{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
UTEN LIENE - BABY ROOS
VANGOETHEM LILY - WEISETTER KITTY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BROES ELEANOR - SUNNY
CORNU JULINE MARIE - GLINSTER
VAN UYTVANCK LEON - PLAY BOY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
HEYVAERT BRIEK - BENTO
MICHAUX WARRE - NIKA
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOITSELIER EVA - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
STEVENS PAULIEN - BARELHOFS ALFIOS
VAN SCHUERBEEK AMY - BLACK JACK
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKERS DAUW - SKYLIGHT
CORDEMANS LOUIE - MG
NUSSBAUM FINN - PRESTON
RUELL HANNES - WELSH BOY
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
WEENEN LORE - MISTER MAGIC
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS HANNE - FLORIS
MICHAUX BENTE - FLOYD
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
SMETS PAULINE - IRENE
VAN DEN EYNDE NYNKE - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GEETS JOPPE - QUEENIE
ROTTIE RENSKE - BERTJE
VANHAM SAM - DUVEL
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
VAN HAUTEGEM LISA-MARIE - DIVINA
VANDENDRIESSCHE BRITT - BEAUTY
VANDER ELST ASE - TIBO
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COLMAN LOUISE-MARIE - PINK
DE SMET MATZ - SEA OF MEMORIES
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
WEENEN LORE - DONNA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ELODIE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
DE PELSMAEKER NIEKE - HORANNE
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
DE SMET MATZ - TESSA V/D HEIHOEK
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
LENAERTS FLEUR - CYWARD SERENADE
PILLET LENTHEL - NORMA VAN 'T EPPEL
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
DIEU LEONIE - DONITA VAN DEN HAM
MASSAGÉ FIEN - LENTE
ROESEMS LIEZE - NIK
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
VAN ROSSEM MARGAUX - ANGEL
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
VAN ROSSEM NIELS - TESLA VAN HET KLAVERTJE
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SHITTU GUCCI ALINE - PIPA
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CORDEMANS LOTTE - KENYA
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
KEMPENEERS SAM - MISTER GREY
SINAP LOLA - JINGLES
SWINNEN LOTTE - ANGELO
VAN OVERSTRATEN MATHIAS - BELLE STARR
VANDERMEULEN CLÉO - NO WAY VAN DE VONDELHOEVE
WUYTS MARIE - MAGIC VAN DE PRONKENBERG
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BERLAIMONT YUNA - MISTER
BLEVI CHARLOTT - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
LAMBRECHTS ZÉLIE - JOLY'S BLOSSOM QUEEN
LAMBRECHTS ZITA - CHICAGO 0710847
MASSAGÉ FIEN - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
PEETERS NENA - NINA VAN DE GROENWEG
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
VANDEGOOR JOEY - LEX VAN HET KLEINHOF
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
DE POORTER DELPHINE - CUPI
GOYENS AMELIE - DE VENNEHOF'S SYMPHONY
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
RAMOUT KYARA - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
VAN DEN EYNDE JITSKE - JOLY'S NEYMAR
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
VERMEIR NEIL - KOETSIERSHOEVE BIG JOY
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
DE CUYPER TESS - ZAI
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
GIETS ILONA - HANTINO
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
SARENS HELENA - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
VAN BIESEN CLAIRE - PALLIETER
1
Ring 1: STIJL Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
HEYVAERT BRIEK - BENTO
MICHAUX WARRE - NIKA
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
4
Ring 4: STIJL Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
9
Ring 9: STIJL Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ELODIE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
DE PELSMAEKER NIEKE - HORANNE
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
DE SMET MATZ - TESSA V/D HEIHOEK
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
LENAERTS FLEUR - CYWARD SERENADE
PILLET LENTHEL - NORMA VAN 'T EPPEL
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
8
Ring 8: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
DIEU LEONIE - DONITA VAN DEN HAM
MASSAGÉ FIEN - LENTE
ROESEMS LIEZE - NIK
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
VAN ROSSEM MARGAUX - ANGEL
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
VAN ROSSEM NIELS - TESLA VAN HET KLAVERTJE
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
14
Ring 14: STIJL Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
DE POORTER DELPHINE - CUPI
GOYENS AMELIE - DE VENNEHOF'S SYMPHONY
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
RAMOUT KYARA - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
VAN DEN EYNDE JITSKE - JOLY'S NEYMAR
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
VERMEIR NEIL - KOETSIERSHOEVE BIG JOY
13
Ring 13: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
DE CUYPER TESS - ZAI
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
GIETS ILONA - HANTINO
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
SARENS HELENA - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
VAN BIESEN CLAIRE - PALLIETER
02/01/2022 - WPSB2204B - HERENT 1e OMLOOP A, STL B & (C/D)L
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots