{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
1180265 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BONLEZ
2
09:30
100010574 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - AARSCHOT
2
10:15
1178952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ASSE
2
11:00
1182689 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAACHT
2
10:30
1185016 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOEGAARDEN
2
10:00
1185824 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESSEL LO
2
10:45
1186228 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
2
11:15
1190773 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ROTSELAAR
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
1181982 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
2
09:30
1181679 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GALMAARDEN
2
10:45
1183905 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
2
10:15
1185319 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOELEDEN
2
10:00
1189763 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ORSMAAL
2
10:30
1190571 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ROOSDAAL
2
11:00
1192086 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT JORIS WINGE
8
11:15
1186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
1195423 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ZOUTLEEUW
2
11:30
100010534 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HAASRODE BLANDEN
2
11:15
100010535 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHAFFEN
2
11:45
100016619 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LANGDORP
2
10:00
100016620 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MELKWEZER
2
09:45
100018456 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SINT PIETERS LEEUW
2
12:30
100024624 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NEDEROKKERZEEL
2
10:30
1185521 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HOLSBEEK
2
11:00
1187743 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LUBBEEK
2
10:45
1190066 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OSSEL BRUSSEGEM
2
12:00
1191379 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHOONDERBUKEN
2
09:30
9720309 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GELRODE
4
10:15
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
1186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
B2
Ring B2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
10222483 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TIENEN
2
11:45
1179760 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BIERBEEK
2
12:00
1190268 - VIERTALLEN DRESSUUR - RILLAAR
2
12:30
7639051 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
B1
Ring B1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
100017994 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ZOUTLEEUW
2
10:45
100024095 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ORSMAAL
2
10:00
100024096 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SINT JORIS WINGE
2
09:30
1179255 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
2
09:45
1182386 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - GOOIK
2
10:15
1186632 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - KORTENAKEN
2
10:30
1193807 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - VOLLEZELE
2
11:00
9671708 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - VISSENAKEN-GLABBEEK
A
Ring A: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1182083 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - TIENEN
2
09:30
1178750 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - ASSE
2
09:45
1183602 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - HERENT
2
10:15
1193504 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - VISSENAKEN-GLABBEEK
2
10:00
9328467 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - HAASRODE BLANDEN
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
PUTTEVILS STEVEN - INDIGO
7
13:48
VANDENBEMPT JENS - ULINKA VAN BRUNERODE
8
13:56
BOMBEEK PAUL - TWEENY
9
14:04
BRASSEUR MATHIAS - GENTLE
10
14:12
MEYHI DAVINA - BALLADE VAN TEN BOSCH
11
14:20
DEPELSENEER BART - LOUISIANA VAN 'T ZONNEVELD
13
14:36
POTOMS LENKA - KOMMIL FOO
14
14:44
VANDENBEMPT JENS - GRENADILLA V/D RIETHOEVE
15
14:52
SAENEN VIRNA - SHADOW
16
15:00
MINNOYE MARIE - CHARMING BEAUTY
17
15:08
VAN HOOF JOKE - VERONIQUE
18
15:16
CARELS PHILIP - CAYENNA VD HOLLEPUT Z
19
15:24
LEMMENS LIEN - ARSIANA
20
15:32
COBBAERT SARA - VIF VG Z
21
15:40
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
22
15:48
LOUIS NATHALIE - ASAKA
23
15:56
POTOMS LENKA - GOOD LUCK FRIDAY
CROIBIEN NINON - HONNEUR L
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
HOLSBEEK CATHY - NOLITA V TURBEEK P Z
6
13:40
BOMBEEK DRIES - ETOSHO
7
13:48
OP DE BEECK PATRICK - DIVA VAN DE GITSBERG
8
13:56
VEULEMANS JULLIEN - SYDNEY
10
14:12
JACOBS LAURA - VERTICAL LIMIT VH Z
11
14:20
BUGGENHOUDT CAMILLE - BICKEL
13
14:36
PEETERS JULIE - IZO
14
14:44
LIESSENS HANNE - DARCO
15
14:52
VRANCKEN SARAH - HERO
16
15:00
VANDE VELDE PHEBE - CAESAR PARK
17
15:08
GOEDHUYS SARAH - UTRICIA
18
15:16
VAN DEN BROECK NINA - ARGENTINA OF COLORS
19
15:24
JACOBS LAURA - DJENNICA
20
15:32
LETELLIER WENDY - SCARRA
21
15:40
BOMBEEK DRIES - JARCO
22
15:48
FILLE LOBKE - CYCLOON
23
15:56
BUGGENHOUDT CAMILLE - EMS VAN DE ROSTAL
14:04
SCHELFHOUT KIARA - BJESSICA "T"
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
VANOLST ANGELINA - OLENKA-DI D'04
7
13:48
STEENHAUT TESSA - GINGER VAN HET KASTANJEBOS
8
13:56
EERLINGEN LAURA - FAHRENHEIT VAN 'T MOLENVONDEL
9
14:04
BLEVI NIELS - DIABLO-MILTOO
10
14:12
AVAU SIEN - LILUNA
11
14:20
GENIN MELISSA - LANCEROT VAN DEN HALVEN AKKER
13
14:36
MEERSMAN JONAS - CASANOVA
14
14:44
TIMMERMANS ELLEN - HECTOR VAN HET LINDEHOF
15
14:52
CLAEYS DAVID - ZODIAK
16
15:00
DESMET HANNE - ALLBRIGHT VAN DE RISPEN
17
15:08
DEVALCKENEER ZENO - ANDALUZA VAN BERGVIJVER
18
15:16
BLEVI NIELS - VAINQUER
19
15:24
DAUGINET THOMAS - CYBELLE
20
15:32
JACOBS SHANA - FERNANDO B
21
15:40
VANOLST ANGELINA - T'ELITE VAN HET KOUTERHOF
22
15:48
LAMBRECHTS SOFIE - DHAULAGIRI
23
15:56
MOMBAERS STEPHANIE - SIEREASION
VAN HUFFEL EVELIEN - KLEBER
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
3
13:16
DEKONINCK YVAN - KANDID SO WHAT
6
13:40
VAN HULLE CEDRIC - GINKE VAN DE RISPEN
7
13:48
HEYVAERT JOKE - FALCO VAN DE RUYSBROEKHOEVE
8
13:56
LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
9
14:04
CORTEN JONAS - WINCHESTER Z
10
14:12
ROBYNS TIBO - DARA VAN 'T SANDHOF
11
14:20
VERBEECK BRITT - KISS - ME
14
14:44
VAN EECKHOUDT JORY - KANSELIER
15
14:52
NEVEN EVELIEN - DANCER M
16
15:00
DELGOUFFE YOIKA - GALANTE
17
15:08
DEPRE FEMKE - UFAROM
18
15:16
VAN HULLE CEDRIC - FERNE VAN DE RISPEN
19
15:24
LADANGH CHARLOTTE - VALLEGRA "T"
20
15:32
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
21
15:40
BOCKSTAELE YALE - REZY VAN DE EILANDHOEVE
22
15:48
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
23
15:56
THIRION JULIE - TRESOR VAN DE GETEKANT
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ISERENTANT MONIQUE - VIVALDY DY WEYA
2
13:08
RONSMANS ANDRE - UPSYLONA
4
13:24
COENEN HANNELORE - PARIBALDI
5
13:32
SCHREURS SARAH - JOKCLINE VAN HET LEUTSHOF
6
13:40
VAN DEN BOSCH SOFIE - UTAH VAN DE MUSSENHOEVE
7
13:48
VANDERVELDE ELKE - KOMEET
8
13:56
SPELMANS INEZ - DOUBLE DIAMOND
9
13:16
DE PELECIJN LANA - KRYPTON VAN DE HARDINK
9
14:04
ISERENTANT MONIQUE - WINDSEY DU WEYA
10
14:12
TIELEMANS JEFFREY - JUNIPER
12
14:28
ELSEN KLAAR - UPTOWN BOY
14
14:44
BOLLER KAREN - AMARETTO Z
15
14:52
THUIJ NANCY - IANA VAN DE HEIDE
16
15:00
VEULEMANS BETTINA - HAVANNA DE BORNIVAL
17
15:08
LOPES ELINE - JIBRAHIM VAN HET KOUTERHOF
18
15:16
SPELMANS FEMKE - ROBES ELEGANCE
19
15:24
SPELMANS INEZ - IEKE
20
15:32
LAMBRECHTS LEEN - DANA VAN HET GONNEHOF
21
15:40
ELSEN KLAAR - JAZZIRA
22
15:48
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
23
15:56
VAN DINGENEN KAAT - CABBANA Z
24
16:04
DE DYCKER KATHLEEN - NEA'S DANCING QUEEN
25
16:12
COENEN AMBER - VALENTINO
DENEUS ANOUCK - GIADORA
DEPELSENEER BART - EGANO
HOTTAT ELINE - KIM *****
14:20
VAN DER HULST JOSHUA - FALTES VAN 'T ZWARTSCHAAP
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN DEN BOSSCHE VANESSA - GUCCI
2
13:08
PEYFFERS SILKEN - LATINO
3
13:16
BOOGAERTS SARA - FIEBER VAN 'T ROMMERSUM
4
13:24
CORDEMANS NIELS - G HOGEBOOM
5
13:32
VANDEVELDE DAVID - DELANO V/D KAPELLEHOEVE
6
13:40
SCHELL CATHARINA - WACKO DE AMARILLO
7
13:48
VERLUYTEN ANNELIES - TARTAN VAN 'T HEIKE
8
13:56
THIRY SOFIE - JESLY VAN DE PADENBORRE
9
14:04
LELIEVRE SARA - GEBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
10
14:12
ARTOOS WOUTER - KARTAGA VAN 'T ROTH
11
14:20
VERHEYDEN MYRIAM - ESPRI
12
14:28
CAMPS HILDE - BOLERO
14
14:44
STEVENS VEERLE - DOBRO
15
14:52
ARTOOS WOUTER - KILIMANJARO - V
16
15:00
LEVIEUX ARNAUD - UNE RAMIRO
17
15:08
MERTENS VEERLE - HEAVEN
18
15:16
CASTEELS MEREDITH - CALIGULA Z
19
15:24
JANSSENS SARA - DONDER
20
15:32
DE BRABANDER GEERT - IKARI
21
15:40
SWILLEN SARAH - WUNDERMEISTER VH BERNARDSHOF
22
15:48
VANHOEGAERDEN LISE - FEDERER VAN DE BREEMEERSEN
23
15:56
RUYSEN KELLY - KARUSO VAN DEN BRUEL
24
16:04
DEMARSIN KAREN - JELLINI V/D ZILVERBERG
25
16:12
DE JONGE INIA - LADY VAN DE CUMUL?
14:36
VAN CUTSEM JELLE - WITH-ME VT HAZELARENHOEKJE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
2
13:08
SCHORIELS SOPHIE - HATANO VAN HET KAPELLEHOF
3
16:12
SCHORIELS SOPHIE - LATINA
4
13:24
BOS KOEN - APOLLO-S
5
16:20
RENIERS KRISTEL - WENGO VAN DE SCHANS
6
13:40
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
7
13:48
FRANTSEN NELE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
8
13:56
GEERENS SILKE - KADJA-NIN V/D KIEKENHOEF
9
14:04
JAUBIN KATRIEN - JOYE DE VIVRE
10
14:12
WOLLES FREYA - BARRISTER
11
14:20
LAVIOLETTE JULIE - JENNY VAN HET WATERBLOK
13
14:36
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
14
14:44
BERTELS KAREN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
15
14:52
PYPEN JOLIEN - GALINA VAN HET EQUIETANERHOF
16
15:00
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
17
15:08
VANHOUTTE CAROLINE - BAROS VAN TERHAEGENDOORN
18
15:16
PEETERS JULIE - FAITHFULL
19
15:24
TREKELS MAARTEN - ASAKA
20
15:32
JOOSTEN ULRIKE - E.S. GUCCI
21
15:40
VAN LAER LAURA - KIKA PIKA
22
15:48
LIESENBORGHS CLAUDIA - CHABLIS
23
15:56
GOOSSENS NICO - HERMES VAN HET BEETJEN
24
16:04
ALAERTS GILLES - PRINS UBERLINUS H
14:28
STEURS LINDSEY - ENJOY
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BRASSEUR MANON - FORLAN
4
13:24
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
5
13:32
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
6
13:40
VERHULPEN GUIDO - GRISELIDIS D'ORVAL
8
13:56
DE HAES NELE - CORRADO C.R.
9
14:04
VERVENNE TOM - FULL OPTION VAN 'T SCHAAPHOF
10
14:12
DAENEN SIEN - GULLIVER
11
14:20
DE DYN JEROEN - ANDRA
13
14:36
VAN CUTSEM MARIJKE - TEAM SPIRIT
14
14:44
SMEYERS CEDERIC - VIENNA
15
14:52
VAN HOEGAERDEN EVI - DON RICARDO VAN 'T HOEGAERDENHOF
16
15:00
LAURENT ERIKA - EVYCARA VAN HET VIJVERBOS
17
15:08
SPELMANS LISA - AQUA DI GIO
18
15:16
VERHEYDEN ANNELIES - ZADOK
19
15:24
WIJNANT PIETER - DINAMITE
20
15:32
VAN DINGENEN KOEN - DREAMBOY
21
15:40
VAN HOEGAERDEN MARC - HERA VAN 'T HOEGAERDENHOF
22
15:48
JANSSENS EVELIEN - ROMANTIC JUNIOR
23
15:56
DAENEN SIEN - CAUGHT YOU LOOKIN
13:48
AERTS ANNE SOPHIE - BRITT
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
PACOLET JANNE - DORSANA VAN DE VOSSEBERG
3
13:16
ELSHOECHT JIMMY - LATINO
8
13:56
VERVAELE DOMINIQUE - DIMARO
9
14:04
MEERSMAN NILS - BAILANDO VAN DE BLOEMENHOEVE
11
14:20
BRASSEUR BRUNO - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
13
14:36
DECOSTER SARAH - BOVANCK II PP
14
14:44
DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
15
14:52
DESMET ASTRID - DANA VAN HET GONNEHOF
16
15:00
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
17
15:08
SPIRITUS CAROLINE - SWEET HART VH BLOKENHOF
18
15:16
MEYNAERTS LIES - HAUBER UIT DE MELLE
19
15:24
VAN DER HULST JOSHUA - IDALGO VAN 'T OUD LEYKEN
20
15:32
LENAERTS ELISE - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
21
15:40
VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
22
15:48
HEREMANS HUGUES - THIMO
23
15:56
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
ENGELS JEROEN - KANTANA
KAUFFMAN DAPHNE - DREAMCATCHER
13:48
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
14:12
VERSCHAEREN GREET - MISTER LUCK DU MONT D'OR
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
5
13:32
MELLAERTS EVELYNE - IMAGE VAN 'T HULSBOS
6
13:40
DENEUS ANOUCK - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
7
13:48
BOS BRENT - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
8
13:56
DE DYN LIESBET - B- JOHANNA
9
14:04
ELSHOECHT JESSI - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
10
14:12
SCHRÖDER CHARLOTTE - KAIOU VD NEERHOEVE
11
14:20
BOTH MARIJKE - CORTEX Z
13
14:36
MEURRENS SOFIE - JAKARTA VAN DE WOLVENHOEK
14
14:44
HELSEN GEERT - SARCOS DE VESQUERIE
15
14:52
DEKONINCK YVAN - VIËNNA
16
15:00
HAMELINCK KATLEEN - PAKO
17
15:08
VAN DER KELEN EVI - EVINJA VD KLOOSTERBOS
18
15:16
DERYK EVY - KABALLO
19
15:24
BOTH MARIJKE - CARPE DIEM Z
20
15:32
VERDONCK KRISTOFF - GAMIRO VAN 'T PAEPEN BOSCH
21
15:40
TIRRY JOHAN - GRAAF VAN HET GOORHOF
22
15:48
MEERT LIESBET - ASTRA VAN WAERBEEK
23
15:56
BIERMANS RUDY - SALVADOR Y.
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VANDERVELDE ELKE - JADE V/D PERFORMING STABLES
2
13:08
DUMORTIER NELL - WALDO VAN DE VRUNTE
3
13:16
KEMPENEERS NELE - CARA DONN
7
13:48
LENAERTS ELKE - HIRONDELLE VD WITHOEVE
9
14:04
DE COCK LORE - HEBE
10
14:12
VAN DE VELDE TIM - PINO BVH Z
11
14:20
MAGNUS TINE - RIHANNA VD WATERINGHOEVE
13
14:36
SCHREURS SARAH - TALISCO
14
14:44
BOMMERS ISABEAU - SNOOPY
15
14:52
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
16
15:00
ROELANTS ANN - DISCO V/D HEIRBAAN
17
15:08
PYPEN DORIEN - DARWEN 2000
18
15:16
GROUWELS MELISSA - ARMANI V TURBEEK Z
19
15:24
ALLEMAN TINE - BRISK OF CAVALLINI
20
15:32
MAGNUS TINE - ROBES BIEBER
21
15:40
BELLEMANS FREYA - CONTESSA II O.T LOWLANDS Z
22
15:48
PIOT CHRISTEL - GORIS
23
15:56
RAMIOUL ROSANNE - CLEVERBOY
BOSMANS DRYSKE - SCULLY DE WINGHE Z
13:56
MEYNAERTS PAUL - EMILIO VAN DE KRIJKELBERG
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VROONEN JEROEN - GORDON VD LEIDRIES Z
2
09:38
MERTENS JUUL - HELIOS M
3
09:46
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
4
09:54
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
5
10:02
VANGRIMDE WENDY - EPRIS VAN 'T LINDEKEN
6
10:10
INGHELS PAULIEN - GENTE GRANDE
7
11:06
QUINTEN LENE - GAMINE VAN HET GOORHOF
8
10:26
FLURY ESTELLE - BORSALINO
9
10:34
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
10
10:42
THIRION WIM - TRESOR VAN DE GETEKANT
11
10:50
INGHELS PAULIEN - KRETA
12
10:58
FRANS TIMNA - JIRIVA VAN DE LANGEWEG
14
11:14
GEERENS SILKE - AMADEUS
15
11:22
VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
16
11:30
MEERT CELIEN - CALYPSO
17
11:38
JAUBIN KATRIEN - AKIRA OF TRICHELHOF
18
11:46
D'HONT TITSIA - BENTHE D
19
11:54
DERYK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
20
12:02
TORSIN HANNES - FARANA VAN HET EELSHOF
21
12:10
DE CREMER GERT - IVI
22
12:18
DE PELECIJN LANA - EZRA VAN WAERBEEK
23
12:26
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
24
12:34
VAN DE PEER INGE - SPRINGFIELD-P.H.
25
12:42
DELGOUFFE YOIKA - ROHDIA
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
3
12:42
VANDERSMISSEN JEROEN - HAZELBERG'S ANTIGONEE
4
09:54
HANSOUL VERONICA - FENIX VAN SCHRAEVENACKER
5
10:02
VAN HOEGAERDEN EVI - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
6
10:10
VERMEULEN FRANCOIS - FILIGRANA VAN BERGVIJVER
7
10:58
LARDOT DEBORAH - GUINESSE DU PALIS
8
10:26
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
9
10:34
HOMBROUX HUGO - QUOTE DE LA VIE
10
10:42
HELSEN GEERT - MARIUS II
11
10:50
VAN PRAET WALTER - GALA VAN DE BIEBOSSCHEN
13
11:06
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
15
11:22
HAMELS SARAH - G-AERINGA
16
11:30
PIOT KARL - GERONIMO PACOLET
17
11:38
VLEUGELS ELIEN - BALLERINA
18
11:46
MAGNUS TINE - DARLEY'S BARB
19
11:54
WILLEMS KENNY - ERINJA
20
12:02
VAN ROBAEYS KATRIEN - AGASSI-PIA V/D BERGERHOEVE
21
12:10
DEGENS DORIEN - ISAHUS VAN BERGVIJVER
22
12:18
VAN DER SLAGMOLEN CHARLOTTE - GOLIATH
23
12:26
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
24
12:34
BIERMANS RUDY - EDEST "H"
AERTS ANNE SOPHIE - MISTER LUCK DU MONT D'OR
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
FLAMING STEPHANIE - WASHINGTON L
2
12:42
HEGEMANN HANNELORE - JAGUAR UIT DE MELLE
3
09:46
SWERTS ELINE - ELUNA
4
09:54
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
6
10:10
PEETERS LINDE - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
7
10:18
ELSHOUT GUIDO - DARIO V/H CEULEERSHOF
8
10:26
VANDENREYT AXELLE - FUMULANDRA REN
9
10:34
SCHROEDERS STÉPHANIE - MY SPECIAL LADY
10
10:42
CROMPHOUT KATLEEN - FERRE VAN MOLS
11
10:50
LARDOT LYNN - FILOS V/H OOSTERHOF
13
11:06
VERMUNICHT CAROLIEN - KABAYA
14
11:14
LAUWEREYS KOENRAAD - LA UNA
15
11:22
WERNER TOM - TANGO VAN DE ZUUTHOEVE
16
11:30
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
17
11:38
DE PELSMAEKER NICO - JUSTUS VAN DE NATEN
18
11:46
VANMEENSEL CINDY - LISARO VD CUMUL
19
11:54
VERDOODT EVELIEN - DANTE VAN 'T LEEMHOF
20
12:02
PEETERS LINDE - UNART VAN DE RAALBEEK
21
12:10
SIMONS LIESBETH - DÉUS Z
22
12:18
SMEKENS NELE - UNDO MAGNA D
23
12:26
JONCKERS STEFANIE - JEMINA Z
24
12:34
SAMMELS MONIKA - KATOO VAN DE HEEMSTEDE
10:58
VAN DEN BOGAERT NELE - HUMOR
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
MERTENS JEROEN - CHESS M
1
12:34
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
3
09:46
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
4
09:54
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
7
10:18
MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
11
10:50
MERTENS JEROEN - HERMES M
13
11:06
CRIJNS PETRA - CANDICE
14
11:14
SMEYERS LAURENS - VIENNA
15
11:22
DEKONINCK FEBE - CHIANTI
16
11:30
ENDENBURG JAN-JAAP - UWAYA VAN BULSOM Z
17
11:38
MEURRENS SOFIE - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
18
11:46
JOORTER JOS - RIBALDA
19
11:54
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
20
12:02
COEKELBERGHS BRENT - RUBIS LEM
21
12:10
SMETS LOTTE - BOUNTY VAN DE GRUNDEVAL
22
12:18
DE CLERCQ CLAUDINE - TRISTAN VAN O.L.V. HOVE
23
12:26
SCHODTS SILKE - HARON VAN DE KAPELLEHOEVE
QUINTEN MARIEKE - ELLA VAN HET GOORHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
ROGGEN INGE - GIGOLO VAN DEN BRUEL
8
10:26
VANVUCHELEN VIVIANE - UTABOR ROCKFELLER
9
10:34
NEIRYNCK MARLEEN - JAZZER
10
12:34
FLAMING STEPHANIE - RENAISSANCE
11
10:50
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
13
11:06
LEMMENS CINDY - RIVER VAN HET HEREHOF
14
11:14
VAN DER PERRE ANNIE - BOLIVIA VAN HET LUNTERHOF
15
11:22
VREBOS DELPHINE - VITO
16
11:30
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
17
11:38
COENEN GEORGES - WALDO VAN HET LOVENSPAD
18
11:46
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
19
11:54
LAMBRECHTS MARTINE - FUEGO VAN 'T GESTELHOF
20
12:02
BELLEMANS EDDY - EBURON DE BAUGY V/D EECKHOUDT
21
12:10
WILLEMS CARMEN - JUGANO VAN DE TARWESCHOOF
22
12:18
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
23
12:26
EYLENBOSCH LEEN - WENGÉ Z
BESSEMANS KATRIEN - USHI VAN DE GEILINK
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
ARNAUTS HERMAN - VALESCO
2
09:38
VAN RIJMENANT RUDY - HERA VAN HET WAUWERHOF
3
09:46
PONSAERTS ANNE - DIANA V/D JACHT
4
09:54
WILLEMS CARMEN - EQUITANA VAN DE TJOCAHOEVE
5
10:02
VERHOEVEN HILDE - D'LIGHT
7
10:18
VRIJDERS PIETER - VOLCANO
11
10:50
THIRY ROBERT - QUINTON VAN 'T MAAILAND
12
10:58
WILLEMSE LIESBETH - ELLESSE VAN DE STROSLAPER
13
11:06
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
14
11:14
TOBBACK DAISY - ZSUZSU UTOPIA
15
11:22
BLOCKX KIM - JOYEUSE VAN DEN BRUEL
16
11:30
STEENWEGEN MAAI - GLOBE TER WILGEN
17
11:38
JACOBS FILIP - CASTRO VAN VIJVEREECKE
18
11:46
DEGENS STEFANIE - JET MESLOIS TF
19
11:54
COPPIN BRUNO - IENA W
10:34
WINNEPENNINCKX SOFIE - DEUS V EGLEGEM
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
KNAPEN CARINE - LAFAYETTE VAN DE CUMUL Z
2
09:40
VAN DE GOOR EMILY - ARGUS
3
09:50
HEGEMANN HANNELORE - JAZZ DANCER VH STAPPERSHOF
4
10:00
LANGER MONIQUE - ARMANI
5
12:50
DE WITTE KATARINA - DOMETI VAN UTSENAKEN
6
12:40
GRAUWELS WIM - CUATERBOY VAN DE KEMPENHOEVE
7
13:00
KNAPEN CARINE - DARIO
8
10:40
WILLEMS CARMEN - CLASCO-D
9
10:50
CLAES GEERT - EMILIA
11
11:10
VAN DE GOOR EMILY - ALMIRA
12
11:20
NOLMANS THAIS - CENSATION VAN DE KEMPENHOEVE
13
11:30
VANSWEEVELT LILY - J'ADORE VAN DEN BRUEL
14
11:40
LAMBERTS MIEKE - DON'T WHISPER
15
11:50
DEBO NILS - INDIGO DU PRE ST.JEAN
16
12:00
VAN ESPEN GUNTHER - SCRABBLE
17
12:10
THIRY ELS - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
18
12:20
NAGELS SARA - ENDESI
19
12:30
SAEYS WOUTER - WALDO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:20
THIJS STIJN - DORVALLA VAN DE GULDENNAGEL
4
11:30
VAN BAMBOST STEVE - CONCERTO
5
11:40
NEIRYNCK MARLEEN - VALENTINA
6
11:50
HEGEMANN HANNELORE - APACHE UIT DE MELLE
7
12:00
GRAUWELS TINY - EROS SON VAN DE SOLLENBERG
8
12:10
VAN BAMBOST STEVE - SUAVE SVB
9
12:20
DEVLIES ELISABETH - GEORGINA VD KIEKENSHOEF
10
12:30
MARTENS PEGGY - WONDERBOY
11
12:40
LAURENT ERIKA - FIBER C VAN HET VIJVERBOS
12:50
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
LAURENT ERIKA - WEED VAN HET VIJVERBOS
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:30
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:00
ZWARTS LIESBETH - SAILOR PLAY ORAND
3
09:50
VANSWEEVELT LILY - GODWINA VAN DEN BRUEL
4
10:00
JACOBS NICK - FAIRYTALE-SUN
5
10:10
VAN RIJMENANT RUDY - BACARDI VAN 'T HOF
6
10:20
SCHEEPMANS JOS - WERRO VAN HET WAUWERHOF
7
10:30
LEEMANS DANIEL - DANA
8
10:40
DE SMEDT MAUDE - UPPERTEN
9
10:50
LEEMANS SARAH - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
13:00
14:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BOTH MARIJKE - FUENTE VAN'T SCHAAPHOF
2
13:02
CARELS PHILIP - CAYENNA VD HOLLEPUT Z
3
13:04
DEMARSIN KAREN - JELLINI V/D ZILVERBERG
4
13:06
VEULEMANS BETTINA - HAVANNA DE BORNIVAL
5
13:08
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
6
13:10
DE RO JO - BORIA Z
7
13:12
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
8
13:14
TIELEMANS JEFFREY - FLINT
9
13:16
VERBEECK BRITT - KISS - ME
10
13:18
MAGNUS TINE - RIHANNA VD WATERINGHOEVE
11
13:20
ROELANTS ANN - DISCO V/D HEIRBAAN
12
13:22
SCHRÖDER CHARLOTTE - LIBELLE
13
13:24
JACOBS SHANA - FERNANDO B
14
13:26
DEPELSENEER BART - LOUISIANA VAN 'T ZONNEVELD
15
13:28
AVAU SIEN - LILUNA
16
13:30
MEYNAERTS LIES - HAUBER UIT DE MELLE
18
13:34
VRANCKEN SARAH - HERO
19
13:36
THIRY BEN - KRIGINTA
20
13:38
VANHUMBEECK KAISIA - FLANEL V/H VIJVERBOS
21
13:40
DEVALCKENEER ZENO - ANDALUZA VAN BERGVIJVER
22
13:42
MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
23
13:44
COPPIN BRUNO - HOPALINO Z
24
13:46
BAUWENS CHRIS - KETTY VAN BIJSTERVELD
25
09:18
BOS KOEN - APOLLO-S
25
13:48
DESMET ASTRID - DANA VAN HET GONNEHOF
26
13:50
VERDOODT EVELIEN - DANTE VAN 'T LEEMHOF
27
13:52
MAGNUS TINE - ROBES BIEBER
28
13:54
THIRION JULIE - TRESOR VAN DE GETEKANT
29
13:56
MOMBAERS STEPHANIE - SIEREASION
31
14:00
BOSMANS GERT - LABALLET V.D. LATHOEVE
32
14:02
CASTEELS MEREDITH - CALIGULA Z
33
14:04
MINNOYE MARIE - CHARMING BEAUTY
34
14:06
ALLEMAN JONAS - FULSTAR V/H WILDERHOF
34
09:36
DE PELECIJN LANA - KRYPTON VAN DE HARDINK
35
14:08
BRASSEUR MANON - FORLAN
36
14:10
DE RO JO - ITOU
37
14:12
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
38
14:14
KEMPENEERS NELE - CARA DONN
39
14:16
THIJS STIJN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
40
14:18
VANDERHEYDEN JESSICA - WACKO DE AMARILLO
41
14:20
VANOOST ELISABETH - TREVANO VAN 'T MAAILAND
42
14:22
LOPES ELINE - GRENADILLA V/D RIETHOEVE
47
14:32
INGHELS PAULIEN - KRETA
48
14:34
STEENHAUT TESSA - GINGER VAN HET KASTANJEBOS
49
14:36
PACOLET JANNE - DORSANA VAN DE VOSSEBERG
50
14:38
BOS BRENT - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
51
14:40
VAN LAER WALTER - CLEVERBOY
CROIBIEN NINON - HONNEUR L
DESMET HANNE - ALLBRIGHT VAN DE RISPEN
FRANTSEN NELE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
MOMBAERTS DORIEN - LANDER VAN 'T ROMMERSUM
2
08:32
DUMORTIER NELL - WALDO VAN DE VRUNTE
3
08:34
THIRY BEN - CASSIMO Z
4
08:36
OVERSTEYNS KIMBERLEY - IT'S MASSIMO DMC
5
08:38
TIRRY MAARTEN - NEWSTAR D'INTRO Z
6
08:40
POTOMS LENKA - KOMMIL FOO
7
08:42
INGHELS PAULIEN - LATIKA TIVOR
8
08:44
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
9
08:46
CORDEMANS NIELS - JOKCLINE VAN HET LEUTSHOF
10
08:48
DEHOU HANNE - FLOSTER HORTA
13
08:54
KEMPENEERS SARA - DON JUAN VD CONSULT Z
14
08:56
WILLEMS CARMEN - JUGANO VAN DE TARWESCHOOF
15
08:58
JACOBS LAURA - DJENNICA
16
09:00
DE RO JO - CAPRICE
17
09:02
PEETERS JULIE - CYRANO VAN 'T MOLEKE
17
10:28
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
18
09:04
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
19
09:06
CORDEMANS TIM - AMADEUS
20
09:08
ELSEN KLAAR - JAZZIRA
20
12:16
THIRY BEN - LATINA VAN HET AVENHOF
21
09:10
ROBEYNS STIJN - J'ADORE VAN HET KOUTERHOF
22
09:12
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
23
09:14
HANLON ROY - FARAO VAN HET GELUVELD Z
24
09:16
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
29
09:26
ROELANTS JORIS - KINGSTAR VAN HET WILDERHOF
31
09:30
ALLEMAN JONAS - JILONA U
32
09:32
ALLEMAN TINE - BRISK OF CAVALLINI
33
09:34
VAN HOEGAERDEN MARC - HERA VAN 'T HOEGAERDENHOF
35
09:38
VAN EECKHOUDT JORY - KANSELIER
36
09:40
THIRY BEN - LINN VAN EGLEGEM
37
09:42
DE HAES NELE - CORRADO C.R.
38
09:44
HOMBROUX HUGO - QUOTE DE LA VIE
39
09:46
VERVENNE TOM - FULL OPTION VAN 'T SCHAAPHOF
40
09:48
LAUWEREYS KOENRAAD - LA UNA
41
09:50
VAN DEN BOSCH SOFIE - UTAH VAN DE MUSSENHOEVE
42
09:52
VANDEVELDE DAVID - DELANO V/D KAPELLEHOEVE
43
09:54
MERTENS JEROEN - CHESS M
44
09:56
BRASSEUR BRUNO - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
45
09:58
BOLLER KAREN - AMARETTO Z
46
10:00
WILLEMS KENNY - ERINJA
47
10:02
JACOBS LAURA - VERTICAL LIMIT VH Z
48
10:04
DE DYN LIESBET - B- JOHANNA
49
10:06
PUTTEVILS STEVEN - INDIGO
50
10:08
ROBEYNS STIJN - G.PASSIFLORA K.C.
51
10:10
TIELEMANS JEFFREY - JUNIPER
52
10:12
SCHOL PEGGY - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
53
10:14
VANDERELST HANS - GONDAR VAN HET LINDEBOS
54
10:16
GROUWELS SVEN - LEXY
55
10:18
DE BRABANDER GEERT - IKARI
56
10:20
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
57
10:22
MEURRENS SOFIE - JAKARTA VAN DE WOLVENHOEK
58
10:24
BOMBEEK DRIES - JARCO
59
10:26
VAN HULLE CEDRIC - FERNE VAN DE RISPEN
61
10:30
TIMMERMANS ELLEN - HECTOR VAN HET LINDEHOF
62
10:32
ROBYNS TIBO - DARA VAN 'T SANDHOF
63
10:34
DENEUS ANOUCK - GIADORA
64
10:36
TOBBACK SIMON - LIMONCELLO
67
10:42
ROBEYNS STIJN - KARIDA - V
68
10:44
PEETERS JULIE - FAITHFULL
69
10:46
BRUYNINCKX CARLO - KANTURO VAN 'T ELZENHOUT
70
10:48
SCHRÖDER CHARLOTTE - KAIOU VD NEERHOEVE
72
10:52
MAGNUS TINE - DARLEY'S BARB
73
10:54
ENDENBURG JAN-JAAP - UWAYA VAN BULSOM Z
74
10:56
TIELEMANS JEFFREY - KISS - ME
75
10:58
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
76
11:00
BIERMANS RUDY - SALVADOR Y.
77
11:02
LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
78
11:04
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
80
11:08
VANHUMBEECK KAISIA - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
81
11:10
VROONEN JEROEN - GORDON VD LEIDRIES Z
82
11:12
VAN DEN BROECK NINA - ARGENTINA OF COLORS
83
11:14
HELSEN GEERT - MARIUS II
84
11:16
VAN LAER LAURA - KIKA PIKA
85
11:18
DE RO JO - HEAVEN
86
11:20
LOPES ELINE - JIBRAHIM VAN HET KOUTERHOF
87
11:22
BARRE BARBARA - IDALGO V/'T EYSELHOF
88
11:24
FILLE LOBKE - CYCLOON
89
11:26
BIERMANS RUDY - EDEST "H"
91
11:30
ELSHOECHT JIMMY - LATINO
92
11:32
VAN HULLE CEDRIC - GINKE VAN DE RISPEN
93
11:34
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
94
11:36
CLAES CLARE - MEROLI
95
11:38
CLAES NELE - JUMINA VAN DE VIJVERSELE
96
11:40
BOTH MARIJKE - JELCO V/D VOGELZANG
97
11:42
LOPES ELINE - ULINKA VAN BRUNERODE
98
11:44
ELSEN KLAAR - UPTOWN BOY
99
11:46
PEETERS JULIE - IZO
100
11:48
TIELEMANS JEFFREY - KADELLE VAN ORTI
101
11:50
BELLEMANS FREYA - CONTESSA II O.T LOWLANDS Z
102
11:52
HENDRICKX JOS - ELLA P Z
103
11:54
MONSEU BRENT - D'JAKKE VAN HET TERLINDENHOF
104
11:56
BOMBEEK DRIES - ETOSHO
105
11:58
BOMBEEK PAUL - TWEENY
106
12:00
JACOBS WERNER - LAUSANNE
107
12:02
BOTH KRISTIEN - RINGWOOD DIAMOND IMP
108
12:04
DECAT CAROLINE - ZINA Z
109
12:06
VANDEN BOSCH KJELL - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
110
12:08
COBBAERT SARA - VIF VG Z
111
12:10
DAENEN SIEN - GULLIVER
112
12:12
ALAERTS GILLES - PRINS UBERLINUS H
113
12:14
POTOMS LENKA - GOOD LUCK FRIDAY
10:38
COPPIN MURIEL - DIAROLA VAN HET PAUWENHOF
11:28
COPPIN MURIEL - LYTL VAN HET BEETJEN
HOLSBEEK ROB - CANTALOUPE KD Z
HOLSBEEK ROB - INCROYABLE (BLANCO)
09:20
PAINBLANC GUY - LEE-JAY VAN EQUINTA
09:24
PITTOMVILS STIJN - LUCKY 2
11:06
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
10:50
VAN DINGENEN KOEN - CABBANA Z
10:40
VAN ROBAEYS KATRIEN - AGASSI-PIA V/D BERGERHOEVE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
12:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BOTH MARIJKE - CASSONE VOGELZANG Z
3
08:34
KAUFFMAN DAPHNE - DREAMCATCHER
5
08:38
DEKEYZER BRAM - KITO EPLEASER VAN DE TARWESCHOOF
6
08:40
LOPES ELINE - EVITA VAN HET KOUTERHOF
7
08:42
BOTH KRISTIEN - AKIRA Z
8
08:44
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
9
08:46
VAN HOEGAERDEN EVI - DON RICARDO VAN 'T HOEGAERDENHOF
14
08:56
VERMEULEN FRANCOIS - JACCUS VAN BERGVIJVER
15
08:58
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
16
09:00
DENTENEER JULIE - DELVAUX V/H MDH
17
09:02
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
18
09:04
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
19
09:06
ARTOOS WOUTER - TAGGI VAN 'T ROTH
21
09:10
MEURRENS SOFIE - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
22
09:12
HELSEN GEERT - SARCOS DE VESQUERIE
23
09:14
MOMBAERTS DORIEN - JUNIOR DIAMANT-V
24
09:16
VAN DER HULST JOSHUA - FALTES VAN 'T ZWARTSCHAAP
25
09:18
TIELEMANS JEFFREY - DEZZY ROSES
26
09:20
LEMMENS GUNTER - KADETT VAN DE HAVERSE BEMPTEN
27
09:22
LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
28
09:24
VAN CUTSEM JELLE - WITH-ME VT HAZELARENHOEKJE
29
09:26
VERVAELE DOMINIQUE - HATANO VAN HET KAPELLEHOF
31
09:30
LOPES ELINE - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
32
09:32
INGHELS PAULIEN - GENTE GRANDE
33
09:34
HEYVAERT JOKE - FALCO VAN DE RUYSBROEKHOEVE
34
09:36
DE DYN JEROEN - ANDRA
35
09:38
DE COCK LORE - HEBE
40
09:48
STIERS SOPHIE - CHENOUCK L
41
09:50
HOLSBEEK ROB - CHELSEY KD Z
43
09:54
BESSEMANS STEFANIE - KABALOU
44
09:56
THIRY MARIJKE - CATHO VAN HET ROELHOF Z
45
09:58
THUIJ NANCY - IANA VAN DE HEIDE
46
10:00
CORDEMANS TIM - JESLY VAN DE PADENBORRE
47
10:02
VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
48
10:04
GOEDHUYS FREDERIK - ADONIS CL Z
49
10:06
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
50
10:08
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
51
10:10
HANLON ROY - KOKO S
52
10:12
COOMANS STEPHANIE - JOJO-V
53
10:14
COOMANS DELPHINE - SAMANTA
54
10:16
DECAT CAROLINE - THOR Z
55
10:18
DAENEN SIEN - CAUGHT YOU LOOKIN
56
10:20
TORSIN HANNES - FARANA VAN HET EELSHOF
57
10:22
ARTOOS WOUTER - KARTAGA VAN 'T ROTH
63
10:34
VERRETH FRANS - ELFI VAN DE ZEEPT
64
10:36
LEMMENS GUNTER - KALLISTO VAN DE SCHOM
65
10:38
CORDEMANS NIELS - G HOGEBOOM
66
10:40
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
67
10:42
BOTH MARIJKE - CORTEX Z
68
10:44
MONSEU BRENT - S HAVEL BOY
69
10:46
WIJNANT PIETER - DINAMITE
70
10:48
GOOSSENS NICO - HERMES VAN HET BEETJEN
71
10:50
HENDRICKX JOS - CADIZ
72
10:52
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
73
10:54
MEERT LIESBET - ASTRA VAN WAERBEEK
74
10:56
THIRY BEN - KING PIKA
75
10:58
VAN GINDERDEUREN HANS - JOYRIDE S
76
11:00
PYPEN DORIEN - DARWEN 2000
77
11:02
CORTEN JONAS - WINCHESTER Z
78
11:04
PYPEN JOLIEN - GALINA VAN HET EQUIETANERHOF
79
11:06
BOSMANS GERT - JOYE DE VIVRE
80
11:08
DECAT CAROLINE - LUNA Z
81
11:10
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
82
11:12
ROELANTS JORIS - KORIANDER "C" VAN DE PULLEWOUWE
83
11:14
DENEUS ANOUCK - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
84
11:16
JACOBS WERNER - HERA
85
11:18
WILLEMS LAURIEN - JETJE DE WALPUT
86
11:20
PAINBLANC GUY - KADANCE
87
11:22
COOMANS DELPHINE - KAATJE - V
88
11:24
ARTOOS WOUTER - KILIMANJARO - V
89
11:26
DELGOUFFE YOIKA - GALANTE
91
11:30
SAMMELS MONIKA - KATOO VAN DE HEEMSTEDE
92
11:32
BUGGENHOUDT CAMILLE - EMS VAN DE ROSTAL
93
11:34
SCHOL PEGGY - KANDID SO WHAT
94
11:36
THIRY KRIS - BODICIA D'UCHIEN Z
95
11:38
BESSEMANS STEFANIE - KIVA-LINA VAN TENHAEGENDOORN
96
11:40
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
97
11:42
LELIEVRE SARA - GEBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
98
11:44
VANHUMBEECK KAISIA - FABILEEN VAN 'T VIJVERBOS
99
11:46
MEERSMAN JONAS - GLINSTER VAN DE BLOEMENHOEVE
100
11:48
MEERSMAN NILS - JUPLA VAN WAERBEEK
102
11:52
BRUYNINCKX CARLO - KITTY VAN 'T ELZENHOUT
103
11:54
THIRY JO - JANNEMAN VAN ' T MAAILAND
104
11:56
VANHOEGAERDEN LISE - FEDERER VAN DE BREEMEERSEN
105
11:58
ROBEYNS STIJN - KALANDO
106
12:00
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
107
12:02
VAN GINDERDEUREN HANS - HOWEVER S
108
08:54
VANGRIMDE WENDY - EPRIS VAN 'T LINDEKEN
109
12:06
VAN DER HULST JOSHUA - IDALGO VAN 'T OUD LEYKEN
110
12:08
GROUWELS SVEN - ENTERPRISE
111
12:10
WIJNANT PIETER - EVITA VAN DEN BOOMKENSKAUTER
112
12:12
ELSHOECHT JESSI - D.I VAN DE VERBRANDEHOEVE
113
12:14
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
114
12:16
BESSEMANS STEFANIE - KILLER KACZYNSKI VH KERSBEECKHOF
115
12:18
COOMANS STEPHANIE - CHICAISA HIZARK KC
116
12:20
COOMANS DELPHINE - JITTE-V
117
12:22
OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
118
12:24
PIOT KARL - GERONIMO PACOLET
119
12:26
WILLEMS LAURIEN - KOLIBRI V.V.
120
12:28
BUGGENHOUDT CAMILLE - BICKEL
121
12:30
TIRRY MAARTEN - KIRA VAN WAERBEEK
DEPELSENEER BART - EGANO
JACOBS WERNER - HAMPTON
11:28
PITTOMVILS STIJN - CHAMPION VD CONSULT Z
10:26
PITTOMVILS STIJN - CHOCOLATE Z
12:32
PITTOMVILS STIJN - HELKI VAHETI Z
VERMEULEN FRANCOIS - VERENA VAN BERGVIJVER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
13:00
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:36
LARDOT DEBORAH - GUINESSE DU PALIS
ARNAUTS DRIES - HYPNOSE VAN 'T HULSBOS
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
BELLEMANS EDDY - EBURON DE BAUGY V/D EECKHOUDT
BOSMANS DRYSKE - SCULLY DE WINGHE Z
BOSMANS GERT - GALLIANO B VAN HET DORENHOF
BOSMANS GERT - IRONA VAN DE ROZENDAAL
BOTH KRISTIEN - HERM UIT DE MELLE
BRUYNINCKX CARLO - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
COOMANS STEPHANIE - JAGGER-V
DE PELECIJN LANA - EZRA VAN WAERBEEK
DE SAEDELEIR GERRIT - DIAMANT VAN DE SOLLENBERG
DEKEYZER BRAM - GUNS DE NEIGE
DENEUS ANOUCK - JELISSA
ELSHOECHT JIMMY - FALLAGA VAN 'T SOLHEIDE
GOEDHUYS FREDERIK - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
GROUWELS SVEN - IT'S ME
GROUWELS SVEN - JIRIVA VAN DE LANGEWEG
GROUWELS SVEN - JOY ME
HANLON ROY - CASPER VH MOLENVELD Z
HENOT JONAS - ILONA VAN DE HEIDE D'09
HOLSBEEK ROB - KAROLIENTJE VAN 'T STEENSHOF
JACOBS WERNER - JAKARTA
LARDOT LYNN - FILOS V/H OOSTERHOF
LAVIOLETTE JULIE - JENNY VAN HET WATERBLOK
LEMMENS GUNTER - HERA
LEMMENS GUNTER - JADORADO VAN DE BREMBOSHOEVE
LENAERTS CHRISTOPHE - HADISE L
LOPES ELINE - BABEL VAN HET KOUTERHOF
LOPES ELINE - CAAT VAN HET KOUTERHOF
MEERSMAN JONAS - ERRATA S.I.
MEERSMAN JONAS - TRESIE VAN DE BLOEMENHOEVE
MEERT CELIEN - ATOUCHA
MEERT CELIEN - CALYPSO
MERTENS JEROEN - HERMES M
MERTENS JUUL - HELIOS M
MEURRENS KRIS - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
MEURRENS LAURA - AURELIA
MEURRENS LAURA - IMAGINE VAN 'T ROTH
ROBEYNS STIJN - CALIFA Z
ROELANTS JORIS - DASCA VAN HET VIJVERBOS
ROELANTS JORIS - EBRO
SCHRÖDER SANNE - GINDE PACOLET
STEENWEGEN MAAI - GLOBE TER WILGEN
THIJS STIJN - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
THIRY BEN - KANDINA VAN HET AVENHOF
THIRY BEN - KARLINA VAN DE HOEVE
THIRY BEN - KILLIAN VAN HET AVENHOF
THIRY ELS - WANNES VAN 'T MAYLAND
THIRY JO - IGOR VAN 'T MAAILAND
THIRY KRIS - ILUNA V/H GROENHOF
THIRY MARIJKE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
TIELEMANS JEFFREY - OLYMPIC DARCO
TORSIN HANNES - BARTOK VAN DE DISTELHOEVE
TORSIN HANNES - CARPE DIEM
TORSIN SANDER - BARTOK VAN DE DISTELHOEVE
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ICARUS
VAN HAMME LESLIE - HYPNOSE
VAN HAMME LESLIE - JOLY V.H M&L
VAN HAMME LESLIE - JUNE VHMSL
VERMEULEN FRANCOIS - FILIGRANA VAN BERGVIJVER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
BESSEMANS STEFANIE - IRON LADY
BOSMANS GERT - ARONA VAN DE ROZENDAAL
BOSMANS GERT - GRAND FOU
BOTH KRISTIEN - GILL UIT DE MELLE
COOMANS STEPHANIE - CALYPSO VAN DE LASTBERG
COOMANS STEPHANIE - UPSO DARDA V
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
DE SAEDELEIR GERRIT - DEFENDER VAN DE SOLLENBERG
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
GROUWELS SVEN - IOSCA VAN DE NOTELAER
HANLON ROY - GRANIT VAN HET ROELHOF
JACOBS FILIP - CASTRO VAN VIJVEREECKE
JACOBS WERNER - GATSBY J
LAMBERTS JAN - ELITHIO V.MEELDERSBROEKSHEIDE
LENAERTS CHRISTOPHE - WINGS
MEERSMAN NILS - BINGO
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
ROBEYNS STIJN - EMCO VAN HET KOUTERHOF
THIRY BEN - AMARIS VAN HET MEERDAALHOF
THIRY BEN - CADIS Z
THIRY BEN - CARETANO GIRL Z
THIRY BEN - CATINKA Z
THIRY JO - DAFNE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - FIENTJE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
3
Ring 3: Klasse VET na Z1 ring 3
13:30
14:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
TECK ALFONS - GOLDY VAN EGLEGEM
2
13:38
VAN DINGENEN KOEN - DREAMBOY
3
13:46
POLLEUNIS AGNES - ZODIAK
5
14:02
TECK ALFONS - DOBRO
12/07/2015 - ZRTB950 - LANDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots