{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
3
10:00
100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
4
10:15
100054095 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEDEROKKERZEEL
5
10:30
13516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
6
10:45
100016075 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERSELT
7
11:00
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
8
11:15
100029419 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONTICH
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
2462281 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OUD TURNHOUT
2
09:45
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
3
10:00
100039964 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BORNEM
4
10:15
2910909 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENTHOUT
6
10:45
100040012 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MINDERHOUT
7
11:00
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1259683 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WEELDE RAVELS
2
09:45
100039999 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LILLE
3
10:00
100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
4
10:15
100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
5
10:30
12931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
6
10:45
100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100040031 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - RIJKEVORSEL
2
09:45
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
3
10:00
100039972 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEEL LARUM
5
10:30
100039963 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BORNEM
6
10:45
100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1255744 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
2
09:45
12862196 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL LARUM
3
10:00
100040632 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEDEROKKERZEEL
4
10:15
100036298 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
5
10:30
1252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
6
10:45
100031009 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OUD TURNHOUT
7
11:00
12818952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
8
11:15
11715677 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BORNEM
9
11:30
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
10:00
Nr.
Tijd
Combinatie
7
11:00
100057110 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LICHTAART
8
11:15
100053345 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
13976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
2
09:45
2910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
3
10:00
2530888 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MINDERHOUT
4
10:15
1259481 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WEELDE RAVELS
5
10:30
10590679 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LICHTAART
6
10:45
5562847 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - PULDERBOS
7
11:00
1260794 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ZOERSEL
8
11:15
5909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
9
11:30
1255542 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERKSPLAS
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:00
5493331 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
4
10:15
4662363 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERSELT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
10:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100056990 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - MINDERHOUT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MARDULIER CIANO - CASPER
2
09:08
DE HOON HASSE - LOTTE
3
09:16
JACOBS LISA - CANELLE
4
09:24
HEYLIGEN JO-ANNA - POLLEKE
5
09:32
VERRYCKT LOUISE - TRIENTJE
6
09:40
VISSERS JANA - TOONTJE
7
09:48
VERLINDEN MICHÈLE - ROXY
8
09:56
CONJAERTS LIESE - BOY
10
10:12
VAN DEN ACKERVEKEN LARS - GAMIN
11
10:20
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
12
10:28
STRIJBOS LANDER - JOLLY
13
10:36
HEYLIGEN JO-ANNA - ZENO V. D.STATIONSHOEVE
14
10:44
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
FOUQUAET CHARLOTTE - BIJOU
3
09:16
DOCKX NORAH - PONNEKE
4
09:24
DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
5
09:32
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
7
09:48
LAURYSSEN CIL - LEVI
8
09:56
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
9
10:04
CANNAERTS WIES - KLUISHOEKS FAIRYTALE
10
10:12
VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
11
10:20
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
12
10:28
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
13
10:36
JENNES LOTTE - BEAUTY
14
10:44
VAN DAMME ROMÉE - MANDY
15
10:52
BROES ELEANOR - SUNNY
16
11:00
BROKKEN ALINE - JULIAN
17
11:08
VAN STEEN JESSE - KIANTY
18
11:16
PEETERS STIG - QUINCY
19
11:24
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
20
11:32
GOOSSENS MILLE - FELMA
21
11:40
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
22
11:48
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
CEUPPENS SIEBEN - SALTY
2
09:08
BREMS AMBER - SELLA
3
09:16
VRINS CHLOÉ - WINALDA HIEM'S CARON
5
09:32
VAN ROSSUM FLEUR - LORENZO
6
09:40
KONINGS KATO - HAPPY
7
09:48
VERVOORT EMELINE - JOY
8
09:56
VAN DEN BUYS LEON - STORM
9
10:04
BASTIAENSEN LIV - SHADOW
10
10:12
NOEYENS THIJN - TOBY
11
10:20
VERMEULEN DIEUWKE - AVENIT'S TYARA
12
10:28
TEUNCKENS NINA - VICTOR
13
10:36
VERLINDEN VIRGINIE - JUL
14
10:44
JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
15
10:52
HUYBRECHTS JANA - GWENARTH ANNABELLA
16
11:00
SAS NIEKE - PABLO
17
11:08
GEUDENS THIBO - DANCER
18
11:16
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
19
11:24
WUYTS CHELSEY - KAREL
20
11:32
VAN BROEKHOVEN LOUISE - JOLÉ
21
11:40
MICHIELSEN ELISE - ZOË V.LIEMEER
22
11:48
STRIJBOS LANDER - DUSTY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
2
09:08
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
3
09:16
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
4
09:24
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
5
09:32
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
6
09:40
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
7
09:48
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
8
09:56
SAS NIEKE - DUMPIE
9
10:04
MEGANCK MEREL - RUFUS
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
2
09:08
VANDEWEGHE FINNE - VANDA VANQUISH
3
09:16
SAS NIEKE - KAMILLE VAN DE LOCHTENBERG
4
09:24
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
5
09:32
GELUYKENS MITHE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
6
09:40
VERHEYEN STAN - TEN ANKERS FREELA
7
09:48
VAN DEN BUYS NETTE - KILIANA VAN HET HAVERVELD
8
09:56
DUFFELER AUDREY - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
9
10:04
VAN ROSSUM FLEUR - LEKIE
12
10:28
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
13
10:36
WOUTERS VIC - MARIBELL
14
10:44
VAN CRAEN BO - SKY
15
10:52
SMETS MATHIS - TIA MARIA
16
11:00
VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
17
11:08
VAN LOOVEREN JULIE - TES
19
11:24
CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
20
11:32
SMETS ROXANNE - JAEPELOU
21
11:40
BROSENS BO - BON JORNO
22
11:48
BROES ELEANOR - TWINKLE
23
11:56
JANSSENS JELTE - MACHO
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SCHEIRLINCK HELENA - LEONIE
2
09:08
MERTENS LIEN - MEXX
4
09:24
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
6
09:40
SMAL XANDER - TEQUILA
7
09:48
PEETERS TJEBBE - LILA VAN DEN HOEK
8
09:56
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
9
10:04
ADRIAENSEN FERRE - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
10
10:12
FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
11
10:20
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
12
10:28
RUTS STAN - ROAD RUNNER
13
10:36
BARANOWSKI GILIA - LARS
14
10:44
VERVOORT EMELINE - FREOLE ROSE DES VENTS
15
10:52
GYSBRECHTS NOOR - NIJNTJE
16
11:00
GEUDENS JOREN - MAYKEL
17
11:08
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
18
11:16
MERTENS RIK - INKIEPINKIE
19
11:24
NAETS JULIETTE - PERLHOF SKYLINE
20
11:32
JOOSTEN NINA - FAME JAY
21
11:40
DIERCKX FIEN - LEMONY
22
11:48
PELKMANS FLOOR - MAXI
23
11:56
GEUDENS JOREN - UTOPIA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DEN BUYS LEON - SONJA
2
09:08
HELSEN SIEL - WITTE
3
09:16
VERAGHTERT ROOS - WILEMIENTJE VAN BLOMMERSCHOT
4
09:24
GODRIE BRAM - PAREL
6
09:40
YIKILMAZ NISA - DE GRENS LIBERTY
7
09:48
SPIESSENS MAURO - NETTE
8
09:56
CEUPPENS SIEBEN - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
9
10:04
URKENS WOUT - CADET
11
10:20
VERHOEVEN MICHELLE - QUALITYFINGER
13
10:36
VAN ELVEN JULIE MARIE - QUI - VIVE
14
10:44
GODRIE BRAM - CARINA
15
10:52
SMETS NORAH - HENGELHOEF KATJA
16
11:00
DE SMET HANNAH - PHANETTE'S VLYNNDER
17
11:08
VAN GENECHTEN MARIE - LIBERTY
18
11:16
WILMSSEN PHOEBE - FLEUR
19
11:24
WILMS LOTTE - FLEUR
20
11:32
BIJNENS RENSKE - ROMEO
21
11:40
PINCEEL FIEN - BOEFER
22
11:48
WILLEMSE JOLIEN - WILLEMSHOF ISA
23
11:56
VAN ROY NEL - VOSJE
VAN GENECHTEN MARIE - VICKY
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VERLINDEN MICHÈLE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
5
09:32
VRINS EMMA - ASTERIX
7
09:48
MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
8
09:56
VAN DE VELDE FLEUR - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
10
10:12
OP DE BEECK FINN - SPRING SURPRISE
11
10:20
VERLINDEN MICHÈLE - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
12
10:28
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
13
10:36
HERMANS AXELLE - DUSTY
14
10:44
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
15
10:52
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
16
11:00
JENNES LOES - VISA VAN BLOMMERSCHOT
17
11:08
CHRISTIANEN KATO - SUPER - LJ
18
11:16
VOERMANS BRENT - FLUPKE
19
11:24
VERVULLENS TARA - SOFIE
20
11:32
NICASI ELENA - ZWARTJE
21
11:40
ARTOOS HANNE - FLORIS
22
11:48
DE VOS LAURENS - NATUREL VAN HET ROZENDALHOF
23
11:56
VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
24
12:04
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VERWIMP EMMA - SEPPE
5
09:32
COMPANIE KATO - GOUDLOKJE
7
09:48
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
8
09:56
HEYLEN PAULIEN - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
9
10:04
VAN STEEN JESSE - JOB
10
10:12
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
11
10:20
FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
12
10:28
DE WINTER RUBEN - DONDER
13
10:36
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
14
10:44
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
15
10:52
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
16
11:00
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
17
11:08
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
18
11:16
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
19
11:24
DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
20
11:32
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
21
11:40
GEERINCKX JULIE - RUBY
22
11:48
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:36
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:36
ADRIAENSEN BO - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
2
10:44
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
3
10:52
VERWIMP EMMA - DEWI
4
11:00
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
5
11:08
ADRIAENSEN BO - MICKEY
6
11:16
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN DEN ACKERVEKEN LENA - PIEKE'S KIRBY
3
13:16
DE BLESER FLOR - JEFKE
4
13:24
BOECKX YOLENE - JACKSON
5
13:32
DESMEDT ANNA - SARINA
6
13:40
DE WINTER THIBO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
7
13:48
VAN ELSEN LEONIE - VICKY
8
13:56
VANGENECHTEN LOUISE - EASY
10
14:12
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
11
14:20
MERTENS FIEKE - PINK LADY
12
14:28
CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
13
14:36
DANEELS LORE - FLOR
14
14:44
GEUDENS KOBE - ARUBA VAN 'T NEERHOF
15
14:52
VREYS AMY - ANEMON
16
15:00
JOOSTEN MILA - BUMBALU IL MONDO
17
15:08
VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
18
15:16
GEERINCKX MARIE - AMOS
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE RIDDER AXL - BONNIE
2
13:08
SCHROOYEN SANDER - SPRING DREAMS OLYMPIA
4
13:24
MARDULIER CEANE - LADY III
5
13:32
BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
6
13:40
DIERCKX FLEUR - SURPRISE
7
13:48
DE VOS LOUISE - MELODY
8
13:56
CORNEILLIE ANNABEL - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
10
14:12
CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
11
14:20
VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
12
14:28
VAN SCHUERBEEK AMY - DREAMER
13
14:36
MOONS LIA - BACANTI
14
14:44
GELUYKENS RUBE - AMADO VAN HET KREEKHOF
15
14:52
DAEMS KATO - BELL
16
15:00
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
17
15:08
MAST LUNA - KATRIEN
18
15:16
MICHIELS TESS - WEMBLEY
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DE KEIRSMAEKER LORE - EMIRAT TOUSSAINT
4
13:24
BUTS LOUIS - TOETJE
5
13:32
AERTS LAURE - YSSELVLIEDTS SEGALA
6
13:40
GRIELENS LINDSEY - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
7
13:48
WOUTERAERTS MANOU - FLASH
8
13:56
VAN ELSEN FAYE - PENNY
10
14:12
KENIS SIEN - REDBULL
11
14:20
LAMBRECHTS FLEUR - ROMIO VAN DE DELTHOEVE
12
14:28
DE CAUWER BO - RAMBO
13
14:36
SEYEN AMBER - LANDSKER BRONZINO
14
14:44
CORNEILLIE ANNELIEN - DOYLAN GABBANA'S GIFT
15
14:52
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
16
15:00
VERVULLENS TARA - MICKY
17
15:08
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
18
15:16
VAN GINKEL BO - MERLIJN
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
RUTS ELISE - NUTELLA
2
13:08
OORTS LORE - SUMMER
3
13:16
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
4
13:24
BREUGELMANS LAURA - FRITS
5
13:32
DE VALCK FIEN - NANDO (LANDOR)
6
13:40
VAN CROMBRUGGEN MARIE - CHOQUIRA
7
13:48
JEEGERS IME - QIPSY
8
13:56
VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
9
14:04
SMETS TESSE - AARON
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
14:28
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:28
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
2
14:36
LAENEN GITTE - NASTY BOY
3
14:44
LAENEN ROMY - TOBIAS
4
14:52
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERSTAPPEN JANNE - NICK
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERGAUWEN LIEN - LIANA
3
13:16
VAN MEERBEEK LAURA - LARCO VAN DE KLOTHOEF
4
13:24
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
5
13:32
JOOSTEN MILA - MIOLA C 100168810
6
13:40
LENAERTS JULIE - WINSTON V DE LOENSDELLE
7
13:48
DE WINTER RUBEN - GLETTA
8
13:56
VERGAUWEN LIEN - BRUMMERSHOEVE'S BRIENNA
9
14:04
LOMANS FLEUR - CUPIDO
10
14:12
DUWÉ NISA - JANKA
11
14:20
STRIJBOS LENTHE - JANA DE BERLOTT
13
14:36
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
14
14:44
MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
15
14:52
GIETS ILONA - PRIDE PINKY BOLERO
16
15:00
STRIJBOS LENTHE - ORCHID'S NEPTUNES
17
15:08
VERSTAPPEN JANNE - ROSY VAN DEN ITTER
18
15:16
VERHOEVEN ROBINN - NANNI 83
19
15:24
PINCEEL ROOS - DARLING BOY TH
20
15:32
SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
21
15:40
MEGANCK MEREL - VERSACE V/H HERTOG JANSHOF
22
15:48
VAN BALEN LORE - SILVERTOWN'S SHINTA
23
15:56
BIJNENS RENSKE - KANJER
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE KEIRSMAEKER LUNA - KIYANA
3
13:16
GREIWE LISA - CARTRON MICKY
4
13:24
COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
5
13:32
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
6
13:40
MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
7
13:48
VAN GUCHT JADE - ALD FEART'S WENDA
8
13:56
LAMBRECHTS LOES - UTERNITY
9
14:04
SCHROOYEN SANDER - HELIOS
10
14:12
DANEELS THOMAS - CAPPUCINA DU BOIS
11
14:20
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
12
14:28
VAN ELSEN CHAYENNE - RATATOUILLE V'T OUD MOLENHUIS
13
14:36
POORTMANS MAXINE - HENRY V
14
14:44
VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
15
14:52
VANDER ELST ASE - KANTJE'S ELIN 20092402
16
15:00
SCHROOYEN SANDER - TINA VAN 'T HEIHOEFKE
17
15:08
MOUWS FIEN - KING STAYERSHOF'S ROCKY
18
15:16
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
19
15:24
HEYLEN ELENA - ROCKY
20
15:32
VREYS KATIE - HARRIE
21
15:40
VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
22
15:48
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
23
15:56
JANSENS ROBIN - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN ELSEN KATO - ALL STAR MAGIC T. VAN DE RISTEN
3
13:16
BROKKEN LOUISE - PASCAL
4
13:24
VERHOEVEN ELINE - ULTIME VENT OPTIMUS
5
13:32
DE PAUW PIETER-JAN - WIZARD VAN DE GOORHOEVE
6
13:40
ADRIAENSEN TIANY - WANNA VAN BLOMMERSCHOT
7
13:48
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
8
13:56
DE RIDDER AXL - MISTER MAGIC
10
14:12
BRAEKMANS LOTTE - WINDIE D'HOGE RIELEN
11
14:20
HOUBEN LORE - VLEK
13
14:36
BREUGELMANS IGNA - FLÃœEL
14
14:44
GRIELENS LINDSEY - AMBERLY VAN DE EDELE HOFSTEDE
15
14:52
GOIRIS LAURE - ANJOLINNE V'T OUD MOLENHUIS
16
15:00
KENIS SIEN - JURIST
17
15:08
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
18
15:16
BOECKX YOLENE - ILANA VAN 'T DAELDERHOF
19
15:24
VAN LAEKEN FLEUR - POCO LOCO
20
15:32
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
21
15:40
GOOSSENS JITSE - ANJERSHOF NIKKI
22
15:48
VERMEESEN BRENTHE - FUN FUN
23
15:56
JANSSENS ALINA - LEANDRA
24
16:04
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BECQUET LOU - UNICA VAN HET LINDENHOF
2
13:08
MALISART MARTE - NOESKA
3
13:16
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
5
13:32
MICHIELS FLOOR - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
6
13:40
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
7
13:48
HERRIJGERS MADIEKE - PEGASUS
8
13:56
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
9
14:04
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
10
14:12
SEGERS EMMA - KYRANO VAN EQUICENTER
11
14:20
ARTOOS LISE - LUC
13
14:36
CLAESSENS JUUL - ANGIE
14
14:44
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
15
14:52
JORENS LINE - KANTJE'S WHY NOT
16
15:00
VAN LOOVEREN LARA - COBREN
17
15:08
JANSSEN TESS - CALIPSO
18
15:16
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
19
15:24
GEUDENS TIFFANY - VEGAS D.
20
15:32
DONCKERS DANIQUE - COOKIE
21
15:40
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
22
15:48
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
23
15:56
CLAESSENS JUUL - CONTESA
24
16:04
VAN GOMPEL AMÉLINE - WHY NOT BRENJENHOFS
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SCHUEREWEGEN NOA - CARDEMON
3
13:16
TUYTELEERS NINA - AMEDIJK'S IDOOL
4
13:24
HELSEN STIG - HUMMER
6
13:40
VAN VUGT MAURO - BRAND'S LOTUS
7
13:48
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
8
13:56
HAEVERANS MILLE - CHEDY
9
14:04
LENCHANT RANA - ROMY B2
10
14:12
GEUKENS LANA - ARMANI RJT
11
14:20
SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
13
14:36
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
14
14:44
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
15
14:52
BEN NAIS ELEANORE - LUCKY BOY
16
15:00
HERRIJGERS WITSKE - PEGASUS
17
15:08
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
18
15:16
VERHULPEN LORE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
19
15:24
VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
20
15:32
GILOPS ELLEN - ROCKET
21
15:40
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
22
15:48
DE SMET FIEN - PEQUENO
23
15:56
GELUYKENS RUBE - PASHA VAN 'T RIETHOF
24
16:04
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
VAN HOEF KAAT - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
4
13:24
GIETS ILONA - HANTINO
5
13:32
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
6
13:40
HELSEN HANNAH - CLAIRE
7
13:48
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
8
13:56
DOUWEN JADE - UP WIND'S BYOUTIE
9
14:04
VAN HOEF SIEN - KATINKA
10
14:12
VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
11
14:20
DE WACHTER FEMKE - EBI
13
14:36
VAN HOECK INE - ORCHID'S NOBILITY
14
14:44
BOSSCHAERTS FEBE - VAIANA
15
14:52
VERAGHTERT ROOS - KONINGSHOEK WESLEY
16
15:00
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
17
15:08
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
18
15:16
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
19
15:24
DRIES BENTE - LORENSO SORO
20
15:32
VAN VUGT ZITA - DEVLYN
21
15:40
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
22
15:48
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
23
15:56
LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
2
13:08
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
3
13:16
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
4
13:24
DOUWEN EMI - CINDY
6
13:40
VERBEECK LARA - STELLA
7
13:48
COENEGRACHTS ARNE - OKKI
8
13:56
CLAES LUNA - EBRO
9
14:04
DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
10
14:12
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
11
14:20
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
12
14:28
LENAERTS JULIE - VINO H
13
14:36
VAN HAAREN NOOR - EINDERSHOF WAYLON
14
14:44
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
15
14:52
LEIRS STERRE - PEPSI
16
15:00
KOYEN CIS - VOSJE
17
15:08
SMETS TILLE - NEVLIN
18
15:16
BERLAIMONT YUNA - MISTER
19
15:24
VERSTAPPEN JOSSE - WHITE FACE VTS
20
15:32
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
21
15:40
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
22
15:48
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
23
15:56
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
3
13:16
HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
4
13:24
BECQUET FRAN - EASY BOY
5
13:32
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
6
13:40
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
7
13:48
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
8
13:56
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
9
14:04
AMSTERS EMMA - MATEA
10
14:12
GODRIE LOTTE - CASSANDRA
11
14:20
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
12
14:28
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
13
14:36
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
14
14:44
GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
15
14:52
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
16
15:00
LAENEN STINA - FRODO
17
15:08
MERTENS MART - ELVIRA
18
15:16
AMSTERS EMMA - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
19
15:24
VAN MIERT LIEN - ITCH S
20
15:32
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
21
15:40
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
22
15:48
JANSEN LAURINE - HOPPENHOF´S JARI
23
15:56
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:16
14:36
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:32
VAN HOECK INE - GALOT
4
13:40
LAENEN ROMY - BONBON
5
13:48
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
6
13:56
PEETERS STIEN - DJANGO
7
14:04
COENEGRACHTS SOFIA - CHAMPION'S DOUBLE
8
14:12
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
9
14:20
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
10
14:28
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
11
14:36
VERBIST KAYLA - CINDER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
15:24
15:36
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:26
CONJAERTS LIESE - BOY
3
15:28
DE HOON HASSE - LOTTE
5
15:32
HEYLIGEN JO-ANNA - POLLEKE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
14:44
14:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:44
MARDULIER CIANO - CASPER
3
14:48
DE HOON UTE - LOTTE
4
14:50
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
5
14:52
VERLINDEN MICHÈLE - ROXY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A3 (A)
15:08
15:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:08
JENNES LOTTE - BEAUTY
1
15:24
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
2
15:10
TEUNCKENS NINA - VICTOR
3
15:12
BREMS AMBER - SELLA
4
15:14
VERMEULEN DIEUWKE - AVENIT'S TYARA
6
15:18
HUYBRECHTS JANA - GWENARTH ANNABELLA
7
15:20
DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A4 (A)
14:08
14:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:08
VERLINDEN VIRGINIE - JUL
2
14:10
WUYTS CHELSEY - KAREL
3
14:12
JENNES LOES - CELOUSKA SHADOW
4
14:14
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
6
14:18
VAN ROSSUM FLEUR - LORENZO
7
14:20
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
8
14:22
VAN DAMME ROMÉE - MANDY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
13:26
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:26
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
2
13:28
CEUPPENS SIEBEN - SALTY
3
13:30
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
4
13:32
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
5
13:34
BASTIAENSEN LIV - SHADOW
6
13:36
CANNAERTS WIES - KLUISHOEKS FAIRYTALE
8
13:40
PEETERS STIG - QUINCY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
13:30
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
GEUDENS THIBO - DANCER
2
13:32
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
3
13:34
SAS NIEKE - PABLO
4
13:36
MEGANCK MEREL - RUFUS
5
13:38
BROES ELEANOR - SUNNY
6
13:40
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
7
13:42
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
8
13:44
JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
9
13:46
VERLINDEN MICHÈLE - JUL
10
13:48
GOOSSENS MILLE - FELMA
11
13:50
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
12
13:52
VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
13
13:54
NOEYENS THIJN - TOBY
14
13:56
DOCKX NORAH - PONNEKE
15
13:58
BROKKEN ALINE - JULIAN
17
14:02
VAN DEN BUYS LEON - STORM
18
14:04
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
19
14:06
VAN STEEN JESSE - KIANTY
21
14:10
VRINS CHLOÉ - WINALDA HIEM'S CARON
22
14:12
DE WINTER JOREN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
23
14:14
KONINGS KATO - HAPPY
24
14:16
LAURYSSEN CIL - LEVI
25
14:18
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
26
14:20
SAS NIEKE - DUMPIE
27
14:22
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
28
14:24
VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
29
14:26
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
30
14:28
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
31
14:30
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A3 (B)
14:38
15:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:38
NICASI ELENA - ZWARTJE
2
14:40
DE VOS LAURENS - NATUREL VAN HET ROZENDALHOF
3
14:42
MERTENS RIK - INKIEPINKIE
4
14:44
WILMS LOTTE - FLEUR
5
14:46
PEETERS TJEBBE - LILA VAN DEN HOEK
6
14:48
VAN GENECHTEN MARIE - VICKY
7
14:50
VERHEYEN STAN - TEN ANKERS FREELA
8
14:52
VERHOEVEN MICHELLE - QUALITYFINGER
12
15:00
GEUDENS JOREN - MAYKEL
13
15:02
SAS NIEKE - KAMILLE VAN DE LOCHTENBERG
14
15:04
YIKILMAZ NISA - DE GRENS LIBERTY
15
15:06
SMETS MATHIS - TIA MARIA
16
15:08
VERAGHTERT ROOS - WILEMIENTJE VAN BLOMMERSCHOT
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A4 (B)
13:54
14:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:54
VAN GENECHTEN MARIE - LIBERTY
2
13:56
VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
3
13:58
WILMSSEN PHOEBE - FLEUR
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A5 (B)
12:46
13:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:46
GEUDENS JOREN - UTOPIA
3
12:50
JANSSENS JELTE - MACHO
4
12:52
JOOSTEN NINA - FAME JAY
5
12:54
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
6
12:56
VAN ROSSUM FLEUR - LEKIE
7
12:58
VAN CRAEN BO - SKY
8
13:00
VAN DEN BUYS LEON - SONJA
10
13:04
VAN LOOVEREN JULIE - TES
11
13:06
BARANOWSKI GILIA - LARS
12
13:08
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
13
13:10
DUFFELER AUDREY - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
GEERINCKX JULIE - RUBY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A6 (B)
11:38
11:58
Nr.
Tijd
Combinatie
0
11:36
GEERINCKX JULIE - RUBY
2
11:40
HEYLEN PAULIEN - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
4
11:44
JENNES LOES - VISA VAN BLOMMERSCHOT
6
11:48
COMPANIE KATO - GOUDLOKJE
7
11:50
GODRIE BRAM - CARINA
8
11:52
CHRISTIANEN LORE - SUPER - LJ
9
14:54
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
9
11:54
VOERMANS BRENT - FLUPKE
10
11:56
VANDEWEGHE FINNE - VANDA VANQUISH
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
0
08:24
HELSEN SIEL - WITTE
0
08:28
VERLINDEN MICHÈLE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
0
08:26
VERWIMP EMMA - SEPPE
1
08:30
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
2
08:32
WILLEMSE JOLIEN - WILLEMSHOF ISA
3
08:34
ARTOOS HANNE - TWINKLE
4
08:36
ADRIAENSEN FERRE - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
5
08:38
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
6
08:40
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
7
08:42
SMETS NORAH - JAEPELOU
8
08:44
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
9
08:46
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
10
08:48
VAN LOOVEREN JONAS - TES
11
08:50
GELUYKENS MITHE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
12
08:52
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
13
08:54
VAN DEN BUYS NETTE - KILIANA VAN HET HAVERVELD
14
08:56
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
15
08:58
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
16
09:00
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
17
09:02
VERVOORT EMELINE - FREOLE ROSE DES VENTS
18
09:04
MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
19
09:06
SMAL XANDER - TEQUILA
20
09:08
RUTS STAN - ROAD RUNNER
21
09:10
VAN STEEN JESSE - JOB
22
09:12
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
23
09:14
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
24
09:16
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
25
09:18
VRINS EMMA - ASTERIX
26
09:20
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
27
09:22
OP DE BEECK FINN - SPRING SURPRISE
31
09:30
ARTOOS HANNE - FLORIS
32
09:32
CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
33
09:34
FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
34
09:36
MERTENS LIEN - MEXX
35
09:38
VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
37
09:42
DE WEERDT VINZ - WONDER VAN HET ROZENDAELHOF
40
09:48
FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
42
09:52
DE WINTER RUBEN - DONDER
43
09:54
WOUTERS VIC - MARIBELL
44
09:56
DE PAUW LOTTE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
45
09:58
VERLINDEN MICHÈLE - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
46
10:00
BIJNENS RENSKE - ROMEO
47
10:02
JORENS LINE - BODYGUARD
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (C)
12:24
12:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:24
SMETS TESSE - AARON
2
12:26
VANLAETHEM NETTE - SUMMER BOY
3
12:28
MOONS LIA - BACANTI
4
12:30
VAN SCHUERBEEK AMY - DREAMER
7
12:36
MICHIELS TESS - WEMBLEY
8
12:38
DE CAUWER BO - RAMBO
9
12:40
VERVULLENS TARA - MICKY
10
12:42
DE COCK MATIS - AL-CAPONY
11
12:44
DE BLESER FLOR - JEFKE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (C)
11:20
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
CLIJMANS JONI - AUREA
4
11:26
VAN DE VELDE FLEUR - RAMBO
5
11:28
BUTS LOUIS - TOETJE
6
11:30
SCHROOYEN SANDER - SPRING DREAMS OLYMPIA
7
11:32
BENS LOUISE - DOYLAN GABBANA'S GIFT
8
11:34
GEUDENS KOBE - ARUBA VAN 'T NEERHOF
9
11:36
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:18
10:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:18
DE KEIRSMAEKER LORE - EMIRAT TOUSSAINT
3
10:22
GOYVAERTS AURÉLIE - Q 8 "P"
4
10:24
WOUTERAERTS MANOU - FLASH
5
10:26
VAN HEESWIJK MEGAN - VENTURA OPTIMA
6
10:28
CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
7
10:30
BENS LOUISE - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
8
10:32
JOOSTEN MILA - BUMBALU IL MONDO
9
10:34
VREYS AMY - ANEMON
10
10:36
VAN GINKEL BO - MERLIJN
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse B (C)
10:06
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:06
RUTS ELISE - NUTELLA
2
10:08
VAN LOOVEREN JONAS - SUMMER
3
10:10
CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
4
10:12
WOLTERS HAYLEY - MAAIJKE
5
10:14
MERTENS FIEKE - PINK LADY
6
10:16
DANEELS LORE - FLOR
7
10:18
AERTS LAURE - YSSELVLIEDTS SEGALA
8
10:20
DE VOS LOUISE - MELODY
9
10:22
VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
10
10:24
DE WINTER THIBO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
11
10:26
DE RIDDER AXL - BONNIE
12
10:28
OORTS LORE - SUMMER
15
10:34
MARDULIER CEANE - LADY III
17
10:38
BREUGELMANS LAURA - FRITS
18
10:40
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
19
10:42
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
20
10:44
DIERCKX FLEUR - SURPRISE
21
10:46
VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
22
10:48
DESMEDT ANNA - SARINA
23
10:50
JEEGERS IME - QIPSY
24
10:52
MAST LUNA - KATRIEN
25
10:54
DAEMS KATO - BELL
26
10:56
JANSENS MATTS - FELLINI
27
10:58
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
28
11:00
LAENEN ROMY - TOBIAS
25
Ring 25: SPRINGEN Klasse A5 (D)
12:08
12:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:08
VAN CRAEN BO - SNOWY
2
12:10
DUWÉ NISA - JANKA
3
12:12
VAN MOER RANI - LIZE VAN EQUI CENTER
4
12:14
SICCARD MILLIE - FEADH'S LASS
5
12:16
VAN ELSEN KATO - ALL STAR MAGIC T. VAN DE RISTEN
6
12:18
VAN HAAREN NOOR - EINDERSHOF WAYLON
7
12:20
JANSSEN TESS - CALIPSO
8
12:22
GREIWE LISA - CARTRON MICKY
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A6 (D)
10:48
11:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:48
CLAESSENS JUUL - ANGIE
2
10:50
SCHROOYEN SANDER - TINA VAN 'T HEIHOEFKE
3
10:52
BECQUET FRAN - EASY BOY
4
10:54
ADRIAENSEN TIANY - WANNA VAN BLOMMERSCHOT
5
10:56
SCHUEREWEGEN NOA - CARDEMON
7
11:00
ARTOOS LISE - LUC
10
11:06
GOYVAERTS AURÉLIE - WISPER GIRL
11
11:08
LAMBRECHTS LOES - UTERNITY
12
11:10
DE RIDDER AXL - MISTER MAGIC
13
11:12
GIETS ILONA - PRIDE PINKY BOLERO
15
11:16
DRIES BENTE - LORENSO SORO
16
11:18
GODRIE CHARLOTTE - ATHENA CASTRI
17
11:20
CLAESSENS JUUL - CONTESA
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:40
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:40
STRIJBOS LENTHE - JANA DE BERLOTT
2
09:42
VERSTAPPEN JANNE - ROSY VAN DEN ITTER
3
09:44
VERSTAPPEN JOSSE - WHITE FACE VTS
4
09:46
BRAEKMANS LOTTE - WINDIE D'HOGE RIELEN
5
09:48
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
6
09:50
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
7
09:52
LENAERTS JULIE - WINSTON V DE LOENSDELLE
9
09:56
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
11
10:00
BECQUET LOU - UNICA VAN HET LINDENHOF
12
10:02
VAN DE VENNE JAY - KINAMARA NEW BEGINNING
13
10:04
HERRIJGERS WITSKE - PEGASUS
14
10:06
VERHOEVEN ELINE - ULTIME VENT OPTIMUS
15
10:08
DANEELS THOMAS - CAPPUCINA DU BOIS
16
10:10
VAN LAEKEN FLEUR - POCO LOCO
17
10:12
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
18
10:14
CLIJMANS JONI - THUNDER VAN TINJERHOF
19
10:16
DE SMET FIEN - PEQUENO
20
10:18
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:32
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:36
LOMANS FLEUR - CUPIDO
5
08:38
GRIELENS LINDSEY - AMBERLY VAN DE EDELE HOFSTEDE
6
08:40
VAN MEERBEEK LAURA - LARCO VAN DE KLOTHOEF
7
08:42
MICHIELS FLOOR - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
8
08:44
TUYTELEERS NINA - AMEDIJK'S IDOOL
9
08:46
VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
10
08:48
VAN ELSEN CHAYENNE - RATATOUILLE V'T OUD MOLENHUIS
11
08:50
COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
12
08:52
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
13
08:54
GIETS ILONA - HANTINO
14
08:56
STRIJBOS LENTHE - ORCHID'S NEPTUNES
15
08:58
BERLAIMONT YUNA - MISTER
17
09:02
GILOPS ELLEN - ROCKET
18
09:04
HEYLEN ELENA - ROCKY
19
09:06
VAN HOECK INE - ORCHID'S NOBILITY
20
09:08
VERBEECK LARA - STELLA
21
09:10
DE KEIRSMAEKER LUNA - KIYANA
22
09:12
PEETERS STIEN - DJANGO
23
09:14
JORENS LINE - KANTJE'S WHY NOT
24
09:16
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
25
09:18
POORTMANS MAXINE - HENRY V
26
09:20
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
27
09:22
BEN NAIS ELEANORE - LUCKY BOY
28
09:24
VANDER ELST ASE - KANTJE'S ELIN 20092402
29
09:26
VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
30
09:28
BOECKX YOLENE - ILANA VAN 'T DAELDERHOF
31
09:30
VREYS KATIE - HARRIE
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse B (D)
11:10
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:10
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
2
11:12
SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
3
11:14
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
4
11:16
JANSENS ROBIN - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
5
11:18
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
6
11:20
HOUBEN LORE - VLEK
7
11:22
VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
8
11:24
DOUWEN JADE - UP WIND'S BYOUTIE
9
11:26
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
10
11:28
JOOSTEN MILA - MIOLA C 100168810
11
11:30
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
12
11:32
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
13
11:34
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
14
11:36
MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
15
11:38
SMETS TILLE - NEVLIN
16
11:40
MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
17
11:42
MAERTENS YELENA - WASHINGTON VAN HET KLAVERTJE
18
11:44
DE PAUW LOTTE - WIZARD VAN DE GOORHOEVE
19
11:46
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
20
11:48
LENAERTS JULIE - VINO H
21
11:50
VERAGHTERT ROOS - KONINGSHOEK WESLEY
22
11:52
VAN GOMPEL AMÉLINE - WHY NOT BRENJENHOFS
23
11:54
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
24
11:56
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
25
11:58
BREUGELMANS IGNA - FLÃœEL
26
12:00
JANSEN LAURINE - HOPPENHOF´S JARI
27
12:02
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
28
12:04
LAENEN ROMY - BONBON
29
12:06
MALISART MARTE - NOESKA
31
12:10
VERSTAPPEN JOSSE - FOXY LADY
32
12:12
SEGERS EMMA - KYRANO VAN EQUICENTER
33
12:14
SCHROOYEN SANDER - HELIOS
34
12:16
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
35
12:18
JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
36
12:20
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
37
12:22
MOUWS FIEN - KING STAYERSHOF'S ROCKY
38
12:24
GOIRIS LAURE - ODIN
39
12:26
SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
40
12:28
BUTS STAN - LUNA
41
12:30
VAN LOOVEREN LARA - COBREN
42
12:32
DE WINTER THIBO - SAFIRA
43
12:34
GEUDENS TIFFANY - VEGAS D.
44
12:36
HAEVERANS MILLE - CHEDY
45
12:38
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
46
12:40
HELSEN STIG - HUMMER
47
12:42
KENIS SIEN - JURIST
48
12:44
SIPS LORE - SUURI VAN HET KRUISBLOKHOF
49
12:46
BOSSCHAERTS FEBE - VAIANA
51
12:50
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
53
12:54
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
54
12:56
VAN HOEF SIEN - KATINKA
62
13:12
MAERTENS YELENA - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
63
13:14
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
64
13:16
VERHOEVEN ROBINN - NANNI 83
65
13:18
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
66
13:20
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
67
13:22
WILLEMSE NORE - KARAMBA VAN ORCHID'S
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse L (B)
12:30
13:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
2
12:32
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
5
12:39
DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
6
12:41
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
7
12:44
ADRIAENSEN BO - MICKEY
8
12:46
DE WINTER JOREN - HOOPY
9
12:48
DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
10
12:51
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
11
12:53
VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
12
12:55
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
16
13:05
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
17
13:07
SPIESSENS MAURO - NETTE
18
13:09
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
19
13:12
CAERS JUNE - OELALA GOLDEN H
20
13:14
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
21
13:16
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
22
13:19
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
23
13:21
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
24
13:23
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
25
13:26
ADRIAENSEN BO - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
09:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
2
09:02
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
3
09:04
GODRIE LOTTE - SMOKEY
4
09:07
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
5
09:09
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
7
09:14
BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
9
09:18
LAENEN GITTE - NASTY BOY
10
09:21
KENIS SIEN - REDBULL
11
09:23
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse M (C)
15:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:04
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse L (D)
09:45
11:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
DELARUE ELISE - J'ADORE DIOR
2
09:47
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
3
09:49
CLAES LUNA - EBRO
4
09:52
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
5
09:54
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
6
09:56
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
7
09:59
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
8
10:01
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
9
10:03
DE COCK MATIS - GARRYDUFF KAMILLA
10
10:06
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
11
10:08
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
12
10:10
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
13
10:13
JANSSENS ALINA - LEANDRA
14
10:15
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
15
10:17
LENCHANT RANA - ROMY B2
16
10:20
KOOREMANS LIESELOT - ZION II VDK
17
10:22
GODRIE LOTTE - CASSANDRA
18
10:24
KOYEN CIS - VOSJE
19
10:27
MERTENS MART - ELVIRA
20
10:29
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
21
10:31
VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
22
10:34
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
23
10:36
HELSEN HANNAH - CLAIRE
24
10:38
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
25
10:41
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
26
10:43
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
27
10:45
VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
28
10:48
DOUWEN EMI - CINDY
29
10:50
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
31
10:55
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
33
10:59
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
34
11:02
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
35
11:04
LEIRS STERRE - PEPSI
36
11:06
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
37
11:09
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
38
11:11
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
39
11:13
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
40
11:16
MORIS LEONIE - JANA
41
11:18
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
42
11:20
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
43
11:23
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
COENEGRACHTS ARNE - OKKI
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VAN HOECK JOPPE - GREECE
VAN HOECK JOPPE - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
7
Ring 7: STIJL Klasse L (B)
12:30
13:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
2
12:32
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
5
12:39
DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
6
12:41
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
7
12:44
ADRIAENSEN BO - MICKEY
8
12:46
DE WINTER JOREN - HOOPY
9
12:48
DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
10
12:51
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
11
12:53
VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
12
12:55
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
16
13:05
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
17
13:07
SPIESSENS MAURO - NETTE
18
13:09
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
19
13:12
CAERS JUNE - OELALA GOLDEN H
20
13:14
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
21
13:16
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
22
13:19
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
23
13:21
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
24
13:23
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
25
13:26
ADRIAENSEN BO - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
14
Ring 14: STIJL Klasse L (C)
09:00
09:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
2
09:02
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
3
09:04
GODRIE LOTTE - SMOKEY
4
09:07
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
5
09:09
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
7
09:14
BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
9
09:18
LAENEN GITTE - NASTY BOY
10
09:21
KENIS SIEN - REDBULL
11
09:23
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
13
Ring 13: STIJL Klasse M (C)
15:00
15:07
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:04
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
20
Ring 20: STIJL Klasse L (D)
09:45
11:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
DELARUE ELISE - J'ADORE DIOR
2
09:47
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
3
09:49
CLAES LUNA - EBRO
4
09:52
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
5
09:54
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
6
09:56
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
7
09:59
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
8
10:01
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
9
10:03
DE COCK MATIS - GARRYDUFF KAMILLA
10
10:06
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
11
10:08
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
12
10:10
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
13
10:13
JANSSENS ALINA - LEANDRA
14
10:15
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
15
10:17
LENCHANT RANA - ROMY B2
16
10:20
KOOREMANS LIESELOT - ZION II VDK
17
10:22
GODRIE LOTTE - CASSANDRA
18
10:24
KOYEN CIS - VOSJE
19
10:27
MERTENS MART - ELVIRA
20
10:29
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
21
10:31
VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
22
10:34
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
23
10:36
HELSEN HANNAH - CLAIRE
24
10:38
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
25
10:41
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
26
10:43
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
27
10:45
VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
28
10:48
DOUWEN EMI - CINDY
29
10:50
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
31
10:55
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
33
10:59
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
34
11:02
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
35
11:04
LEIRS STERRE - PEPSI
36
11:06
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
37
11:09
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
38
11:11
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
39
11:13
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
40
11:16
MORIS LEONIE - JANA
41
11:18
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
42
11:20
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
43
11:23
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
19
Ring 19: STIJL Klasse M (D)
16:00
16:28
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
COENEGRACHTS ARNE - OKKI
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VAN HOECK JOPPE - GREECE
VAN HOECK JOPPE - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
07/08/2022 - ZPTA20225 - PT PULDERBOS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots