{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS CHARLOTTE - VIRGIN VAN DE HOGE BERGEN
HEYLEN RIK - FUNCHAL
LEYS JOERI - HISSENNE
MOESKOPS STEFANIE - IMANI
SOETEMANS STANIE - DIXIE
SOETEMANS THOMAS - ATLANTIC
VALCKX MELANIE - EASTER FLOWER VAN HET BERKELHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS BIRGITTE - JAYDEE NC VAN HET MEIERHOF
BELLENS BIEKE - KAI VAN TEN HORST
BOECKMANS FRANS - GALDINO VAN HET ELZENHOF
BOSCH BRAM - JARCODEX VAN HET BAANVELDEN
BROECKX TOMMY - ISSANDRO
BROECKX TOMMY - IZORA VAN THIUNAS
BUYENS BART - NIKITA'S TWINKELING Z
CLAES TIM - KANJER VAN 'T HEIKE
DE BACKER CLEO - JAKARTA VAN DE HOUTHOEVE
DIELS ELIEN - CHARLIZE Z
DIELS ELIEN - FINESSE
EMBRECHTS ANS - INDINA VAN DE VREEBEEMDEN
FRANCOIS LORE - BREEZER GROVE
FRANCOIS SILKE - WITNEY
GORIS BRITT - DRYADE Z
GORIS BRITT - HACKJA VAN 'T SCHOOR
GORIS NATHALIE - JARNO
HEYLEN RIK - DUSTER SILVER H
HUFKENS MARJAN - MAYO DESOHAN Z
LEYS JORAN - HUNTER VAN 'T AERTSHOF
MARIEN JANA - FLO VAN HET BLONDVELD
MARIEN STEVEN - GOTTHARD "U" VAN HET JUXSCHOT
OLIESLAGERS LAURE - DON CORLEONE
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
POELMANS GUIDO - HERMES VAN HET STRATENEINDE
SMETS JESSI - VITESSA
SMEYERS THOMAS - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
TORFS SARAH - LIBELLA
VALCKX MICHEL - I'M A DOUGHNUT (GB)
VAN GORP ELS - LOU
VAN GORP PAUL - PRADO
VAN NIEUWENHUYSE SASKIA - SANDOKAN MAJOR
VANSANT JENS - HASTA LA VISTA E
VERMEULEN KATRIEN - EXELENTE VAN 'T SCHOOR
VETS ELLEN - IKARUS VAN DE LAESDYKSTEE
WIJNS BERT - FILOU V/H BERREKENSHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH BRAM - UDARCO SON V ROSSEMHOF Z
BOSCH LISSE - TIPSY
BOSCH LISSE - VAPRIATI VAN HET STEENTJE
BRAEKMANS KRISTOF - HIDALGO B
BUYENS BART - JAMES TWINKELING
DE NIJN EEF - ESCUDO VAN HET SCHAMPROOD
EMBRECHTS ANS - BLITS BOY
FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
GORIS BRITT - AZUR MH
GORIS BRITT - DUKE RK
HERMANS KRIS - IGLESIAS-H
HERMANS KRIS - JEWEL VITA-H
HEYLEN RIK - CALYPSO SILVER H
HEYLEN RIK - CHANTILLY Z
HEYLEN RIK - HORSY VAN HET SCHEEFKASTEEL
LAMBRECHTS DORIEN - VALVARO
LEYS GERLOF - EVITA
MARIEN ROBIN - EL-PASO V/D UILENBERG
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
PAULUSSEN EVELIEN - EOWIN
PEETERS WALTER - ISADORA
PLUYM JIM - GALANT
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
RUTS JEF - GITAN
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
SOETEMANS LOTTE - ECLIPS
VALCKX MELANIE - JIMONDI VAN 'T VERAHOF
VAN DIJCK PETER - CLIF VAN DE HEIRBAAN
VERBOVEN PATRICK - TELSTAR
VERMEULEN NATALIE - FANNY VAN 'T SCHOOR
VERWIMP JIM - CORONA VAN HET HOF TEN AART
VERWIMP JIM - EPONA
VERWIMP JIM - INDRA P
VOERMANS WIM - HERO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLENS BIEKE - FIGHTER
BUYENS WIM - GALLARDO
GORIS BRITT - LESOTHO Z
GORIS NATHALIE - TIAS
HEYLEN RIK - DON QUICHOTTE
LAENEN BOB - BREITLING
MARIEN STEVEN - FREIHEITSGLUCK "V" JUXSCHOT
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
POELMANS CALLE - DIESEL VAN HET STRATENEINDE
SMEYERS THOMAS - ARAGON
SOETEMANS JOZEF - GENNA
VALCKX MELANIE - FIROCKY VAN HET BERKELHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH BRAM - DIRA VAN ROSSEMHOF
HERMANS KRIS - HANDSOME H
MATTHYS SARA - FLORE NC.
PEETERS WALTER - ANDORA "B" VAN HET JUXSCHOT
SMEYERS THOMAS - ETOILE DE MOI
SMEYERS THOMAS - FIDELITY VAN 'T KERSTENHOF
14/12/2014 - WRSA953D - INDOOR LILLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots