Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
CRing C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:303977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
310:00100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
410:15100054095 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEDEROKKERZEEL
510:3013516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
610:45100016075 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERSELT
711:001252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
811:15100029419 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONTICH
DRing D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:302462281 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OUD TURNHOUT
209:45100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
310:00100039964 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BORNEM
410:152910909 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENTHOUT
610:45100040012 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MINDERHOUT
711:003503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
ERing E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:301259683 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WEELDE RAVELS
209:45100039999 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LILLE
310:00100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
410:15100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
510:3012931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
610:45100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
FRing F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:30100040031 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - RIJKEVORSEL
209:45100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
310:00100039972 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEEL LARUM
510:30100039963 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BORNEM
610:45100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
GRing G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:301255744 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
209:4512862196 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL LARUM
310:00100040632 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
410:15100036298 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
510:301252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
610:45100031009 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OUD TURNHOUT
711:0012818952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
811:1511715677 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BORNEM
911:30100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
A3Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M09:3010:00
 
Nr.TijdCombinatie
711:00100057110 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LICHTAART
811:15100053345 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
BRing B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:3013976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
209:452910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
310:002530888 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MINDERHOUT
410:151259481 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WEELDE RAVELS
510:3010590679 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LICHTAART
610:455562847 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - PULDERBOS
711:001260794 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ZOERSEL
811:155909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
911:301255542 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERKSPLAS
A2Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L10:0010:30
 
Nr.TijdCombinatie
310:005493331 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
410:154662363 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERSELT
A1Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M09:3010:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:30100056990 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - MINDERHOUT
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)09:0010:52
 
Nr.TijdCombinatie
109:00MARDULIER CIANO - CASPER
209:08DE HOON HASSE - LOTTE
309:16JACOBS LISA - CANELLE
409:24HEYLIGEN JO-ANNA - POLLEKE
509:32VERRYCKT LOUISE - TRIENTJE
609:40VISSERS JANA - TOONTJE
709:48VERLINDEN MICHÈLE - ROXY
809:56CONJAERTS LIESE - BOY
1010:12VAN DEN ACKERVEKEN LARS - GAMIN
1110:20VERVOORT LISANNE - JULLEKE
1210:28STRIJBOS LANDER - JOLLY
1310:36HEYLIGEN JO-ANNA - ZENO V. D.STATIONSHOEVE
1410:44WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
109:00FOUQUAET CHARLOTTE - BIJOU
309:16DOCKX NORAH - PONNEKE
409:24DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
509:32ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
709:48LAURYSSEN CIL - LEVI
809:56COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
910:04CANNAERTS WIES - KLUISHOEKS FAIRYTALE
1010:12VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
1110:20VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
1210:28SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
1310:36JENNES LOTTE - BEAUTY
1410:44VAN DAMME ROMÉE - MANDY
1510:52BROES ELEANOR - SUNNY
1611:00BROKKEN ALINE - JULIAN
1711:08VAN STEEN JESSE - KIANTY
1811:16PEETERS STIG - QUINCY
1911:24FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
2011:32GOOSSENS MILLE - FELMA
2111:40GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
2211:48VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
109:00CEUPPENS SIEBEN - SALTY
209:08BREMS AMBER - SELLA
309:16VRINS CHLOÉ - WINALDA HIEM'S CARON
509:32VAN ROSSUM FLEUR - LORENZO
609:40KONINGS KATO - HAPPY
709:48VERVOORT EMELINE - JOY
809:56VAN DEN BUYS LEON - STORM
910:04BASTIAENSEN LIV - SHADOW
1010:12NOEYENS THIJN - TOBY
1110:20VERMEULEN DIEUWKE - AVENIT'S TYARA
1210:28TEUNCKENS NINA - VICTOR
1310:36VERLINDEN VIRGINIE - JUL
1410:44JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
1510:52HUYBRECHTS JANA - GWENARTH ANNABELLA
1611:00SAS NIEKE - PABLO
1711:08GEUDENS THIBO - DANCER
1811:16VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
1911:24WUYTS CHELSEY - KAREL
2011:32VAN BROEKHOVEN LOUISE - JOLÉ
2111:40MICHIELSEN ELISE - ZOË V.LIEMEER
2211:48STRIJBOS LANDER - DUSTY
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)09:0010:12
 
Nr.TijdCombinatie
109:00TUYTELEERS NINA - PIAFFE
209:08DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
309:16MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
409:24JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
509:32DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
609:40VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
709:48VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
809:56SAS NIEKE - DUMPIE
910:04MEGANCK MEREL - RUFUS
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
209:08VANDEWEGHE FINNE - VANDA VANQUISH
309:16SAS NIEKE - KAMILLE VAN DE LOCHTENBERG
409:24CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
509:32GELUYKENS MITHE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
609:40VERHEYEN STAN - TEN ANKERS FREELA
709:48VAN DEN BUYS NETTE - KILIANA VAN HET HAVERVELD
809:56DUFFELER AUDREY - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
910:04VAN ROSSUM FLEUR - LEKIE
1210:28DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
1310:36WOUTERS VIC - MARIBELL
1410:44VAN CRAEN BO - SKY
1510:52SMETS MATHIS - TIA MARIA
1611:00VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
1711:08VAN LOOVEREN JULIE - TES
1911:24CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
2011:32SMETS ROXANNE - JAEPELOU
2111:40BROSENS BO - BON JORNO
2211:48BROES ELEANOR - TWINKLE
2311:56JANSSENS JELTE - MACHO
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00SCHEIRLINCK HELENA - LEONIE
209:08MERTENS LIEN - MEXX
409:24BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
609:40SMAL XANDER - TEQUILA
709:48PEETERS TJEBBE - LILA VAN DEN HOEK
809:56FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
910:04ADRIAENSEN FERRE - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
1010:12FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
1110:20LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
1210:28RUTS STAN - ROAD RUNNER
1310:36BARANOWSKI GILIA - LARS
1410:44VERVOORT EMELINE - FREOLE ROSE DES VENTS
1510:52GYSBRECHTS NOOR - NIJNTJE
1611:00GEUDENS JOREN - MAYKEL
1711:08VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
1811:16MERTENS RIK - INKIEPINKIE
1911:24NAETS JULIETTE - PERLHOF SKYLINE
2011:32JOOSTEN NINA - FAME JAY
2111:40DIERCKX FIEN - LEMONY
2211:48PELKMANS FLOOR - MAXI
2311:56GEUDENS JOREN - UTOPIA
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VAN DEN BUYS LEON - SONJA
209:08HELSEN SIEL - WITTE
309:16VERAGHTERT ROOS - WILEMIENTJE VAN BLOMMERSCHOT
409:24GODRIE BRAM - PAREL
609:40YIKILMAZ NISA - DE GRENS LIBERTY
709:48SPIESSENS MAURO - NETTE
809:56CEUPPENS SIEBEN - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
910:04URKENS WOUT - CADET
1110:20VERHOEVEN MICHELLE - QUALITYFINGER
1310:36VAN ELVEN JULIE MARIE - QUI - VIVE
1410:44GODRIE BRAM - CARINA
1510:52SMETS NORAH - HENGELHOEF KATJA
1611:00DE SMET HANNAH - PHANETTE'S VLYNNDER
1711:08VAN GENECHTEN MARIE - LIBERTY
1811:16WILMSSEN PHOEBE - FLEUR
1911:24WILMS LOTTE - FLEUR
2011:32BIJNENS RENSKE - ROMEO
2111:40PINCEEL FIEN - BOEFER
2211:48WILLEMSE JOLIEN - WILLEMSHOF ISA
2311:56VAN ROY NEL - VOSJE
  VAN GENECHTEN MARIE - VICKY
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
209:08VERLINDEN MICHÈLE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
509:32VRINS EMMA - ASTERIX
709:48MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
809:56VAN DE VELDE FLEUR - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
1010:12OP DE BEECK FINN - SPRING SURPRISE
1110:20VERLINDEN MICHÈLE - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
1210:28VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
1310:36HERMANS AXELLE - DUSTY
1410:44GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
1510:52DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
1611:00JENNES LOES - VISA VAN BLOMMERSCHOT
1711:08CHRISTIANEN KATO - SUPER - LJ
1811:16VOERMANS BRENT - FLUPKE
1911:24VERVULLENS TARA - SOFIE
2011:32NICASI ELENA - ZWARTJE
2111:40ARTOOS HANNE - FLORIS
2211:48DE VOS LAURENS - NATUREL VAN HET ROZENDALHOF
2311:56VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
2412:04OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)09:0011:48
 
Nr.TijdCombinatie
209:08VERWIMP EMMA - SEPPE
509:32COMPANIE KATO - GOUDLOKJE
709:48GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
809:56HEYLEN PAULIEN - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
910:04VAN STEEN JESSE - JOB
1010:12VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
1110:20FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
1210:28DE WINTER RUBEN - DONDER
1310:36GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
1410:44NEESKENS BO - GOLDFLAKE
1510:52VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
1611:00ADRIAENSEN FERRE - IGOR
1711:08WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
1811:16HEYLEN ELENA - SIR FALCO
1911:24DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
2011:32VERAGHTERT LISE - MAESTRO
2111:40GEERINCKX JULIE - RUBY
2211:48VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)10:3611:24
 
Nr.TijdCombinatie
110:36ADRIAENSEN BO - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
210:44KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
310:52VERWIMP EMMA - DEWI
411:00VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
511:08ADRIAENSEN BO - MICKEY
611:16WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
14Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)13:0015:24
 
Nr.TijdCombinatie
213:08VAN DEN ACKERVEKEN LENA - PIEKE'S KIRBY
313:16DE BLESER FLOR - JEFKE
413:24BOECKX YOLENE - JACKSON
513:32DESMEDT ANNA - SARINA
613:40DE WINTER THIBO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
713:48VAN ELSEN LEONIE - VICKY
813:56VANGENECHTEN LOUISE - EASY
1014:12ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
1114:20MERTENS FIEKE - PINK LADY
1214:28CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
1314:36DANEELS LORE - FLOR
1414:44GEUDENS KOBE - ARUBA VAN 'T NEERHOF
1514:52VREYS AMY - ANEMON
1615:00JOOSTEN MILA - BUMBALU IL MONDO
1715:08VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
1815:16GEERINCKX MARIE - AMOS
15Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)13:0015:24
 
Nr.TijdCombinatie
113:00DE RIDDER AXL - BONNIE
213:08SCHROOYEN SANDER - SPRING DREAMS OLYMPIA
413:24MARDULIER CEANE - LADY III
513:32BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
613:40DIERCKX FLEUR - SURPRISE
713:48DE VOS LOUISE - MELODY
813:56CORNEILLIE ANNABEL - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
1014:12CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
1114:20VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
1214:28VAN SCHUERBEEK AMY - DREAMER
1314:36MOONS LIA - BACANTI
1414:44GELUYKENS RUBE - AMADO VAN HET KREEKHOF
1514:52DAEMS KATO - BELL
1615:00DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
1715:08MAST LUNA - KATRIEN
1815:16MICHIELS TESS - WEMBLEY
16Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)13:0015:24
 
Nr.TijdCombinatie
313:16DE KEIRSMAEKER LORE - EMIRAT TOUSSAINT
413:24BUTS LOUIS - TOETJE
513:32AERTS LAURE - YSSELVLIEDTS SEGALA
613:40GRIELENS LINDSEY - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
713:48WOUTERAERTS MANOU - FLASH
813:56VAN ELSEN FAYE - PENNY
1014:12KENIS SIEN - REDBULL
1114:20LAMBRECHTS FLEUR - ROMIO VAN DE DELTHOEVE
1214:28DE CAUWER BO - RAMBO
1314:36SEYEN AMBER - LANDSKER BRONZINO
1414:44CORNEILLIE ANNELIEN - DOYLAN GABBANA'S GIFT
1514:52MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
1615:00VERVULLENS TARA - MICKY
1715:08SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
1815:16VAN GINKEL BO - MERLIJN
13Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)13:0014:12
 
Nr.TijdCombinatie
113:00RUTS ELISE - NUTELLA
213:08OORTS LORE - SUMMER
313:16DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
413:24BREUGELMANS LAURA - FRITS
513:32DE VALCK FIEN - NANDO (LANDOR)
613:40VAN CROMBRUGGEN MARIE - CHOQUIRA
713:48JEEGERS IME - QIPSY
813:56VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
914:04SMETS TESSE - AARON
12Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)14:2815:00
 
Nr.TijdCombinatie
114:28TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
214:36LAENEN GITTE - NASTY BOY
314:44LAENEN ROMY - TOBIAS
414:52JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)13:0013:08
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VERSTAPPEN JANNE - NICK
21Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VERGAUWEN LIEN - LIANA
313:16VAN MEERBEEK LAURA - LARCO VAN DE KLOTHOEF
413:24CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
513:32JOOSTEN MILA - MIOLA C 100168810
613:40LENAERTS JULIE - WINSTON V DE LOENSDELLE
713:48DE WINTER RUBEN - GLETTA
813:56VERGAUWEN LIEN - BRUMMERSHOEVE'S BRIENNA
914:04LOMANS FLEUR - CUPIDO
1014:12DUWÉ NISA - JANKA
1114:20STRIJBOS LENTHE - JANA DE BERLOTT
1314:36CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
1414:44MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
1514:52GIETS ILONA - PRIDE PINKY BOLERO
1615:00STRIJBOS LENTHE - ORCHID'S NEPTUNES
1715:08VERSTAPPEN JANNE - ROSY VAN DEN ITTER
1815:16VERHOEVEN ROBINN - NANNI 83
1915:24PINCEEL ROOS - DARLING BOY TH
2015:32SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
2115:40MEGANCK MEREL - VERSACE V/H HERTOG JANSHOF
2215:48VAN BALEN LORE - SILVERTOWN'S SHINTA
2315:56BIJNENS RENSKE - KANJER
22Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00DE KEIRSMAEKER LUNA - KIYANA
313:16GREIWE LISA - CARTRON MICKY
413:24COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
513:32VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
613:40MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
713:48VAN GUCHT JADE - ALD FEART'S WENDA
813:56LAMBRECHTS LOES - UTERNITY
914:04SCHROOYEN SANDER - HELIOS
1014:12DANEELS THOMAS - CAPPUCINA DU BOIS
1114:20VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
1214:28VAN ELSEN CHAYENNE - RATATOUILLE V'T OUD MOLENHUIS
1314:36POORTMANS MAXINE - HENRY V
1414:44VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
1514:52VANDER ELST ASE - KANTJE'S ELIN 20092402
1615:00SCHROOYEN SANDER - TINA VAN 'T HEIHOEFKE
1715:08MOUWS FIEN - KING STAYERSHOF'S ROCKY
1815:16MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
1915:24HEYLEN ELENA - ROCKY
2015:32VREYS KATIE - HARRIE
2115:40VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
2215:48GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
2315:56JANSENS ROBIN - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
23Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VAN ELSEN KATO - ALL STAR MAGIC T. VAN DE RISTEN
313:16BROKKEN LOUISE - PASCAL
413:24VERHOEVEN ELINE - ULTIME VENT OPTIMUS
513:32DE PAUW PIETER-JAN - WIZARD VAN DE GOORHOEVE
613:40ADRIAENSEN TIANY - WANNA VAN BLOMMERSCHOT
713:48LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
813:56DE RIDDER AXL - MISTER MAGIC
1014:12BRAEKMANS LOTTE - WINDIE D'HOGE RIELEN
1114:20HOUBEN LORE - VLEK
1314:36BREUGELMANS IGNA - FLÜEL
1414:44GRIELENS LINDSEY - AMBERLY VAN DE EDELE HOFSTEDE
1514:52GOIRIS LAURE - ANJOLINNE V'T OUD MOLENHUIS
1615:00KENIS SIEN - JURIST
1715:08VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
1815:16BOECKX YOLENE - ILANA VAN 'T DAELDERHOF
1915:24VAN LAEKEN FLEUR - POCO LOCO
2015:32VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
2115:40GOOSSENS JITSE - ANJERSHOF NIKKI
2215:48VERMEESEN BRENTHE - FUN FUN
2315:56JANSSENS ALINA - LEANDRA
2416:04ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
24Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00BECQUET LOU - UNICA VAN HET LINDENHOF
213:08MALISART MARTE - NOESKA
313:16SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
513:32MICHIELS FLOOR - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
613:40THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
713:48HERRIJGERS MADIEKE - PEGASUS
813:56MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
914:04MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
1014:12SEGERS EMMA - KYRANO VAN EQUICENTER
1114:20ARTOOS LISE - LUC
1314:36CLAESSENS JUUL - ANGIE
1414:44OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
1514:52JORENS LINE - KANTJE'S WHY NOT
1615:00VAN LOOVEREN LARA - COBREN
1715:08JANSSEN TESS - CALIPSO
1815:16VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
1915:24GEUDENS TIFFANY - VEGAS D.
2015:32DONCKERS DANIQUE - COOKIE
2115:40GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
2215:48VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
2315:56CLAESSENS JUUL - CONTESA
2416:04VAN GOMPEL AMÉLINE - WHY NOT BRENJENHOFS
25Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00SCHUEREWEGEN NOA - CARDEMON
313:16TUYTELEERS NINA - AMEDIJK'S IDOOL
413:24HELSEN STIG - HUMMER
613:40VAN VUGT MAURO - BRAND'S LOTUS
713:48VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
813:56HAEVERANS MILLE - CHEDY
914:04LENCHANT RANA - ROMY B2
1014:12GEUKENS LANA - ARMANI RJT
1114:20SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
1314:36VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
1414:44VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
1514:52BEN NAIS ELEANORE - LUCKY BOY
1615:00HERRIJGERS WITSKE - PEGASUS
1715:08LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
1815:16VERHULPEN LORE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
1915:24VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
2015:32GILOPS ELLEN - ROCKET
2115:40MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
2215:48DE SMET FIEN - PEQUENO
2315:56GELUYKENS RUBE - PASHA VAN 'T RIETHOF
2416:04HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
  VAN HOEF KAAT - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
19Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
313:16VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
413:24GIETS ILONA - HANTINO
513:32VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
613:40HELSEN HANNAH - CLAIRE
713:48MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
813:56DOUWEN JADE - UP WIND'S BYOUTIE
914:04VAN HOEF SIEN - KATINKA
1014:12VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
1114:20DE WACHTER FEMKE - EBI
1314:36VAN HOECK INE - ORCHID'S NOBILITY
1414:44BOSSCHAERTS FEBE - VAIANA
1514:52VERAGHTERT ROOS - KONINGSHOEK WESLEY
1615:00VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
1715:08GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
1815:16MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
1915:24DRIES BENTE - LORENSO SORO
2015:32VAN VUGT ZITA - DEVLYN
2115:40ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
2215:48VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
2315:56LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
20Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
213:08HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
313:16LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
413:24DOUWEN EMI - CINDY
613:40VERBEECK LARA - STELLA
713:48COENEGRACHTS ARNE - OKKI
813:56CLAES LUNA - EBRO
914:04DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
1014:12HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
1114:20DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
1214:28LENAERTS JULIE - VINO H
1314:36VAN HAAREN NOOR - EINDERSHOF WAYLON
1414:44AERTSEN AMELIE - ESPOIR
1514:52LEIRS STERRE - PEPSI
1615:00KOYEN CIS - VOSJE
1715:08SMETS TILLE - NEVLIN
1815:16BERLAIMONT YUNA - MISTER
1915:24VERSTAPPEN JOSSE - WHITE FACE VTS
2015:32VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
2115:40BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
2215:48BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
2315:56SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
18Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
213:08JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
313:16HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
413:24BECQUET FRAN - EASY BOY
513:32VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
613:40VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
713:48GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
813:56VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
914:04AMSTERS EMMA - MATEA
1014:12GODRIE LOTTE - CASSANDRA
1114:20LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
1214:28VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
1314:36VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
1414:44GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
1514:52SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
1615:00LAENEN STINA - FRODO
1715:08MERTENS MART - ELVIRA
1815:16AMSTERS EMMA - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
1915:24VAN MIERT LIEN - ITCH S
2015:32GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
2115:40GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
2215:48JANSEN LAURINE - HOPPENHOF´S JARI
2315:56WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
17Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)13:1614:36
 
Nr.TijdCombinatie
313:32VAN HOECK INE - GALOT
413:40LAENEN ROMY - BONBON
513:48PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
613:56PEETERS STIEN - DJANGO
714:04COENEGRACHTS SOFIA - CHAMPION'S DOUBLE
814:12VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
914:20VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
1014:28VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
1114:36VERBIST KAYLA - CINDER
2Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)15:2415:36
 
Nr.TijdCombinatie
215:26CONJAERTS LIESE - BOY
315:28DE HOON HASSE - LOTTE
515:32HEYLIGEN JO-ANNA - POLLEKE
1Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)14:4414:54
 
Nr.TijdCombinatie
114:44MARDULIER CIANO - CASPER
314:48DE HOON UTE - LOTTE
414:50VERVOORT LISANNE - JULLEKE
514:52VERLINDEN MICHÈLE - ROXY
6Ring 6: SPRINGEN Klasse A3 (A)15:0815:22
 
Nr.TijdCombinatie
115:08JENNES LOTTE - BEAUTY
115:24WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
215:10TEUNCKENS NINA - VICTOR
315:12BREMS AMBER - SELLA
415:14VERMEULEN DIEUWKE - AVENIT'S TYARA
615:18HUYBRECHTS JANA - GWENARTH ANNABELLA
715:20DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
5Ring 5: SPRINGEN Klasse A4 (A)14:0814:24
 
Nr.TijdCombinatie
114:08VERLINDEN VIRGINIE - JUL
214:10WUYTS CHELSEY - KAREL
314:12JENNES LOES - CELOUSKA SHADOW
414:14SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
614:18VAN ROSSUM FLEUR - LORENZO
714:20DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
814:22VAN DAMME ROMÉE - MANDY
4Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)13:2613:42
 
Nr.TijdCombinatie
113:26VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
213:28CEUPPENS SIEBEN - SALTY
313:30ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
413:32COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
513:34BASTIAENSEN LIV - SHADOW
613:36CANNAERTS WIES - KLUISHOEKS FAIRYTALE
813:40PEETERS STIG - QUINCY
3Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)13:3014:32
 
Nr.TijdCombinatie
113:30GEUDENS THIBO - DANCER
213:32VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
313:34SAS NIEKE - PABLO
413:36MEGANCK MEREL - RUFUS
513:38BROES ELEANOR - SUNNY
613:40VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
713:42FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
813:44JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
913:46VERLINDEN MICHÈLE - JUL
1013:48GOOSSENS MILLE - FELMA
1113:50GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
1213:52VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
1313:54NOEYENS THIJN - TOBY
1413:56DOCKX NORAH - PONNEKE
1513:58BROKKEN ALINE - JULIAN
1714:02VAN DEN BUYS LEON - STORM
1814:04TUYTELEERS NINA - PIAFFE
1914:06VAN STEEN JESSE - KIANTY
2114:10VRINS CHLOÉ - WINALDA HIEM'S CARON
2214:12DE WINTER JOREN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
2314:14KONINGS KATO - HAPPY
2414:16LAURYSSEN CIL - LEVI
2514:18VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
2614:20SAS NIEKE - DUMPIE
2714:22CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
2814:24VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
2914:26GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
3014:28DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
3114:30MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
12Ring 12: SPRINGEN Klasse A3 (B)14:3815:08
 
Nr.TijdCombinatie
114:38NICASI ELENA - ZWARTJE
214:40DE VOS LAURENS - NATUREL VAN HET ROZENDALHOF
314:42MERTENS RIK - INKIEPINKIE
414:44WILMS LOTTE - FLEUR
514:46PEETERS TJEBBE - LILA VAN DEN HOEK
614:48VAN GENECHTEN MARIE - VICKY
714:50VERHEYEN STAN - TEN ANKERS FREELA
814:52VERHOEVEN MICHELLE - QUALITYFINGER
1215:00GEUDENS JOREN - MAYKEL
1315:02SAS NIEKE - KAMILLE VAN DE LOCHTENBERG
1415:04YIKILMAZ NISA - DE GRENS LIBERTY
1515:06SMETS MATHIS - TIA MARIA
1615:08VERAGHTERT ROOS - WILEMIENTJE VAN BLOMMERSCHOT
11Ring 11: SPRINGEN Klasse A4 (B)13:5414:08
 
Nr.TijdCombinatie
113:54VAN GENECHTEN MARIE - LIBERTY
213:56VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
313:58WILMSSEN PHOEBE - FLEUR
10Ring 10: SPRINGEN Klasse A5 (B)12:4613:22
 
Nr.TijdCombinatie
112:46GEUDENS JOREN - UTOPIA
312:50JANSSENS JELTE - MACHO
412:52JOOSTEN NINA - FAME JAY
512:54WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
612:56VAN ROSSUM FLEUR - LEKIE
712:58VAN CRAEN BO - SKY
813:00VAN DEN BUYS LEON - SONJA
1013:04VAN LOOVEREN JULIE - TES
1113:06BARANOWSKI GILIA - LARS
1213:08VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
1313:10DUFFELER AUDREY - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
  GEERINCKX JULIE - RUBY
9Ring 9: SPRINGEN Klasse A6 (B)11:3811:58
 
Nr.TijdCombinatie
011:36GEERINCKX JULIE - RUBY
211:40HEYLEN PAULIEN - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
411:44JENNES LOES - VISA VAN BLOMMERSCHOT
611:48COMPANIE KATO - GOUDLOKJE
711:50GODRIE BRAM - CARINA
811:52CHRISTIANEN LORE - SUPER - LJ
914:54DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
911:54VOERMANS BRENT - FLUPKE
1011:56VANDEWEGHE FINNE - VANDA VANQUISH
8Ring 8: SPRINGEN Klasse B (B)08:3010:04
 
Nr.TijdCombinatie
008:24HELSEN SIEL - WITTE
008:28VERLINDEN MICHÈLE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
008:26VERWIMP EMMA - SEPPE
108:30WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
208:32WILLEMSE JOLIEN - WILLEMSHOF ISA
308:34ARTOOS HANNE - TWINKLE
408:36ADRIAENSEN FERRE - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
508:38HEYLEN ELENA - SIR FALCO
608:40VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
708:42SMETS NORAH - JAEPELOU
808:44CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
908:46GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
1008:48VAN LOOVEREN JONAS - TES
1108:50GELUYKENS MITHE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
1208:52NEESKENS BO - GOLDFLAKE
1308:54VAN DEN BUYS NETTE - KILIANA VAN HET HAVERVELD
1408:56OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
1508:58VERAGHTERT LISE - MAESTRO
1609:00TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
1709:02VERVOORT EMELINE - FREOLE ROSE DES VENTS
1809:04MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
1909:06SMAL XANDER - TEQUILA
2009:08RUTS STAN - ROAD RUNNER
2109:10VAN STEEN JESSE - JOB
2209:12VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
2309:14LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
2409:16GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
2509:18VRINS EMMA - ASTERIX
2609:20VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
2709:22OP DE BEECK FINN - SPRING SURPRISE
3109:30ARTOOS HANNE - FLORIS
3209:32CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
3309:34FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
3409:36MERTENS LIEN - MEXX
3509:38VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
3709:42DE WEERDT VINZ - WONDER VAN HET ROZENDAELHOF
4009:48FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
4209:52DE WINTER RUBEN - DONDER
4309:54WOUTERS VIC - MARIBELL
4409:56DE PAUW LOTTE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
4509:58VERLINDEN MICHÈLE - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
4610:00BIJNENS RENSKE - ROMEO
4710:02JORENS LINE - BODYGUARD
18Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (C)12:2412:46
 
Nr.TijdCombinatie
112:24SMETS TESSE - AARON
212:26VANLAETHEM NETTE - SUMMER BOY
312:28MOONS LIA - BACANTI
412:30VAN SCHUERBEEK AMY - DREAMER
712:36MICHIELS TESS - WEMBLEY
812:38DE CAUWER BO - RAMBO
912:40VERVULLENS TARA - MICKY
1012:42DE COCK MATIS - AL-CAPONY
1112:44DE BLESER FLOR - JEFKE
17Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (C)11:2011:38
 
Nr.TijdCombinatie
111:20CLIJMANS JONI - AUREA
411:26VAN DE VELDE FLEUR - RAMBO
511:28BUTS LOUIS - TOETJE
611:30SCHROOYEN SANDER - SPRING DREAMS OLYMPIA
711:32BENS LOUISE - DOYLAN GABBANA'S GIFT
811:34GEUDENS KOBE - ARUBA VAN 'T NEERHOF
911:36DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
16Ring 16: SPRINGEN Klasse A7 (C)10:1810:38
 
Nr.TijdCombinatie
110:18DE KEIRSMAEKER LORE - EMIRAT TOUSSAINT
310:22GOYVAERTS AURÉLIE - Q 8 "P"
410:24WOUTERAERTS MANOU - FLASH
510:26VAN HEESWIJK MEGAN - VENTURA OPTIMA
610:28CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
710:30BENS LOUISE - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
810:32JOOSTEN MILA - BUMBALU IL MONDO
910:34VREYS AMY - ANEMON
1010:36VAN GINKEL BO - MERLIJN
15Ring 15: SPRINGEN Klasse B (C)10:0611:02
 
Nr.TijdCombinatie
110:06RUTS ELISE - NUTELLA
210:08VAN LOOVEREN JONAS - SUMMER
310:10CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
410:12WOLTERS HAYLEY - MAAIJKE
510:14MERTENS FIEKE - PINK LADY
610:16DANEELS LORE - FLOR
710:18AERTS LAURE - YSSELVLIEDTS SEGALA
810:20DE VOS LOUISE - MELODY
910:22VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
1010:24DE WINTER THIBO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
1110:26DE RIDDER AXL - BONNIE
1210:28OORTS LORE - SUMMER
1510:34MARDULIER CEANE - LADY III
1710:38BREUGELMANS LAURA - FRITS
1810:40DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
1910:42TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
2010:44DIERCKX FLEUR - SURPRISE
2110:46VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
2210:48DESMEDT ANNA - SARINA
2310:50JEEGERS IME - QIPSY
2410:52MAST LUNA - KATRIEN
2510:54DAEMS KATO - BELL
2610:56JANSENS MATTS - FELLINI
2710:58JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
2811:00LAENEN ROMY - TOBIAS
25Ring 25: SPRINGEN Klasse A5 (D)12:0812:24
 
Nr.TijdCombinatie
112:08VAN CRAEN BO - SNOWY
212:10DUWÉ NISA - JANKA
312:12VAN MOER RANI - LIZE VAN EQUI CENTER
412:14SICCARD MILLIE - FEADH'S LASS
512:16VAN ELSEN KATO - ALL STAR MAGIC T. VAN DE RISTEN
612:18VAN HAAREN NOOR - EINDERSHOF WAYLON
712:20JANSSEN TESS - CALIPSO
812:22GREIWE LISA - CARTRON MICKY
24Ring 24: SPRINGEN Klasse A6 (D)10:4811:22
 
Nr.TijdCombinatie
110:48CLAESSENS JUUL - ANGIE
210:50SCHROOYEN SANDER - TINA VAN 'T HEIHOEFKE
310:52BECQUET FRAN - EASY BOY
410:54ADRIAENSEN TIANY - WANNA VAN BLOMMERSCHOT
510:56SCHUEREWEGEN NOA - CARDEMON
711:00ARTOOS LISE - LUC
1011:06GOYVAERTS AURÉLIE - WISPER GIRL
1111:08LAMBRECHTS LOES - UTERNITY
1211:10DE RIDDER AXL - MISTER MAGIC
1311:12GIETS ILONA - PRIDE PINKY BOLERO
1511:16DRIES BENTE - LORENSO SORO
1611:18GODRIE CHARLOTTE - ATHENA CASTRI
1711:20CLAESSENS JUUL - CONTESA
23Ring 23: SPRINGEN Klasse A7 (D)09:4010:20
 
Nr.TijdCombinatie
109:40STRIJBOS LENTHE - JANA DE BERLOTT
209:42VERSTAPPEN JANNE - ROSY VAN DEN ITTER
309:44VERSTAPPEN JOSSE - WHITE FACE VTS
409:46BRAEKMANS LOTTE - WINDIE D'HOGE RIELEN
509:48VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
609:50VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
709:52LENAERTS JULIE - WINSTON V DE LOENSDELLE
909:56VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
1110:00BECQUET LOU - UNICA VAN HET LINDENHOF
1210:02VAN DE VENNE JAY - KINAMARA NEW BEGINNING
1310:04HERRIJGERS WITSKE - PEGASUS
1410:06VERHOEVEN ELINE - ULTIME VENT OPTIMUS
1510:08DANEELS THOMAS - CAPPUCINA DU BOIS
1610:10VAN LAEKEN FLEUR - POCO LOCO
1710:12SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
1810:14CLIJMANS JONI - THUNDER VAN TINJERHOF
1910:16DE SMET FIEN - PEQUENO
2010:18VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
22Ring 22: SPRINGEN Klasse A8 (D)08:3009:32
 
Nr.TijdCombinatie
408:36LOMANS FLEUR - CUPIDO
508:38GRIELENS LINDSEY - AMBERLY VAN DE EDELE HOFSTEDE
608:40VAN MEERBEEK LAURA - LARCO VAN DE KLOTHOEF
708:42MICHIELS FLOOR - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
808:44TUYTELEERS NINA - AMEDIJK'S IDOOL
908:46VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
1008:48VAN ELSEN CHAYENNE - RATATOUILLE V'T OUD MOLENHUIS
1108:50COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
1208:52VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
1308:54GIETS ILONA - HANTINO
1408:56STRIJBOS LENTHE - ORCHID'S NEPTUNES
1508:58BERLAIMONT YUNA - MISTER
1709:02GILOPS ELLEN - ROCKET
1809:04HEYLEN ELENA - ROCKY
1909:06VAN HOECK INE - ORCHID'S NOBILITY
2009:08VERBEECK LARA - STELLA
2109:10DE KEIRSMAEKER LUNA - KIYANA
2209:12PEETERS STIEN - DJANGO
2309:14JORENS LINE - KANTJE'S WHY NOT
2409:16VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
2509:18POORTMANS MAXINE - HENRY V
2609:20MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
2709:22BEN NAIS ELEANORE - LUCKY BOY
2809:24VANDER ELST ASE - KANTJE'S ELIN 20092402
2909:26VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
3009:28BOECKX YOLENE - ILANA VAN 'T DAELDERHOF
3109:30VREYS KATIE - HARRIE
21Ring 21: SPRINGEN Klasse B (D)11:1013:24
 
Nr.TijdCombinatie
111:10GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
211:12SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
311:14MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
411:16JANSENS ROBIN - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
511:18VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
611:20HOUBEN LORE - VLEK
711:22VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
811:24DOUWEN JADE - UP WIND'S BYOUTIE
911:26VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
1011:28JOOSTEN MILA - MIOLA C 100168810
1111:30VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
1211:32VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
1311:34LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
1411:36MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
1511:38SMETS TILLE - NEVLIN
1611:40MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
1711:42MAERTENS YELENA - WASHINGTON VAN HET KLAVERTJE
1811:44DE PAUW LOTTE - WIZARD VAN DE GOORHOEVE
1911:46THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
2011:48LENAERTS JULIE - VINO H
2111:50VERAGHTERT ROOS - KONINGSHOEK WESLEY
2211:52VAN GOMPEL AMÉLINE - WHY NOT BRENJENHOFS
2311:54OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
2411:56LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
2511:58BREUGELMANS IGNA - FLÜEL
2612:00JANSEN LAURINE - HOPPENHOF´S JARI
2712:02ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
2812:04LAENEN ROMY - BONBON
2912:06MALISART MARTE - NOESKA
3112:10VERSTAPPEN JOSSE - FOXY LADY
3212:12SEGERS EMMA - KYRANO VAN EQUICENTER
3312:14SCHROOYEN SANDER - HELIOS
3412:16CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
3512:18JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
3612:20LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
3712:22MOUWS FIEN - KING STAYERSHOF'S ROCKY
3812:24GOIRIS LAURE - ODIN
3912:26SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
4012:28BUTS STAN - LUNA
4112:30VAN LOOVEREN LARA - COBREN
4212:32DE WINTER THIBO - SAFIRA
4312:34GEUDENS TIFFANY - VEGAS D.
4412:36HAEVERANS MILLE - CHEDY
4512:38SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
4612:40HELSEN STIG - HUMMER
4712:42KENIS SIEN - JURIST
4812:44SIPS LORE - SUURI VAN HET KRUISBLOKHOF
4912:46BOSSCHAERTS FEBE - VAIANA
5112:50ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
5312:54VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
5412:56VAN HOEF SIEN - KATINKA
6213:12MAERTENS YELENA - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
6313:14VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
6413:16VERHOEVEN ROBINN - NANNI 83
6513:18BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
6613:20GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
6713:22WILLEMSE NORE - KARAMBA VAN ORCHID'S
  PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
  WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
7Ring 7: SPRINGEN Klasse L (B)12:3013:28
 
Nr.TijdCombinatie
112:30GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
212:32VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
512:39DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
612:41CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
712:44ADRIAENSEN BO - MICKEY
812:46DE WINTER JOREN - HOOPY
912:48DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
1012:51BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
1112:53VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
1212:55DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
1613:05VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
1713:07SPIESSENS MAURO - NETTE
1813:09VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
1913:12CAERS JUNE - OELALA GOLDEN H
2013:14VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
2113:16VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
2213:19KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
2313:21ADRIAENSEN FERRE - IGOR
2413:23VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
2513:26ADRIAENSEN BO - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
14Ring 14: SPRINGEN Klasse L (C)09:0009:25
 
Nr.TijdCombinatie
109:00SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
209:02VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
309:04GODRIE LOTTE - SMOKEY
409:07VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
509:09DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
709:14BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
909:18LAENEN GITTE - NASTY BOY
1009:21KENIS SIEN - REDBULL
1109:23MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
13Ring 13: SPRINGEN Klasse M (C)15:0015:00
 
Nr.TijdCombinatie
315:04KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
  ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
  DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
20Ring 20: SPRINGEN Klasse L (D)09:4511:25
 
Nr.TijdCombinatie
109:45DELARUE ELISE - J'ADORE DIOR
209:47GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
309:49CLAES LUNA - EBRO
409:52VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
509:54HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
609:56MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
709:59HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
810:01VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
910:03DE COCK MATIS - GARRYDUFF KAMILLA
1010:06SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
1110:08SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
1210:10BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
1310:13JANSSENS ALINA - LEANDRA
1410:15VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
1510:17LENCHANT RANA - ROMY B2
1610:20KOOREMANS LIESELOT - ZION II VDK
1710:22GODRIE LOTTE - CASSANDRA
1810:24KOYEN CIS - VOSJE
1910:27MERTENS MART - ELVIRA
2010:29VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
2110:31VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
2210:34CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
2310:36HELSEN HANNAH - CLAIRE
2410:38LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
2510:41VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
2610:43VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
2710:45VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
2810:48DOUWEN EMI - CINDY
2910:50DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
3110:55VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
3310:59DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
3411:02GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
3511:04LEIRS STERRE - PEPSI
3611:06GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
3711:09VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
3811:11KOOREMANS LIESELOT - DIOR
3911:13MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
4011:16MORIS LEONIE - JANA
4111:18AERTSEN AMELIE - ESPOIR
4211:20MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
4311:23MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
19Ring 19: SPRINGEN Klasse M (D)16:0016:00
 
Nr.TijdCombinatie
  COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
  COENEGRACHTS ARNE - OKKI
  GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
  HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
  SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
  VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
  VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
  VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
  VAN HOECK JOPPE - GREECE
  VAN HOECK JOPPE - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
  VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
  VERHOEVEN ELINE - TUCKER
7Ring 7: STIJL Klasse L (B)12:3013:28
 
Nr.TijdCombinatie
112:30GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
212:32VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
512:39DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
612:41CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
712:44ADRIAENSEN BO - MICKEY
812:46DE WINTER JOREN - HOOPY
912:48DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
1012:51BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
1112:53VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
1212:55DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
1613:05VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
1713:07SPIESSENS MAURO - NETTE
1813:09VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
1913:12CAERS JUNE - OELALA GOLDEN H
2013:14VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
2113:16VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
2213:19KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
2313:21ADRIAENSEN FERRE - IGOR
2413:23VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
2513:26ADRIAENSEN BO - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
14Ring 14: STIJL Klasse L (C)09:0009:25
 
Nr.TijdCombinatie
109:00SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
209:02VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
309:04GODRIE LOTTE - SMOKEY
409:07VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
509:09DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
709:14BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
909:18LAENEN GITTE - NASTY BOY
1009:21KENIS SIEN - REDBULL
1109:23MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
13Ring 13: STIJL Klasse M (C)15:0015:07
 
Nr.TijdCombinatie
315:04KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
  ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
  DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
20Ring 20: STIJL Klasse L (D)09:4511:25
 
Nr.TijdCombinatie
109:45DELARUE ELISE - J'ADORE DIOR
209:47GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
309:49CLAES LUNA - EBRO
409:52VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
509:54HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
609:56MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
709:59HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
810:01VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
910:03DE COCK MATIS - GARRYDUFF KAMILLA
1010:06SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
1110:08SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
1210:10BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
1310:13JANSSENS ALINA - LEANDRA
1410:15VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
1510:17LENCHANT RANA - ROMY B2
1610:20KOOREMANS LIESELOT - ZION II VDK
1710:22GODRIE LOTTE - CASSANDRA
1810:24KOYEN CIS - VOSJE
1910:27MERTENS MART - ELVIRA
2010:29VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
2110:31VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
2210:34CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
2310:36HELSEN HANNAH - CLAIRE
2410:38LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
2510:41VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
2610:43VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
2710:45VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
2810:48DOUWEN EMI - CINDY
2910:50DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
3110:55VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
3310:59DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
3411:02GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
3511:04LEIRS STERRE - PEPSI
3611:06GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
3711:09VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
3811:11KOOREMANS LIESELOT - DIOR
3911:13MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
4011:16MORIS LEONIE - JANA
4111:18AERTSEN AMELIE - ESPOIR
4211:20MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
4311:23MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
19Ring 19: STIJL Klasse M (D)16:0016:28
 
Nr.TijdCombinatie
  COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
  COENEGRACHTS ARNE - OKKI
  GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
  HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
  SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
  VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
  VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
  VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
  VAN HOECK JOPPE - GREECE
  VAN HOECK JOPPE - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
  VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
  VERHOEVEN ELINE - TUCKER
 
   
07/08/2022 - ZPTA20225 - PT PULDERBOS


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.