{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100001329 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ZWIJNDRECHT
2
11:15
100053812 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BRAKEL
3
11:30
100001330 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ERPE MERE
4
11:45
100053604 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - GERAARDSBERGEN
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
1225432 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOERBEKE WAAS
1
12:00
7089383 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KIELDRECHT-VRASENE
2
12:30
1238263 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZAFFELARE
3
12:45
1237758 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
4
13:00
1220479 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
5
13:15
1238465 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZELE
6
13:30
1163895 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OELEGEM
7
13:45
1235435 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-NIKLAAS
8
14:00
1224220 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MALDEGEM
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:45
16:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
100057920 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - MAARKEDAL
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
13:15
16:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:15
100017582 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
13:45
17:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:45
1237657 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WAASMUNSTER
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DEMORELLE KIMBERLY - ARCO
2
13:08
TIMMERMANS TIA - ELISE PAS DE CALAIS Z
3
13:16
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
5
13:32
VAN DEN WYNGAERT GIANNA - SONNEFEE
6
13:40
SCHEERDERS FLEUR - SYLVANO VAN 'T HOF TER DOORN
7
13:48
VAN PAMEL BREND - QUINTUS VH PAARDEVELD
8
13:56
VAN DEN BERGH NINA - JESSICA
9
14:04
VAN DEN EYNDE LOUISE - LANKA CVH
10
14:12
VERBURGT ANNELIES - SILKE VAN DE OUDE KLEEFSEBAAN
12
14:28
JACOBS LUNA - KUONY
13
14:36
DE WITTE SIEN - HINCHO D'INSEGOTTE
14
14:44
DE DIJCKER JONAS - LADY
15
14:52
VERBEECK JANI - NELSON VAN 'T BARELHOF
16
15:00
VERBEECK JINTE - PETRONELLA DEUX
17
15:08
VAN HOVE SOPHIE - SIR FIESTA VAN TER ROYEN
18
15:16
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
19
15:24
IMPENS ANTON - HADISE RESS
20
15:32
IMPENS VIKTOR - LA RESSE II
21
15:40
DECOCK STAN - PRIVATE SCHOOL
22
15:48
SCHEERDERS FLEUR - RIANA VAN 'T HOF TER DOORN
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
DE VOS EVI - ROYAL I-CATCHER
4
13:24
CARION ELINE - BARDOLINO VAN DE PAARDEBLOEM
5
13:32
THOELEN KENDRA - BLUE LAGOON
6
13:40
DE VUYST JEFFRY - QUELLE PERLE VAN DE TWEE ACREN
7
13:48
DE RIDDER ANTJE - VERSAILLE DE QUIESCE
8
13:56
RIJCKBOSCH ILKE - GEORGETTE VAN HET GRENSHOF Z
9
14:04
DE CONINCK NAOMI - GASPAR VAN HELLEGAT
10
14:12
DECOCK BERRE - GRAINE DE THAIX
12
14:28
VAN HESE CHRIS - RAVELLO VAN DE MOLENHOEK
13
14:36
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
14
14:44
VERBEKE BELLE - PIVA VAN 'T PADDEHOF
15
14:52
POPPE LORE - GERONA VAN DE DONKHOEVE Z
16
15:00
PENNEMAN LOBKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
17
15:08
PROVOST YORBEN - Q - KINGSLEY VAN 'T HOF
18
15:16
DE SMET ELIANA - CHABLIS
19
15:24
HERMANS LIESBETH - ENYA-S
20
15:32
FRANCOIS ADA - DOLORES
21
15:40
DE VLEESCHOUWER WIM - REMO CEN
22
15:48
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
DEPOORTERE NOA - JULES
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
5
13:32
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
6
13:40
VANDERKELEN TINE - ELLINOI
7
13:48
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
8
13:56
KESTEMONT ILKE - CHANEL
9
14:04
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
10
14:12
POLFLIET BRITT - RABANA VAN DE DOORSLAARSHOEVE
12
14:28
VERCAMMEN JANNE - ANDORA Z
13
14:36
POELS ELISE - G-BOY MB Z
14
14:44
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
15
14:52
RAES ELS - ISCHA TER KWINCKE
16
15:00
CLOMPEN SOFIE - UNTOUCHABLE STAR GZ
17
15:08
VERHELST DYLAN - LITHANO
18
15:16
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
19
15:24
COENEN MANOA - KAPRIOLE-ROSE
20
15:32
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
21
15:40
VAN HOVE JULIE - EBONY-MORA
22
15:48
D'HAEYER NOOR - SANTANO
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN STEELANDT ANN - BEAUTY D'MISPELAER
3
13:16
DE COCK EVELIEN - NOUSCHKA HZ
4
13:24
BAELE MARIE-LAURE - AMIGO
6
13:40
STRAETMANS KENDRA - CHIC
7
13:48
DE PAUW DIMITRI - JESS
8
13:56
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
9
14:04
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
10
14:12
VAN MIDDELEM MAARTJE - SISLEY VAN 'T PARADIJS
12
14:28
DURT ANGELINA - FLOWINGA VAN DE LINDEHOEVE
13
14:36
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
14
14:44
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
15
14:52
DE TURCK JOLIJN - QARLYMPIA VAN HET WEIDSE HOF
16
15:00
MAES SARAH - VIENNA VAN PAEMEL Z
17
15:08
BENAERENS EVELYN - QUIDAMZIONA Z
18
15:16
WEYN VANESSA - KASHMIR
19
15:24
DE KEYZER EMILIE - C'EST CEZAR
20
15:32
CELIKER YASEMIN - FÃœRST BALLERINA
21
15:40
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
22
15:48
PONTZEELE ELIES - LILLY
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
2
13:08
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
3
13:16
BAEYENS GAETE - PRINCE PIRAT
4
13:24
SONCK BART - OKIDOKI
5
13:32
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
6
13:40
BEURMS MELISSA - MYSTIQUE
7
13:48
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
8
13:56
CRUYPELINCK FIEN - CHOWBIZ Z
9
14:04
POELS ELISE - JOLIE VAN DE KROMME HEI
10
14:12
STRUIJS KRIS - SUPREME
12
14:28
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
13
14:36
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
14
14:44
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
15
14:52
BERNAERT HELENA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
16
15:00
VAN DEN KEYBUS AN - MISTER FRED
17
15:08
DE MAERE VANESSA - MIDNIGHT BOY
18
15:16
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
19
15:24
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
20
15:32
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
21
15:40
WILLEMS GIL - HANNIBAL VH GANZENHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VANDORPE MAXINE - HEBRON
4
13:24
VAN MULDERS BART - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
5
13:32
VAN CAUWENBERGHE KATLEEN - DOUTCHIE
6
13:40
DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
7
13:48
CORNELIS LUC - ODIN
8
13:56
BOEL KARIN - OTTORONGO
9
14:04
HERMAN LIEVEN - LENOR VAN DE MISPELAERE
10
14:12
MAES DANIELLE - LE CRI DU COEUR TER SALOMEIN
11
14:20
DEMORELLE KIMBERLY - WIMONE
13
14:36
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
14
14:44
VAN HOVER KARIN - ICARO
15
14:52
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
16
15:00
DE BOECK FRANK - KANTURA DB Z
17
15:08
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
18
15:16
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
19
15:24
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
20
15:32
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
21
15:40
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
3
13:16
DE SWAEF RAF - MASSIMO VAN 'T HULSTHOF
4
13:24
VAN NEROM SOFIE - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
5
13:32
DE JONGHE LARISSA - PAS DE PANIQUE VAN DE WINNING
6
13:40
BERGHGRACHT AMÉLIE - LINDENAU VAN DE VOGELZANG
7
13:48
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
8
13:56
OELBRANDT WOUTER - QUINTO
9
14:04
BERNAERT ELIANA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
10
14:12
DE BEULE RONNY - SUPREME VAN DE ZUIDAKKER
11
14:20
VAN STEELANDT ANN - VERA VAN HET EELSHOF
12
14:28
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
13
14:36
VAN MIDDELEM FILIP - IZABEL
14
14:44
DIERICK NATHALIE - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
15
14:52
PERMENTIER MARIA - SUMMERBOY Z
16
15:00
ADRIAENSSENS SOPHIE - MARLOU DE WALPUT
17
15:08
DE VLEESCHAUWER NELE - SEZAAR VAN DE ZWARTE RUITER
18
15:16
VANDERHAEGHEN LENA - LUPUS BREJNBJERGGARDS
19
15:24
DE PAUW LIESBET - MORENO VAN 'T WIJWATER
20
15:32
TINDEMANS IVAN - GRAZIANO 201108427
21
15:40
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
10:40
12:32
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:32
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
1
10:40
DEMORELLE KIMBERLY - GYN TONIC
2
10:48
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
3
10:56
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
4
11:04
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
5
11:12
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
6
11:20
SMET JOSEPHINE - LAVINO
7
11:28
DE WAEL NIELS - Q-TONIC VAN DEN HAAGAKKERS
8
11:36
VAN HAVERE MARIE - FACETA
9
11:44
DIERICK MARILYN - ISAURA VAN D'EKELBEEK
10
11:52
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
11
12:00
CELIKER SEVGI - FÃœRST BALLERINA
12
12:08
CLYMANS CINDY - LIMONCELLA TCE
13
12:16
SPITS ANTON - LURESIA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE BACQUER JULIE - REGGAE SONG
2
09:08
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
3
09:16
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
4
09:24
VERTRIEST BERT - RENEE VAN 'T HEYENDE
5
09:32
FLEURINCK DORIEN - POPPY
6
09:40
OELBRANDT LIEN - KALUNA
7
09:48
DE MAEYER ANN - ENYA-S
8
09:56
VAN DEN WYNGAERT USCHI - DU CALVEIR
9
10:04
GHESQUIERE JADOT - ALBO
10
10:12
DIJKMANS MARIE - GEROMINO SHADOW
11
10:20
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
12
10:28
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
13
10:36
VAN BREEDAM SILVY - LUNARONA
14
10:44
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
3
09:16
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
4
09:24
VAN MULDERS BART - QUITE CAPITANO
5
09:32
SPILLIAERT SARAH - ILUNA VH KOUTERHOF
6
09:40
DE KEERSMAECKER JOLIEN - MORUMBI - CD
7
09:48
VAN TENDELOO CHARLES - JANEL
8
09:56
DOBBELEIR KAROLIEN - HYGIEIA STAR VAN OUDENHOVE
9
10:04
SMET KLAARTJE - VIPER VAN DE KALVERBOSSCHEN
10
10:12
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
11
10:20
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
12
10:28
FLEURINCK HEDWIG - O' VALEGRA
14
10:44
VETTENBURG LYNN - DELISA
15
10:52
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
16
11:00
CALUWE MARC - CARLOS VAN 'T SASVELD
17
11:08
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
18
11:16
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
19
11:24
VERMEREN CHARLOTTE - IOR VAN HET EELSHOF
20
11:32
VAN DEN BOSCH KATRIEN - HEBE VAN HET KEYSERSBOS
21
11:40
GILLIS ILSE - FEINE DEERN
22
11:48
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
23
11:56
CUVELIER ELISE - HAIKO VAN HET WEIDSE HOF
24
12:04
CORNELIS LUC - HIPSY
25
12:12
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
26
12:20
HERSSENS INGE - IRRIS VAN 'TPALMENHOF
DE JONGHE JORDI - ROMEQUE VAN GEERTSMEULENBERG
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
11:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
DE BAERDEMAEKER NESTOR - CHARLOTTE DE L'ECURIE DEFRESNE
2
11:08
VERHELST FILIP - JOUPY
3
11:16
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
4
11:24
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
5
11:32
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
6
11:40
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
7
11:48
DE ROOVER DAPHNE - LIU-JO VAN HET TRICHELHOF
8
11:56
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
9
12:04
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
10
12:12
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
11
12:20
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
2
09:10
VERGALLE ELKE - MILAGRO VAN DE VARENBERG
3
09:20
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
4
09:30
VAN NUFFELEN TESSA - IT'S ME
5
09:40
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
6
09:50
DHAENENS LISA - BORUSHKA
7
10:00
VINCK VEERLE - HANOI.PP
8
10:10
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
9
10:20
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
10
10:30
HUYSMAN ELKE - LOUIS LAWSON
11
10:40
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
12
10:50
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
13
11:00
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:20
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
GOLZENLEUCHTER TANJA - KADENCE VAN DE SNYDERSHOEVE
2
11:30
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
3
11:40
VERSCHUEREN PAUL - HAPPY ATLITA
4
11:50
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
5
12:00
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
6
12:10
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
7
12:20
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:40
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:40
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
2
12:50
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
3
13:00
VAN LANDEGHEM FAUVE - FÃœRST DINARO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
12:45
13:41
Nr.
Tijd
Combinatie
0
12:43
VAN MIDDELEM MAARTJE - SISLEY VAN 'T PARADIJS
1
12:45
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
2
12:46
DE DIJCKER JONAS - LADY
3
12:48
VERSCHUEREN CHRIS - MIDNIGHT BOY
4
12:50
OELBRANDT PATRICK - SYLVANO VAN 'T HOF TER DOORN
5
12:52
DE TURCK JOLIJN - QARLYMPIA VAN HET WEIDSE HOF
6
12:54
GEEROMS GERT - CONFETTI G&G Z
6
09:40
VAN HAVERE MARIE - FACETA
7
12:56
IMPENS ANTON - HADISE RESS
8
12:57
DE PAUW LIESBET - MORENO VAN 'T WIJWATER
9
12:59
VETTENBURG LYNN - DELISA
10
13:01
DE SMET ELIANA - CHABLIS
11
13:03
VERBRAEKEL WILLEM - ASCALINO VD KOEBOSHOEVE Z
12
13:05
BAERT KIM - SCOTCH V/D PRINDELHOEVE
13
13:07
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
14
13:08
RIJCKBOSCH ILKE - GEORGETTE VAN HET GRENSHOF Z
15
13:10
DE WITTE SIEN - HINCHO D'INSEGOTTE
17
13:14
HERMANS LIESBETH - ENYA-S
18
13:16
VAN ASSCHE XANTIA - RICO VAN DE CLAEVERVALLEI
19
13:18
KESTEMONT ILKE - CHANEL
20
13:19
SONCK BART - RAISE A PRINCESS JKM
21
13:21
VAN MULDERS BART - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
25
13:29
FRANCOIS ADA - DOLORES
26
13:30
DE BEULE RONNY - SUPREME VAN DE ZUIDAKKER
27
13:32
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
28
13:34
IMPENS ANTON - LA RESSE II
29
13:36
GEEROMS GERT - MONALISA VAN DE RIZOI
30
13:38
VAN PUYVELDE JUSTINE - SENORITA VAN 'T LINDEHOF
31
13:40
SPIESSENS DIMITRI - MADAME VAN HET HELLEGAT Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:30
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:34
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
4
09:36
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
5
09:38
GEEROMS GERT - STAVROS VAN DE KEIBERGHOEVE
7
09:42
BERNAERT ELIANA - SILVESTER VAN DE VRIJENAKKER
8
09:44
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
9
09:46
VAN STEEN KRIS - SERENA VAN HET AVENHOF
10
09:48
OELBRANDT PATRICK - RIANA VAN 'T HOF TER DOORN
11
09:50
PROVOST WIM - LA BELLE VAN'T HOF
12
09:52
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
12
09:23
TEMMERMAN BART - MILAGRO VAN DE REYNAERT
13
09:54
VAN HOVER KARIN - ICARO
14
09:56
VAN PAMEL BREND - QUINTUS VH PAARDEVELD
16
10:00
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
17
10:02
CORNELIS LUC - ODIN
20
10:08
GEEROMS KRIS - DIOR EDEL Z
21
10:10
GEEROMS GERT - SUMMER JAZZ
22
10:12
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
23
10:14
BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
24
10:16
CARNOY GILBERT - QUINTANA VAN DEN BOS
25
10:18
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
26
09:54
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
26
10:20
SMET JOSEPHINE - LAVINO
27
10:22
TIMMERMANS TIA - ELISE PAS DE CALAIS Z
28
10:24
VAN DEN EYNDE LOUISE - LANKA CVH
29
10:26
VAN DEN BERGH NINA - JESSICA
30
10:28
SNEYERS KEN - ADELIO
31
10:30
VAN DUYSE+ MYRTHE - ENYA VAN 'T KOORNAAR
32
10:32
THOELEN KENDRA - BLUE LAGOON
33
10:34
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
34
10:36
CARION ELINE - BARDOLINO VAN DE PAARDEBLOEM
35
10:38
COLMAN PASCALINE - SALSA VAN 'T LINDEHOF
36
10:40
VAN ACKER KOEN - SCOOBY DOO VAN 'T LINDEHOF
37
10:42
VAN DE VIJVER MARIO - QUINTINA L VAN 'T ETTINGPAD
38
10:44
DE GENDT ANTOINE - MURANA
39
10:46
DE SWAEF RAF - MASSIMO VAN 'T HULSTHOF
40
10:48
BAERT KIM - ONLY ONE VAN DE KORTEWEG
41
10:50
VERCAMMEN JANNE - ANDORA Z
42
10:52
DE VLEESCHAUWER PIETER - RICARDO
43
10:54
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
44
10:56
DE SCHRIJVER QUINTEN - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
45
10:58
OELBRANDT PATRICK - RIVIERA VAN DE ZEVENSTER
46
11:00
CORNELIS LUC - HIPSY
47
11:02
VAN INGELGEM CHARLOTTE - QUILANA VAN DE BROUWERSHOEVE
48
11:04
BERNAERT ELIANA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
49
11:06
BERNAERT EVA - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
50
11:08
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
51
11:10
POPPE LORE - GERONA VAN DE DONKHOEVE Z
52
11:12
POELS ELISE - JOLIE VAN DE KROMME HEI
53
11:14
OELBRANDT WOUTER - QUINTO
54
11:16
POLFLIET BRITT - RABANA VAN DE DOORSLAARSHOEVE
55
11:18
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
56
11:20
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
58
11:24
D'HAEYER NOOR - SANTANO
59
11:26
VAN ACKER KOEN - QUADRA VAN 'T LINDEHOF
60
11:28
SNEYERS KEN - CILIMBA Z
61
11:30
DE VLEESCHAUWER NELE - SEZAAR VAN DE ZWARTE RUITER
62
11:32
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
63
11:34
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
64
11:36
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
65
11:38
VERHELST KRISTOF - REINE D' HELST
66
11:40
VERHELST DYLAN - LITHANO
67
11:42
DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
68
11:44
VAN ASSCHE XANTIA - PALMA VAN DE CLAEVERVALLEI
69
11:46
TEMMERMAN BART - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
70
11:48
MOENS ROEL - ROXANNE
71
11:50
MOENS JELLE - COULON JM Z
72
11:52
VERBEECK JINTE - PETRONELLA DEUX
73
11:54
JACOBS LUNA - KUONY
74
11:56
VAN WAES MAARTEN - ROXETTE VAN DE MOERVAARTHOEVE
75
11:58
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
76
12:00
PENNEMAN LOBKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
77
12:02
HERMAN LIEVEN - LENOR VAN DE MISPELAERE
78
12:04
VAN OOST WARD - SISSI VAN ORTI
79
12:06
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
80
12:08
VAN DE VIJVER MARIO - NAKAR D VAN 'T ETTINGPAD
81
12:10
VERBEKE BELLE - PIVA VAN 'T PADDEHOF
82
12:12
DURT ANGELINA - FLOWINGA VAN DE LINDEHOEVE
83
12:14
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
84
12:16
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
85
12:18
DE BOECK FRANK - KANTURA DB Z
86
12:20
DE KEYZER EMILIE - C'EST CEZAR
87
12:22
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
88
12:24
DE POORTER EVELIEN - QUALITY VAN 'T SLOT
89
12:26
CHIUA ANISSA - COSTAS ALICANTE
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SONCK BART - OKIDOKI
2
09:02
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
3
09:04
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
5
09:08
VAN UYTVANCK BJORN - ROMEE ROSE VAN DE DORPSHOEVE
6
09:10
VAN PUYVELDE JUSTINE - NAILAH VD HEFFINCK
10
09:19
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
11
09:21
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
13
09:26
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
14
09:28
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
15
09:30
ROBBERECHT STEF - DIAMANT DE CARMEL Z
16
09:32
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
17
09:34
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
18
09:36
SONCK BART - LELIE
19
09:39
DE RIDDER ANTJE - VERSAILLE DE QUIESCE
20
09:41
VAN MULDERS BART - QUITE CAPITANO
21
09:43
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
22
09:45
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
23
09:47
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
24
09:49
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
25
09:52
BAERT KIM - BAMBI
27
09:56
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
28
09:58
SCHOLLIERS LOTTE - LORA GRACIA
29
10:00
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
30
10:02
DE PROFT PIETER - JALISCA VAN DE VONDELHOEVE
31
10:05
VAN PUYVELDE JUSTINE - REGATO VAN 'T KEYSERSHOF
32
10:07
PENNEMAN FEMKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
33
10:09
BERCKMANS CÉDRIC - BUTTERFLY DU BOIS MADAME
34
10:11
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
35
10:13
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
36
10:15
OELBRANDT WOUTER - OTTORONGO
38
10:20
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
39
10:22
DE VOS NELE - FLOOR VAN 'T RUYTERSHOF
40
10:24
ANDRIES NIELS - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
41
10:26
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
42
10:28
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
43
10:31
ANDRIES HANNES - KRONOS VAN DEN DRIES
44
10:33
WILLEMS GIL - NITRO VAN DEN WOLVENHOEK
45
10:35
TEMMERMAN BART - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
46
10:37
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
47
10:39
ROBBERECHT STEF - CHOPIN DE CARMEL Z
48
10:41
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
49
10:44
PROVOST WIM - Q - KINGSLEY VAN 'T HOF
50
10:46
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
51
10:48
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
52
10:50
VAN BOCKSTAL JOERI - QORNELIA VB
53
10:52
BERKERS JONAS - QUONKA VD BISSCHOP
54
10:54
VAN DEN BOSCH MELISSA - LUSTY BOY DE LORETTE
55
10:57
DE WEIRT MATHIEU - VITA
56
10:59
WUYTACK MARILYN - REVLON VAN DE HAZENHOEK
57
11:01
POLFLIET PHAEDRA - RONALDO KMS
58
11:03
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
59
11:05
DE COCK THOMAS - CELESTE Z
60
11:07
VAN BOCKSTAL LIESL - PEBLES LVB
61
11:10
DE POORTER EVELIEN - NATHAN VAN 'T SLOT
62
11:12
TEMMERMAN BART - QUARENKA VAN HET WEIDSE HOF
63
11:14
GEEROMS GERT - ALESI
64
11:16
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
65
11:18
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
66
11:20
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
67
11:23
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
68
11:25
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
69
11:27
VERBEECK JANI - NELSON VAN 'T BARELHOF
70
11:29
WERBROUCK DAAN - LANSON-R
71
11:31
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
72
11:33
VAN RENTERGEM TONY - QILANA VAN DE DREEF
73
11:36
DE WISPELAERE ELINE - PLAYBOY
74
11:38
PROVOST WIM - JEROOM VAN'T HOF
75
11:40
CLOMPEN SOFIE - UNTOUCHABLE STAR GZ
76
11:42
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
77
11:44
VAN DUYSE YENTHE - OTIS VAN DE ZEVENSTER
78
11:46
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
79
11:49
VAN GUCHT EBE - DONNA VD MEREYT Z
80
11:51
DE VLEESCHAUWER PIETER - REVETTI
81
11:53
OELBRANDT PATRICK - QUIDAM VAN 'T HOF TER DOORN
82
11:55
WUYTACK MARILYN - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
83
11:57
VAN INGELGEM CHARLOTTE - DON'T STOP
84
11:59
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
85
12:02
POLFLIET PHAEDRA - RAVISSANTE V.H. WUITENSHOF
86
12:04
VAN HESE EVI - RAVELLO VAN DE MOLENHOEK
87
12:06
VAN DEN BOGAERT ELS - JOLIEROSE
88
12:08
ROBBERECHT STEF - RAYSA DE CARMEL
DHAENENS LISA - BORUSHKA
SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:20
16:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:20
VERBRAEKEL WILLEM - QUINTO VAN DE KOEBOSHOEVE
2
15:22
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
3
15:24
LIPPENS LARA - JONGLEUR DU FORGERON
4
15:26
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
5
15:28
TEIRBROOD KIANO - BEST MIX IT'S ME
6
15:30
VERHEYEN AN - HEVITA
7
15:33
DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
8
15:35
MAES WIETSE - OVITA S
9
15:37
OELBRANDT ELINE - MI AMOR VAN'T HOF TER DOORN
10
15:39
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
11
15:41
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
12
15:43
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
13
15:46
VAN DER BRUGGEN FIEBE - OKIDOKI VD MOLENDREEF
14
15:48
VAN HECKE STIJN - POLLY
15
15:50
VAN LAERE TOM - CASEY Z
16
15:52
VAN PUYVELDE JUSTINE - ORIGINE VAN 'T LINDEHOF
17
15:54
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
18
15:56
VAN ROMPAEY ISIDOOR - MILLÉSIMÉ P Z
19
15:59
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
20
16:01
VERHELST FILIP - JOUPY
21
16:03
VERNAEVE BREGT - PASSE-PARTOUT TER BONAEVE
22
16:05
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
23
16:07
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
24
16:09
CLAESSENS AN - CELSIUS
25
16:12
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
26
16:14
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
27
16:16
POLFLIET PHAEDRA - ODETTE VAN DE KRUISHOEVE
28
16:18
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
29
16:20
VERHEYEN AN - ANNOUK
30
16:22
DE ROOSE YONI - DANTE
31
16:25
GEEROMS GERT - NESSENTIA DLC Z
32
16:27
HAMERLINCK STIJN - KATHARINA VAN DE DURMSTEDE
33
16:29
HUYBRECHTS CHARLOTTE - L'ETOILE
34
16:31
DE COCK THOMAS - NISRA - R
VAN HAUWE STEFAAN - OTIS VAN DEN EIKENBOS
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:30
14:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
2
14:32
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
3
14:34
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
4
14:36
TEMMERMAN BART - KLINTONS DAUGHTER VAN DE OUBURG
5
14:38
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
6
14:40
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
7
14:43
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
8
14:45
CLAES TIM - KITANA
9
14:47
DE COCK THOMAS - JALISCO VAN HET EUSSELSHOF
10
14:49
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
11
14:51
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
12
14:53
ROBBERECHT STEF - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
30/07/2022 - ZRTO2204 - SINT-GILLIS-WAAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots