{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAEYS DAVID - WINGS VAN 'T HULSBOS
CORNELISSEN EVELIEN - ANOUSHKA Z
DEVALCKENEER ZENO - ANDALUZA VAN BERGVIJVER
GOEDHUYS SARAH - UTRICIA
JACOBS LAURA - VERTICAL LIMIT VH Z
LETELLIER WENDY - SCARRA
LOUIS NATHALIE - ASAKA
MEYHI DAVINA - BALLADE VAN TEN BOSCH
SCHORIELS SOPHIE - LATINA
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
VANHOVE KATRIEN - ADELINDE
WILLMOTT SUZANNE - COOLBELL CLOVER
WILLMOTT SUZANNE - DANNY BOY
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BENAETS ANKE - CHAMPION (TDN S CHELSEA)
COENEN AMBER - VALENTINO
DE DOBBELEER DEBORAH - DEJE VAN BERGZICHT
DEKONINCK YVAN - KANDID SO WHAT
JANSSENS TOON - KANTO VAN BDG
LAMBRECHTS SOFIE - DHAULAGIRI
LIEFOOGHE KELLY - HAVANNA VD CUMUL
MEERT LAURA - CHAKIRA
SCHREEL SILKE - KID COCO VAN DE VILLERSHOEVE
SERGOORIS KARINA - DIANNE VAN DE CUMUL
STAS LOTTE - OLGA VD CUMUL
STEENHAUT TESSA - GINGER VAN HET KASTANJEBOS
VAN DER ELST NELL - KANTJE'S BARK
VANDENDRIESSCHE KURT - CARNANDO VAN DE ROSTAL
VERHEYDEN MYRIAM - ESPRI
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENS INES - KATARINA'S TWINKELING
BOS BRENT - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
BOS KOEN - APOLLO-S
CASTEELS MEREDITH - CALIGULA Z
DEMARSIN KAREN - PINO BVH Z
FREMAU KATTY - BO
GOEDERTIER VEERLE - CALLAGHAN
JOOSTEN ULRIKE - E.S. GUCCI
LENAERTS ELKE - HIRONDELLE VD WITHOEVE
MOERENHOUT HANNAH - WALLSTREET
PEYFFERS SILKEN - LATINO
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
RENIERS KRISTEL - WENGO VAN DE SCHANS
RONSMANS ANDRE - UPSYLONA
SPELMANS FEMKE - ROBES ELEGANCE
SPELMANS INEZ - DOUBLE DIAMOND
STEVENS VEERLE - DOBRO
VANDERKELEN KRISTIE - ASTRID VAN PAEMEL
VANDERVELDE ELKE - EASY
VANDERVELDE ELKE - KOMEET
VERMEERBERGEN JONAS - KALISTOS VAN DE VOSSEBERGEN
VUEGEN JOHAN - FIDERLADY
WOLLES FREYA - BARRISTER
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASSEUR BRUNO - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
DECOSTER SARAH - BOVANCK II PP
DEPRINS ERIK - ELEXIR VAN DE PAARDEBLOEM
DUMORTIER NELL - WALDO VAN DE VRUNTE
ENGELS JEROEN - KANTANA
HAMELINCK KATLEEN - PAKO
LENAERTS ELISE - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
MELLAERTS EVELYNE - IMAGE VAN 'T HULSBOS
PACOLET JANNE - DORSANA VAN DE VOSSEBERG
ROELANTS ANN - DISCO V/D HEIRBAAN
RUELENS KIMBERLY - UNIQUE
SAENEN KATLEEN - DIDUELA
SCHROEDERS STÉPHANIE - MY SPECIAL LADY
SPELMANS LISA - I LOVE YOU DE LA RAMONERIE
VAN BUGGENHOUT DEBBIE - HAVANIUS VAN DE BOSKANTHOEVE
VERHEYDEN ANNELIES - ZADOK
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOMMERS ISABEAU - SNOOPY
BOOTEN PATRICIA - GANDHI VAN 'T HOEFT
BRASSEUR MANON - FORLAN
D'HONT ANOUK - DOLORADO
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
DEKONINCK YVAN - VIËNNA
FRUYTIER GILLES - IRANO
GUTIERREZ MAITE - GOOGLE VAN DE CLAEVERVALLEI
JANSSENS LORE - VERDIENE
KEMPENEERS NELE - CARA DONN
MEYNAERTS LIES - HAUBER UIT DE MELLE
MEYNAERTS PAUL - EMILIO VAN DE KRIJKELBERG
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - GUAPA DE APACHE
VAN ROSSUM ANNELEEN - DARTEL VAN DE HAVERSE BEMPTEN
VANDERHAEGHEN ELLEN - DOMENIKA
WILLEMS CLAUDIA - ENRICO VAN 'T JENNEKENSHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ACKERMANS SABINE - AKRACH DANCER
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
BAUDAER HANNELORE - GAULTIER
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
DERYK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
FLAMING STEPHANIE - WASHINGTON L
GOVAERTS DORIEN - SILLA VAN DE VERBRANDE BOS
HERTVELD MARILYN - SAMBO
HOMBROUX HUGO - QUOTE DE LA VIE
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
RAES JONATHAN - ICEAGE V/H BROEKDAL
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
SMEKENS NELE - UNDO MAGNA D
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
VANDENREYT AXELLE - FUMULANDRA REN
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CARELS ELINE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
COENEN GEORGES - WALDO VAN HET LOVENSPAD
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
GEERENS SILKE - AMADEUS
GILLISJANS JOKE - CHABLIS
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
HANSOUL VERONICA - FENIX VAN SCHRAEVENACKER
JANSSENS RENE - KATASTROOF D' HORTECO
JONCKERS STEFANIE - JEMINA Z
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
SWERTS ELINE - ELUNA
THIRY KRISTIEN - UNO BEL VAN 'T FRUITHOF
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
VANDERSMISSEN JEROEN - HAZELBERG'S ANTIGONEE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COEKELBERGHS BRENT - RUBIS LEM
COPPIN BRUNO - IENA W
CRIJNS PETRA - CANDICE
DEKONINCK FEBE - CHIANTI
DERYK EVY - CITA VAN BELLE VUE
FLAMING STEPHANIE - RENAISSANCE
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
L'HOMME CORRY - FAIRY-GOLD
LAMBRECHTS KATRIEN - RINARLEEN VH VIJVERBOS
LAMBRECHTS MARTINE - FUEGO VAN 'T GESTELHOF
ROGGEN INGE - GIGOLO VAN DEN BRUEL
SCHAUKENS EVI - BACK-UP
SCHAUKENS EVI - ULANDO
SCHODTS SILKE - HARON VAN DE KAPELLEHOEVE
SMETS LOTTE - BOUNTY VAN DE GRUNDEVAL
VAN DER PERRE ANNIE - BOLIVIA VAN HET LUNTERHOF
VAN DER STAPPEN AMANDA - ANSINGER JB
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLSENS LUC - RICARDO
CLOET KIRSTEN - ELASTIQUE VAN 'T MOLEKE
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
DE SMEDT JEAN-JACQUES - WALLA
DEGENS STEFANIE - JET MESLOIS TF
KNAPEN CARINE - DARIO
LANGER MONIQUE - ARMANI
NAGELS SARA - ENDESI
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
PONSAERTS ANNE - DIANA V/D JACHT
VAN BUGGENHOUT DEBBIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
VAN DRIESSCHE SIEN - SYMPHONIE
VAN ROSSEM KATRIJN - WADI RUM
VANDAEL INGE - UMAIK-TL
VERHOEVEN HILDE - D'LIGHT
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
CEULEERS BIRGIT - DODENA
DE WITTE KATARINA - DOMETI VAN UTSENAKEN
HEGEMANN HANNELORE - JAZZ DANCER VH STAPPERSHOF
HOETERICKX INGRID - UTOPIA
KNAPEN CARINE - LAFAYETTE VAN DE CUMUL Z
LAUWENS EVA - FORTUNE VH MEERDAALHOF
THIRY ELS - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
VAN DE GOOR EMILY - ALMIRA
VAN DE GOOR EMILY - OVAROTI DE MARIMONT
VAN ESPEN GUNTHER - SCRABBLE
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
VEEKMANS JOKE - BASALONA VAN DE KEMPENHOEVE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
CEULEERS BIRGIT - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
HEGEMANN HANNELORE - APACHE UIT DE MELLE
HEGEMANN HANNELORE - TALENT
LAURENT ERIKA - FIBER C VAN HET VIJVERBOS
NEIRYNCK MARLEEN - VALENTINA
VERGAELEN SOFIE - DON JOAQUINO BALLANTE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DE HAES CHRISTINE - FALLUJAH VAN DE ZELM
ZWARTS LIESBETH - SAILOR PLAY ORAND
15/03/2015 - WRDB9502015 - DRESSUUR MEERBEEK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots