Ingeschreven verenigingen
 
 
Vereniging #combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruitersTijdsgroepInschrijvingslijst
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001P) DEELNAME 1118518Groep 1: 22/09/2022 19:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001P) DEELNAME 1707Groep 3: 22/09/2022 21:00
ARDOOIE - SINT MARTINUS (55001P) DEELNAME 914615Groep 1: 22/09/2022 19:00
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001P) DEELNAME 212210Groep 3: 22/09/2022 21:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001P) DEELNAME 812211Groep 3: 22/09/2022 21:00
BALEN - SINT ODRADA (12003P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001P) DEELNAME 1114614Groep 1: 22/09/2022 19:00
BAZEL - WISSEKERKERUITERTJES (45020P) DEELNAME 0704Groep 3: 22/09/2022 21:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
BEKKEVOORT - TEUTOONSE RIDDERTJES (21003P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
BEVEL - PAARDENVRIENDJES (11002P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
BOCHOLT - SINT KRISTOFFEL (31002P) DEELNAME 8709Groep 3: 22/09/2022 21:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020P) DEELNAME 61038Groep 1: 22/09/2022 19:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001P) DEELNAME 5615Groep 3: 22/09/2022 21:00
BRECHT - LESSIUSRUITERS (10003P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004P) DEELNAME 2420625Groep 1: 22/09/2022 19:00
ERPE MERE - LEVADE (40016P) DEELNAME 4333Groep 1: 22/09/2022 19:00
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006P) DEELNAME 0000Groep 3: 22/09/2022 21:00
GEEL LARUM - SINT JORIS (12007P) DEELNAME 2637Groep 1: 22/09/2022 19:00
GEETBETS - SINT PAULUS (21009P) DEELNAME 3728Groep 3: 22/09/2022 21:00
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002P) DEELNAME 0838Groep 1: 22/09/2022 19:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009P) DEELNAME 2302Groep 3: 22/09/2022 21:00
GRIMBERGEN - LENTERIK (20021P) DEELNAME 3315Groep 3: 22/09/2022 21:00
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003P) DEELNAME 0202Groep 3: 22/09/2022 21:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006P) DEELNAME 0201Groep 3: 22/09/2022 21:00
HAASRODE BLANDEN - MINIMOLLEN (21012P) DEELNAME 2836Groep 1: 22/09/2022 19:00
HAMONT - SINT LAURENTIUS (31006P) DEELNAME 0101Groep 3: 22/09/2022 21:00
HECHTEL-EKSEL - DENNENRUITERS (31004P) DEELNAME 2001Groep 3: 22/09/2022 21:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007P) DEELNAME 6404Groep 3: 22/09/2022 21:00
HERENT - BERGDRAVERTJES (21013P) DEELNAME 2201Groep 3: 22/09/2022 21:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011P) DEELNAME 1316416Groep 1: 22/09/2022 19:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012P) DEELNAME 7929Groep 3: 22/09/2022 21:00
HEUSDEN - EPHONA (30010P) DEELNAME 48310Groep 3: 22/09/2022 21:00
HOESELT - SINT HUBERTUSRIDDERS (32005P) DEELNAME 1202Groep 3: 22/09/2022 21:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043P) DEELNAME 0101Groep 1: 22/09/2022 19:00
IZEGEM - SINT TILLO (55003P) DEELNAME 89211Groep 1: 22/09/2022 19:00
KALLO - DE WASE WOLFJES (45021P) DEELNAME 10306Groep 1: 22/09/2022 19:00
KAULILLE - LEVADE (31009P) DEELNAME 0504Groep 1: 22/09/2022 19:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007P) DEELNAME 4907Groep 1: 22/09/2022 19:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011P) DEELNAME 3002Groep 1: 22/09/2022 19:00
KIELDRECHT - SAEFTINGE (45007P) DEELNAME 0202Groep 1: 22/09/2022 19:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010P) DEELNAME 1511214Groep 1: 22/09/2022 19:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010P) DEELNAME 7838Groep 1: 22/09/2022 19:00
LEEST - SINT NIKLAAS (11011P) DEELNAME 0000Groep 1: 22/09/2022 19:00
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021P) DEELNAME 514211Groep 1: 22/09/2022 19:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016P) DEELNAME 1415213Groep 1: 22/09/2022 19:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017P) DEELNAME 1423Groep 1: 22/09/2022 19:00
LINT - DE BOKKERIJDERS (10011P) DEELNAME 0000Groep 1: 22/09/2022 19:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005P) DEELNAME 0202Groep 1: 22/09/2022 19:00
LO RENINGE - POLORUITERS (51003P) DEELNAME 2011Groep 1: 22/09/2022 19:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003P) DEELNAME 1312Groep 1: 22/09/2022 19:00
LOENHOUT - SINT QUIRINUS (10012P) DEELNAME 0000Groep 1: 22/09/2022 19:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008P) DEELNAME 3402Groep 1: 22/09/2022 19:00
LOMMEL - SINT PIETER (30007P) DEELNAME 0000Groep 1: 22/09/2022 19:00
MAARKEDAL - MAARKEDAL (44003P) DEELNAME 6012Groep 1: 22/09/2022 19:00
MEER - SINT JORIS (12018P) DEELNAME 1001Groep 1: 22/09/2022 19:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019P) DEELNAME 0101Groep 1: 22/09/2022 19:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020P) DEELNAME 2505Groep 1: 22/09/2022 19:00
MEEUWEN - DE VRIJE DRAVERS (31011P) DEELNAME 0101Groep 1: 22/09/2022 19:00
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012P) DEELNAME 0313Groep 1: 22/09/2022 19:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013P) DEELNAME 9015Groep 1: 22/09/2022 19:00
MERELBEKE - SINT ELOOIPONYS (43005P) DEELNAME 3002Groep 1: 22/09/2022 19:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021P) DEELNAME 51029Groep 1: 22/09/2022 19:00
MIDDELKERKE - JONG SPERMALIERUITERS (54002P) DEELNAME 0404Groep 1: 22/09/2022 19:00
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022P) DEELNAME 2132Groep 1: 22/09/2022 19:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007P) DEELNAME 1526Groep 1: 22/09/2022 19:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005P) DEELNAME 119310Groep 1: 22/09/2022 19:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023P) DEELNAME 3306Groep 1: 22/09/2022 19:00
MOLENBEERSEL 'T HASSELT - ONS VERMAAK (31021P) DEELNAME 3514Groep 1: 22/09/2022 19:00
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014P) DEELNAME 1425Groep 1: 22/09/2022 19:00
NEERPELT - DE DRAVERS (31013P) DEELNAME 1303Groep 1: 22/09/2022 19:00
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027P) DEELNAME 0523Groep 1: 22/09/2022 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002P) DEELNAME 1627Groep 1: 22/09/2022 19:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013P) DEELNAME 1102Groep 1: 22/09/2022 19:00
OESELGEM - LEIERUITERS (56008P) DEELNAME 7826Groep 1: 22/09/2022 19:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026P) DEELNAME 2627Groep 1: 22/09/2022 19:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014P) DEELNAME 0000Groep 1: 22/09/2022 19:00
OPHOVEN - SINT SERVATIUS (31014P) DEELNAME 0000Groep 1: 22/09/2022 19:00
OPOETEREN - KEMPENRIDDERTJES (31015P) DEELNAME 0302Groep 1: 22/09/2022 19:00
OPWIJK - SINT PAULUS (20015P) DEELNAME 10629Groep 1: 22/09/2022 19:00
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027P) DEELNAME 1535Groep 1: 22/09/2022 19:00
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016P) DEELNAME 3203Groep 1: 22/09/2022 19:00
PASSENDALE - SINT AUDOMARUSRUITERS (52008P) DEELNAME 0000Groep 1: 22/09/2022 19:00
PEER - SINT TRUDO (31017P) DEELNAME 4927Groep 1: 22/09/2022 19:00
PEPINGEN - DANDELION (20018P) DEELNAME 3204Groep 1: 22/09/2022 19:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015P) DEELNAME 1523Groep 1: 22/09/2022 19:00
PUURS KALFORT - HIPPIQUE (11016P) DEELNAME 0212Groep 1: 22/09/2022 19:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030P) DEELNAME 1218315Groep 1: 22/09/2022 19:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031P) DEELNAME 1001Groep 2: 22/09/2022 20:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010P) DEELNAME 0505Groep 2: 22/09/2022 20:00
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035P) DEELNAME 0101Groep 2: 22/09/2022 20:00
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021P) DEELNAME 119212Groep 2: 22/09/2022 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012P) DEELNAME 3224Groep 2: 22/09/2022 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013P) DEELNAME 1101Groep 2: 22/09/2022 20:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014P) DEELNAME 0000Groep 2: 22/09/2022 20:00
TIENEN - SINT JORIS (21036P) DEELNAME 0101Groep 2: 22/09/2022 20:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004P) DEELNAME 78310Groep 1: 22/09/2022 19:00
VECHMAAL - EBUROONTJES (32006P) DEELNAME 0000Groep 2: 22/09/2022 20:00
VEERLE - DE WIJNGAARD (12034P) DEELNAME 0000Groep 2: 22/09/2022 20:00
VISSENAKEN-GLABBEEK - GUNNINGENRUITERTJES (21038P) DEELNAME 1505Groep 2: 22/09/2022 20:00
VLIJTINGEN - SINT ALBANUS (32013P) DEELNAME 0000Groep 2: 22/09/2022 20:00
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022P) DEELNAME 1001Groep 2: 22/09/2022 20:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011P) DEELNAME 1001Groep 2: 22/09/2022 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007P) DEELNAME 3223Groep 2: 22/09/2022 20:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012P) DEELNAME 5625Groep 2: 22/09/2022 20:00
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023P) DEELNAME 102010Groep 2: 22/09/2022 20:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039P) DEELNAME 7728Groep 2: 22/09/2022 20:00
WERVIK - KRUISEIKRUITERS (52005P) DEELNAME 4102Groep 2: 22/09/2022 20:00
WESTERLO - SINT ELOOI PC (12040P) DEELNAME 3324Groep 2: 22/09/2022 20:00
WORTEL - DE PAARDENVRIENDJES (12041P) DEELNAME 2305Groep 2: 22/09/2022 20:00
WUUSTWEZEL - TAXANDRIA (10024P) DEELNAME 2115226Groep 2: 22/09/2022 20:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008P) DEELNAME 0211Groep 2: 22/09/2022 20:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026P) DEELNAME 1112312Groep 1: 22/09/2022 19:00
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006P) DEELNAME 1212Groep 2: 22/09/2022 20:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012P) DEELNAME 0000Groep 2: 22/09/2022 20:00
ZOUTLEEUW - SINT LEONARDUS (21042P) DEELNAME 1304Groep 2: 22/09/2022 20:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019P) DEELNAME 0000Groep 2: 22/09/2022 20:00
 
   
25/09/2022 - ZPTN2022 - NATIONAAL PONYTORNOOI BASSEVELDE


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.