{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH OLIVIER - POEKIE
HAELS ANOUK - PACHA
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIJCK QUINTEN - WELCHY
GEUTJENS LORE - BETJE
JANSSEN FLOOR - SPEEDY
MEYERS SAM - YOERIE
MORIS TOM - SJORS
NOUWEN OLIVIER - DARCO
PAGAN HANS - DRIBBEL
RAETS ROMEE - TAIGA
VAN DAEL WOLKE - FRANS
VANDEBOSCH NORE - LANGE VOREN SARA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BUNTINX LOTTE - ULTIKA
GEUTJENS STAN - EPPIE VAN DE MOLENHOEK
JANSSEN FLOOR - VAARTJE'S JASPER
JOOSTEN SAARTJE - IRMA
LOENDERS LORE - JENNY
REYNERS ELINE - VALCO
STERKENS CEL - DIVA
TIMMERMANS FEMKE - MOGLI
VANGEEBERGEN GIEL - WITJE
VRANKEN DRIES - SPIRIT
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERTS DAAN - SPECIAL
BUNTINX LOTTE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
ENGELEN JEROEN - PONYHOEVE PAREL
NOUWEN OLIVIER - POLLY BOY
PANIS EMMALY - COMM'S FOREST DILLE
PANIS EMMALY - PADDINGTON'S O'MALLEY
THIJS YLONA - SARINA
VANAKEN TOM - KAATJE
VANGRONSVELD LAUREN - RAKT'S MICKY
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ACHTEN SILKE - SHADOW
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
JANSSEN TOON - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
MAES LIEN - COLETTE
MOORS ANNE-KRIS - PAGENA 54
NOUWEN OLIVIER - LENTE VAN 'T SANTHOF
PAGAN HANS - BAS VAN DE VISSERIJ
VAN BEERS OLAF - MILLERSFORD MISTLETOE
VANDEBOSCH MIRTHE - SPIRIT
VANDEBROEK ELINE - STERRE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CIVELEKOGLU DILARA - AMADEUS
DRIESSENS ILANA - PIMMEKE
DROOGMANS BENJAMIN - VITA VAN FARASO HOF
MORIS BRITT - RUDOLF
REYNERS ELINE - PEPITA
THIJS YLONA - BEAUTY HF
TIJSKENS AARON - FIREBALL
VANGELOVEN JULIE - NORMA VAN 'T EPPEL
VRANKEN HELENE - FLIKA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse M (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSSEN INE - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
NOUWEN OLIVIER - HELABA D'INSEGOTTE
TIJSKENS AARON - WELCO VAN FARASOHOF
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERTS THIJS - MISTER DREAM VAN 'T ACHTERHOF
BUNTINX ANNE - AMBER
DE KEMPENEER ARNE - GANAR VAN DE EVERR
DEWIT LORE - FEE
DEWIT LORE - LEILA
DRIESSENS ILANA - FS HARRY POTTER
ENGELEN JEROEN - ATLEET VAN DE MEIDOORN
HAESEN ISABEAU - ISCHA
HAESEN ISABEAU - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
IBACH KYANA - AUKE
JANS ANNA - ORCHID'S FIRETTA
KELCHTERMANS JOLIEN - WATERHOEKS RECTOR RAIKA
MAES LIEN - FRED
MORIS SANNE - TWINKEL
MOURMANS ROMY - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
NIJS AMBER - LEX VAN HET KLEINHOF
NIJS AMBER - SHANNON
NOUWEN CEDRIC - MILO S
OOSTERBOSCH TINE - HIND
SCHUURMANS CHARLOTTE - NAPOLEON
STEGEN STEFANIE - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
VAN DE VEN APOLONIA - TUCKER
VAN EIJGEN ZENNE - LUC
VANGELOVEN JULIE - LECO
VOSSEN DIETE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
VOSSEN JOPPE - EXTRA VAGANT
WUYTS GITTE - GAMBLE-H
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERTS THIJS - NANO VAN 'T LAAR
GEYSKENS YARI - WANNES
JANSSEN INE - SUPERBRE DE LALOENA
LINSEN HANNE - ABUNDI
MOORS ELEEN - LOTTE
MOORS ELEEN - SURPRISE
NOUWEN CEDRIC - BORIS
PANIS EMMALY - KRISTAL SPARKLE VAN BEGEVELD
REYNERS STEF - JOLY'S CHINOOK
STEGEN STEFANIE - LEX
TIJSKENS AARON - ELLA DE L'HUITRELLE
TRUYEN LIEN - CIRANO
VANGRONSVELD LAUREN - FLICKA
VANORMELINGEN SOPHIE - IPSA
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ENGELEN DORIEN - PONYHOEVE ROSINA
PANIS TOON - CARA D.J.
TIJSKENS AARON - ULYSSE DU MARON
VAN BEERS OLAF - ZORRA
VANGRONSVELD LAUREN - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
VOSSEN DIETE - INJAS
WUYTS GITTE - HANNIBAL
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH OLIVIER - POEKIE
HAELS ANOUK - PACHA
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIJCK QUINTEN - WELCHY
GEUTJENS LORE - BETJE
JANSSEN FLOOR - SPEEDY
MEYERS SAM - YOERIE
MORIS TOM - SJORS
NOUWEN OLIVIER - DARCO
PAGAN HANS - DRIBBEL
RAETS ROMEE - TAIGA
VAN DAEL WOLKE - FRANS
VANDEBOSCH NORE - LANGE VOREN SARA
4
Ring 4: STIJL Klasse B (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BUNTINX LOTTE - ULTIKA
GEUTJENS STAN - EPPIE VAN DE MOLENHOEK
JANSSEN FLOOR - VAARTJE'S JASPER
JOOSTEN SAARTJE - IRMA
LOENDERS LORE - JENNY
REYNERS ELINE - VALCO
STERKENS CEL - DIVA
TIMMERMANS FEMKE - MOGLI
VANGEEBERGEN GIEL - WITJE
VRANKEN DRIES - SPIRIT
3
Ring 3: STIJL Klasse L (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERTS DAAN - SPECIAL
BUNTINX LOTTE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
ENGELEN JEROEN - PONYHOEVE PAREL
NOUWEN OLIVIER - POLLY BOY
PANIS EMMALY - COMM'S FOREST DILLE
PANIS EMMALY - PADDINGTON'S O'MALLEY
THIJS YLONA - SARINA
VANAKEN TOM - KAATJE
VANGRONSVELD LAUREN - RAKT'S MICKY
7
Ring 7: STIJL Klasse B (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ACHTEN SILKE - SHADOW
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
JANSSEN TOON - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
MAES LIEN - COLETTE
MOORS ANNE-KRIS - PAGENA 54
NOUWEN OLIVIER - LENTE VAN 'T SANTHOF
PAGAN HANS - BAS VAN DE VISSERIJ
VAN BEERS OLAF - MILLERSFORD MISTLETOE
VANDEBOSCH MIRTHE - SPIRIT
VANDEBROEK ELINE - STERRE
6
Ring 6: STIJL Klasse L (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CIVELEKOGLU DILARA - AMADEUS
DRIESSENS ILANA - PIMMEKE
DROOGMANS BENJAMIN - VITA VAN FARASO HOF
MORIS BRITT - RUDOLF
REYNERS ELINE - PEPITA
THIJS YLONA - BEAUTY HF
TIJSKENS AARON - FIREBALL
VANGELOVEN JULIE - NORMA VAN 'T EPPEL
VRANKEN HELENE - FLIKA
5
Ring 5: STIJL Klasse M (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSSEN INE - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
NOUWEN OLIVIER - HELABA D'INSEGOTTE
TIJSKENS AARON - WELCO VAN FARASOHOF
10
Ring 10: STIJL Klasse B (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERTS THIJS - MISTER DREAM VAN 'T ACHTERHOF
BUNTINX ANNE - AMBER
DE KEMPENEER ARNE - GANAR VAN DE EVERR
DEWIT LORE - FEE
DEWIT LORE - LEILA
DRIESSENS ILANA - FS HARRY POTTER
ENGELEN JEROEN - ATLEET VAN DE MEIDOORN
HAESEN ISABEAU - ISCHA
HAESEN ISABEAU - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
IBACH KYANA - AUKE
JANS ANNA - ORCHID'S FIRETTA
KELCHTERMANS JOLIEN - WATERHOEKS RECTOR RAIKA
MAES LIEN - FRED
MORIS SANNE - TWINKEL
MOURMANS ROMY - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
NIJS AMBER - LEX VAN HET KLEINHOF
NIJS AMBER - SHANNON
NOUWEN CEDRIC - MILO S
OOSTERBOSCH TINE - HIND
SCHUURMANS CHARLOTTE - NAPOLEON
STEGEN STEFANIE - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
VAN DE VEN APOLONIA - TUCKER
VAN EIJGEN ZENNE - LUC
VANGELOVEN JULIE - LECO
VOSSEN DIETE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
VOSSEN JOPPE - EXTRA VAGANT
WUYTS GITTE - GAMBLE-H
9
Ring 9: STIJL Klasse L (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERTS THIJS - NANO VAN 'T LAAR
GEYSKENS YARI - WANNES
JANSSEN INE - SUPERBRE DE LALOENA
LINSEN HANNE - ABUNDI
MOORS ELEEN - LOTTE
MOORS ELEEN - SURPRISE
NOUWEN CEDRIC - BORIS
PANIS EMMALY - KRISTAL SPARKLE VAN BEGEVELD
REYNERS STEF - JOLY'S CHINOOK
STEGEN STEFANIE - LEX
TIJSKENS AARON - ELLA DE L'HUITRELLE
TRUYEN LIEN - CIRANO
VANGRONSVELD LAUREN - FLICKA
VANORMELINGEN SOPHIE - IPSA
8
Ring 8: STIJL Klasse M (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ENGELEN DORIEN - PONYHOEVE ROSINA
PANIS TOON - CARA D.J.
TIJSKENS AARON - ULYSSE DU MARON
VAN BEERS OLAF - ZORRA
VANGRONSVELD LAUREN - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
VOSSEN DIETE - INJAS
WUYTS GITTE - HANNIBAL
08/02/2015 - WPSL958P - PROVINCIALE INDOOR SPRINGEN LIMBURG
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots