Ingeschreven verenigingen
 
 
Vereniging #combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruitersTijdsgroepInschrijvingslijst
AALST - DENDERRUITERS (40001R) DEELNAME 3002Groep 3: 10/08/2022 20:00
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008R) DEELNAME 2202Groep 3: 10/08/2022 20:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001R) DEELNAME 3406Groep 3: 10/08/2022 20:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001R) DEELNAME 7707Groep 3: 10/08/2022 20:00
BAARDEGEM - VONCKRUITERS (40002R) DEELNAME 0000Groep 3: 10/08/2022 20:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R) DEELNAME 2722223Groep 3: 10/08/2022 20:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R) DEELNAME 2807Groep 3: 10/08/2022 20:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R) DEELNAME 3204Groep 2: 09/08/2022 20:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001R) DEELNAME 4404Groep 1: 08/08/2022 20:00
BURST - SINT MARTINUS (40003R) DEELNAME 0303Groep 2: 09/08/2022 20:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R) DEELNAME 249114Groep 3: 10/08/2022 20:00
ERPE MERE - LEVADE (40016R) DEELNAME 8907Groep 2: 09/08/2022 20:00
EVERGEM - SINT KRISTOFFEL (43002R) DEELNAME 4204Groep 1: 08/08/2022 20:00
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004R) DEELNAME 0101Groep 1: 08/08/2022 20:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006R) DEELNAME 0000Groep 2: 09/08/2022 20:00
GERAARDSBERGEN - SINT ADRIAANRUITERS (44008R) DEELNAME 2504Groep 3: 10/08/2022 20:00
GOOIK - LUSTIGE PAJOTTENLANDERS (20005R) DEELNAME 3304Groep 3: 10/08/2022 20:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006R) DEELNAME 1211013Groep 3: 10/08/2022 20:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R) DEELNAME 12205Groep 3: 10/08/2022 20:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007R) DEELNAME 0000Groep 2: 09/08/2022 20:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011R) DEELNAME 3404Groep 3: 10/08/2022 20:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R) DEELNAME 11918Groep 1: 08/08/2022 20:00
KLEIN SINAAI - BAUDELOORUITERS (45011R) DEELNAME 2202Groep 1: 08/08/2022 20:00
LIEDEKERKE - L-STARS (20029R) DEELNAME 0000Groep 2: 09/08/2022 20:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003R) DEELNAME 4002Groep 3: 10/08/2022 20:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R) DEELNAME 2202Groep 3: 10/08/2022 20:00
LOTENHULLE - KRUISRIDDERS (43004R) DEELNAME 5615Groep 2: 09/08/2022 20:00
MAARKEDAL - VLAAMSE ARDENNENRUITERS (44003R) DEELNAME 6718Groep 1: 08/08/2022 20:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003R) JURY 0000 
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012R) DEELNAME 5414Groep 2: 09/08/2022 20:00
MELDERT - KRAVAALRUITERS (40009R) DEELNAME 0202Groep 3: 10/08/2022 20:00
MELSELE - ONZE LIEVE VROUWRUITERS (45009R) DEELNAME 0404Groep 1: 08/08/2022 20:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013R) DEELNAME 0000Groep 2: 09/08/2022 20:00
MERELBEKE - SINT ELOOIRUITERS (43005R) DEELNAME 2504Groep 3: 10/08/2022 20:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007R) DEELNAME 207111Groep 1: 08/08/2022 20:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R) DEELNAME 208119Groep 2: 09/08/2022 20:00
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027R) DEELNAME 1515Groep 3: 10/08/2022 20:00
NINOVE - DE KOEPOORT (40011R) DEELNAME 1119018Groep 2: 09/08/2022 20:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002R) DEELNAME 1513318Groep 1: 08/08/2022 20:00
OOSTERZELE - VINKEMOLEN (43008R) DEELNAME 0000Groep 1: 08/08/2022 20:00
OOSTKAMP - DE WATERKANT (50008R) JURY 0000 
OPWIJK - SINT PAULUS (20015R) DEELNAME 169112Groep 1: 08/08/2022 20:00
OSSEL BRUSSEGEM - SINT JAN (20016R) DEELNAME 0101Groep 1: 08/08/2022 20:00
PEPINGEN - RUITERCLUB DANDELION (20018R) DEELNAME 0000Groep 1: 08/08/2022 20:00
SCHELDEWINDEKE - WINTICAMRUITERS (43009R) DEELNAME 0614Groep 1: 08/08/2022 20:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R) DEELNAME 2506Groep 2: 09/08/2022 20:00
SINT JAN IN EREMO - SINT JANSRUITERS (42005R) DEELNAME 3302Groep 2: 09/08/2022 20:00
SINT PAUWELS - SINT PAULUS (45014R) DEELNAME 2303Groep 2: 09/08/2022 20:00
SINT PIETERS LEEUW - DE LEEUWSE RIDDERS (20019R) DEELNAME 5314Groep 1: 08/08/2022 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R) DEELNAME 125111Groep 2: 09/08/2022 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R) DEELNAME 136110Groep 2: 09/08/2022 20:00
STALHILLE - PADDEGATRUITERS (50009R) JURY 0000 
TEMSE - SINT AMELBERGA (45016R) DEELNAME 0101Groep 1: 08/08/2022 20:00
TIELT - POELBERGRUITERS (56007R) JURY 0000 
VELDEGEM-RUDDERVOORDE - DE VELDRUITERS (50005R) DEELNAME 10818Groep 2: 09/08/2022 20:00
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022R) DEELNAME 2202Groep 2: 09/08/2022 20:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R) DEELNAME 2002Groep 1: 08/08/2022 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007R) DEELNAME 1819318Groep 1: 08/08/2022 20:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012R) DEELNAME 7506Groep 1: 08/08/2022 20:00
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023R) DEELNAME 0000Groep 3: 10/08/2022 20:00
ZAFFELARE - ZUILDERUITERS (43013R) DEELNAME 7615Groep 1: 08/08/2022 20:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008R) DEELNAME 177116Groep 1: 08/08/2022 20:00
ZOMERGEM - SINT MARTINUS (43014R) JURY 0000 
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R) DEELNAME 1303Groep 1: 08/08/2022 20:00
 
   
14/08/2022 - ZRTO2206 - ZWIJNDRECHT


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.