Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
10Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0011:20
 
Nr.TijdCombinatie
  CAULIER VIRGINIE - LEWB (NIET-LID) - COCAINE (BLANCO)
  DE RODER PATRICIA - KNHS (NIET-LID) - GERLOF (BLANCO)
  APPELEN GERT - JAKOB V H KLOKKENHOF
  ARNAUTS FLORIS - ENSENADA
  BRIES BERT - CALISTO 'P' VAN 'T LIERHOF
  BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
  CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
  COECKELBERGS ISABELLE - DIOR VAN DE BAKKERSHOEVE
  DEKENS ETIENNE - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
  DONCKERS KARIN - KARANJA
  DONCKERS KARIN - NOLIMIT VDB Z
  GOETHALS MARA - ZENO
  HOFFELINCK FRANK - ISLA BONITA VAN 'T ASSCHAUT
  MAES KIM - AYLA SEQUENSE
  REYGAERTS HUBERT - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
  SOETEMANS LOTTE - ECLIPS
  SOUFFRIAU STEPHANIE - JUFFER VAN HET HOF VAN MULDERS
  STEVENS RITA - APART H
  TIELEMANS JEFFREY - JUNIPER
  TIELEMANS JEFFREY - OLYMPIC DARCO
  VAN BADEN ANOUK - CLEOPAS
  VANMANSHOVEN MARC - AMPHORA VAN DE LEENAKKER
  VERHAEGEN GEERT - JAGO VD WITHOEVE
  VERMEIREN LEO - KINGSTONE VAN 'T OUDDORP
11Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0011:20
 
Nr.TijdCombinatie
  KALKMAN QUIRIJN - KNHS (NIET-LID) - QUORN (BLANCO)
  REDELE EVE - LEWB (NIET-LID) - INDY (BLANCO)
  ADRIAENS INES - KATARINA'S TWINKELING
  ARNAUTS MICHIEL - IDALCO
  BERGHMANS LUC - CEDERIK-ML
  DE BOLLE JULIE - KALLANO VAN HET KOETSHUIS
  DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
  DE ZUTTER BRECHT - WE WANT YOU VAN 'T KUNSTDAL
  GEERTS ANNELIES - BULGARI
  GROUWELS SVEN - IOSCA VAN DE NOTELAER
  GROUWELS SVEN - IT'S ME
  JANSSENS JEF - ELVIS
  MC ARTHUR ESTHER - FLOOR V.H. BLOEMENHOF
  MINGOLLA DOMINIQUE - ULANDA
  MINGOLLA DOMINIQUE - VALENTINA-G
  RENDA GIULIANO - BRISCOLA DU B&A
  SMETS BENNY - FISCUS
  VAN DER BORGHT MAARTEN - CARNAC VAN 'T GESTELHOF
  VAN GILS ANOUK - DATSUN
  VAN GILS ANOUK - TOPHILL
  VAN LOO DENIS - JULES VAN SCHUURHOVEN
  VAN OOST TINE - UPPERCUT
  VERMEIREN FREDERIK - DELISA
  VERMUNICHT CAROLIEN - DOWN THE HEDGE
12Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  SCHMITZ JULIA - LEWB (NIET-LID) - SINHUS DU SANSEAU (BLANCO)
  SCHMITZ JULIA - LEWB (NIET-LID) - LADY LIKE (BLANCO)
  BOTH KRISTIEN - HERM UIT DE MELLE
  BRANS STEFANIE - FUTURE VAN DE TREPKES
  BREBELS JEROEN - BRITLEY VAN 'T ROMMERSUM
  COENEN STIJN - KATHARINA VAN TALLAERT
  DESMADRYL LUC - ULRIK VAN CEVIN
  HUSKENS VICKY - IT'S WINNY V/D HOENDRIKSHOEVE
  IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
  JANSSENS SOFIE - KAISER UIT DE MELLE
  KAHN SIEN - DOMINANT
  KLAVER MARA - CIAO BELLA
  KLAVER MARA - EVER SO CLEVER
  LAUWEREYS KOENRAAD - LA UNA
  LENAERTS LOTTE - GOBAN
  LENAERTS LOTTE - GOBAN
  MULKERS DAPHNE - BLISTER VAN DE KEIZELHOEVE Z
  PEETERS IMKE - JACKASS PK
  SNELLINX MARCO - FAROUSCHNA
  VALCKX MICHEL - I'M A DOUGHNUT (GB)
  VERHAEGEN GRIET - JERICO
  VERVOORT WINI - GARANT
  WALBERS GREET - KIRA - W
13Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0011:20
 
Nr.TijdCombinatie
  SMULDERS SUSAN - KNHS (NIET-LID) - EASY SNAKE (BLANCO)
  CEULEERS WALTER - UTOPIA
  DE PAUW LIESBET - JESCLAUDI VAN HET RILIHOF
  DEBUSSCHERE JARNO - LUCY
  LIEKENS GERD - HASTA
  LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
  LISON DIRK - GIGGINOOR
  LUYCKS BRAM - BELLE-FLEUR VAN HET ELTENHOF
  MALISART KOEN - JAGUAR
  NOENS CHRISTOPHE - GABBANA VAN HABROEK
  PEETERS DANIELLE - JOYFUL
  PIOT KARL - KAIOU VD NEERHOEVE
  POPPE CATRIEN - ET-LA-BAS VAN HOF TER RECHT
  RODENBURG ARTHUR - ARRAS
  SMET RONNY - ANANDA-KRISTY
  SMEYERS THOMAS - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
  VAN CAUWENBERGHE JOZEF - CAVAN Z
  VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
  VAN DE MOSSELAER ELINE - JAMIRO E
  VAN ROY CARLA - D'JOYFUL D'JINX
  VAN ROY CARLA - SCHIEFRA
  VANRAES KRISTEL - UNIEK
  VERLINDEN RUBEN - DIDANE
  VOS ANKE - HILTON
14Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0011:20
 
Nr.TijdCombinatie
  DEDOBBELEER DANNY - VLP (NIET-LID) - DELICE VAN DE WINDHOEVE (BLANCO)
  HEEREN MIEKE - KNHS (NIET-LID) - UNBELIEVABLE (BLANCO)
  SCHAGER MICHELLE (BW) - KNHS (NIET-LID) - ETS PETER JAMESON (BLANCO)
  CEULEERS BIRGIT - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
  CLOMPEN JOACHIM - MANNEQUIN G Z
  DE SCHAMPHELAERE BRECHT - KIRWAN DE BRANDEGEM
  FEYAERTS KOBE - VALEUR
  FRANKEN GABY - CONTADOR Z
  HEYVAERT JOKE - FALCO VAN DE RUYSBROEKHOEVE
  MAGNUS TINE - ROBES HADISE
  MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
  MOONS HANNE - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
  OELBRANDT WOUTER - EVITA
  OOMS TIM - GAMAIN
  OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
  POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
  VAN DER FRAENEN PETER - CODY
  VAN GIEL HERMAN - HATSJEPSOET V/D KLEINBEMDEN
  VAN WEEHAEGHE JULIE - FELIX ROSES
  VERMETTEN ESTHER - WAVITA
  VERSCHUERE ELIEN - TINNEKE
  VERSCHUEREN CHRIS - FLEUR DE LYS VAN'T GROUWENHOF
  WIJNDAELE ANDRE - CORIAL GRIS
  ZATYKO NATASHA - GALINKA VAN DE ROETE
15Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  ARCHIE JANUS - VLP (NIET-LID) - IZZY VAN'T LOZERHOF (BLANCO)
  ARCHIE JANUS - VLP (NIET-LID) - EATHENA VAN 'T LOZERHOF (BLANCO)
  POPPE ELINE - VLP (NIET-LID) - CHARISMAN Z (BLANCO)
  SMEDTS JUDITH - KNHS (NIET-LID) - DROPSHOT (BLANCO)
  BEX WESLEY - DA VINCI
  BEX WESLEY - GOOGLE MILTOO
  BUYENS STEF - HILANDRO
  COOLS EVELIEN - JOLY'S DUSTY
  CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
  DE BACKER STEFAAN - CUSAURO VAN 'T KREKENHOF
  DE BRUYNE DIRK - CALLUM
  DE GUSSEME PIETER - ALDIS LAMP II VD VRIJENAKKER
  FRANCOIS SILKE - WITNEY
  GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
  LOYEN KOEN - HAPPY LADY IJZERBERG
  MAES YOREN - ENJOY-IT
  MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
  MENTENS JELLE - IRANO
  NAUDTS BART - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
  STACK RUTH - LAMICELL CHARIZARD
  VAN CAUWENBERGHE MARIE - DIORADA OF DIAMONDS Z
  VAN CAUWENBERGHE MARIE - VINKENHOVE NAOMI
  VANDER MEEREN BIANCA - ALLADIN VAN HET DAALHOF
4Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:04
 
Nr.TijdCombinatie
  LAMBRECHT MAXIME - VLP (NIET-LID) - ATHINA DU MONSELET (BLANCO)
  TUBES VICTORIA - LEWB (NIET-LID) - WANEITA (BLANCO)
  GODITIABOIS ERIC - LEWB (NIET-LID) - BOREAL (BLANCO)
  LAMBRECHT MAXIME - VLP (NIET-LID) - ARDA (BLANCO)
  COENEN STIJN - INDIRA VAN DE KWEKENHOEVE
  COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
  DE RIJCK DANNY - ATIKA
  DE SOUTER JONATHAN - AMOSA
  DE ZUTTER DIETER - IRIS VAN DE VOOGHELZANG
  KENES ANNE - AREIN
  KENES ANNE - ECU
  LARDOT DEBORAH - GUINESSE DU PALIS
  LOOS STIJN - C-BREAKER Z
  MAGNUS TINE - SILIA
  MERTENS LUDO - QUELLE AMIGO
  SMET RONNY - GINA V'T PLUTONIA HOF
  SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
  SPITS JORICH - VIOLIN
  VANDAMME ALEXANDRA - JADE
  VERCALSTEREN FRAUKE - SYRA VAN DE WAYKES
  VEREYCKEN WOUTER - FALKAS VAN DE BARTVELDEN
  VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
5Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  FALLON PAULINE - LEWB (NIET-LID) - TIPSY (BLANCO)
  GODITIABOIS EMMA - LEWB (NIET-LID) - PETIT TONNERRE (BLANCO)
  SCHAGER MICHELLE - KNHS (NIET-LID) - ETS ZIQUE DEUX (BLANCO)
  VAN PIEL CLAIRE - KNHS (NIET-LID) - MR BAILY (BLANCO)
  BEYNE BRUNO - VLP (NIET-LID) - HAVANO DE SAAR (BLANCO)
  APPELEN LUCAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
  ARNAUTS KATRIEN - DONNA CARRERA
  BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
  CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
  DE ROECK NATHALIE - IRIS DES CASTILLES
  DEKETELAERE EVY - ARTANO-K VAN 'T KATTENHEYE
  GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
  HEGEMANN HANNELORE - APACHE UIT DE MELLE
  KOOREMANS DIANE - BIBICHE-VAN-DE PONYHOEVE
  LISON DIRK - ENJOY-ME VAN'T EIKENVELD
  MERTENS FRANS - VULKAAN VAN DE ZUUTHOEVE
  POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
  SMEETS DIRK - CARAT DU LYS Z
  STAQUET DIRK - FIGO VAN 'T JENNEKENSHOF
  ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
  VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
  VAN GILS JAN-WILLEM - GOLDEN EYE
  VANHORENBEKE VALERIE - ARIZONA VAN PLUTSINGEN
6Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DE BELS ANNE - VLP (NIET-LID) - THEOLA DES ISLES (BLANCO)
  DE BELS ANNE (BW) - VLP (NIET-LID) - ORAMI Z (BLANCO)
  MOONEY LYSE - LEWB (NIET-LID) - FAIRYTALE PRINCESS (BLANCO)
  SMULDERS SUSAN - KNHS (NIET-LID) - DON DIABLO S (BLANCO)
  BORSBOOM LYNN - JAMBO V.D. BAKKERSHOEVE
  DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
  DRIESEN GERT - CARNEVAL VAN DE ZUUTHOEVE
  GELDHOF REMCO - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
  GELDHOF REMCO - HIGH FLYER VAN'T KINROYDERVELD
  JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
  MERTENS JUUL - HELIOS M
  NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
  NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
  PIOT KARL - GERONIMO PACOLET
  STEEGMANS RAF - VENCOR
  VALCKX MELANIE - JIMONDI VAN 'T VERAHOF
  VAN ASSELBERGHS MAARTEN - NEPIN XX
  VAN WEEHAEGHE JULIE - FOREST TER LINDEN
  VERHOEVEN NATHALIE - TAPAJOS
  VERHOEVEN NATHALIE - UKINAL VAN DE BURCHT
  VILAIN SEPPE - SHOWTIME PB
  WIJNDAELE KOEN - JE T'ADORE VD GROOTEN DRIESCH
7Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  REDELE LAURA - LEWB (NIET-LID) - KISS COOL (BLANCO)
  BODART MATHIAS - LEWB (NIET-LID) - URICANE (BLANCO)
  PLIJNAAR PHIEL - KNHS (NIET-LID) - POMME (BLANCO)
  BOONEN LUC - JUCATAN VAN DE ZELM
  BUSCHMAN DAVID - PANIPRO
  DE CARTIER MARIE - HARMONIE
  DONCKERS KARIN - HINCAPIE
  GUELINCKX JULIEN PAUL - CARRANJA Z
  INGHELS PAULIEN - GENTE GRANDE
  KENNES LUC - JADALCO
  KOOREMANS MARTINE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
  KOOREMANS MARTINE - WAUGY VAN DE PONYHOEVE
  LARDOT LYNN - FILOS V/H OOSTERHOF
  PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
  PENASSE HANS - UCCELLO
  SMET FREDERIK - HUMANISTE II VD VRIJENAKKER
  SMEYERS THOMAS - INDEZZ
  TUYTELAARS EDITH - HANNA
  VALVEKENS STEFFI - ANNEMOON
  VIERENDEELS DAVE - TAMIRA VD DAS Z
  WAGEMANS ANNELEEN - CHICHON V H WENTJE
  WAGEMANS ANNELEEN - GRIMALDI DE LA COUR
  WAMBACQ JENTEL - SUPER VAN DEN DAEL
8Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  COYSMAN SIEN - VLP (NIET-LID) - ELIENTJE (BLANCO)
  HEINE ELENA - LEWB (NIET-LID) - CHAGALL (BLANCO)
  SAGAER LARA - LEWB (NIET-LID) - EGALITE (BLANCO)
  VERHAEGEN KARI-ANN - VLP (NIET-LID) - AVENTIJN S (BLANCO)
  BOUTEN SUZANNA - KNHS (NIET-LID) - UNGARO (BLANCO)
  BOTH KRISTIEN - ATHENA VAN DE CUMUL
  BOTH KRISTIEN - CREATOR GS
  BREBELS JORIS - VENI VIDI VICI
  D'HAENE SOFIE - ACCENT
  DEBUSSCHERE JARNO - ARISTO
  DEBUSSCHERE JARNO - KERRY HILL
  DEBUSSCHERE JARNO - LITTLE LEO
  GORIS HANNE - I SPY DE MUZE
  LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
  LAURIJSSEN PAUL - HIDONKA-A
  MARTENS JOLEIN - TRAUM LADY
  RENS LUC - FANNE VAN HET HULSTHOF
  STERKENS PETER - ENZO G
  VAN HASSELT SARAH - BALLAN SOSO
  VANHERREWEGEN ROEL - BLUFFER
  VERMEERBERGEN JITSE - WILANKA
  VILAIN STEVE - KAWA DE LA COUR Z
  VOS KELLY - ERROR
9Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  SUNGURTEKIN ELISE - LEWB (NIET-LID) - BOSTON (BLANCO)
  ARNAUTS MICHIEL - HERMES VAN HET HAZEPAD
  BAEKEN CHARLOTTE - GOLDEN-ACTION V/D VIJFHEIDE
  COECKELBERGS ISABELLE - IGOR VAN DE BAKKERHOEVE
  DE HOON MILOU - ARMANI
  DE HOON MILOU - ZAZOU
  DE MIDDELEER JO - VIDOC
  DE SCHAMPHELAERE BRECHT - DÉJA-VU
  DE VOS EVI - CHAKIRA
  DEBUSSCHERE HUGO - ONLY YOU VD CUMUL
  DOEVENSPECK JASPER - HEILIGE GEEST VAN DE LENTAMEL
  GEERTS ANNELIES - CIDENA
  KENNES BEN - FREE SPIRIT VAN WITTENBERG
  MALISART KOEN - HALLA
  MERTENS JEROEN - HERMES M
  MISSOTTEN MARIE - PARADISA
  OELBRANDT WOUTER - VALCO
  VAN CUTSEM JONAS - HOOVER VAN 'T SLAVINNEVELD
  VAN WICHELEN STEFAAN - CASSIS VAN 'T SPOOR
  VANDENZAVEL SARAH - BRUXELLES DES ROSIERS Z
  VANDENZAVEL SARAH - GAMINE VAN VRIJHERN
  VANDENZAVEL SARAH - JANEL VD GALGENBERG
  VERCALSTEREN SIENTJE - WHISPER VAN DE WERF
2Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M08:0012:40
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN DER BEKEN BART - VLP (NIET-LID) - HAKUNA MATATA (BLANCO)
  DELVAUX MATHIAS - LEWB (NIET-LID) - GRAFFITI (BLANCO)
  JACOB CHARLOTTE - LEWB (NIET-LID) - HELENE VD BREEMEERSEN (BLANCO)
  MARECHAL MARINE - LEWB (NIET-LID) - CLIFFORD (BLANCO)
  VAN DER BEKEN BART - VLP (NIET-LID) - FLASH (BLANCO)
  BOONEN LUC - ADDO
  COOLKENS VEERLE - CARETANA Z
  CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
  DE CARTIER SOPHIE - ULJAKOW
  DE PAUW STEFAAN - BROOKLYN
  DOEVENSPECK JASMIEN - GIRL POWER
  DOEVENSPECK JASPER - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
  GORIS TOM - ARTHURIUS
  GUELINCKX JULIEN PAUL - PIRELLI
  GUFFENS JANA - GITANA VAN DIFRA
  HEYLEN RIK - DON QUICHOTTE
  HEYLEN RIK - HORSY VAN HET SCHEEFKASTEEL
  KUMPS JELLE - ZIEZO
  MATTHYS BART - DARIO VAN LOO
  PEETERS IMKE - DOLCE
  PETERS JENNIFER - CHALLENGER - TAYLOR'S LEGEND
  POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
  POELMANS LORE - HERMES VAN HET STRATENEINDE
  SWAANS KEVIN - FERRUM VAN DE NACHTEGAELE
  VAN DOOREN TIFFANY - HAMLET
  VAN MULDERS BART - ENDRO VAN 'T NEERHOF
  VIERENDEELS STEFAAN - FIGOR DE BOGAERDE
1Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z08:0013:10
 
Nr.TijdCombinatie
  AERNOUTS SIEGRIT - IESEDAESE VAN ST.ANNEKE
  CLOMPEN JOACHIM - CHIRANA Z
  COOLKENS VEERLE - QUADRI CV Z
  DE BACKER PETER - TULAIN VAN 'T KREKENHOF
  DE BOLLE JULIE - CALIPSO V-H VITSEROEL
  DE CLEENE WOUTER - ALARIC DE LAUZELLE
  DE CLEENE WOUTER - G-STAR VAN HET MOERVEN
  DEKENS ELS - CHICCO
  EVERAERT ROB - ETAMORO VAN DE ZELM
  GEEROMS KRIS - UNIFORMA Z
  GROUWELS SVEN - VENNOOT VAN DE MELLE
  GUFFENS JANA - ADORABLE VAN HET HEIDEHOF
  HERMANS BART - GORKI VAN DE PERTJESHOEVE
  JANSSENS JEF - HAPPY-BOY
  KONINGS STEVEN - CALVANA S Z
  MATTHYS BART - VILASCO VAN DE HAZEWIND
  OOMS TIM - EQUINA VAN DE BUITENHEIDE
  POELMANS LORE - CAMELOT VH STRATENEINDE
  SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
  SMET FREDERIK - ELIAS VAN DE VRIJENAKKER
  SONCK BART - CATOO
  STEEGMANS RAF - FARANTO VAN DE CAETSBEEK
  VALCKX MELANIE - EDDY WALLY
  VALCKX MELANIE - FELICE VAN PAEMEL
  VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ESPRIT
  VAN MULDERS BART - FENDRA VAN 'T NEERHOF
  VANDENZAVEL SARAH - ITO V/H PANISHOF
 
   
22/03/2015 - WRVL953 - EVENTING PAARDEN OVERPELT


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.