Ingeschreven verenigingen
 
 
Vereniging #combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruitersTijdsgroepInschrijvingslijst
AALST - DENDERRUITERS (40001R) DEELNAME 3002Groep 2: 13/09/2022 20:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001R) DEELNAME 0404Groep 2: 13/09/2022 20:00
BAARDEGEM - VONCKRUITERS (40002R) DEELNAME 0000Groep 2: 13/09/2022 20:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R) DEELNAME 3728335Groep 1: 12/09/2022 20:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R) DEELNAME 0201Groep 2: 13/09/2022 20:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R) DEELNAME 3204Groep 2: 13/09/2022 20:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001R) DEELNAME 4616Groep 2: 13/09/2022 20:00
BREDENE - TER DUINEN (54001R) JURY 0000 
BURST - SINT MARTINUS (40003R) DEELNAME 0101Groep 2: 13/09/2022 20:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R) DEELNAME 218116Groep 3: 14/09/2022 20:00
ERPE MERE - LEVADE (40016R) DEELNAME 2605Groep 2: 13/09/2022 20:00
EVERGEM - SINT KRISTOFFEL (43002R) DEELNAME 4507Groep 2: 13/09/2022 20:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006R) DEELNAME 0000Groep 2: 13/09/2022 20:00
GERAARDSBERGEN - SINT ADRIAANRUITERS (44008R) DEELNAME 4718Groep 2: 13/09/2022 20:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006R) DEELNAME 1610013Groep 2: 13/09/2022 20:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R) DEELNAME 9003Groep 3: 14/09/2022 20:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007R) DEELNAME 2404Groep 3: 14/09/2022 20:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R) DEELNAME 9917Groep 3: 14/09/2022 20:00
KLEIN SINAAI - BAUDELOORUITERS (45011R) DEELNAME 2202Groep 3: 14/09/2022 20:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003R) DEELNAME 4002Groep 3: 14/09/2022 20:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R) DEELNAME 1201Groep 3: 14/09/2022 20:00
LOTENHULLE - KRUISRIDDERS (43004R) DEELNAME 1102Groep 3: 14/09/2022 20:00
MAARKEDAL - VLAAMSE ARDENNENRUITERS (44003R) DEELNAME 7818Groep 3: 14/09/2022 20:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003R) DEELNAME 2213Groep 3: 14/09/2022 20:00
MELDERT - KRAVAALRUITERS (40009R) DEELNAME 0202Groep 3: 14/09/2022 20:00
MELSELE - ONZE LIEVE VROUWRUITERS (45009R) DEELNAME 0404Groep 3: 14/09/2022 20:00
MENNEN OOST-VLAANDEREN - MENVERENIGING (49001R) DEELNAME 0000Groep 3: 14/09/2022 20:00
MERELBEKE - SINT ELOOIRUITERS (43005R) DEELNAME 3404Groep 3: 14/09/2022 20:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007R) DEELNAME 78011Groep 3: 14/09/2022 20:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R) DEELNAME 138015Groep 3: 14/09/2022 20:00
NINOVE - DE KOEPOORT (40011R) DEELNAME 1220020Groep 3: 14/09/2022 20:00
OOSTERZELE - VINKEMOLEN (43008R) DEELNAME 0101Groep 3: 14/09/2022 20:00
SCHELDEWINDEKE - WINTICAMRUITERS (43009R) DEELNAME 0614Groep 1: 12/09/2022 20:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R) DEELNAME 2707Groep 1: 12/09/2022 20:00
SINT JAN IN EREMO - SINT JANSRUITERS (42005R) DEELNAME 2302Groep 1: 12/09/2022 20:00
SINT PAUWELS - SINT PAULUS (45014R) DEELNAME 1203Groep 1: 12/09/2022 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R) DEELNAME 105111Groep 1: 12/09/2022 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R) DEELNAME 147110Groep 1: 12/09/2022 20:00
TEMSE - SINT AMELBERGA (45016R) DEELNAME 0000Groep 1: 12/09/2022 20:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R) DEELNAME 2002Groep 1: 12/09/2022 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007R) DEELNAME 1820318Groep 1: 12/09/2022 20:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012R) DEELNAME 7616Groep 1: 12/09/2022 20:00
ZAFFELARE - ZUILDERUITERS (43013R) DEELNAME 8415Groep 1: 12/09/2022 20:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008R) DEELNAME 146012Groep 1: 12/09/2022 20:00
ZOMERGEM - SINT MARTINUS (43014R) DEELNAME 3617Groep 1: 12/09/2022 20:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R) DEELNAME 2505Groep 1: 12/09/2022 20:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019R) DEELNAME 3313Groep 1: 12/09/2022 20:00
 
   
18/09/2022 - ZRTO2208 - BASSEVELDE PROVINCIAAL


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.