{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
7
Ring 7: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:50
12:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:50
1209163 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEERPELT
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:40
16:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:40
BAETEN KIM - ICONA Z
3
13:56
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
4
14:04
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
5
14:12
JANSSEN+ MARRE - FORTUNATO UNO
6
14:20
MOONEN ELLA - FALIA VAN'T VELDHOVEN
7
14:28
THOMMIS EVELIEN (XHINA) - CARRANJA Z
8
14:36
VANDUFFEL ANNELEEN - FORTUNATO UNO
9
14:44
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
10
14:52
MEUWIS GITTE - KAMIRA
11
15:00
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
14
15:24
PEERLINGS MANON - FIONA
15
15:32
UTEN+ EMILY - JOBAN
16
15:40
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
17
15:48
VILTERS INGE - CHAKALADA
18
15:56
BREULS HILDE - VALIVIA
19
16:04
GEEBELEN LIESL - TJORKA VAN'T STAL CNABO
20
16:12
WEVERS KATLEEN - LINKA
21
16:20
SWINNEN YASMINE - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
22
16:28
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
23
16:36
VANDERSMISSEN FIEN - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
MAESEN FROUKE - LADINA V/D HEYVELDHOEVE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
3
13:16
OZCAN SELINE - CESNA
4
13:24
SCHOUTEDEN VEERLE - PRISCA VAN DEN HEUVEL
5
13:32
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
6
13:40
LEEN SIEBE - GITANO
7
13:48
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
8
13:56
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
9
14:04
PAPARINI ILLARIA - SECRET ANGEL
10
14:12
DE SAEDELEIR GREG - LOCANO VAN DE MERELHOEVE
11
14:20
HAUTEKIET JUNO - ELIAS VAN DE PAALWINNING
12
14:28
MOONS CLAUDIA - JETSKE
13
14:36
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
14
14:44
DEKEYZER MANON - DORIS VAN HET LANGWATER
15
14:52
MOORS BRITT - INFERNO P
16
15:00
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
17
15:08
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
18
15:16
PAPARINI DARIA - SECRET ANGEL
19
15:24
DEWALQUE TAMARA - GIO VAN DE GATHE
20
15:32
GREEVEN MAITE - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
21
15:40
RAMAEKERS ANN-SOPHIE - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
22
15:48
TIJSKENS JESSIE - MAROSA-K VAN'T KATTENHEYE
23
15:56
RUYMAEKERS CINDY - GUINNESS
24
16:04
CUYVERS NELE - DONNA - G -
25
16:12
GOVAERTS TINA - DANGER
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
2
13:08
COLLAS INKA - ODE VAN TOURNEBRIDE
3
13:16
MOORS ELEEN - B-CASSINI
4
13:24
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
5
13:32
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
6
13:40
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
7
13:48
BREPOELS+ SAAR - FRED
8
13:56
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
9
14:04
LIBBRECHT GREET - HAYA V
10
14:12
GIEGHASE RENSKE - RAMBO VAN DE TREPKES
11
14:20
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
13
14:36
SCHUITEVOERDER NANCY - ENDESI
14
14:44
BORMANS LUTGARDE - INA
15
14:52
HAELS ANOUK - PHYLO 15
16
15:00
PLUSQUIN MARINKA - BENTE BEAUTY ROSE OF ARABIAN
17
15:08
JAEMERS INGE - QULANO
18
15:16
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
19
15:24
THAENS ELISE - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
20
15:32
OOSTERBOSCH CINDY - PRIMADONA VAN DE KEMPENHOEVE
21
15:40
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
22
15:48
VERMEERBERGEN SANDRA - ORO
23
15:56
VERHEYEN PETRA - RIVER DANCE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
BEX KATO - EVER DANCE
6
09:40
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
7
09:48
LOOS ERWIN - ISHIGURU
8
09:56
DIDDEN FEMKE - MURPHY VAN ALLE WINDEN
9
10:04
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
10
10:12
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
11
10:20
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
12
10:28
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
13
10:36
JANSSENWILLEN GODELIEVE - WREN
14
10:44
GIEGHASE RENSKE - NOUVELLE VAN DE TREPKES
15
10:52
WILLEMS LISA - GILIOM VH KLOKKENHOF
16
11:00
MARTENS JANNE - AMELIE Z
17
11:08
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
18
11:16
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
19
11:24
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
20
11:32
CEUNEN JASPER - ROHMAN
GIEGHASE RENSKE - NOUVELLE VAN DE TREPKES
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
4
09:24
VANDEBOSCH NORE - HAPPINESS.E.
5
09:32
HENDRIX LORE - RIGO - H
6
09:40
COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
7
09:48
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
8
09:56
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
9
10:04
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
11
10:20
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
12
10:28
KNEVELS CLAIRE - KAVAL H
13
10:36
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
14
10:44
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
15
10:52
MEUWIS LOTTE - VIOLA
16
11:00
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
17
11:08
DEBLIER ELISA - JESSICA VAN 'T KATTENBOS
18
11:16
LETEN ANJA - JUST ON TIME
19
11:24
APPELEN GERT - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
20
11:32
GEYSKENS SANDRA - DELFIEN RENOIR
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
11:00
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
2
11:08
BLEUKX INE - BALOU
4
11:24
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
5
11:32
VOS STEFFIE - ILLUSION
6
11:40
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
7
11:48
NIESSEN LIEN - JACKSON
8
11:56
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
9
12:04
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
10
12:12
VAN SAMANG LOES - GUAPO TER KLOMP
11
12:20
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
12
12:28
LEEN PETER - CARETINA-ST-GHYVAN Z
13
12:36
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
14
12:44
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
15
12:52
MEURS CINDY - HAPPY BOY VAN SINT-PAULUS
16
13:00
CLAES AMBER - DJUICY Z
17
13:08
VAN HERK SANNE - UGENTO
18
13:16
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:28
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
4
09:24
ERENS CÉLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
5
09:32
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
6
09:40
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
7
09:48
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
8
09:56
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
9
10:04
VANCEER LISA - TRIGAN D
10
10:12
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
11
10:20
MOLENBERGHS CAROLINE - JULIUS UNLIMITED
12
10:28
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
12:00
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:10
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
3
12:20
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
4
12:30
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
5
12:40
DEBLIER ELISA - BALVE-B
6
12:50
SIMONS HANNE - SPIELLADY
7
13:00
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
8
13:10
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
3
09:20
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
4
09:30
GERIS WILLY - FIDAN 3
5
09:40
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
6
09:50
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:30
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:50
JANSSEN LUC - IBELIM
4
11:00
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
5
11:10
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
6
11:20
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
09:30
10:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
BOMANS LINS - BERTOLI
2
09:31
VANRUSSELT NEELTJE - DYNAMITE VR Z
3
09:33
LOOS ARNE - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
9
09:44
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
10
09:46
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
13
09:52
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
14
09:53
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
15
09:55
KUPPENS NICK - GAVROCHE DE LAJEFE
16
09:57
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
17
09:59
EERLINGS KIMBERLEY - ROX
18
10:01
DE SAEDELEIR GREG - LOCANO VAN DE MERELHOEVE
19
10:03
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
20
10:04
UTEN+ EMILY - JOBAN
21
10:06
VANCAMP FÉBE - CIAMO VH VENUSHOF Z
VAN BEERS OLAF - JULIE VAN DE HOENDRIKSHOEVE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
09:00
09:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
COLLAS INKA - ODE VAN TOURNEBRIDE
5
09:07
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
6
09:09
COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
7
09:11
COPS JOLE - DAISY
8
09:12
VANRUSSELT MARTH - CADEAU VDR Z
9
09:14
BAETEN KIM - ICONA Z
10
09:16
SALIMANS LENE - TORENTO VH DINGENSHOF Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:25
12:22
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:26
WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
3
10:28
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
4
10:30
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
11
10:43
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
12
10:45
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
13
10:47
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
14
10:48
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
15
10:50
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
16
10:52
VANDEBOSCH NORE - HAPPINESS.E.
17
10:54
HENDRIX EVI - RIGO - H
20
10:59
HOUBEN RAF - AXXESS PUR Z
21
11:01
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
22
11:03
COX ELVI - ROZETTE
23
11:05
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
25
11:09
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
27
11:12
HOUBEN RUBEN - SAVE BALOU HR
28
11:14
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
29
11:16
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
31
11:20
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
32
11:21
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
33
11:23
HAELS ANOUK - PHYLO 15
34
11:25
MOORS BRITT - INFERNO P
35
11:27
DECKERS JAN - PIA-LISA VAN 'T WILDHOF
36
11:29
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
37
11:31
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
38
11:32
BREPOELS+ SAAR - FRED
39
11:34
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
40
11:36
MERCKEN+ JANNE - KWINTA VAN VRIJHERN
41
11:38
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
42
11:40
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
43
11:42
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
44
11:43
WALBERS GREET - KIRA - W
45
11:45
NICKMANS HANNAH - FYNTON
46
11:47
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
47
11:49
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
48
11:51
GEERTS CHRIS - NILA VAN DE RODENBERG
49
11:53
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
50
11:54
WILLEMS LISA - GILIOM VH KLOKKENHOF
51
11:56
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
52
11:58
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
53
12:00
MICHIELS WOUT - SCOTT VAN HET LARENSHOF
54
12:02
JANSSEN ARNAUD - SORAYA VAN DE EIKELBOSCHERHEIDE
55
12:04
MAES LIEN - SILANO-S
56
12:05
GREVENDONCK ANN - ROXANNE VAN DE SMEETS
57
12:07
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
58
12:09
BREBELS JORIS - RENATA OPTIMA
59
12:11
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
61
12:15
CHRISTENS CHELSEA - HIANKA
62
12:16
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
63
12:18
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
64
12:20
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
JACKERS LEANDER - CALIN DE LA REINE ZE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:00
14:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
2
13:02
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
3
13:04
NICKMANS MARIT - CUORE D ITALIA
4
13:06
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
5
13:08
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
6
13:10
LEEN PETER - CARETINA-ST-GHYVAN Z
7
13:12
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
8
13:14
MOONS CLAUDIA - JETSKE
9
13:16
MARTENS JANNE - AMELIE Z
10
13:18
HAUTEKIET JUNO - ELIAS VAN DE PAALWINNING
11
13:20
NICKMANS HANNAH - DUNYA
12
13:22
NAGELS VERA - KAMIRA
13
13:24
REYNERS ELINE - MY DREAM
14
13:26
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
15
13:28
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
16
13:30
MICHIELS WOUT - RANY-L
20
13:38
COX KARLIJN - PRIMA TESSA VAN DE BRESSER
21
13:40
GEERTS PAULINE - OPTICIEN Z
23
13:44
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
24
13:46
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
25
13:48
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
26
13:50
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
27
13:52
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
28
13:54
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
29
13:56
NICKMANS MARIT - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
31
14:00
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
32
14:02
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
33
14:04
MOORS ELEEN - B-CASSINI
33
00:33
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
34
14:06
CLAES BERT - ONA
35
14:08
VANRUSSELT MARTH - QUEST
36
14:10
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
37
14:12
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
38
14:14
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
39
14:16
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
40
14:18
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
41
14:20
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
42
14:22
GEERTS LUC - RHODOS 28
43
14:24
PAESEN GWEN - TIC TAC
44
14:26
CLAES AMBER - DJUICY Z
45
14:28
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
46
14:30
CLAES JEANINNE - PRIMUS V/D GD STBALES
47
14:32
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
STEEGMANS RONALD - PASTIS VD CAATSHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
2
00:02
STEEGMANS RONALD - LULONA
3
00:03
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
4
00:04
BECKER MONIQUE - Q POWER
5
00:05
MICHIELS WOUT - POLINA VAN OP DE BERG
6
00:06
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
7
00:07
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
8
00:08
CLEUREN AGNETA - FIONA VAN BERKENBROEK
9
00:09
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
9
00:09
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
10
00:10
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
11
00:11
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
12
00:12
LEGROS CELINE - NEVADA - L
13
00:13
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
14
00:14
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
15
00:15
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
16
00:16
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
17
00:17
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
18
00:18
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
19
00:19
VERMEULEN KEVIN - DEESSE PROOSTHOF Z
20
00:20
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
21
00:21
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
22
00:22
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
23
00:23
PINXTEN PETER - NATCHO MG
24
00:24
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
25
00:25
STEEGMANS RONALD - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
26
00:26
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
27
00:27
BECKER MONIQUE - JAROSLA VAN DE ENGELBEEK
28
00:28
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
29
00:29
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
30
00:30
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
31
00:31
NICKMANS MARIT - CASTELANO Z
32
00:32
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
34
00:34
GEERITS KOEN - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
2
00:02
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
3
00:03
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
4
00:04
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
5
00:05
BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
6
00:06
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
8
00:08
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
10
00:10
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
11
00:11
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
12
00:12
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
13
00:13
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
14
00:14
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
15
00:15
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
16
00:16
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
17
00:17
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
18
00:18
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
19
00:19
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
20
00:20
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
21
00:21
GEERITS KOEN - OLINE VAN HET EXELMANSHOF
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
6
Ring 6 na L2: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
11:50
11:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:50
VAN ENDERT SARA (G) - INCA
31/07/2022 - ZRTL2202 - MEEUWEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots