3
09:20
HUYSMAN ELKE - LOUIS LAWSON
4
09:30
VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
5
09:40
BUSSCHAERT BRITTA - QUEEN UNITANZ VD
6
09:50
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
7
10:00
BLOMME TANITA - ILANAH
8
10:10
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
9
10:20
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
11
10:40
LEEMANS DANIEL - PUNJAB VAN 'T KOOLHOF
12
10:50
DHAENENS LISA - BORUSHKA
13
11:00
VAN HOECKE ISABELLE - CHARMING PEARL
14
11:10
VERGALLE ELKE - MILAGRO VAN DE VARENBERG
15
11:20
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
16
11:30
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
17
11:40
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
18
11:50
NEYT KATHLEEN - STENAGERS RINGO STAR
19
12:00
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HANTSON AMALIA - CARAMBO
2
09:10
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
3
09:20
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
4
09:30
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
5
09:40
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
6
09:50
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
7
10:00
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
8
10:10
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
9
10:20
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
10
10:30
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:40
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
VAN ZELE IMANI - LION
2
10:50
VAN COPPENOLLE LIESL - COMTESSE V/D HEERNIS
3
11:00
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
4
11:10
DESOETE DIEDERIK - FLEEDWOOD MAC
5
11:20
VAN DOORNE KURT - JAQUINTO VD KIEKEMOORTEL
6
11:30
VAN DEN ABEELE MARC - DON AMOUR
7
11:40
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
8
11:50
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A
14:40
16:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:40
VAN MIDDELEM MAARTJE - SISLEY VAN 'T PARADIJS
2
14:41
KESTEMONT ILKE - CHANEL
3
14:43
RIJCKBOSCH ILKE - GEORGETTE VAN HET GRENSHOF Z
4
14:45
DE WITTE SIEN - HINCHO D'INSEGOTTE
5
14:47
MAES AMELIE - SHADOW VAN DE BOSHOEVE
6
14:49
MAENHOUT DELPHINE - GISPY
7
14:51
CLAEYS EMMELIE - CASCAVELLA I
8
14:52
ANDELHOF CLAUDIA - SUSPENSION
9
14:54
DUBOIS FEBE - NICE SL
10
14:56
DE MUELENAERE WARD - SEZAR VAN DE PLAETSE MOLEN
11
14:58
MATTHYS BART - NAUGHTY BOY DE BEAUTY
12
15:00
SPIESSENS DIMITRI - MADAME VAN HET HELLEGAT Z
13
15:02
CLAEYS HANNE - NIEUWE-FLEURE
14
15:03
DE VLEESCHAUWER PIETER - RICARDO
15
15:05
DE FONVENT CAROLINE - PIRON VAN 'T NEERHOF
16
15:07
BELLEMANS EDDY - FABRIZIO EQ Z
17
15:09
DE BOITSELIER VICTOR - GEM GEM OLYMPIC GENTLE Z
18
15:11
DE WAELE JENS - DUCHESSE D'ANJOU
19
15:13
STUYVAERT ANOUK - SIENNA VAN DE BEKPUT
20
15:14
SAEYS WILLEMSE NORE - QUESRA
21
15:16
TILLEMAN SANDER - SKY LIGHT VAN DE VLIENDERHAAG
22
15:18
VAN VOOREN MARLIES - RHIANNA VAN DE KRUISHOEVE
23
15:20
VANDEKERCKHOVE+ LENTEL - SISSI VAN 'T JONKERSLEEN
24
15:22
LETEN THOMAS - TOLTAIRE Z
25
15:24
VAN EEGHEM BENT - SUBLIEME VAN DE ZUIDAKKER
26
15:25
BEGEYN SJOUK - JILLZ LOVELY Z
27
15:27
DE BEULE RONNY - SUPREME VAN DE ZUIDAKKER
28
15:29
PINTELON VIC - SENNA VAN DE VELDBALIE
29
15:31
DE VLIEGHERE DANIEL - RUFUS VD BEVERINGCOURT
31
15:35
VAN BIESEN JAN - SUE VAN DEN BLAUWAERT
32
15:36
DESENDER KATO - SANTIAGO F
33
15:38
VANDER PUTTEN HANNE - PLAYBOY
34
15:40
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
35
15:42
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
36
15:44
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
37
15:46
SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
42
15:55
TEIRLINCK VITA - ROCCO VAN DE HEYDEHOEK
43
15:57
DE VLIEGHERE DANIEL - PINAU VAN DE BEVERINGCOURT
44
15:58
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
45
16:00
DE MUELENAERE WARD - SIBELLE VAN DE PLAETSE MOLEN
46
16:02
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
47
16:04
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
48
16:06
AELBRECHT VITAL - SANDRO VAN DIEPENDAELE
49
16:08
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
50
16:09
HIMPENS ANN-SOPHIE - ZOLANDIA
51
16:11
COLMAN STIJN - QU'ELLE EST BELLE VAN'T ZAVELEINDE
52
16:13
DE PAUW LIESBET - MORENO VAN 'T WIJWATER
53
16:15
STEVENS JANNE - MAGIC MOMENT
54
16:17
DE GROOT IRIS - ANDIAMO'S GOLDFICH
55
16:19
BEYNE MARGOT - SECRET PARC
56
16:20
VAN MULDERS BART - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
57
16:22
LEMAIRE JOZEFIEN - RETINNE VAN DE RISPEN
DE VLIEGHERE ELLY - BELLE FLEURE (BLANCO)
JANSSENS LORE - REX VAN DEN DRIES
VANDERMOERE FLORIS - PINAU VAN DE BEVERINGCOURT
VANDERMOERE FLORIS - RUFUS VD BEVERINGCOURT
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B
09:00
11:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE SWAEF DORIEN - SWAEFIE
2
09:02
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
4
09:06
GOUBERT TAHNEE - GAMINE VAN DE RUISENBROEK
16
09:30
CAPOEN CAMIEL - ROXETTE VAN DE NACHTEGAELE
17
09:32
MUYLAERT TONJA - SALLY VD BISSCHOP
18
09:34
LAFAUT ISABEL - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
19
09:36
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
20
09:38
DE SWAEF DORIEN - SOKINA V/H TRAPPERSVELD
21
09:40
VERHELST KRISTOF - REINE D' HELST
22
09:42
VAN DE VIJVER MARIO - NAKAR D VAN 'T ETTINGPAD
23
09:44
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
24
09:46
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
25
09:48
GRILLET EDEN - GUELA
26
09:50
DECROOCK EMYLLE - ELTON JOHN T HEERBROEK D 05
27
09:52
BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
28
09:54
CORNELIS LUC - HIPSY
29
09:56
SAEY MAITE - INDIRA
30
09:58
LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
31
10:00
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
32
10:02
OELBRANDT PATRICK - RIVIERA VAN DE ZEVENSTER
33
10:04
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
34
10:06
SOENEN KRISTOF - ODIBAI VAN DE HILLEBOOM
35
10:08
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
36
10:10
VAN AKEN GUY - ROXY VAN DEN DRIES
37
10:12
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
38
10:14
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - SALVADOR VAN HET AMZOHOF
39
10:16
JACOBS FILIP - OZZY VAN DEN BOOMKENSKAUTER
40
10:18
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
41
10:20
DESPLENTER KOEN - INDIGO VAN 'T VOSSENHOL
42
10:22
AELBRECHT VITAL - JAYCA VAN DIEPENDAELE
43
10:24
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
44
10:26
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
45
10:28
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
46
10:30
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
47
10:32
VAN DE WEGHE HANNE - DESTINY Z
48
10:34
DE MEULEMEESTER JULIE - LOXLEY
49
10:36
GHYSELEN VICKY - LAMBADA VD WATERTOREN
50
10:38
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
51
10:40
GOUBERT TAHNEE - PANDORA VAN DE RUISENBROEK
52
10:42
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
53
10:44
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
54
10:46
VERCAMMEN JANNE - ANDORA Z
55
10:48
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
56
10:50
SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
57
10:52
TEMMERMAN BART - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
58
10:54
CHIUA ANISSA - COSTAS ALICANTE
59
10:56
VAN RENTERGHEM EMILY - CANYON
60
10:58
DE SCHRIJVER QUINTEN - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
61
11:00
DE GENDT ANTOINE - MURANA
62
11:02
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
63
11:04
VAN DUYSE+ MYRTHE - ENYA VAN 'T KOORNAAR
64
11:06
VAN DE VIJVER MARIO - QUINTINA L VAN 'T ETTINGPAD
65
11:08
OELBRANDT PATRICK - RIANA VAN 'T HOF TER DOORN
66
11:10
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
67
11:12
COYSMAN FIEN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
68
11:14
CORNELIS LUC - ODIN
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B
11:18
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:18
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
2
11:20
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
3
11:22
DE POORTER EVELIEN - QUALITY VAN 'T SLOT
4
11:24
BERTEN VEERLE - NOUVELLE V/D WARANDEHOEVE
5
11:26
MAERTENS KEVIN - JACINA VAN 'T ZORGVLIET
6
11:28
VAN EEGHEM BENT - CHINELLE PH Z
7
11:30
TURREKENS SIMON - ROCKY VAN DE MOLENKOUTER
8
11:32
VAN PAMEL BREND - QUINTUS VH PAARDEVELD
9
11:34
DE WANNEMAEKER ANOUK - ROLEX Z
10
11:36
D'HAEYER NOOR - SANTANO
11
11:38
DE SWAEF RAF - MASSIMO VAN 'T HULSTHOF
12
11:40
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
13
11:42
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
14
11:44
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
15
11:46
STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
16
11:48
VAN GHELUWE MARGOT - GUAPPA VAN DE MEERSEN
17
11:50
DE WEIRT MARILYNE - OVITA
18
11:52
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
19
11:54
DE VLEESCHAUWER NELE - SEZAAR VAN DE ZWARTE RUITER
20
11:56
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
21
11:58
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
22
12:00
OELBRANDT WOUTER - OTTORONGO
23
12:02
POLFLIET BRITT - RABANA VAN DE DOORSLAARSHOEVE
24
12:04
SEGERS ELINE - QUEST VAN HET BLADERENKWARTIER
25
12:06
NEYTS ALIZÉE - FERDINAND GII
26
12:08
VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
27
12:10
LANNOO SISKA - INTERLOCK
28
12:12
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
29
12:14
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
30
12:16
VERHELST DYLAN - LITHANO
31
12:18
CARION ELINE - BARDOLINO VAN DE PAARDEBLOEM
32
12:20
MINNAERT ELIEN - JE 'T AIME WONDER
33
12:22
VAN PETEGHEM EMMA - PUERTO RICO VAN D'AVRIJE
34
12:24
DUPON ROBIN - QUI VIVE VAN DE ROTERIJHOEVE
35
12:26
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
36
12:28
CALLEWAERT MEREL - ROSETTE VAN DE BERLINGMOLEN
37
12:30
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
38
12:32
NAUDTS BART - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
39
12:34
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
40
12:36
FORÉ SHANA - GRIFFIN MS
41
12:38
VERCAUTEREN FEMKE - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
42
12:40
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - CHEERLEADER Z
43
12:42
MESTDAGH HÉLÈNE - SIBELLE-K VAN KATTENHEYE
44
12:44
RYS CHIARA - SEIGNEUR VAN DE NACHTEGALE
45
12:46
STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
46
12:48
NAUDTS ANOUCK - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
47
12:50
MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
48
12:52
DE BEULE FREDERIEK - CARLINO-K VAN 'T KATTENHEYE
49
12:54
COCQUYT LAURENCE - RASINA VAN DE MISPELAERE
50
12:56
VERMEULEN LENNART - PERLE-FINE VAN 'T GILLEKENSHOF
51
12:58
VAN HECKE LOTTE - ROY VAN DE ACHTERHOEK
52
13:00
POPPE LORE - GERONA VAN DE DONKHOEVE Z
53
13:02
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
54
13:04
DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
55
13:06
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
56
13:08
VAN DEN BERGH NINA - JESSICA
57
13:10
TIMMERMANS TIA - ELISE PAS DE CALAIS Z
58
13:12
THOELEN KENDRA - BLUE LAGOON
59
13:14
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
60
13:16
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
61
13:18
DE ROO LAUREN - FALINA VAN 'T ROZENHOF
62
13:20
KEIRSE QUIRINE - JATOKI DE FRIBOIS B.
63
13:22
VERCAUTEREN FEMKE - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
64
13:24
DE VOS KAREN - BOOTS Z
65
13:26
BOONE JONAS - SCARLETT VAN ONS POSTJE
66
13:28
STIJVEN JEROEN - CHABLIS Z
67
13:30
CARNOY GILBERT - QUINTANA VAN DEN BOS
GHEERAERT VITAL - QUELLE DAME VH OOIEVAARSHOF (BLANCO)
LAFAUT ISABEL - NAVARETTE DE BEAUTY
LAMMERTYN AMÉLIE - KALINKA VAN 'T ZEYPVELD
PYNOO GRIET - HOLLY DE TALMA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
11:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE VISCH FLORIS - CORNET ICE DU BOIS PINCHET Z
2
09:02
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
4
09:06
DE POORTER EVELIEN - NATHAN VAN 'T SLOT
5
09:08
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
6
09:10
DHAENENS LISA - BORUSHKA
8
09:14
DE BOCK INDIRA - PABLO VAN BERTHEIM
9
09:16
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
10
09:18
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
11
09:20
JUWET THIBAULT - PACCO
12
09:22
VANDERMOERE FLORIS - OBLIGE VAN DE BEVERINGCOURT
13
09:24
DE VLIEGHERE JOHAN - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
14
09:26
VAN BOCKSTAL JOERI - QORNELIA VB
15
09:28
VERMEIR CARO - QUANTO VAN HET WATERBLOK
16
09:30
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
17
09:32
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
18
09:34
NOPPE ASTRID - KRETA STORMWIND
19
09:36
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
20
09:38
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
21
09:40
LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
22
09:42
TEMMERMAN BART - QUARENKA VAN HET WEIDSE HOF
23
09:44
VERVAEKE CELIEN - DAIKIN
24
09:46
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
25
09:48
ADRIANSENS JULIETTE - FOREVER FIRST F
26
09:50
POLFLIET PHAEDRA - RONALDO KMS
27
09:52
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
28
09:54
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
29
09:56
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
30
09:58
VAN WONTERGHEM INGEBORG - LOVELY VAN DE KERKENBULCK
31
12:40
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
31
10:00
LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
32
10:02
PINT LORE - IMPULS V/H LINDENHOF
33
10:04
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
34
10:06
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
35
10:08
VAN DUYSE YENTHE - OTIS VAN DE ZEVENSTER
36
10:10
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
37
10:12
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
38
10:14
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
39
10:16
BONTE JOERI - NIKEE VAN DE KAPEL MILANEN
40
10:18
TEMMERMAN BART - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
41
10:20
JUWET THIBAULT - QADIR
42
10:22
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
43
10:24
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
44
10:26
DESTOOP ROBBE - MONOPOLY
45
10:28
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
46
10:30
ANDRIES HANNES - KRONOS VAN DEN DRIES
47
10:32
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
48
10:34
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
49
10:36
NOPPE ASTRID - GOFINE
50
10:38
NOPPE JEROEN - CITA STORMWIND
51
10:40
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
52
10:42
BOONE JONAS - MILLI VANILLI
53
10:44
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
54
10:46
VERCAUTEREN FEMKE - OMEGA VAN HET GROENE DAK
55
10:48
DESUTTER DIETER - JAMAICA F
56
10:50
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
57
10:52
SOENEN KRISTOF - NIQUENDO VAN DE HILLEBOOM
58
10:54
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
59
10:56
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
60
10:58
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
61
11:00
CARNOY LARISSA - OZARA DI PADUA
62
11:02
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
63
11:04
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
64
11:06
MATTHYS BART - NORMAN V.D. VELDHOEVE
65
11:08
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
66
11:10
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
67
11:12
MAES AMELIE - COMME ON RR Z
68
11:14
ANDRIES NIELS - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
69
11:16
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
70
11:18
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
71
11:20
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
72
11:22
VAN UYTVANCK BJORN - ROMEE ROSE VAN DE DORPSHOEVE
73
11:24
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
74
11:26
DE MARE HELENE - ORTHILIA
75
11:28
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
77
11:32
BOONE JONAS - AIMEE II Z
VAN BOCKSTAL LIESL - PEBLES LVB
VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L
11:40
14:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
DE STORME TIEBE - CAETANO-S-VD-V-Z
2
11:42
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
3
11:44
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
4
11:46
CLAEYS CÉLIEN - GINEA
5
11:48
STRUBBE EMMA - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
6
11:50
DERYCKE TOM - PINOT VAN 'T BEUKENHOF
7
11:52
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - RHUNE VAN DE ACHTERHOEK
8
11:54
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
9
11:56
WUYTACK MARILYN - REVLON VAN DE HAZENHOEK
10
11:58
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
11
12:00
VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
12
12:02
ROBBERECHT STEF - DIAMANT DE CARMEL Z
13
12:04
VAN HESE EVI - RAVELLO VAN DE MOLENHOEK
14
12:06
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
15
12:08
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
16
12:10
DELOOF AURELIE - CHARMEUR D.
17
12:12
DELMOT EDDY - MALOJA V. 'T RECHT EIND
18
12:14
OELBRANDT PATRICK - QUIDAM VAN 'T HOF TER DOORN
19
12:16
DE WEIRT MATHIEU - VITA
20
12:18
DE SWAEF DORIEN - LIBENTER DS
24
12:26
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
25
12:28
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
26
12:30
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
28
12:34
MAEGH CHLOË - P.S. I LOVE YOU TER SCHELLEBEEK
29
12:36
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
32
12:42
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
33
12:44
BERCKMANS CÉDRIC - BUTTERFLY DU BOIS MADAME
34
12:46
BERKERS JONAS - QUONKA VD BISSCHOP
35
12:48
VAN INGELGEM CHARLOTTE - DON'T STOP
36
12:50
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
38
12:54
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
39
12:56
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
42
13:02
ROBBERECHT STEF - CHOPIN DE CARMEL Z
43
13:04
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
44
13:06
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
45
13:08
PINTELON VIC - STANLEY V/D HUNTERS Z
46
13:10
VAN RENTERGEM TONY - QILANA VAN DE DREEF
47
13:12
DE WISPELAERE ELINE - PLAYBOY
48
13:14
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
50
13:18
WUYTACK MARILYN - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
51
13:20
VERRAES VINCENT - ALVARO
52
13:22
POLFLIET PHAEDRA - RAVISSANTE V.H. WUITENSHOF
53
13:24
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROBERTO VAN 'T RUYTERSHOF
54
13:26
DE VLEESCHAUWER PIETER - REVETTI
55
13:28
VERVAECKE KRISTOF - NABAB VAN 'T NEERHOF
56
13:30
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
57
13:32
LANNOO RUBEN - LINARETTE
58
13:34
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
59
13:36
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
61
13:40
DE BRAUWER DORLI - PILA VAN HET VERLOREN GOED
62
13:42
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - MAESTRO VAN 'T VERLOREN KOST
63
13:44
VAN DE SOMPELE ISOLDE - FLOORTJE KLEIN REIGAERTSVLIET
64
13:46
DE RIDDER ANTJE - VERSAILLE DE QUIESCE
65
13:48
NOPPE EDOUARD - ELEGANCE "F"
66
13:50
SCHOLLIERS LOTTE - LORA GRACIA
67
13:52
VAN INGELGEM CHARLOTTE - QUILANA VAN DE BROUWERSHOEVE
68
13:54
VAN MULDERS BART - QUITE CAPITANO
69
13:56
DE PROFT PIETER - JALISCA VAN DE VONDELHOEVE
70
13:58
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
71
14:00
NOPPE ANN-FLORENCE - ESPRESSO DV Z
72
14:02
ROBBERECHT STEF - RAYSA DE CARMEL
73
14:04
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
74
14:06
WERBROUCK DAAN - LANSON-R
75
14:08
DE COCK THOMAS - RIANTE V. 'T RECHT EIND
76
14:10
BRAHIMI SAMIR - KUMI STAR V/D SCHELPENHOEVE
77
14:12
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
GHEERAERT VITAL - ODIDE VH OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - ROYALDINE VH OOIEVAARSHOF
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - C POMPIDOE Z
QUARTIER XAVIER - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
RYS CHIARA - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
VANDERMOERE FLORIS - FERDINAND GII
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:30
17:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
NEVEJAN JOKE - OH MY GOD DE BEAUTY
2
15:32
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
3
15:34
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
4
15:36
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
5
15:38
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
6
15:40
VERHEYEN AN - HEVITA
7
15:42
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
8
15:44
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
9
15:46
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
10
15:48
DE ROOSE YONI - DANTE
11
15:50
DELOOF AURELIE - PERLE FINE
12
15:52
CALLEWAERT AURI - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
13
15:54
DHONDT KELLY - MARIELLE DE VAUXELLES
14
15:56
FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
15
15:58
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
16
16:00
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
17
16:02
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
18
16:04
OELBRANDT ELINE - MI AMOR VAN'T HOF TER DOORN
19
16:06
STRUBBE EMMA - BALIERINA
20
16:08
DE LOOSE TIM - FINESSE DE LA VIE Z
21
16:10
STEYAERT SOFIE - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
22
16:12
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
23
16:14
VAN HECKE STIJN - POLLY
24
16:16
MAES WIETSE - OVITA S
25
16:18
BRAHIMI SAMIR - NOVA STAR V/D SCHELPENHOEVE
26
16:20
VAN DER BRUGGEN FIEBE - OKIDOKI VD MOLENDREEF
27
12:32
DELOOF AURELIE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
27
16:22
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
28
16:24
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
29
16:26
MAES AMELIE - FLAMINGO VAN DE KRANENBURG
30
16:28
WILLEM JONAS - JUSTICE
31
16:30
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
32
16:32
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
33
16:34
VERHELST FILIP - JOUPY
34
16:36
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
35
16:38
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
36
16:40
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
37
16:42
VAN LAERE TOM - CASEY Z
38
16:44
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
39
16:46
SAEY MAITE - KARAMELLE
40
16:48
BUNDERVOET NINA - ORINTO VAN DE CELIEBRUG
41
16:50
VANDENBERGHE TIJS - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
42
16:52
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
43
16:54
VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
44
16:56
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
45
16:58
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
46
17:00
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
47
17:02
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
48
17:04
VERHEYEN AN - ANNOUK
49
17:06
VERVAECKE KRISTOF - KOETSIERKE VAN T NEERHOF
50
17:08
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
51
17:10
DE LOOSE TIM - QUINTERO VAN DE VOSSENHOEK
52
17:12
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
53
17:14
DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
54
17:16
DE COCK THOMAS - NISRA - R
55
17:18
DECLERCK BART - KYMOON
56
17:20
POLFLIET PHAEDRA - ODETTE VAN DE KRUISHOEVE
57
17:22
SEGAERT ARTHUR - IQUEM TER VLUCHT
58
17:24
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
GHEERAERT VITAL - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:30
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
LANNOO RUBEN - JAVELINE
2
14:32
ROBBERECHT STEF - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
3
14:34
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
4
14:36
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
5
14:38
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
6
14:40
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
7
14:42
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
8
14:44
DELOOF AURELIE - ITO
9
14:46
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
10
14:48
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
11
14:50
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
12
14:52
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
13
14:54
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
14
14:56
SEGAERT ARTHUR - KAYMAKLI TER VLUCHT
15
14:58
TEMMERMAN BART - KLINTONS DAUGHTER VAN DE OUBURG
16
15:00
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
17
15:02
DE VLIEGHERE DANIEL - FIRDINAND VD BEVERINGCOURT
18
15:04
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
19
15:06
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
24/07/2022 - ZRTO2203 - ZOMERGEM - LOTENHULLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots