{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENS LIEN - QUINTEZ V/D HEIRBAAN
BOSCH BRAM - OREA HL
BOSCH BRAM - RIVALDI VAN HET GROENINGERHOF
BOSCH LISSE - ROSY SILVER H
BUYENS BART - QWIGO
COOLKENS VEERLE - QUIBELLE VAN HET VROEGEINDE
CORTHOUT LIESBET - HADISE V/D HEIRBAAN
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
DE WINTER ELINE - WHITNEY
HERMANS KRIS - RIVER - WOODS - H
HEYLEN LIESL - RIA LOCO
HEYLEN LIESL - SANTA CRUZ VD MIDDELSTEDE
HEYLEN SEPPE - RIVERDANCE VD MIDDELSTEDE
HUYSMANS JEF - RIBA HS
MARIEN JANA - SEMPER FI
MATTHÉ CHARIS - FRESCO B Z
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH LISSE - VICTORIA D'ARO Z
BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
HEYLEN RIK - ROCCO BLUE 32
HEYLEN SEPPE - ROCKXY-MUSIC D.C.
MARIEN JANA - QUERIDA VAN 'T GOOVAHOF
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
VAN DEN BRANDE LEO - EMINENCE
VANSANT JENS - RICHBELLE
VLEMINX SAM - FORZA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
BUYENS BART - GEORGIO VD BISSCHOP Z
COOLKENS VEERLE - CARPE DIEM CV Z
COOLKENS VEERLE - QUADRI CV Z
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
GEERTS RENO - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
HEYLEN RIK - LENTEDAME
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
MATTHYS NIKKI - LUNA
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
OOMS JULIE - LOVELY LEVISTA JUNA Z
PEETERS WALTER - ISADORA
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
SCHOORS SENNE - JAGGER JUNA
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
VAN DIJCK ELLEN - PARCO VAN DE HEIRBAAN
VERWIMP JIM - PAREL VAN HET RUSSELTVELD
VERWIMP JIM - PAZJIVA VAN 'T ZILVERHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
BOSCH LISSE - ALASKA VH LEYSEHOF Z
HAVERMANS INE - PORSCHE D'AVENA HOMBRE
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
HEYLEN RIK - PARINOOR VH EEGDEKEN
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
OOMS JULIE - LEVISTA Z
SCHOORS SENNE - EVELIN VAN ROSSEMHOF
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
VALCKX MELANIE - JUST FOR PLEASURE DE LOOGE
VALCKX MELANIE - OLYMPIA DE MUZE
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
VANSANT JENS - PRADA VAN 'T LINDEHOF
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
VERWIMP JIM - NISHA VAN DE HEIDE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
HEYLEN RIK - O' LILLY JUNA
OOMS JULIE - DIARADO- SON Z
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
SCHOORS SENNE - CASTOR KLEPSLAND Z
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
21/11/2021 - WRSA2202HE - HERENTHOUT SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots