Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B108:3011:34
 
Nr.TijdCombinatie
  hautekete louise (NIET-LID) - naomi (BLANCO)
  COENEN MANOA - KAPRIOLE-ROSE
  DE POORTERE SANDY - JOOP GRIS Z
  DE WANNEMAEKER ANOUK - ROLEX Z
  DEMORELLE KIMBERLY - ARCO
  FRANCOIS ADA - DOLORES
  FRANCOIS ADA - SILKE VAN DE OUDE KLEEFSEBAAN
  GOVAERT ELLEN - ILLINOIS VD WITHOEVE
  RIJCKBOSCH ILKE - GEORGETTE VAN HET GRENSHOF Z
  TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
  VAN PAMEL BREND - QUINTUS VH PAARDEVELD
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B208:3011:34
 
Nr.TijdCombinatie
  CLAEYS EMMELIE - CASCAVELLA I
  DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
  DURT ANGELINA - FLOWINGA VAN DE LINDEHOEVE
  GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
  VAN MELE KIM - CARMELLE Z
  VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
  VERHELST DYLAN - LITHANO
  VERHELST OPHELIE - ELIAS VAN HILSBERG
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L108:3011:34
 
Nr.TijdCombinatie
  Baert Brecht (NIET-LID) - Kelso van Diependaele (BLANCO)
  ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
  ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
  ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
  ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
  ANDRIES STEVEN - DOMIAT
  BEURMS MELISSA - MYSTIQUE
  BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
  CORNELIS LUC - ODIN
  DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
  DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
  DEMORELLE KIMBERLY - WIMONE
  DESMYTER ELS - KING D'AUBRY
  LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
  VAN HECKE LOTTE - ROY VAN DE ACHTERHOEK
  VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
  VAN NEROM SOFIE - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L208:3011:34
 
Nr.TijdCombinatie
  BOTERDAELE ELS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
  DE GRAEVE ETIENNE - DALI
  DE RUYCK ANN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
  DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
  DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
  DE WAEL NIELS - Q-TONIC VAN DEN HAAGAKKERS
  DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
  DEMORELLE KIMBERLY - GYN TONIC
  JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
  LANNUTTI NINA - FLEMMISH KISS
  RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
  TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
  VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
  VAN HAVERE MARIE - FACETA
  VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
  VAN HOORICK LINA - LUX VITA NOVA
  VAN VOOREN PATRICK - PORSCHE VAN HET ZONNEHOF
  VERTRIEST BERT - RENEE VAN 'T HEYENDE
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M108:3011:34
 
Nr.TijdCombinatie
  CORNELIS LUC - HIPSY
  D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
  DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
  DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
  GILLIS ILSE - FEINE DEERN
  GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
  HERSSENS INGE - IRRIS VAN 'TPALMENHOF
  VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
  VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M208:3011:34
 
Nr.TijdCombinatie
  BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
  RUBBRECHT BART - HARSHA
  VERHELST FILIP - JOUPY
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z108:3012:20
 
Nr.TijdCombinatie
  ACKE GINO - ARILO
  BUSSCHAERT BRITTA - QUEEN UNITANZ VD
  DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
  HUYSMAN ELKE - LOUIS LAWSON
  SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
  VAN HOORICK LINA - JOSH
  VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
  VINCK VEERLE - HANOI.PP
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z208:3012:20
 
Nr.TijdCombinatie
  DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
  GOLZENLEUCHTER TANJA - KADENCE VAN DE SNYDERSHOEVE
  VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ08:3012:20
 
Nr.TijdCombinatie
  HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
  VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
 
   
25/06/2022 - WRDO2217 - ZOMERGEM TW DRESSUUR


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.