{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
1196837 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BREE
2
09:45
1202594 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAMONT
2
11:00
1208052 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MILLEN
2
11:45
1210274 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
2
10:15
1212601 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT HUIBRECHTS LILLE
2
10:30
1213510 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
2
12:00
1214015 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TESSENDERLO SCHOOT
2
10:00
1214722 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VLIJTINGEN
2
11:15
13618190 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GELLIK
2
11:30
15164130 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VECHMAAL
2
09:30
8628754 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OPGLABBEEK
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1195625 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ACHEL
2
11:00
11653639 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ELEN
2
11:45
1196029 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BEVERST
2
11:15
1196433 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
2
09:45
1202190 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HALEN
2
10:45
1211385 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
2
10:30
1213308 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SPALBEEK
2
11:30
1216035 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZUTENDAAL
2
10:15
15062379 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERK DE STAD
11
12:00
1211991 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIKSINGEN
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1200271 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HECHTEL-EKSEL
2
09:45
100015793 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NEERPELT
2
10:45
100015805 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - KURINGEN
2
11:30
100016072 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HEUSDEN
2
10:15
100017779 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LOMMEL
2
10:00
1201382 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GUIGOVEN
2
10:30
1206436 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LUMMEN
2
09:30
1209668 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OPOETEREN
2
11:15
13049429 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OPHOVEN
2
11:45
14702267 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GENK
2
11:00
14732579 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - KAULILLE
B3
Ring B3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
2470466 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OVERPELT
2
12:15
9105064 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - PEER
B2
Ring B2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:00
1206739 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEEUWEN
2
10:45
1207648 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MELDERT
2
11:45
1207951 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MILLEN
2
11:30
1214116 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TONGEREN
2
11:15
7156172 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
B1
Ring B1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100015798 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - LEOPOLDSBURG
2
09:45
1209870 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - OVERPELT
2
10:00
3546560 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - PEER
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
1196130 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - BOCHOLT
2
10:00
1207244 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - MELDERT
2
09:30
1211183 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - PEER
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
100015796 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - GROTE BROGEL
2
11:00
100015791 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - NEERPELT
2
10:45
100016478 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - VLIJTINGEN
2
11:30
1207446 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - MELDERT
2
10:30
6860829 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZB - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SNELLINX MARCO - FAROUSCHNA
2
13:08
FINCKEN JOLIEN - NABALLIE Z
3
13:16
VERBOVEN HANNELORE - JUBLESSE
4
13:24
DUSART NATHALIE - BOY
5
13:32
VERJANS DOMINIQUE - SURPRISE
7
13:48
VERJANS EMILY - CUBA LIBRE
11
14:20
WYNANTS MAREN - UNBELIEVABLE HERO Z
13
14:36
WILBERTS KIRSTEN - APOLLO
14
14:44
CLAEREBOUDT CHARLOTTE - BLACK
15
14:52
DAAMEN VALERIE - ULBE FAN DE BOSCHPLEATS
16
15:00
PETERS NICOLE - SILVANA
17
15:08
MOONS ANN-MICHELLE - GWINNIE V/D ZWARTWATERBEEK
18
15:16
VAN RIJN INES - DIVSHA IRA
19
15:24
VANMANSHOVEN MARC - AMPHORA VAN DE LEENAKKER
20
15:32
PEETERS KIRSTEN - BELLE VAN HET TATERKUILENHOF
21
15:40
VERLINDEN MIEKE - DAMSEL VAN 'T HULTERHOF
22
15:48
RODOLFS SHANA - YUTAH
23
15:56
ACHTEN ANDRIES - UPPERCUT E
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MARTENS TANYAH - LAVE Z
2
13:08
VANGOMPEL PIET - CHESTER VAN DE BREMHOEVE
3
13:16
HILVEN ALISON - FARLEY
4
13:24
BEX MESSINA - HAVANNA
5
13:32
APPELEN ANDREAS - STAN VAN HET KLOKKENHOF
10
14:12
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
11
14:20
SLANGEN AN - ENDERO VAN HET ELTENHOF
13
14:36
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
14
14:44
VANDERHEYDEN ERINA - ROXANA
15
14:52
CEUNEN JASPER - ISAURA VAN DE HERTENRODEBERG
16
15:00
JORDENS VALERIE - TOWERFEE VL
17
15:08
MARTENS TANYAH - HERO VAN HET KEIZERSHOF
18
15:16
SOORS DAISY - INAICA
19
15:24
HUSKENS VICKY - IT'S WINNY V/D HOENDRIKSHOEVE
20
15:32
NELISSEN GOELE - ECHNATON
21
15:40
SLANGEN AN - BELLE-FLEUR VAN HET ELTENHOF
22
15:48
BOUTSEN TESSA - ABIGAIL Z
23
15:56
OOSTERBOSCH CINDY - CHARLY
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
DAMEN CHARLOTTE - NOSTRA-DAMUS
3
13:16
GIJSEN SOFIE - PATERNOSTER HH Z
4
13:24
HENKENS JOLIEN - KATINKA
8
13:56
CAMPS EVELIEN - ANIMO
9
14:04
WILS MARIE - TORNADO C
10
14:12
CLERCKX EVI - WHITNEY
11
14:20
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
13
14:36
FEENSTRA SONJA - FLORIS
14
14:44
ENGELS BRECHT - GUCCI
15
14:52
DAMEN CHARLOTTE - 312B FAVORY-EDITHA
16
15:00
OOSTERBOSCH ANNICK - IMAGO
17
15:08
DUSART YASMINE - VANKMATHIKA M.
18
15:16
BEX ECA - JECO VAN HET SWENNENHOG
19
15:24
DIDDEN SILKE - ELEGANT V/H DINGENSHOF
20
15:32
LIESENS ENNIO - JITSKE VAN DE KIEZEL
21
15:40
GEERTS LOUISE - CAMPIOLA VAN DEN HOENDRIK
22
15:48
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
23
15:56
COENEGRACHTS ELYZE - CIONA VH GEBROEKERHOF Z
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BEETS KIMBERLY - HAUTESSE DE MUGUET
2
13:08
SCHRUERS ELKE - JULYSSA VAN DE WAERDE
3
13:16
REIJNDERS ELLEN - IBATSA
4
13:24
RASKIN MARC - ALANA Z
6
13:40
SNIJDERS BIRGIT - CARLOS Z
7
13:32
VAN DEN BOORN LINDSAY - JACKSON
9
14:04
THIJS SANNE - UKKIE
10
14:28
VAN DEN BOORN LINDSAY - JETHRO SOLO
13
14:36
DAENEN TINE - VANESSA
14
14:44
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
15
14:52
SNIJDERS BIRGIT - O'TINA
16
15:00
VANDEWEYER KAAT - UMBERTO VAN TENHAEGENDOORN
17
15:08
THIJS SANNE - BILBO VH WENTJE
19
15:24
LUYCKS BRAM - Q-JENNA
20
15:32
VAN DE WEERDT MIRIAM - VAQUERO
21
15:40
GIEGHASE RENSKE - ENERGIA V/H VRANKENHOF
22
15:48
CEUNEN JASPER - ZET ZET L
23
15:56
PARTOENS SOFIE - SONJA D'OR
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VEYFEYKEN KIM - ACE
3
13:16
VAN DAEL CLAIRE - FABIENNE
4
13:24
MOORS ELLEN - JOY NONSTOP VD MOORSKESHOEVE
5
13:32
MOORS BRITT - RALBIN VON H
8
13:56
NIVELLE MIEKE - JUNA VAN HET OVERBOS
9
14:04
WILLEMS LISA - ORION V/D LEIDRIES
10
14:12
BOUCNEAU LIEKE - WHIRLPOOL 0002
11
14:20
LEGROS CELINE - VLINTTE
13
14:36
VAN BERKEL HANNE - BIJOU V.D. TO JO HOEVEN
14
14:44
DESWERT LIEN - CIEKE DE BLOEMENDAAL
15
14:52
REIJNDERS KIM - IZOR VAN HET HOKSENT
16
15:00
BORMS KAREN - EVITA VAN DE DRESSELING
17
15:08
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
18
15:16
VANCEER LISA - TRIGAN D
19
15:24
VERDING PHAEDRA - CADANS UOMIA
20
15:32
MONARD RENATE - BAGHERA
21
15:40
NIJSTEN KIM - FIORICCI Z
22
15:48
VERDING PIETER - VENJA-S
23
15:56
LATHOUWERS KARIN - ULBE FAN DE BOSCHPLEATS
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
2
13:08
GEERTS PAULINE - ELYS
3
13:16
COPS JOLE - ULYSSA
4
13:24
TIJSKENS JESSIE - SLASH
5
13:32
COLEMONT MARIEKE - CARENZA Z
6
13:40
MEURS CINDY - JENNA V ' T BOEKWEIT
7
13:48
SCHUERMANS JULIE - SHENNA
11
14:20
HAESEN DAISY - BRINCADOR
12
14:28
FEIJ JAIMY - BOLIVIA VAN DE LOCHT
13
14:36
HERREMANS DAPHNÉ - GEPETTO VAN T&L
14
14:44
COPS NATHALIE - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
15
14:52
MARCQ EMILIE - AVENIDA
16
15:00
TIJSKENS JESSIE - WIKSKE
17
15:08
COLEMONT MARIEKE - GERLINA
18
15:16
THEUNISSEN JOLIEN - SPIDERMAN
19
15:24
AERTS ANJA - BITASHI VAN BAREELHOF
20
15:32
TOPPET-HOEGARS JULIE - ICARUS VAN HET NEDERVELD
21
15:40
PAESEN GWEN - PRINCES
22
15:48
PAPS SOFIE - WINNETOU
23
15:56
BEERTS DORIEN - HAPPY BOY P
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CLAES BERT - FARI
3
13:16
BUCKINX STANY - HIDALGO VAN VRIJHERN
4
13:24
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
7
13:48
STASSEN MELISSA - QUAROLINE
8
13:56
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
9
14:04
VANDE PAER SONIA - HERA VAN DE THIJSHOEVE
10
14:12
VOLZ DEMI - ENSENDER VD HERENWIJER
11
14:20
STERKMANS MANON - JUNO B SCHUILENBROECK
13
14:36
VAN LINDT BRAM - BOLERO
14
14:44
CRANINCKX ELINE - IAN JS
15
14:52
HENDRIX BIEKE - AURORA VAN DE DRESSELING
16
15:00
PELLENS JOLIEN - IPANEMA DUCAET
17
15:08
CLAES KRISTA - RASPOETIN Z
18
15:16
ERDBRUGGEN ELKE - JOLIE DU ROYAL
19
15:24
LEGROS CELINE - GIREINA V/H TATERKUILENHOF
20
15:32
NELISSEN ANOUK - KATINKA L
21
15:40
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
22
15:48
VANRUSSELT MARTH - JAVENIA
23
15:56
PEETERS LIEN - ISAURA VAN HET SCHEEFKASTEEL
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ROOYAKKERS LOTTE - REMZER
2
13:08
MISSOTTEN MARIE - PARADISA
3
13:16
LEEN PETER - BIJOU V.D. TO JO HOEVEN
4
13:24
STEEGMANS RAF - CHICO' S MAN VDF Z
5
13:32
VAN BEERS JOERI - JULIE VAN DE HOENDRIKSHOEVE
6
13:40
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
10
14:12
OOSTERBOSCH ANNICK - EXCALIBUR
13
14:36
HENDRIKX ROY - IRIS VAN HET MIKKENHOF
14
14:44
SCHOOFS NATHALIE - UPSA
15
14:52
DRIESSENS JOLIEN - JALOR
16
15:00
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
17
15:08
SCHROYEN JESSICA - ARON
18
15:16
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
19
15:24
MISSOTTEN MARIE - LAMBDA
20
15:32
SIMONS SOFIE - REMULUS
21
15:40
MARTENS SOFIE - GUAPO VAN HET DRIEKOOIENHOF
22
15:48
BAETEN SEBASTIAN - VALENCIA
23
15:56
HAESEN DEMI - TIBEAU VAN 'TBOSKESHOF
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SOORS HEIDI - WALDINAFEE W
2
13:08
GUFFENS JANA - JEWEL'S ROX V/D VLUCHTDIJK
3
13:16
MEERMANS KATLEEN - HERCULE
4
13:24
AERTS SOPHIE - JACINTO VAN DE DORNEHOEVE
5
13:32
SOORS MICHEL - JOE BLACK
9
14:04
BLEUKX INE - FALKO
10
14:12
SCHILS ULRIKE - CALLANTÉ Z
11
14:20
MOONS HANNE - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
13
14:36
MEERMANS KATLEEN - U-HIERO Z
14
14:44
LEURS IRMA - APPLE
15
14:52
OYEN AN - DOLORES 809622
16
15:00
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
17
15:08
BEX WESLEY - HOPE
18
15:16
VANDERHEYDEN KIMBERLEY - HEAVENLIGHT
19
15:24
HENDRIX AN SOFIE - ANDES
20
15:32
VAN MOER ANKE - CASSANDRA DSN Z
21
15:40
MAAS NADIA - ISHIGURU
22
15:48
CLEMENS TOON - IMAGO
23
15:56
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
KIRKELS BREGT - DIO
2
09:38
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
3
09:46
HENDRIX EVI - DONNA
4
09:54
TIMMERMANS ELLEN - SWEET PLEASURE
5
10:02
VAN LOOVEREN DIRK - HEAVEN
8
10:26
JOOKEN CAROLINE - GITANA
9
10:34
MOLENBERGHS LIESBETH - SYMPHONIE VAN DE BIEBOSSCHEN
10
10:42
LODEWIJCKX LIZE - VASY
11
10:50
WITHOFS NICOLE - ZORTINY
13
11:06
VAN LINDT BRAM - HILARY
14
11:14
VAN BEERS JOERI - DANESSA VAN DE HERENWIJER
15
11:22
SOORS KATRIEN - JADA S
16
11:30
DIDDEN FEMKE - ZOMERHORN MR
17
11:38
HENDRIX LORE - HAVANA-H
18
11:46
DE LAAT ASTRID - CYRANO
19
11:54
SOORS MICHEL - DONNA-TESSA
20
12:02
VANGELOVEN JONI - FAICO
21
12:10
WUIJTS AMBER - FERRERO VAN HET METTENHOF
22
12:18
CLAES KATHLEEN - FIRST IMPRESSION
23
12:26
DIDDEN FEMKE - DAKAAR.R
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
WELTENS LOTTE - KONSTANTIJN VAN DE ELVEN
2
09:38
MOORS LAURA - BENETTON
3
09:46
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
4
09:54
NOBEN KATRIEN - WOTAN
9
10:34
BROEKX ANJA - HELIOS
10
10:42
AERTS TESSA - DAKITA
11
10:50
VANDENBOER TOM - VIOLET VAN DE KEMPENHOEVE
13
12:34
MOONEN LOTTE - BRENT VAN HET HUBENSHOF
14
12:42
DRIESSENS JOLIEN - HELIUS
15
11:22
DIELKENS LOESJE - HILTOR
16
11:30
APPELEN GERT - JAKOB V H KLOKKENHOF
17
11:38
BREEMANS SOFIE - HILTON VAN DE VOSSENHEUVEL
18
11:46
APPELEN LUCAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
19
11:54
CLAES KRISTA - INJETTA C
20
12:02
VANHOEF RUTH - SAKINA V.H. NAKRIHOF
21
12:10
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
22
12:18
VANDAEL STÉFANIE - VALESKA
23
12:26
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DROZYN STEPHANIE - DIA FORLANI Z
2
09:38
GREUNLINX JERCO - ISY BOY VAN OP DE BERG
3
09:46
VANDEBORNE LORE - YACO
4
09:54
TEPPERS HEIDI - MARIO
5
10:02
BUKENBERGS MIRTHE - FLEUR
5
12:34
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
6
10:10
VANVINCKENROYE GRIET - DIVSHA IRA
7
10:18
HAMERS LEANDA - VOLTAIRE VH WILDENKAMP
13
11:06
ACHTEN MELISSA - UNDERWATER VAN DE MARLEYDUIN
14
11:14
MENTENS JELLE - GANTHE
15
11:22
VLIEGEN ELINE - FAITH
16
11:30
VRANKEN JOKE - VAINQUEUR DE LYS
17
11:38
VANVINCKENROYE GRIET - BIENVENUE
18
11:46
SCHREURS LUC - FELITIA
19
11:54
GREUNLINX JERCO - INCROYABLE
20
12:02
PERGENS DAISY - DYNAMITE-W
21
12:10
BREBELS ANNELORE - DREAMFEE
22
12:18
CEYSSENS NICO - HIGH FLYER
23
12:26
GRANVILLE ALINE - PAMONA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VERHEYEN PETRA - TELVIRO
2
09:38
BOLLEN MIA - ROYAL LIVE
3
09:46
VAN GAAL DEBBIE - ELEGANT
4
09:54
LAHOU BRENDA - DONNA GRACIA
7
10:18
STEEGMANS RAF - COKARDE
11
10:50
HOLEMANS WENDY - FUMIO DEMURA
14
11:14
JOOKEN SARAH - DESIGN PIA VD BERGERHOEVE
16
11:30
LAHOU BRENDA - ALLISON
17
11:38
VERMEERBERGEN SANDRA - SILENCE
18
11:46
DESSERS LIESELOTTE - ERICCIONA VAN DE HARENMOLEN
19
11:54
VANDEBORNE LORE - IKKE-PIA V/D BERGERHOEVE
20
12:02
OYEN AN - LIBERTY
21
12:10
VERSTAPPEN ELLIS - ZAVIERA
22
12:18
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
23
12:26
SCHREURS EVA - WYSIWYG T
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
HAMERS LEANDA - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
2
09:38
VAN VRIESLAND LONNEKE - WEIZGEER
3
09:46
DEBUSSCHERE HUGO - ONLY YOU VD CUMUL
4
09:54
STEYVERS NELE - HILTON
9
10:34
MAESEN LOTTE - JOLI BOY
13
11:06
MIGUET INGE - VIVA
14
11:14
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
15
11:22
BEX WESLEY - DA VINCI
16
11:30
SCHELFHOUT GOEDELE - HOLLY VAN VERSIERS
17
11:38
KELCHTERMANS ELYSE - UNTOUCHABLE
18
11:46
BECKERS HANNELORE - GOKKER HASPE
19
11:54
ULENAERS HILDE - RINA VAN HET VLIETHOF
20
12:02
PAESEN ILSE - FRAU LUNA
21
12:10
COX EVY - DAISY
22
12:18
PROROKOVA ALICJA - ROXEANNE
23
12:26
VAN DONINCK JOHAN - FARAH VD STUYVER
VAN MOER ANKE - RAVALLO VAN DE SMEETSHOEVE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
EERDEKENS ANN - WALLABY
2
09:38
WAGEMANS ANNELEEN - CHICHON V H WENTJE
3
09:46
LOOS ERWIN - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
4
09:54
GREGOIRE ANN - DACAPO B
5
10:02
MOONS HANNE - GENTLEMEN
8
10:26
VANDEBORNE LORE - ROSENTHAL VERSACE TK
10
10:42
RENIERS FELIEN - DEAK
11
10:50
VANHERK JOS - GIGANT BLESSE
13
11:06
STEEGMANS RAF - VENCOR
16
11:30
JANSSEN LUC - IBELIM
17
11:38
STEYVERS LISA - VINCENT
18
11:46
MOLENBERGHS LIESBETH - ILJENCIO-K
19
11:54
VAN LINDT BRAM - VIVALDI
20
12:02
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
21
12:10
DROOGMANS MICHIEL - VALENTINO UTOPIA
22
12:18
STEEGMANS RAF - FARANTO VAN DE CAETSBEEK
23
12:26
ERDBRUGGEN ELKE - GITANO DU ROYAL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
POULS MARLEEN - DELFIEN RENOIR
2
09:40
VAN DAEL PAUL - FALAN
3
09:50
DIRKX VIVIANE - WINDEKIND VAN DE KEGELHOEVE
4
10:00
SCHROYEN EVELIEN - WIGINIA
5
10:10
SWENTERS GWENN - CRATO
6
10:20
STASSEN MELISSA - ANDROMEDA
7
10:30
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
8
10:40
FOETS PIETER - CHIMBORAZO-W
11
11:10
GRAIND'ORGE JIM - D'AMOUR VAN 'T BERGERHOF
12
11:20
GERIS WILLY - LIVIUS
13
11:30
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
14
11:40
VANHOLST MIET - AMADYA
15
11:50
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
16
12:00
BREBELS JORIS - VENI VIDI VICI
17
12:10
COOMANS PAULINE - TVARES W
18
12:20
VLIEGEN ELINE - ROYAL REGENT
19
12:30
SOORS KATRIEN - DELTA PI
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
10:30
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
LEEN GERT - ISHAR
2
10:40
BREBELS PETRA - VIVALDI
4
11:00
JANSSEN LIESBET - ESTREA VAN 'T AMARYLLISHOF
5
10:20
CLAES KATHLEEN - EASY DANCER
6
11:20
BOUSSE MYRIAM - OTTO VD CUMUL
8
11:40
CEYSSENS TOM - ELIAS VAN DE BREMHOEVE
9
11:50
LEEN GERT - INDIAN-PIA
10
12:00
COX BETTY - DORMELLA V D KAMPERT
11
12:10
SCHROYEN EVELIEN - BENTO D.
12
12:20
FOETS PIETER - GAZPACHO DUCAET
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:30
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
FOETS PIETER - EDELROOS VAN 'T NACHTEGALEHOF
2
09:40
CLAES DIMITRI - DRUM
4
10:00
PEETERS LIEN - DAY DREAM
5
10:10
STEYVERS EVI - FOCUS
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M
12:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
BEX WESLEY - DA VINCI
3
12:04
ANTEUNIS ZOE - GIDONA V/H DINGESHOF
4
12:06
GEERITS KOEN - HALVARA TR
5
12:08
LEMMENS KRISTOF - INNINGMOOD V/H LEMMENSHOF
6
12:10
VERMEULEN KEVIN - CERANO V/H DINGESHOF
7
12:12
GIJBELS IVO - WINNETOU
8
12:14
MERCKEN KRISTEL - VAN AMI
10
12:18
GEERTS LUC - CARTOUSH VAN DE NETHE
11
12:20
POETS CEDRIC - FINESSE VAN DE HEUVELHOEVE
12
12:58
PAPS RENE - WINNETOU
13
12:24
GEERTS PAULINE - ELYS
14
12:26
DE COSTER RUBEN - HURRICANE
15
12:28
KONINGS MAARTEN - HYANDRA VH GEELHOF
16
12:30
MARTENS JOLEIN - TRAUM LADY
17
12:32
VERBOVEN JORDY - ILTON VAN DE OUDE HOEVE
18
12:34
LEEN GEERT - DARWIN
19
12:36
CLAESEN BART - FALINGA VAN 'T HULTERHOF
20
12:38
GEYSEN GRIET - WHY-NOT
21
12:40
SWINNEN CINDY - WITNEY
22
12:42
GEERITS KOEN - JADIVO
23
12:44
WOUTERS ANKE - GUST
24
12:46
PEETERS LIEN - ISAURA VAN HET SCHEEFKASTEEL
25
12:48
ANTEUNIS ZOE - CONCHETTO C
26
12:50
GOEMANS THYS - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
28
12:54
GEERTS LUC - ISCARDO VAN 'T HEIDEVELD
29
12:56
JANSSEN LUC - CARTOUCE
31
13:00
POETS CEDRIC - CALYPSO BOY VAN HET GILDENHOF
32
13:02
VANRUSSELT SEPPE - IKARA VAN DE GEENEINDE
33
13:04
MOORS ELLEN - WHY-NOT
34
13:06
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
35
13:08
DE COSTER RUBEN - FALCO
36
13:10
SCHEPERS KRIS - CARRERA Z
37
13:12
BUCKINX FERDY - IDALGO VAN VRIJHERN
38
13:14
SMEETS BEN - HALUNA VAN HET HUBESHOF
39
13:16
BROEKX JELLE - HAVANNA VAN HET BROEKXHOF
40
13:18
GEERITS KOEN - DIZINDA
42
13:22
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
43
13:24
GEERTS LUC - IPPON
44
13:26
POETS CEDRIC - VALIENA VAN HET GILDENHOF
45
13:28
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
15:15
16:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
GEERITS KOEN - FORTUNA
2
15:17
KONINGS STEVEN - FIDEL
3
15:19
ANTEUNIS ZOE - FIN CHIN FRAVANCA
4
15:21
KONINGS MAARTEN - ANGELIE VH GEELHOF Z
6
15:25
VAN BEERS JOERI - ETANETTE C
7
15:27
PINXTEN PETER - WIPPER P
8
15:29
POSTELMANS LIESBETH - JAVA KELTIC SON
9
15:31
MOORS VIC - CIJNDI VAN BERGSKESHOF
10
15:33
POETS CEDRIC - DAVINA VAN DE HEUVEL HOEVE
11
15:35
DIRICKX SUS - FINESSE VAN DE SCHOM
12
15:37
HENDRIKX ROY - DIABLO VD MIDDELSTEDE
13
15:39
HOUBEN RUBEN - DREAM LADY
14
15:41
GEERITS KOEN - FLORENCE TR
15
15:43
KONINGS STEVEN - ROYAL TOUCH Z
16
15:45
SWENNEN DENNIS - FASWEDE-JARE V/H VRANKENHOF
17
15:47
BREBELS JEROEN - BRITLEY VAN 'T ROMMERSUM
18
15:49
SCHEPERS KRIS - PINA COLADA L
19
15:51
BUCKINX FERDY - HIANKA
20
15:53
THOMAS PETER - CELANA
21
15:55
ANTEUNIS ZOE - WODAN VAN HET GEBROEKERHOF
22
15:57
VRANCKEN DIRK - CHICA DONNA VAN DE WEZELHOEVE
23
15:59
PINXTEN PETER - UDETTE
24
16:01
AERTS TESSA - LUCIFER
25
16:03
MOORS VIC - ZJIVARO
26
16:05
POSTELMANS LIESBETH - QUEEN M Z
27
16:07
GEERITS KOEN - FARA VAN DE ACHTERSTE GROBBEN
28
16:09
KONINGS STEVEN - CALVANA S Z
29
16:11
VERMEULEN KEVIN - TORNEDO DINGESHOF Z
31
16:15
EERLINGS KISSY - KEC HAVANA
32
16:17
POETS CEDRIC - DOMIENO BOY VAN HET GILDENHOF
33
16:19
VANRUSSELT NEELTJE - FELINA VAN 'T STEENPUTTENHOF
34
16:21
LOOS DANNY - FAVORITE VAN DE KEEZERSWINNING
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B
09:00
10:53
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERMEULEN KEVIN - IDONA V/H DINGESHOF
2
09:01
COX TIM - JUMBO VAN DE AMBACHTHOEVE
5
09:07
BOUTS EMILE - INDRAS VAN HET SMEETSHOF
6
09:09
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
7
09:11
GEERTS PAULINE - CALINE VAN HET WEYENSHOF
12
09:20
WOUTERS KRIS - INJETTA C
16
09:27
COLEMONT MARIEKE - CARENZA Z
17
09:29
LOOS DANNY - KENO
18
09:31
GEYSEN GRIET - GRINGO VAN HET IJZEREN LINDEHOF
19
09:33
DROOGMANS MICHIEL - C'EST ELLE Z
20
09:34
HOUBEN RAF - HEALEY
21
09:36
VAN ENDERT EVI - INCA
22
09:38
BEX WESLEY - GOOGLE MILTOO
23
09:40
GEERTS LUC - JANUS II VAN KOEKSHOF
24
09:42
GEERTS PAULINE - INDOLIEN
25
09:44
BEERTS DORIEN - HAPPY BOY P
26
09:45
VERMEULEN KEVIN - IARENGA V/H DINGESHOF
27
09:47
VREYS CHRISTOPHE - ABDHULA Z
28
09:49
BOUTS EMILE - JACMAN
29
09:51
HEYLIGEN BART - ULIXES
30
09:53
COX TIM - KOMPLEX VAN DE BEUZERIK
31
09:55
BELLINKX ANAIS - SORINA
32
09:56
DIDDEN SILKE - ELEGANT V/H DINGENSHOF
33
09:58
DIDDEN FEMKE - DAKAAR.R
34
10:00
LEGROS CELINE - VLINTTE
35
10:02
BOUTSEN TESSA - ABIGAIL Z
36
10:04
VANDENBERGH KATLEEN - MINERVE DE LA LANDE
37
10:06
PAPS PEDRO - INSELLIEBE V/D PEERDEBLOOK
38
10:07
HAESEN DEMI - TIBEAU VAN 'TBOSKESHOF
39
10:09
MEERMANS KATLEEN - U-HIERO Z
40
10:11
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
42
10:15
DIELKENS LOESJE - HILTOR
44
10:18
CRAUWELS KIM - DALI VAN DE DASHOVEN
45
10:20
CRAUWELS KAREN - JETSTREAM
46
10:22
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
47
10:24
LIESENS JOLIEN - ISAURA
48
10:26
DE COSTER RUBEN - JERLIN
49
10:28
GREVENDONCK ANN - ASCONA-L Z
50
10:29
LOOS DANNY - KATINKA L
51
10:31
BOUTS EMILE - JUMP TO THE FUTURE V MEELDERBROEK
52
10:33
SOORS KATRIEN - JADA S
53
10:35
CORTHOUTS GEERT - SWAN Z
54
10:37
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
55
10:39
HENDRIX BIEKE - AURORA VAN DE DRESSELING
56
10:40
SOORS MICHEL - JOE BLACK
57
10:42
COLLA STEFAN - ASKACOLLE Z
58
10:44
WOUTERS KRIS - RASPOETIN Z
59
10:46
PAPS PEDRO - JUGENDLIEBE V/D PEERDEBLOOK
60
10:48
BREBELS JEROEN - JI-STAR B
61
10:50
PELLENS JOLIEN - IPANEMA DUCAET
CUYVERS WOUTER - CARLOS Z
L -1
REEKS 1: SPRINGEN Klasse L
08:30
09:56
Nr.
Tijd
Combinatie
5
08:38
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
6
08:40
WOUTERS KRIS - ISELLE VAN ORSHOF
7
08:42
DESSERS LIESELOTTE - CHELSEY Z
8
08:44
POETS CEDRIC - JUST A BOY VAN HET GILDENHOF
13
08:54
SCHEPERS JOS - DAILA
14
08:56
STERKMANS GUILLAUME - DIVINA VAN HET HARTEVELD
15
08:58
SIMONS HANNE - REMULUS
16
09:00
VAN LINDT BRAM - VIVALDI
18
09:04
MOORS CARMEN - CARUCHA Z
19
09:06
POETS CEDRIC - ESCADA
21
09:10
SCHEPERS JASPER - JACINTO VAN DE DORNEHOEVE
22
09:12
MISSOTTEN MARIE - PARADISA
23
09:14
GREVENDONCK ANN - ASCANI-L Z
25
09:18
MENTENS JELLE - GANTHE
26
09:20
APPELEN LUCAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
27
09:22
SWINNEN CELINE - TOPLESS HOENDRIKERVELD
28
09:24
DE COSTER RUBEN - HINDRA
29
09:26
MARIS ANNELIES - REMARQUABLE SASSENBROEK
31
09:30
RAMAEKERS INGRIET - ROCKY V/H HOEVETERRAS
32
09:32
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
33
09:34
VANDEBROEK NELE - CARISIA
34
09:36
MICHIELS JAN - BURISSA H
35
09:38
BORMANS JENTE - VARIANT H
36
09:40
DAENEN TINE - VANESSA
37
09:42
VANDENBERK ANKE - COSTA Z
38
09:44
VRANKEN NICK - CASH
39
09:46
BEX ECA - JECO VAN HET SWENNENHOG
40
09:48
TIELEN JOKE - SILVERSTAR VAN PRINSENHOF
41
09:50
TOPPET-HOEGARS JULIE - HORACINE VAN HET NEDERVELD
42
09:52
CLEUREN JANA - BOHMA
43
09:54
MOORS ELLEN - JOY NONSTOP VD MOORSKESHOEVE
APPELEN LUCAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
BEETS KIMBERLY - HAUTESSE DE MUGUET
BOONEN EVY - DUNJA
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
CLEMENS TOON - IMAGO
COPERMANS DAISY - HALLUCINATION VAN DE KRAENBERG
COPS CEDRIC - GEISHA
COPS NATHALIE - GO ON
COPS TIM - IMAGO VAN HET COSTERSVELD
DEBUSSCHERE HUGO - ONLY YOU VD CUMUL
EERLINGS INDY - ORSON
EERLINGS KISSY - CESAR VAN DE CARLOHOEVE
FRANSEN ELKE - JAMAICA
GEERITS KOEN - JUDELON VAN DE KUSTER
GEERTS LUC - GINA VAN 'T KIEVELD
GEERTS LUC - ILOORTJE
GEERTS LUC - JOOST VAN 'T NACHTEGALEHOF
GEERTS PAULINE - FLOORTJE
GEERTS PAULINE - JANDARELLE
GEERTS PAULINE - QUICKSILVER Z
GEYSEN LEEN - ILONA DE LOUPE
GIJBELS IVO - IVENTUS VAN HET DIELSHOF
HOUBEN RAF - CALIMERO FARASOHOF Z
HOUBEN RUBEN - CASSINA Z
KONINGS MAARTEN - CELIEN VH GEELHOF Z
LOOS STIJN - HAPPY-FEET L
MERCKEN KRISTEL - NIRMA
MISSOTTEN MARIE - LAMBDA
MOORS CARMEN - JARISCO VAN DE MOORSKESHOEVE
MOORS CARMEN - JENNIFER VAN DE MOORKESHOEVE
NIJSEN HANNELORE - HAYA VAN ORSHOF
PAULISSEN DORIEN - ERICA V WESTLEVEN Z
PINXTEN PETER - HILTON
POETS CEDRIC - GERMANO
SCHEPERS JASPER - FIONA VAN HET LINDEBOS Z55696609
SCHEPERS JASPER - IBIS VAN 'T GEYZEVEN
SCHEPERS JORIS - JOYCE VAN SCHERPEN DONDER
SCHEPERS JOS - HESTIA VAN DE DORNEHOEVE
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
THEUWIS GIEL - JACKPOT VAN DE KIEVITSDRIESEN
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
THOMAS PETER - IMANO
THOMAS PETER - LIES
TIELEN ANN - TETSKE A Z
08:48
VAN BEERS JOERI - DANESSA VAN DE HERENWIJER
VAN HEESWIJK MAITE - VIOLET P
VANDENBERK ANKE - CORDOBA
VANRUSSELT MARTH - JAVENIA
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
VRANCKEN DIRK - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
VRANKEN NICK - FLEUR VAN HET HEIDEHOF
WOUTERS KRIS - IMKE VAN HET REUHOF
WUYTS ALIENE - VIOLETTA
L - 2
REEKS 2: SPRINGEN Klasse L
10:10
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:10
WOUTERS KRIS - IMKE VAN HET REUHOF
2
10:12
EERLINGS KISSY - CESAR VAN DE CARLOHOEVE
3
10:14
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
4
10:16
TIELEN ANN - TETSKE A Z
5
10:18
GEERTS PAULINE - FLOORTJE
6
10:20
GEERTS LUC - JOOST VAN 'T NACHTEGALEHOF
7
10:22
SCHEPERS JOS - HESTIA VAN DE DORNEHOEVE
8
10:24
COPERMANS DAISY - HALLUCINATION VAN DE KRAENBERG
11
10:30
VANRUSSELT MARTH - JAVENIA
12
10:32
POETS CEDRIC - GERMANO
13
10:34
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
14
10:36
MISSOTTEN MARIE - LAMBDA
15
10:38
COPS CEDRIC - GEISHA
16
10:40
COPS NATHALIE - GO ON
17
10:42
COPS TIM - IMAGO VAN HET COSTERSVELD
18
10:44
GIJBELS IVO - IVENTUS VAN HET DIELSHOF
19
10:46
EERLINGS INDY - ORSON
20
10:48
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
21
10:50
PAULISSEN DORIEN - ERICA V WESTLEVEN Z
22
10:52
MOORS CARMEN - JARISCO VAN DE MOORSKESHOEVE
23
10:54
KONINGS MAARTEN - CELIEN VH GEELHOF Z
25
10:58
SCHEPERS JASPER - IBIS VAN 'T GEYZEVEN
26
11:00
GEERTS PAULINE - JANDARELLE
27
11:02
CLEMENS TOON - IMAGO
28
11:04
GEERTS LUC - ILOORTJE
29
11:06
FRANSEN ELKE - JAMAICA
31
11:10
LOOS STIJN - HAPPY-FEET L
32
11:12
BOONEN EVY - DUNJA
33
11:14
HOUBEN RUBEN - CASSINA Z
34
11:16
GREVENDONCK ANN - ASCANI-L Z
35
11:18
VRANCKEN DIRK - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
36
11:20
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
37
11:22
DEBUSSCHERE HUGO - ONLY YOU VD CUMUL
38
11:24
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
39
11:26
NIJSEN HANNELORE - HAYA VAN ORSHOF
40
11:28
GEERITS KOEN - JUDELON VAN DE KUSTER
41
11:30
THOMAS PETER - IMANO
42
11:32
WUYTS ALIENE - VIOLETTA
43
11:34
DE COSTER RUBEN - HINDRA
44
11:36
HOUBEN RAF - CALIMERO FARASOHOF Z
45
11:38
GEYSEN LEEN - ILONA DE LOUPE
47
11:42
VAN BEERS JOERI - DANESSA VAN DE HERENWIJER
48
11:44
SCHEPERS JASPER - FIONA VAN HET LINDEBOS Z55696609
49
11:46
VANDENBERK ANKE - CORDOBA
50
11:48
VRANKEN NICK - FLEUR VAN HET HEIDEHOF
51
11:50
GEERTS LUC - GINA VAN 'T KIEVELD
52
11:52
GEERTS PAULINE - QUICKSILVER Z
53
11:54
MOORS CARMEN - JENNIFER VAN DE MOORKESHOEVE
54
11:56
VAN HEESWIJK MAITE - VIOLET P
55
11:58
PINXTEN PETER - HILTON
56
12:00
THEUWIS GIEL - JACKPOT VAN DE KIEVITSDRIESEN
BEX ECA - JECO VAN HET SWENNENHOG
BORMANS JENTE - VARIANT H
CLEUREN JANA - BOHMA
DAENEN TINE - VANESSA
DESSERS LIESELOTTE - CHELSEY Z
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
MARIS ANNELIES - REMARQUABLE SASSENBROEK
MENTENS JELLE - GANTHE
MERCKEN KRISTEL - NIRMA
MICHIELS JAN - BURISSA H
MISSOTTEN MARIE - PARADISA
MOORS CARMEN - CARUCHA Z
MOORS ELLEN - JOY NONSTOP VD MOORSKESHOEVE
POETS CEDRIC - ESCADA
POETS CEDRIC - JUST A BOY VAN HET GILDENHOF
RAMAEKERS INGRIET - ROCKY V/H HOEVETERRAS
SCHEPERS JASPER - JACINTO VAN DE DORNEHOEVE
SCHEPERS JORIS - JOYCE VAN SCHERPEN DONDER
SCHEPERS JOS - DAILA
SIMONS HANNE - REMULUS
STERKMANS GUILLAUME - DIVINA VAN HET HARTEVELD
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
SWINNEN CELINE - TOPLESS HOENDRIKERVELD
THOMAS PETER - LIES
TIELEN JOKE - SILVERSTAR VAN PRINSENHOF
TOPPET-HOEGARS JULIE - HORACINE VAN HET NEDERVELD
VAN LINDT BRAM - VIVALDI
VANDEBROEK NELE - CARISIA
VANDENBERK ANKE - COSTA Z
VRANKEN NICK - CASH
WOUTERS KRIS - ISELLE VAN ORSHOF
1
Ring 1: STIJL Klasse B
09:00
10:53
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERMEULEN KEVIN - IDONA V/H DINGESHOF
2
09:01
COX TIM - JUMBO VAN DE AMBACHTHOEVE
5
09:07
BOUTS EMILE - INDRAS VAN HET SMEETSHOF
6
09:09
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
7
09:11
GEERTS PAULINE - CALINE VAN HET WEYENSHOF
12
09:20
WOUTERS KRIS - INJETTA C
16
09:27
COLEMONT MARIEKE - CARENZA Z
17
09:29
LOOS DANNY - KENO
18
09:31
GEYSEN GRIET - GRINGO VAN HET IJZEREN LINDEHOF
19
09:33
DROOGMANS MICHIEL - C'EST ELLE Z
20
09:34
HOUBEN RAF - HEALEY
21
09:36
VAN ENDERT EVI - INCA
22
09:38
BEX WESLEY - GOOGLE MILTOO
23
09:40
GEERTS LUC - JANUS II VAN KOEKSHOF
24
09:42
GEERTS PAULINE - INDOLIEN
25
09:44
BEERTS DORIEN - HAPPY BOY P
26
09:45
VERMEULEN KEVIN - IARENGA V/H DINGESHOF
27
09:47
VREYS CHRISTOPHE - ABDHULA Z
28
09:49
BOUTS EMILE - JACMAN
29
09:51
HEYLIGEN BART - ULIXES
30
09:53
COX TIM - KOMPLEX VAN DE BEUZERIK
31
09:55
BELLINKX ANAIS - SORINA
32
09:56
DIDDEN SILKE - ELEGANT V/H DINGENSHOF
33
09:58
DIDDEN FEMKE - DAKAAR.R
34
10:00
LEGROS CELINE - VLINTTE
35
10:02
BOUTSEN TESSA - ABIGAIL Z
36
10:04
VANDENBERGH KATLEEN - MINERVE DE LA LANDE
37
10:06
PAPS PEDRO - INSELLIEBE V/D PEERDEBLOOK
38
10:07
HAESEN DEMI - TIBEAU VAN 'TBOSKESHOF
39
10:09
MEERMANS KATLEEN - U-HIERO Z
40
10:11
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
42
10:15
DIELKENS LOESJE - HILTOR
44
10:18
CRAUWELS KIM - DALI VAN DE DASHOVEN
45
10:20
CRAUWELS KAREN - JETSTREAM
46
10:22
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
47
10:24
LIESENS JOLIEN - ISAURA
48
10:26
DE COSTER RUBEN - JERLIN
49
10:28
GREVENDONCK ANN - ASCONA-L Z
50
10:29
LOOS DANNY - KATINKA L
51
10:31
BOUTS EMILE - JUMP TO THE FUTURE V MEELDERBROEK
52
10:33
SOORS KATRIEN - JADA S
53
10:35
CORTHOUTS GEERT - SWAN Z
54
10:37
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
55
10:39
HENDRIX BIEKE - AURORA VAN DE DRESSELING
56
10:40
SOORS MICHEL - JOE BLACK
57
10:42
COLLA STEFAN - ASKACOLLE Z
58
10:44
WOUTERS KRIS - RASPOETIN Z
59
10:46
PAPS PEDRO - JUGENDLIEBE V/D PEERDEBLOOK
60
10:48
BREBELS JEROEN - JI-STAR B
61
10:50
PELLENS JOLIEN - IPANEMA DUCAET
CUYVERS WOUTER - CARLOS Z
1
Ring 1: STIJL Klasse Z
15:15
16:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
GEERITS KOEN - FORTUNA
2
15:17
KONINGS STEVEN - FIDEL
3
15:19
ANTEUNIS ZOE - FIN CHIN FRAVANCA
4
15:21
KONINGS MAARTEN - ANGELIE VH GEELHOF Z
6
15:25
VAN BEERS JOERI - ETANETTE C
7
15:27
PINXTEN PETER - WIPPER P
8
15:29
POSTELMANS LIESBETH - JAVA KELTIC SON
9
15:31
MOORS VIC - CIJNDI VAN BERGSKESHOF
10
15:33
POETS CEDRIC - DAVINA VAN DE HEUVEL HOEVE
11
15:35
DIRICKX SUS - FINESSE VAN DE SCHOM
12
15:37
HENDRIKX ROY - DIABLO VD MIDDELSTEDE
13
15:39
HOUBEN RUBEN - DREAM LADY
14
15:41
GEERITS KOEN - FLORENCE TR
15
15:43
KONINGS STEVEN - ROYAL TOUCH Z
16
15:45
SWENNEN DENNIS - FASWEDE-JARE V/H VRANKENHOF
17
15:47
BREBELS JEROEN - BRITLEY VAN 'T ROMMERSUM
18
15:49
SCHEPERS KRIS - PINA COLADA L
19
15:51
BUCKINX FERDY - HIANKA
20
15:53
THOMAS PETER - CELANA
21
15:55
ANTEUNIS ZOE - WODAN VAN HET GEBROEKERHOF
22
15:57
VRANCKEN DIRK - CHICA DONNA VAN DE WEZELHOEVE
23
15:59
PINXTEN PETER - UDETTE
24
16:01
AERTS TESSA - LUCIFER
25
16:03
MOORS VIC - ZJIVARO
26
16:05
POSTELMANS LIESBETH - QUEEN M Z
27
16:07
GEERITS KOEN - FARA VAN DE ACHTERSTE GROBBEN
28
16:09
KONINGS STEVEN - CALVANA S Z
29
16:11
VERMEULEN KEVIN - TORNEDO DINGESHOF Z
31
16:15
EERLINGS KISSY - KEC HAVANA
32
16:17
POETS CEDRIC - DOMIENO BOY VAN HET GILDENHOF
33
16:19
VANRUSSELT NEELTJE - FELINA VAN 'T STEENPUTTENHOF
34
16:21
LOOS DANNY - FAVORITE VAN DE KEEZERSWINNING
21/09/2014 - ZRTL866 - GENK - PROVINCIAAL RUITERTORNOOI
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots