{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS JONAS - LUNA VD DONKHOEVE
BRACKE MELISSA - QUEEN LAIKA Z
CRIEL CHLOÉ - GENTLE TOUCH D'OCKEGHEM
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
CUVELIER FLORENCE - GODINE VAN POTTELBERG
CUVELIER FLORENCE - MURPHY VAN DE RUISENBROEK
DE BEULE RONNY - LANDGRAVIN VD DONKHOEVE
DE CONINCK CHLOË - ARGOS
DE CROOCK HANNE - CARLSON VAN 'T WELTHOF
DE POORTER EVELIEN - JOLIE VAN BIJSTERVELD
DE PROFT ANNELIES - LORE
DE WISPELAERE CINDY - LEONARDO
DHAESE LISSE - LUANA VAN 'T OUDBOS
DORMONT JUSTINE - KIFAL V/H WEIDSE HOF
FLAMEE PETER - GAZELLE VAN DE KASSEL
GEEROMS GERT - DUBAI
GOOSSENS HELENA - CHINA ODEVELD Z
LAEMONT KURT - FARAH VAN POTTELBERG
MEERSSCHAERT JOHAN - FELISTIJN
NOENS CHRISTOPHE - JEQUINTA VAN'TFORT BEDMAR
NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
PINOY STEVEN - BORGO SCOPETO
SCHELFHOUT ANNE-LINDE - ELITE
SNAUWAERT JENNIFER - DEMPSEY V/D RADJAHOEVE
TEMMERMAN BART - LIVIGNO FRAVANCA
TIMMERMANS CAROLE - JEWEL VAN HET DENNEHOF
VAN BUYNDER CHARLOTTE - JOIE DE VIVRE VB
VAN DE WEGHE JULIE - INDIRA
VAN EYNDE MARIJKE - DERINA VD BROUWERSHOEVE Z
VAN KERCKHOVE PETER - LUCIFER VAN DE TUIMELAAR
VAN LAERE TOM - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
VAN UYTVANCK BJORN - LUNA VAN HET HELLEHOF
VANOPBROEKE MATHIJS - FRIEKE VAN DE MELANIE
VERCAUTEREN FEMKE - LINGAPORE VAN DE RHAMDIA HOEVE
VERWAEREN STEVEN - L' AQUILO VAN DE KOEBOSHOEVE
VERWAEREN STEVEN - LUNA DESEMILY VAN HET MEULENHOF
ZERROUK SCIFO - BAYANI BVZ
ZERROUK SCIFO - FLOYD VAN POTTELBERG
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
BLINDEMAN LIEVE - HIGH QUALITY SVG
D'HAENE SOFIE - HAOWEN
DE COCK THOMAS - MALOJA V. 'T RECHT EIND
DE GENDT ANTOINE - MACARENA V. 'T RECHT EIND
DE GUCHTENAERE LANDER - MILEY VAN 'T HOOGEINDE
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
DE LOOSE TIM - MOONLIGHT
DE PAEP PATRICK - MOJITO VAN DEN HAAGAKKERS
DE POORTER EVELIEN - MILAN K & H
GOETHALS AMBER - MANO NEGRA VAN DE BUCXTALE
HEYVAERT BERT - MONA VD BISSCHOP
MESKENS LIES - MISS MARANDA VAN 'T PITTENSHOF
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
POLFLIET PHAEDRA - MEMPHIS DE MUZE
POLFLIET PHAEDRA - MILANO VAN DEN BOSDAM
ROETE CHRISTOPHE - MARA VD BISSCHOP
ROETE CHRISTOPHE - MAURANE VAN DEN BOSDAM
ROETE CHRISTOPHE - MESSI VAN 'T HAGELAND
SCHELFAUT ESTHER - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
THIELMAN JESSICA - HANNA
VAN ACKER KOEN - MAGNUM VAN 'T LINDEHOF
VAN ACKER KOEN - MALOU V/H MARIENSHOF
VAN ACKER KOEN - MILAN VAN 'T LINDEHOF
VAN EYNDE MARIJKE - GALIKA VAN KONINGSPOLDER
VAN EYNDE MARIJKE - MONA D'O
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN KERCKHOVE PETER - MAX VAN DE TUIMELAAR
VAN LAERE TOM - TOULOUSE Z
VAN OUDENHOVE TRACY - MELORA VAN HET KRITRAHOF
VELDEMAN JOHAN - MONA DE REGOR
VERBRAEKEL WILLEM - EL NINO'S Z
VERBRAEKEL WILLEM - FACEBOOK VD KOEBOS Z
VERHEYEN AN - HEVITA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS JONAS - LEONA VD DONKHOEVE
DE COCK THOMAS - LANSON-R
DE COCK THOMAS - LIBELLE V'T RECHT EIND
DE COCK THOMAS - LUNE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
DE WINDT CHLOÉ - LAPTOP VAN DE HARINGSLEDE
GEEROMS GERT - DOLLAR POINT
GEEROMS GERT - LIBELLE VAN DE WINDMOLEN
GEEROMS GERT - LOWIE VAN DE GIT
GOETHALS AMBER - LA BELLE VAN SOMBEKE
HULPIA ETHEL - EPO VAN DE ACHTERHOEK
HULPIA ETHEL - LOUIS VAN DE ACHTERHOEK
MATTHIJS NIKOLAS - LUCKY STAR-K VAN 'T KATTENHEYE
POLFLIET PHAEDRA - NIKITA DE MUZE Z
SCHELFAUT ESTHER - FERRO VAN HOF TER NAILLEN
SCHELFAUT ESTHER - LALIQUE
STUYVAERT ANOUK - SIENNA VAN DE CELIEBRUG Z
TEMMERMAN BART - LENTE VAN DE OUBURG
TEMMERMAN BART - LIXEL DU TILLEUL
VAN ACKER KOEN - LOEKI VAN HET LINDEHOF
VAN DEN MEERSSCHE JENNICE - LORD VAN 'T KELDERTJE
VAN DRIESSCHE ROMEC - LYDI VD BISSCHOP
VAN EYNDE MARIJKE - LOU VAN'T HOFKEN
VAN GUCHT IVO - L' ETE VG
VAN GUCHT IVO - LUCKY VAN SPIEVELD
VAN LEUVEN JONAS - ESPRIT VAN DE VELDEKENSHOEVE Z
VAN LEUVEN JONAS - ZAANDER VD VELDEKENSHOEVE Z
VAN OUDENHOVE TRACY - LIPPALORA VAN HET KRITRAHOF
VAN UYTVANCK BJORN - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VERBRAEKEL WILLEM - ALEGRIA JVH Z
VERBRAEKEL WILLEM - LEXUS VAN DE KOEBOSHOEVE
VERHELST FILIP - LITHANO
VERMEIRE JIDSKE - LEDJAZ VAN ACHTER DE WIJMEN
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS JONAS - JOHANNA V/D DONKHOEVE
BERKERS JONAS - KAMELIA V/D DONKHOEVE
BLINDEMAN NELE - LOTUS VAN 'T SPOOR
BUWEZ LIEVEN - ESPERANZA
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
CARNOY LARISSA - DIEZARA
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
D'HEER CHARLOTTE - GILLES VAN DE DAMBEEKHOEVE
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
DE COCK MARGOT - VOLANDA
DE CROOCK HANNE - INUIT TER EYCKEN
DE GENDT ANTOINE - KRYPTONITE VAN TEN BOS
DE MEY STEFANIE - DILARA VAN DE KATTENBERG
DE MEY STEFANIE - LAAILA VAN DE SCHUILHOEK
DE MEYER SARAH - ICARIUS VAN 'T MEYERHOF
DE POORTER EVELIEN - INDIGO
DE POORTER EVELIEN - JEREZ DE LA FRONTERA
DE POORTER EVELIEN - KLARENKA VAN HET WEIDSE HOF
DE RIJKE DAPHNE - VITA DU MARAIS DD
DE ROOVER DAPHNE - DANCING QUEEN VAN DE WOLFPUT
DE ROOVER STEF - KINNETTE VAN T' KLAVERTJE VIER
DE RUYTE LIEN - DUCHESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE SCHRIJVER CHARLOTTE - FENIX VAN 'T ELZENHOF
DE VOS KAREN - GALA
DE WULF KAREN - NAVARO
DHAESE LISSE - HANDOR TER PUTTE
DHAESE LORE - DAVIDOFF
DHAESE LORE - E.LOUIZ VAN D'HAEGEN Z
FLAMEE PETER - HURRICANE
GEEROMS GERT - KATO VAN HOF TEN BOS
GEEROMS GERT - KAYENNE
GEEROMS GERT - ZILVANIA ESSE Z
LAEMONT KURT - CHANELLE DES COLLINES
LAEMONT KURT - LIONEL VAN HET WEIDSE HOF
MEERSSCHAERT JOHAN - HARISSA
MESKENS STEFANIE - IDARCA VAN DE MANGELAAR
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
PINOY STEVEN - LONTE VAN DE BARLEBUIS
POELS ELISE - JOLIE VAN DE KROMME HEI
POELS JOLIEN - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
POPPE CATRIEN - D'AMOUR VAN DE VOLKAERT
POPPE CATRIEN - ET-LA-BAS VAN HOF TER RECHT
POPPE CATRIEN - KEROS
RIJCKAERT JOKE - ECLIPSE
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
SEVENS STEPHANIE - FIERO DEL MUNDO
SONCK BART - KATAPULT
STEYAERT BRITT - LA CHANCE - S
TEMMERMAN BART - ICARUS
TEMMERMAN BART - ISAAC VAN 'T ZAND
THIELMAN JESSICA - DILEMMA VAN DE ZIJPE
TINDEMANS JORIS - QUINNA Z
VAERENBERGH KRISTIEN - WOTAN
VAN BRITSOM TOM - DENVER DE LYS
VAN BRITSOM TOM - QUITO DU LUOT
VAN DE PUTTE GINO - AMIKA
VAN DE PUTTE GINO - FORLANA VAN 'T KEYSERSHOF
VAN DE PUTTE GINO - JADE VAN HET HANEWEEHOF
VAN DE PUTTE GINO - KATOO VAN HET HANEWEEHOF
VAN DEN BROECK DAPHNE - IZZY VAN HET BUKENVELD
VAN DEN BROECK DAPHNE - LITTLE PRINCESS V.D. VLASBLOEMHOEVE
VAN DER BRUGGEN FIEBE - CAMÈL
VAN HECKE PAULIEN - GRIFFEL VAN 'T LANGEVELD
VAN LAERE TOM - LUDONA VAN DE DORPSHOEVE
VAN OOST TINE - UPPERCUT
VAN UYTVANCK JOKE - BIJOU DE CAMUS
VAN UYTVANCK JOKE - KYLANA VAN DE HEMELSESCHOOT
VANOPBROEKE MATHIJS - QUARTO Z
VEHENT SILKE - GOLDY VAN HET SPARRENHUIS
VERHEYEN AN - GABOR
VERVAET EMILY - DESPERADO
VERWAEREN STEVEN - JARCO VAN EQUINTA
VERWAEREN STEVEN - KYRA VAN DE KOEBOSHOEVE
VERWAEREN STEVEN - LEYTON VAN EQUINTA
ZERROUK SCIFO - ALLEZY Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
BAERT KIM - BAMBI
BERKERS DORIEN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
BERKERS DORIEN - GINGER VD EIKENBOS
BERKERS DORIEN - IZERO VAN DE PEGASUSHOEVE
BERKERS JONAS - EURIDICE VAN DE DONKHOEVE
BERKERS JONAS - HIGHNESS V/D DONKHOEVE
BERKERS JONAS - JANIRIA VD DONKHOEVE
BLINDEMAN NELE - CAMPARI V.H.SPOOR Z
CARNOY GILBERT - HAIFY VAN 'T MEULENEIND
CARNOY GILBERT - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
CUVELIER ELISE - FORTUNA VAN DE RUISENBROEK
CUVELIER FLORENCE - GAMINE VAN DE RUISENBROEK
D'HOORE BRAM - ELIAS DE MARIPOSA
DE COCK THOMAS - IRATO-R
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE COCK THOMAS - KETSANA V. 'T RECHT EIND
DE CUYPER GINO - QUITANA
DE GUCHTENAERE LANDER - DONALDSON
DE MEY STEFANIE - ELECTRO-ROYAL VAN HET EELSHOF
DE POORTER EVELIEN - DA VINCI
DE POORTER EVELIEN - FIANA
DE POORTER EVELIEN - JUDE
DE PROFT PIETER - GUCCI VAN HET BEETJEN
DE PROFT PIETER - JALISCA VAN DE VONDELHOEVE
DE ROOSE YONI - BE MY GUEST TER VELDEN
DE SMEDT ELLEN - KANONBALL DEUX
DE STERCKE CELIEN - BINOCHE
DE VOS NELE - FLOOR VAN 'T RUYTERSHOF
DE WAELE JENS - HOLLYWOOD VAN DE HAZAHOEVE
DE WISPELAERE CINDY - KATO
GEEROMS GERT - B- JOHANNA
GEEROMS GERT - BLUE LAGOON
GEEROMS GERT - EMMELY
GEEROMS GILLIAN - STB PERSAN STE HERMELLE
GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
GEEROMS KRIS - UNIFORMA Z
HERMAN JONATHAN - JOVANA VAN TERWEST
LAEMONT KURT - QOULONKA
LAHEYNE JONAS - ESTHER
LAHEYNE JONAS - HADES
LIPPENS LISA - JONGLEUR DU FORGERON
MAES WIETSE - FIERO VAN DE SMISHOEVE
MATTHIJS NIKOLAS - LUCCA VAN DE VOORDE
MERTENS ANTON - FUEGA DEL CAMPO
MESKENS JAN - J'ADORE VD WITHOEVE
MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
OELBRANDT ELINE - EVITA
OELBRANDT LINDSAY - KELSY VAN 'T HOF TER DOORN
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
PETERS JENNIFER - KITO VD WITHOEVE
POLFLIET JONAS - KIKO VAN DE VIJVERS
POPPE CATRIEN - LESTER
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
SCHEVERNELS FIONA - HELENKA DE REGOR
STEYAERT STEPHANIE - REBECCA
STIJVEN FLORIAN - KARTOUCHE VAN EGENHOVEN
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
TEMMERMAN BART - IANTHO VAN 'T KEIJSERSHOF
TEMMERMAN BART - ILEA
TEMMERMAN BART - JALISCO VAN HET EUSSELSHOF
VAN ACKER KOEN - KA - BOOM VAN ' T LINDEHOF
VAN BUYNDER RAF - IBAS VB
VAN DE PUTTE GINO - INGE VAN 'T HOFKEN
VAN DE PUTTE GINO - KYNA VAN DEN BUNDER
VAN DE VIJVER MARIO - CARTHAGO T VAN 'T ETTINGPAD
VAN DE VIJVER MARIO - EGANO T VAN'T ETTINGPAD
VAN DEN BROECK JOLIEN - SANNE
VAN DEN MEERSSCHE JENNICE - DANONE
VAN GUCHT IVO - KALIPSO VAN SPIEVELD
VAN HECKE TOM - JUNA VAN HET BEKELHOF
VAN HESE EVI - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
VAN HESE EVI - ULTRA DE JINEA DS
VAN HESE ILKE - FEMKE-S
VAN HESE ILKE - JOLLY JUMPER VAN DE DORPSHOEVE
VAN HOVE IVAN - JADE VAN HET LINDENHOF
VAN HOVE IVAN - JAMIKA VAN SPIEVELD
VAN HOVE IVAN - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN INGELGEM CHARLOTTE - BOËLLE VAN HOF TER NAILLEN
VAN KERCKHOVE PETER - KRESENDA VAN DE TUIMELAAR
VAN LAERE TOM - KATY VAN T'PAUWENHOF
VAN MEERVENNE DRIES - ELAURA VAN DE ELSHOEVE
VAN OOST TINE - BRITT VAN ORTI
VAN STEELANDT SAM - JESTER BOY VAN HET GILDENHOF
VAN UYTVANCK BJORN - VULKANO
VEHENT SILKE - DAKOTA DD
VENDERICKX YONI - ILLY LIVANTO
VERBERCKMOES JUDITH - GAROUCHE VAN HET KREKEDAL
VEREECKEN FIEN - AVALON
VERHELST FILIP - JOUPY
VERLINDEN KRISTOF - KITO VD WITHOEVE
VERWAEREN STEVEN - KOSY DE LA BELLE TERRE
VERWAEREN STEVEN - LAVENDEL VAN 'T ZAND
VERWAEREN STEVEN - LUXOR VAN 'T ZAND
ZERROUK SCIFO - ELMERO VAN DE VROBIEHOEVE
ZERROUK SCIFO - HACARA V/H WEIDSE HOF
ZERROUK SCIFO - KALONKO V/H WEIDSE HOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS JONAS - CHECKMATE Z
BERKERS JONAS - IMPERIO V/D DONKHOEVE
BERKERS JONAS - INES V/D DONKHOEVE
CARNOY GILBERT - DIEZARA
DE MEYER SARAH - EXILIO VAN 'T MEYERHOF
DE SMET STEFAAN - INDIRA V D. MALTAHOEVE
DE SMET STEFAAN - JADE VAN DE MALTAHOEVE
EECKHOUDT ERIKA - JEWEL VAN DE WATERHOEK
GEEROMS GERT - BLITZ WAY
HERMAN JONATHAN - HERCO VAN HET OVERLEDE GOED
LAEMONT KURT - NANETT
MARTENS BRECHT - FABIO VAN DE BOCHTEN
MARTENS BRECHT - GORKY VAN 'T HOOIGAT
MATTHIJS NIKOLAS - JALISCO VD VOORDE
NOENS CHRISTOPHE - GERCO VAN DEN BRANDAKKER
OELBRANDT PATRICK - KYRA VAN ' T HOF TER DOORN
POLFLIET PHAEDRA - LORD LEU
POLFLIET PHAEDRA - TELMA VAN HET KOEKOEKSHOF
RAEMDONCK ELIEN - FARA DROESHOUT
RAEMDONCK ELIEN - VOLUMIA
SALAETS DANNY - UNO DE LA BOTTE
SCHELFAUT ESTHER - CANVAS VAN HOF TER NAILLEN
SCHELFAUT ESTHER - UGANO
SCHELFAUT ESTHER - UNGARO
SONCK BART - GODIVA
TEMMERMAN BART - GRACE Z VAN HET GEINSTEINE
TEMMERMAN BART - JE M'EN FOU
TEMMERMAN BART - JE T'ADORE VAN DEN OUBURG
VAN DAMME WIM - JAPITANO VAN 'T VERAHOF
VAN HOVE IVAN - JUMPER VAN SPIEVELD
VAN LAERE TOM - ILLUSION VAN DE DORPSHOEVE
VAN STEELANDT SAM - HEBE VAN DE DORPSHOEVE
VERCAUTEREN FEMKE - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
VERWAEREN STEVEN - CANTARA VAN'T SCHUTTERSHOF Z
VERWAEREN STEVEN - JIVARO VAN 'T ZAND
VERWAEREN STEVEN - JOKERFACE VAN 'T ZAND
ZERROUK SCIFO - BEZEBELLE D'HEYBOGHT Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK THOMAS - GLORIA D'AUVRAY EC
DE CONINCK STIJN - GUCCI VAN DE CONINCKSHOEVE
DE PAEP PATRICK - JAMBOREE VAN DEN HAAGAKKERS
DE SMEDT ELLEN - HARDIE
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ULTRA MONTES
GEEROMS GERT - ATTENTIVE G&G Z
POLFLIET JONAS - GODINA
POLFLIET PHAEDRA - IXIA VAN DE KRUISHOEVE
TEMMERMAN BART - ELITE FRAVANCA
VAN LEUVEN JONAS - CAMERON Z
VERBRAEKEL WILLEM - I LOVE YOU TER PUTTE
VERWAEREN STEVEN - IDEALIST VAN DE KOEBOSHOEVE
31/01/2016 - WRSO1010 - INDOOR SINT-NIKLAAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots