Ingeschreven verenigingen
 
 
Vereniging #combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruitersTijdsgroepInschrijvingslijst
BAARLE HERTOG - SINT REMIGIUS (12002R) DEELNAME 2203Groep 1: 18/07/2022 19:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004R) DEELNAME 2012222Groep 2: 18/07/2022 20:00
BERLAAR - SINT PIETER (11001R) DEELNAME 3203Groep 2: 18/07/2022 20:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R) DEELNAME 5205Groep 3: 18/07/2022 21:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020R) DEELNAME 2404Groep 2: 18/07/2022 20:00
BRECHT - LESSIUSRUITERS (10003R) DEELNAME 109210Groep 1: 18/07/2022 19:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005R) DEELNAME 1012214Groep 1: 18/07/2022 19:00
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R) DEELNAME 1506Groep 1: 18/07/2022 19:00
ESSEN - SINT ELOOI (10027R) DEELNAME 49011Groep 3: 18/07/2022 21:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R) DEELNAME 1210110Groep 3: 18/07/2022 21:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R) DEELNAME 813216Groep 2: 18/07/2022 20:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012R) DEELNAME 3507Groep 2: 18/07/2022 20:00
HINGENE - DE HUNTERS (11008R) DEELNAME 107013Groep 3: 18/07/2022 21:00
HOOGSTRATEN - SINT KATHARINA (12014R) DEELNAME 1413Groep 2: 18/07/2022 20:00
KALMTHOUT ACHTERBROEK - HAND IN HAND (10009R) DEELNAME 6306Groep 2: 18/07/2022 20:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010R) DEELNAME 1720220Groep 2: 18/07/2022 20:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010R) DEELNAME 1722226Groep 3: 18/07/2022 21:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016R) DEELNAME 1419319Groep 3: 18/07/2022 21:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R) DEELNAME 1312214Groep 1: 18/07/2022 19:00
MEER - SINT JORIS (12018R) DEELNAME 11415Groep 1: 18/07/2022 19:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020R) DEELNAME 6216Groep 2: 18/07/2022 20:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021R) DEELNAME 3721224Groep 3: 18/07/2022 21:00
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022R) DEELNAME 10306Groep 1: 18/07/2022 19:00
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R) DEELNAME 21119Groep 3: 18/07/2022 21:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R) DEELNAME 310011Groep 3: 18/07/2022 21:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026R) DEELNAME 2404Groep 2: 18/07/2022 20:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014R) DEELNAME 9518Groep 2: 18/07/2022 20:00
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027R) DEELNAME 3918Groep 2: 18/07/2022 20:00
OVERBROEK - SINT WILLIBRORDUS (10004R) DEELNAME 11718Groep 1: 18/07/2022 19:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R) DEELNAME 0000Groep 2: 18/07/2022 20:00
POPPEL - SINT WILLIBRORDUS (12028R) DEELNAME 81017Groep 1: 18/07/2022 19:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R) DEELNAME 49010Groep 3: 18/07/2022 21:00
PUURS - HIPPIQUE (11016R) DEELNAME 129015Groep 1: 18/07/2022 19:00
RANST - SINT ANTONIUS (10016R) DEELNAME 3706Groep 3: 18/07/2022 21:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030R) DEELNAME 209216Groep 1: 18/07/2022 19:00
SCHILDE - SINT GUIBERTUS (10019R) BELET 0000 
SCHOTEN - DE VOORKEMPEN (10020R) BELET 0000 
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021R) DEELNAME 3014222Groep 3: 18/07/2022 21:00
TURNHOUT - SINT PIETER (12033R) DEELNAME 7519Groep 2: 18/07/2022 20:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R) DEELNAME 4404Groep 1: 18/07/2022 19:00
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R) DEELNAME 6718Groep 2: 18/07/2022 20:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R) DEELNAME 2516317Groep 1: 18/07/2022 19:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R) DEELNAME 1304Groep 2: 18/07/2022 20:00
WORTEL - PAARDENVRIENDEN (12041R) DEELNAME 1911114Groep 3: 18/07/2022 21:00
WUUSTWEZEL - TAXANDRIARUITERS (10024R) DEELNAME 207118Groep 2: 18/07/2022 20:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026R) DEELNAME 89111Groep 3: 18/07/2022 21:00
 
   
24/07/2022 - ZRTA2213 - SCHILDE - SCHOTEN


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.