{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:45
1208052 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MILLEN
2
10:45
1196029 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BEVERST
2
10:30
1196433 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
2
11:30
1196837 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BREE
2
11:15
1201180 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GROTE BROGEL
2
10:15
1201786 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GUIGOVEN
2
12:30
1203911 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOESELT
2
12:00
1204214 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOUTHALEN
2
11:00
1211991 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIKSINGEN
2
12:15
1213510 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
2
09:30
1214015 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TESSENDERLO SCHOOT
2
09:45
1216035 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZUTENDAAL
2
10:00
15164130 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VECHMAAL
14
12:45
1213308 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SPALBEEK
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100015794 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
2
10:15
100015805 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - KURINGEN
2
09:30
100023256 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - VLIJTINGEN
2
09:45
13049429 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OPHOVEN
2
10:30
14702267 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GENK
13618291 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TONGEREN
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1207951 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MILLEN
2
11:15
100010546 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GELLIK
2
11:45
100020326 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MOPERTINGEN
2
10:45
1206335 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LUMMEN
2
10:30
1214116 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TONGEREN
2
11:30
7156172 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1207951 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MILLEN
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1196130 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - BOCHOLT
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BÖHME CATHLEEN - JELLE VAN VRIJHERN
2
13:08
BOLLEN MIEKE - CREVINA Z
3
13:16
NIES TRUI - HAVANA VAN DE BEVERZAK
5
13:32
MARTENS JANNE - AMELIE Z
6
13:40
MICHIELS WOUT - ZIP
7
13:48
NIES TRUI - Q GRUPO PROM Q TEE Z
8
13:56
HENKEN ANOUCHKA - CROWN DES BRUMES
9
14:04
MOORS BRITT - CALISSA
10
14:12
BEX MESSINA - HAVANNA
11
14:20
MARTENS TANYAH - HERO VAN HET KEIZERSHOF
13
14:36
BOLLEN MIEKE - VALENCIA Z
14
14:44
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
15
14:52
NEVEN JORDEN - LIBERTY Z
16
15:00
TOPPET-HOEGARS JULIE - JUNYFER VAN HET NEDERVELD
17
15:08
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
18
15:16
HAESEN DAISY - ARMANI
19
15:24
MARTENS TANYAH - LICENSA
20
15:32
PEETERS JOLIEN - ILONA DU SASIANA
21
15:40
SEVERY ELKE - LODOS V/D CUMUL Z
22
15:48
JORDENS VALERIE - KAPOEN VAN DE VRUNTE
23
15:56
SENTE CHRISTEL - STARLIGHT
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERDING PIETER - JOEPY VAN DE MANGELAAR
3
13:16
LEROY TINEKE - KADOOTJE
6
13:40
VANGEEL ELLEN - JENNA
8
13:56
VALLINGA REINOLD - FESTER
9
14:04
LUYCK ELINE - SKIPPY
10
14:12
WILLEKENS KATINKA - GRANJO
11
14:20
BASTIAENS GIETHE - EVITA VAN HET TRICHELHOF
13
14:36
MERKEN JUSTINE - AQUA D'OR Z
14
14:44
DE KEMPENEER EMMELIEN - EVIDENT VH WOUTERSHOF
15
14:52
POESEN ANAIS - LET'S GO 7
16
15:00
VANDERHEYDEN ERINA - RANI
17
15:08
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
18
15:16
BEX ALICIA - GALAPAGOS
19
15:24
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
20
15:32
LUYCK ELINE - COLA V/H KRIEKELHOF
21
15:40
BONFRÈRE NAOMI - ELITA
22
15:48
VANMANSHOVEN MARC - AMPHORA VAN DE LEENAKKER
23
15:56
DE KEMPENEER EMMELIEN - WOKINA VD LAFELDEBERG Z
SMEERS AMBER - SHE-DEVIL
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
JAUBIN LAUREN - ESCADA
4
13:24
DEWALQUE ROMY - LOES
5
13:32
SCHUERMANS JULIE - SHENNA
6
13:40
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
7
13:48
COPS CEDRIC - GEISHA
8
13:56
FINCKEN JOLIEN - NABALLIE Z
9
14:04
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
10
14:12
RASKIN MARC - AQUINA Z
11
14:20
DETRE JEAN-MARIE - WIDIA
13
14:36
SOORS GEERT - GUMBALL
14
14:44
VAN DAEL CLAIRE - FABIENNE
15
14:52
PAPS SOFIE - WINNETOU
16
15:00
PARTOENS SOFIE - INDIGO VAN DE CUMUL
17
15:08
JORDENS VALERIE - TOWERFEE VL
18
15:16
WILLEMS LISA - ORION V/D LEIDRIES
19
15:24
RODOLFS SHANA - YUTAH
20
15:32
MONARD RENATE - BAGHERA
21
15:40
SCHOONBROOD ILSE - BOLERO
22
15:48
BEERTS DORIEN - HAPPY BOY P
23
15:56
TANS GOELE - FLINTE
LOYEN KOEN - HAPPY LADY IJZERBERG
MOORS LAUREN - FLASH DE KALECH
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VANDEWEYER KAAT - DON AMIGO
3
13:16
MEYNEN YARA - VIVALDI
4
13:24
OOSTERBOSCH CINDY - CHARLY
5
13:32
PEETERS DANIELLE - CAROLINA Z
6
13:40
WALBERS GREET - PICASSO
7
13:48
LEROY TINEKE - ERICA VAN MEYERS HOEVE
8
13:56
VOORTMANS CARLIJN - ELDORADO V/D KEMPENHOEVE
9
14:04
SCHRUERS ELKE - JULYSSA VAN DE WAERDE
10
14:12
COPS NATHALIE - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
11
14:20
PORSCHMANN MIEKE - GOOGLE VAN OVERIS
13
14:36
LEROY TINEKE - PASHA
14
14:44
NELISSEN LIENE - QUIMBER VAN DEN DRIES
15
14:52
DIRIKS LILY - TOY STOP F
16
15:00
BOUTSEN TESSA - ABIGAIL Z
17
15:08
COPS JOLE - ULYSSA
18
15:16
WILLEKENS KATINKA - JAFFAR
19
15:24
SCHRUERS ELKE - VERONA
20
15:32
COENEGRACHTS ELYZE - CIONA VH GEBROEKERHOF Z
21
15:40
PLUMOT LAURA - CHIARA
22
15:48
BAETEN DOMIEN - D-RAFINA VAN HET GERENSHOF
23
15:56
NELISSEN GOELE - ECHNATON
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SCHILS ULRIKE - JOIE DE VIVRE
2
13:08
MOORS ROBIN - ZJIVARO
3
13:16
MOORS CARMEN - JARISCO VAN DE MOORSKESHOEVE
4
13:24
CLEMENS TOON - JAZZ TER DAMME
5
13:32
BEX ECA - FABIENNA II V.H. SWENNENHOF
6
13:40
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
7
13:48
HAESEN DAISY - BRINCADOR
8
13:56
NIJSTEN KIM - FIORICCI Z
9
14:04
ROOYAKKERS LOTTE - EL DORADO VAN VRIJHERN
10
14:12
THIJS SANNE - UKKIE
11
14:20
VANELDEREN ELIEN - FIRST MATE VAN DE NOORDHEUVEL
12
14:28
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
14
14:44
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
15
14:52
VAN BERKEL HANNE - BIJOU V.D. TO JO HOEVEN
16
15:00
WALBERS GREET - KIRA - W
17
15:08
ROOYAKKERS LOTTE - REMZER
18
15:16
THIJS SANNE - BILBO VH WENTJE
19
15:24
DE RIJCK DANNY - ATIKA
20
15:32
VERHAGEN VERA - VORNGRAAF VD COQUELLE
21
15:40
VAN DE WEERDT MIRIAM - VAQUERO
22
15:48
VANDERSMISSEN HENRI - GERBEN
23
15:56
ANTEUNIS BO - ZICO VH GEBROEKERHOF
24
16:04
VERLINDEN MIEKE - DAMSEL VAN 'T HULTERHOF
25
16:12
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
HERREMANS DAPHNÉ - GEPETTO VAN T&L
3
13:16
WOUTERS FEMKE - KADET V/D WITTE BARIER
4
13:24
KNAPEN ANNE-MARIE - ARES V'T ELZENHOF Z
5
13:32
HAESEN DEMI - VIC VAN HET HUSSENHOF
6
13:40
NIJSSEN NENEH - CARLOS Z
7
13:48
KNAEPEN GUIDO - SAPHIER
8
13:56
SOORS AN - AMARETTO
9
14:04
AERTS ANJA - BITASHI VAN BAREELHOF
10
14:12
VERDING PIETER - VENJA-S
11
14:20
LIESENS KJENTHA - KIELAN VAN HET MEYERSHOF
12
14:28
MISSOTTEN MARIE - DON GUAN
14
14:44
BILLEN LIEVE - J'ADORE VAN 'T COOSTERHOF
15
14:52
VAN VLIJMEN RENEE - ALMA W.
16
15:00
DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
17
15:08
MERCKEN KRISTEL - ANOUK
18
15:16
LIESENS KJENTHA - DEVINE
19
15:24
THIJS ILSE - QUASITHAGO ST GHYVAN Z
20
15:32
KIRKELS BREGT - RIOJA
21
15:40
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
22
15:48
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
23
15:56
MISSOTTEN MARIE - PARADISA
24
16:04
OOSTERBOSCH ANNICK - IMAGO
25
16:12
TOPPET-HOEGARS JULIE - ICARUS VAN HET NEDERVELD
14:36
NIVELLE MIEKE - JUNA VAN HET OVERBOS
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
NOWICKI CHLOÉ - EGUPARDIE
2
09:38
ERDBRUGGEN ELKE - JOLIE DU ROYAL
5
10:02
NICOLAERS ANNELEEN - KADANCE VAN HET GERENSHOF
6
10:10
BEX WESLEY - GOOGLE MILTOO
7
10:18
LEEN PETER - CARETINA-ST-GHYVAN Z
8
10:26
TANS LOTTE - LA DONNA Z
9
10:34
HENDRIX ANNEMIE - KYRA
10
10:42
MOORS CARMEN - CARUCHA Z
11
10:50
VANRUSSELT MARTH - JAVENIA
13
11:06
HAESEN DEMI - TIBEAU VAN 'TBOSKESHOF
14
11:14
BILLEN LIEVE - CYRRA
15
11:22
MOONS HANNE - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
16
11:30
CLAES MARIJKE - EQUUS VAN 'T SANDHOF
17
11:38
CORNELISSEN TINE - LUNA 11
18
11:46
DEGOL ANNELIES - WOUTER B
19
11:54
DRIESSENS JOLIEN - JALOR
20
12:02
HENKENS MIA - CARPATIO Z
21
12:10
KIRKELS BREGT - DIO
22
12:18
MISSOTTEN MARIE - LAMBDA
23
12:26
TANS LOTTE - JUDITH
09:54
FESTERS LIZE - SALINA M
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
ARNAUTS MICHIEL - IDALCO
3
09:46
SCHOOFS NATHALIE - UPSA
4
09:54
ARNAUTS MICHIEL - HERMES VAN HET HAZEPAD
5
10:02
HOOGMARTENS JOLIEN - UDINE
6
10:10
MOORS LAURA - BENETTON
7
10:18
STASSEN MELISSA - QUAROLINE
8
10:26
MARTENS SOFIE - GUAPO VAN HET DRIEKOOIENHOF
9
10:34
BLEUKX INE - FALKO
10
10:42
COLLA ELINE - EXCALIBUR
11
10:50
BREEMANS SOFIE - HILTON VAN DE VOSSENHEUVEL
13
11:06
FAGARD HEIDI - ISAURA VAN DEN BRUEL
14
11:14
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
15
11:22
TANS GOELE - WATCH-OUT VAN 'T RINGBOOMHOF
16
11:30
SIMONS SOFIE - REMULUS
17
11:38
JOOKEN CAROLINE - GITANA
18
11:46
LANGENAKENS FELIX - SAMEA
19
11:54
SWENTERS GWENN - BRAVEHEART V.OETEREN
20
12:02
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
21
12:10
WAGEMANS ANNELEEN - PEROLA VH WENTJE
22
12:18
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
23
12:26
BERTELS DIETER - GIGARREAU
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DEBUSSCHERE HUGO - ONLY YOU VD CUMUL
2
09:38
PORSCHMANN MIEKE - ROCKY
3
09:46
VEREECKEN HUGO - PAMONA
4
09:54
VAN DONINCK JOHAN - FARAH VD STUYVER
5
10:02
GRANVILLE ALINE - PAMONA
6
10:10
EERLINGS STEFAN - KARAAT AEG
7
10:18
BOLLEN MIA - ROYAL LIVE
8
12:42
DEBUSSCHERE HUGO - PALADIN DE MELS
9
10:34
MAESEN LOTTE - JOLI BOY
10
10:42
DRIESSENS JOLIEN - HELIUS
11
10:50
PEETERS LIEN - SAKINA V.H. NAKRIHOF
13
11:06
GOFFIN JOKE - WITTA
14
11:14
MOONEN LOTTE - BRENT VAN HET HUBENSHOF
15
11:22
PERGENS DAISY - DYNAMITE-W
16
11:30
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
17
11:38
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
18
11:46
CEYSSENS NICO - HIGH FLYER
19
11:54
VANGELOVEN JONI - FAICO
20
12:02
VANDENZAVEL SARAH - JANEL VD GALGENBERG
21
12:10
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
22
12:18
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
23
12:26
WITHOFS NICOLE - ZORTINY
24
12:34
PROROKOVA ALICJA - ROXEANNE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:54
KNAPEN ANNE-MARIE - EROS
9
10:34
JANSSEN LUC - FLOORTJE
11
10:50
VALVEKENS SEVERINNE - FINESSE V/D WATERINGHOEVE
16
11:30
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
17
11:38
KNAPEN ANNE-MARIE - CALEB
18
11:46
JOOKEN SARAH - DESIGN PIA VD BERGERHOEVE
19
11:54
DROOGMANS MICHIEL - VALENTINO UTOPIA
20
12:02
WUIJTS AMBER - FERRERO VAN HET METTENHOF
21
12:10
VANDEBORNE LORE - IKKE-PIA V/D BERGERHOEVE
22
12:18
BEX WESLEY - DA VINCI
23
12:26
VANDEPUT ROBERT - COCA V/H KRIEKELHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
11:50
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:50
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
4
10:00
FOETS PIETER - INDEED VH KOLISBOS
5
10:10
WAGEMANS ANNELEEN - CHICHON V H WENTJE
6
10:20
VANHERK JOS - GIGANT BLESSE
7
10:30
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
8
10:40
VANDEPUT ROBERT - BIFFY
9
10:50
SWENTERS GWENN - CRATO
10
11:00
VANDEBORNE LORE - ROSENTHAL VERSACE TK
11
11:10
VANDENZAVEL SARAH - ITO V/H PANISHOF
12
11:20
ERDBRUGGEN ELKE - GITANO DU ROYAL
13
11:30
JANSSEN LUC - IBELIM
14
11:40
GREGOIRE ANN - DACAPO B
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:50
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
3
12:10
CEYSSENS TOM - ELIAS VAN DE BREMHOEVE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:20
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:20
FOETS PIETER - IL KANTO
4
12:50
SCHROYEN EVELIEN - BENTO D.
5
13:20
FOETS PIETER - GAZPACHO DUCAET
6
13:10
LEEN GERT - INDIAN-PIA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
15:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
CLAESEN BART - FEMME FATALE STR
2
15:02
TANS GOELE - FLINTE
3
15:04
VAN DEN RAADT ROMY - DIOLDA
5
15:08
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
6
15:10
PLUMOT LAURA - CHIARA
7
15:12
MEDIC TATJANA - HAVANNA MILTOO
8
15:14
BÖHME CATHLEEN - JELLE VAN VRIJHERN
9
15:16
PEETERS DANIELLE - CAROLINA Z
10
15:18
WOUTERS ANKE - LEONARD
11
15:20
MICHIELS WOUT - PISTACHE
12
15:22
SOORS AN - AMARETTO
13
15:24
SOORS GEERT - GUMBALL
15
15:28
MEYNEN YARA - VIVALDI
17
15:32
MICHIELS WOUT - ZIP
25
15:48
MARTENS TANYAH - LICENSA
26
15:50
BOUTSEN TESSA - AQUINA Z
27
15:52
LEROY TINEKE - KADOOTJE
28
15:54
VOORTMANS CARLIJN - ELDORADO V/D KEMPENHOEVE
29
15:56
STASSEN MELISSA - QUAROLINE
31
16:00
DETRE JEAN-MARIE - WIDIA
32
16:02
NELISSEN LIENE - QUIMBER VAN DEN DRIES
33
16:04
KEULEN AN-SOFIE - GENÈVE
34
16:06
ROOYAKKERS LOTTE - EL DORADO VAN VRIJHERN
35
16:08
THIJS SANNE - BILBO VH WENTJE
36
16:10
JORDENS VALERIE - KAPOEN VAN DE VRUNTE
NIES TRUI - HAVANA VAN DE BEVERZAK
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
14:42
Nr.
Tijd
Combinatie
4
15:06
ANTEUNIS ZOE - J'ADORE CAVA
45
09:58
WALBERS GREET - KIRA - W
46
10:00
LEEN GEERT - KULALI
67
12:32
EERLINGS STEFAN - KARAAT AEG
67
10:42
LEROY TINEKE - ERICA VAN MEYERS HOEVE
68
10:44
NIES TRUI - Q GRUPO PROM Q TEE Z
73
10:54
BEX MESSINA - GALAPAGOS
74
10:56
BERTELS DIETER - GIGARREAU
75
10:58
BEERTS DORIEN - HAPPY BOY P
76
11:00
WITHOFS NICOLE - RENGSKE
77
11:02
HENKENS JOLIEN - FINESSE VAN DE KAMPANJE
78
11:04
CLEMENS TOON - FARAH VD STUYVER
91
11:30
BUCKINX FERDY - KWINTA VAN VRIJHERN
94
11:36
MERCKEN DENNIS - FLOYD
98
11:44
AEGTEN LUCY - CATRIONA Z
101
11:50
SCHILS ULRIKE - JOIE DE VIVRE
102
11:52
HERREMANS DAPHNÉ - GEPETTO VAN T&L
103
11:54
WOUTERS FEMKE - KADET V/D WITTE BARIER
104
11:56
GERMEYS DANIEL - IMAGE
105
11:58
BEX MESSINA - HAVANNA
106
12:00
TOPPET-HOEGARS JULIE - JUNYFER VAN HET NEDERVELD
107
12:02
PEETERS JOLIEN - ILONA DU SASIANA
108
12:04
LIESENS KJENTHA - DEVINE
109
12:06
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
121
12:30
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
131
12:50
LUYCK ELINE - COLA V/H KRIEKELHOF
134
12:56
MOONS HANNE - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
135
12:58
DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
136
13:00
VANDENZAVEL SARAH - BRUXELLES DES ROSIERS Z
137
13:02
POETS CEDRIC - LIGHTNING BOY VAN HET GILDENHOF
138
13:04
MARTENS SOFIE - GUAPO VAN HET DRIEKOOIENHOF
139
13:06
BASTIAENS GIETHE - EVITA VAN HET TRICHELHOF
140
13:08
VANRUSSELT SEPPE - MIELANO VAN MEYERSHOF Z
141
13:10
RASKIN MARC - EVIDENT VH WOUTERSHOF
142
13:12
GEYSEN GRIET - GRINGO VAN HET IJZEREN LINDEHOF
143
13:14
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
144
13:16
BONFRÈRE NAOMI - ELITA
145
13:18
COENEGRACHTS ELYZE - CIONA VH GEBROEKERHOF Z
146
13:20
MONARD RENATE - BAGHERA
147
13:22
VERDING PIETER - VENJA-S
148
13:24
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
151
13:30
LIESENS KJENTHA - KIELAN VAN HET MEYERSHOF
162
13:52
LEEN GEERT - KARINDI
166
14:00
CLAESEN BART - CASTELLANO Z
172
14:12
VANMANSHOVEN MARC - AMPHORA VAN DE LEENAKKER
173
14:14
BEERTS DORIEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
174
14:16
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
175
14:18
COLLA ELINE - BENETTON
176
14:20
HAESEN DEMI - TIBEAU VAN 'TBOSKESHOF
177
14:22
MARTENS JANNE - AMELIE Z
178
14:24
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
179
14:26
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
180
14:28
DEWALQUE ROMY - LOES
181
14:30
CRAUWELS KAREN - JETSTREAM
182
14:32
JORDENS VALERIE - TOWERFEE VL
183
14:34
WILLEMS LISA - ORION V/D LEIDRIES
184
14:36
NIJSTEN KIM - FIORICCI Z
185
14:38
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
14:02
DAENEN TINE - COOPER Z
GEERITS KOEN - DIZINDA
LOYEN KOEN - HARON VAN VRIJHERN
OOSTERBOSCH CINDY - CHARLY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:02
HENKEN ANOUCHKA - VIC VAN HET HUSSENHOF
3
10:48
BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
4
08:58
DEBUSSCHERE HUGO - PALADIN DE MELS
10
08:18
ARNAUTS MICHIEL - HERMES VAN HET HAZEPAD
11
08:06
DEBUSSCHERE HUGO - ONLY YOU VD CUMUL
12
08:22
MOORS ROBIN - ZJIVARO
13
08:24
MOORS LAUREN - FLASH DE KALECH
14
08:26
COLLA ELINE - EXCALIBUR
15
08:28
HENKEN ANOUCHKA - ULKE DE LA ROQUE
16
08:30
RAMAEKERS INGRIET - UNIDATE V'T HOKSENT Z
17
08:32
CEYSSENS TOM - HIGH FLYER
18
08:34
MARTENS TANYAH - HERO VAN HET KEIZERSHOF
19
10:46
SCHROIJEN BRECHT - GRANJO
20
08:38
DE MOREE TIM - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
21
08:40
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
22
10:44
SCHOUTEDEN VEERLE - TJERRO
23
08:44
BUCKINX STANY - JILL VAN VRIJHERN
24
08:46
BUCKINX FERDY - FARAH GRANDE DE DWERSE HAGEN
25
08:48
GEERITS KOEN - KASPER VAN HET METTENHOF
26
08:50
VANNOPPEN MARGOT - CONTACT ME ON THE ROCKS Z
27
08:52
CROES JARNO - HYANDRA VH GEELHOF
28
08:54
MISSOTTEN MARIE - DON GUAN
29
08:56
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
31
09:00
MERKEN JUSTINE - AQUA D'OR Z
32
09:02
ANTEUNIS ZOE - CHARISMA VH GEBROEKERHOF Z
33
09:04
BREEMANS SOFIE - GOOGLE
34
09:06
VANNOPPEN MARGOT - KATHARA VAN HET KLOOSTERHOF
35
09:08
ARNAUTS MICHIEL - IDALCO
36
09:10
LEEN WIM - ILUNA
37
09:12
LEEN PETER - CARETINA-ST-GHYVAN Z
38
09:14
BEX WESLEY - GOOGLE MILTOO
39
09:16
WOUTERS ANKE - KADEE V/D WITTE BARIER
40
09:18
JAUBIN LAUREN - ESCADA
41
09:20
GEERITS KOEN - KALUNA
42
09:22
PAPS PEDRO - JUGENDLIEBE V/D PEERDEBLOOK
43
09:24
POETS CEDRIC - BARONES VEN DE HEUVELHOEVE
44
09:26
CRAUWELS KAREN - CLOE Z
45
09:28
GEYSEN LEEN - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
46
09:30
KONINGS MAARTEN - CHELLA VH GEELHOF Z
47
09:32
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
48
09:34
TOPPET-HOEGARS JULIE - HORACINE VAN HET NEDERVELD
49
09:36
HOUBEN RUBEN - KISS ME HR
50
09:38
WUYTS ALIENE - VIOLETTA
51
09:40
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
52
09:42
BUCKINX FERDY - QUASITHAGO ST GHYVAN Z
53
09:44
AEGTEN LUCY - KAJAN V/H WILGENHOF
54
09:46
MICHIELS JAN - BURISSA H
55
09:48
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
56
09:50
CROES JARNO - CELIEN VH GEELHOF Z
57
09:58
BOUTSEN TESSA - ABIGAIL Z
57
09:52
NIJSSEN NENEH - CARLOS Z
58
09:54
COPS NATHALIE - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
59
09:56
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
61
10:00
GEERITS BART - KASPER VAN KAPEL 18
62
10:02
ANTEUNIS ZOE - JACKPOT VH GEBROEKERHOF
63
10:04
DE RIJCK DANNY - ATIKA
64
10:06
VANDENZAVEL SARAH - JANEL VD GALGENBERG
65
10:08
CLEMENS TOON - JAZZ TER DAMME
66
10:10
NEVEN JORDEN - LIBERTY Z
68
10:14
REYNERS DANNY - BITASHI VAN BAREELHOF
69
10:16
GEERITS KOEN - JADA VAN HET LINDEHOF
70
10:18
ELENS SILKE - JUST MY STYLE
71
10:20
BEX ECA - FABIENNA II V.H. SWENNENHOF
72
10:22
POETS CEDRIC - KINKY BOY VAN HET GILDENHOF
73
10:24
COPS JOLE - ULYSSA
74
10:26
GEYSEN LEEN - ILONA DE LOUPE
75
10:28
HOUBEN RUBEN - NISTRIA VD WINNING Z
76
10:30
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
77
10:32
MERCKEN KRISTEL - ANOUK
78
10:34
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
79
10:36
TOPPET-HOEGARS JULIE - ICARUS VAN HET NEDERVELD
80
10:38
ANTEUNIS BO - ZICO VH GEBROEKERHOF
81
10:40
VERLINDEN MIEKE - DAMSEL VAN 'T HULTERHOF
82
10:42
ANTEUNIS ZOE - ION VAN HET GONNEHOF
10:52
DAENEN TINE - VANESSA
LOYEN KOEN - HAPPY LADY IJZERBERG
MISSOTTEN MARIE - QUIBUS VDB ET Z (BLANCO)
10:50
NIVELLE BEA - QUENTESSE Z
08:42
PORSCHMANN MIEKE - GOOGLE VAN OVERIS
POSTELMANS LIESBETH - HAMILTON Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:45
15:45
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTEUNIS ZOE - BERONA
BEX WESLEY - DA VINCI
BORMANS JENTE - VARIANT H
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
BUCKINX FERDY - IDALGO VAN VRIJHERN
CLEUREN AGNETA - FIONA VAN BERKENBROEK
CLEUREN AGNETA - VA-VITA Z
COPS CEDRIC - GEISHA
COPS NATHALIE - GO ON
FREDERICKX JAN - JAMENCO VAN HET KRUISBLOK
GEERITS KOEN - JADETTA VAN HET METTENHOF
GEERITS KOEN - JARKO VAN HET METTENHOF
GEERITS KOEN - JUDELON VAN DE KUSTER
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN GRIET - WHY-NOT
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
HENKEN ANOUCHKA - CROWN DES BRUMES
LEEN GEERT - DARWIN
LEEN GEERT - GITANO
LIESENS ENNIO - JITSKE VAN DE KIEZEL
MARTENS JOLEIN - TRAUM LADY
MERCKEN KRISTEL - VAN AMI
MISSOTTEN MARIE - LAMBDA
MISSOTTEN MARIE - PARADISA
MOORS CARMEN - CARUCHA Z
MOORS CARMEN - JARISCO VAN DE MOORSKESHOEVE
MOORS CARMEN - JENNIFER VAN DE MOORKESHOEVE
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
PAPS RENE - WINNETOU
POETS CEDRIC - FINESSE VAN DE HEUVELHOEVE
POETS CEDRIC - JUST A BOY VAN HET GILDENHOF
POSTELMANS LIESBETH - JAVA KELTIC SON
SIMONS HANNE - REMULUS
VANDENZAVEL SARAH - ITO V/H PANISHOF
VANRUSSELT MARTH - JAVENIA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTEUNIS ZOE - WODAN VAN HET GEBROEKERHOF
BUCKINX FERDY - HIANKA
GEERITS KOEN - JADIVO
GEERITS KOEN - JOLINE VAN HET EXELMANSHOF
HOUBEN RUBEN - DONNA VAN 'T BOSKESHOF
HOUBEN RUBEN - DREAM LADY
KONINGS MAARTEN - ANGELIE VH GEELHOF Z
POETS CEDRIC - DAVINA VAN DE HEUVEL HOEVE
POETS CEDRIC - DOMIENO BOY VAN HET GILDENHOF
POETS CEDRIC - VALIENA VAN HET GILDENHOF
POSTELMANS LIESBETH - QUEEN M Z
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
VANRUSSELT NEELTJE - FELINA VAN 'T STEENPUTTENHOF
VANRUSSELT SEPPE - IKARA VAN DE GEENEINDE
23/08/2015 - ZRTL959 - HEES
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots