Ingeschreven verenigingen
 
 
Vereniging #combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruitersTijdsgroepInschrijvingslijst
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001P) DEELNAME 1214212Groep 1: 01/08/2022 19:00
BALEN - SINT ODRADA (12003P) DEELNAME 1202Groep 3: 03/08/2022 19:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004P) DEELNAME 1001Groep 3: 03/08/2022 19:00
BEVEL - PAARDENVRIENDJES (11002P) DEELNAME 3302Groep 2: 02/08/2022 19:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020P) DEELNAME 1215310Groep 3: 03/08/2022 19:00
BRECHT - LESSIUSRUITERS (10003P) DEELNAME 3302Groep 2: 02/08/2022 19:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005P) DEELNAME 7503Groep 1: 01/08/2022 19:00
GEEL LARUM - SINT JORIS (12007P) DEELNAME 1114311Groep 1: 01/08/2022 19:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009P) DEELNAME 2202Groep 2: 02/08/2022 19:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007P) DEELNAME 8806Groep 3: 03/08/2022 19:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011P) DEELNAME 3430424Groep 3: 03/08/2022 19:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012P) DEELNAME 1422213Groep 3: 03/08/2022 19:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043P) DEELNAME 3203Groep 2: 02/08/2022 19:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010P) DEELNAME 4228226Groep 3: 03/08/2022 19:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010P) DEELNAME 1717313Groep 3: 03/08/2022 19:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016P) DEELNAME 1817211Groep 2: 02/08/2022 19:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017P) DEELNAME 1011211Groep 3: 03/08/2022 19:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005P) DEELNAME 0202Groep 3: 03/08/2022 19:00
MEER - SINT JORIS (12018P) DEELNAME 1101Groep 1: 01/08/2022 19:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019P) DEELNAME 0202Groep 2: 02/08/2022 19:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020P) DEELNAME 141409Groep 2: 02/08/2022 19:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021P) DEELNAME 2217216Groep 2: 02/08/2022 19:00
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022P) DEELNAME 3432Groep 1: 01/08/2022 19:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023P) DEELNAME 913010Groep 1: 01/08/2022 19:00
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014P) DEELNAME 71028Groep 1: 01/08/2022 19:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013P) DEELNAME 4404Groep 1: 01/08/2022 19:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026P) DEELNAME 3616Groep 1: 01/08/2022 19:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014P) DEELNAME 0000Groep 1: 01/08/2022 19:00
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027P) DEELNAME 1214312Groep 1: 01/08/2022 19:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015P) DEELNAME 1618213Groep 1: 01/08/2022 19:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030P) DEELNAME 1922214Groep 1: 01/08/2022 19:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031P) DEELNAME 7716Groep 3: 03/08/2022 19:00
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035P) DEELNAME 1201Groep 1: 01/08/2022 19:00
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021P) DEELNAME 2216213Groep 2: 02/08/2022 19:00
VEERLE - DE WIJNGAARD (12034P) BELET 0000 
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039P) DEELNAME 1314213Groep 1: 01/08/2022 19:00
WESTERLO - SINT ELOOI PC (12040P) DEELNAME 1415211Groep 1: 01/08/2022 19:00
WORTEL - DE PAARDENVRIENDJES (12041P) DEELNAME 6606Groep 3: 03/08/2022 19:00
WUUSTWEZEL - TAXANDRIA (10024P) BELET 0000 
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026P) DEELNAME 2122217Groep 2: 02/08/2022 19:00
 
   
07/08/2022 - ZPTA20225 - PT PULDERBOS


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.