Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
GRing G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B09:0012:30
 
Nr.TijdCombinatie
111:3012318794 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL TEN AARD
109:005001055 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HAALTERT
210:00100016075 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERSELT
211:1510785588 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OPHOVEN
210:151256451 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOL ACHTERBOS
211:001257360 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - POPPEL
211:451262212 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENT
209:301263020 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - TIENEN
209:151267060 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - SPALBEEK
212:001269686 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KIELDRECHT
210:4513296373 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
210:306554570 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ANZEGEM
HRing H: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B09:0012:30
 
Nr.TijdCombinatie
110:3013516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
211:00100017584 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WERVIK
212:00100017705 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOKEREN HEIENDE
210:45100018134 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OESELGEM
209:301266151 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEERPELT
211:301269282 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KERKSKEN
209:151271003 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAASMUNSTER
209:004497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
211:154919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
210:155572951 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MEISE-WOLVERTEM
209:456328440 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ITEGEM
210:006492229 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LICHTAART
211:457102723 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT JORIS WINGE
IRing I: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B09:0012:30
 
Nr.TijdCombinatie
112:001248266 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BALEN
210:45100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
209:30100017401 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZELE
210:00100025370 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GRIMBERGEN
211:00100030080 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PASSENDALE
209:00100030623 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ROESELARE
210:1512211892 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - ELEN
209:151258269 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - RIJKEVORSEL
210:301270801 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-GILLIS-WAAS
211:3013602632 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GALMAARDEN
211:4513976787 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - STEVOORT
211:153977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
209:454476851 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HECHTEL
FRing F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L09:0012:30
 
Nr.TijdCombinatie
110:151249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
211:15100018398 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WACHTEBEKE
210:30100022919 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - POPPEL
211:45100024293 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
209:30100029447 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOL ACHTERBOS
211:00100029735 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAMONT
212:00100031009 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OUD TURNHOUT
210:00100031022 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
209:4512304246 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERBROEK
209:0012794401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
211:3012862196 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL LARUM
210:4513414894 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KIELDRECHT
209:159840446 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
CRing C: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B09:0012:30
 
Nr.TijdCombinatie
110:001252310 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - KONINGSHOOIKT
210:45100006153 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BEKKEVOORT
211:30100009266 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - VLIJTINGEN
209:30100018133 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OESELGEM
211:00100030332 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BRAKEL
210:151258673 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINT LENAARTS
211:151260794 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ZOERSEL
209:1513306578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OUD TURNHOUT
209:4513514928 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINT-GILLIS-WAAS
210:3013951630 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - VEERLE
209:005997428 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINAAI
DRing D: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B09:0012:30
 
Nr.TijdCombinatie
109:004954070 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BEVEL
209:1510882891 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MAARKEDAL
211:0011939383 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARDOOIE
210:001251094 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HEIST OP DEN BERG
210:304002056 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BOCHOLT
209:304672871 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WESTERLO
211:455489691 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - EKSAARDE DOORSLAAR
210:455570123 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - TORHOUT
209:455909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
210:158189628 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
211:158234993 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VOLLEZELE
ERing E: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B09:0012:30
 
Nr.TijdCombinatie
111:451250791 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - GIERLE
211:00100008793 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OUD TURNHOUT
210:45100017447 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BASSEVELDE
209:45100021329 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - GEETBETS
209:3013014770 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
211:152460261 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WORTEL
210:152910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
211:305386328 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SCHOONBROEK
210:005510408 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - IZEGEM
210:308379786 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAASMUNSTER
209:159347261 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MOERZEKE
BRing B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L09:0012:45
 
Nr.TijdCombinatie
109:30100029445 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BRECHT
211:45100001647 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
209:00100030756 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
210:4510561276 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VLIJTINGEN
212:151253623 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
209:151255441 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
211:151258774 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
209:4513295767 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
212:0014639017 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
210:0015179183 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
211:001973140 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
210:153003865 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
210:305370766 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LEEST
211:305894263 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ASSE
212:305968328 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
ARing A: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M08:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
111:001249579 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BROECHEM
210:4511815206 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - IZEGEM
208:451252613 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - KONTICH
210:301255340 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - MERKSPLAS
208:301258168 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - RIJKEVORSEL
209:001259582 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WEELDE RAVELS
209:151263121 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
209:4514739754 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
210:002462180 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - OUD TURNHOUT
211:152910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
210:156488589 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - PEER
209:308623502 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
209:08WINNEN LIESEL - JIMMY
309:16BOUTS LAURA-MARIE - PEANUT
409:24VERBIST LOTTE - DONNY
512:04VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
609:40VAN UYTSEL AMBER - QUI QUI
709:48AERNOUTS JANNE - PRINS
809:56VAN DER BORGT SAM - TRISTAN
910:04VOSSEN MINNE - BEATY
1110:20BOSCH KATRIJN - POEKIE
1310:36PAUWELS LOBKE - DONDER
1410:44VAN HOLLEBEKE JULIE - TWISTER
1510:52MASURE AMBER - KMURTHE
1611:00HENDRICKX MAYA - APOLLO
1711:08VAN DE ZANDE FEBE - LUCKY
1811:16VERSCHOOTEN ZOE - ARIE
1911:24LEYSEN ISABEAU - LOOLA
2011:32STEVENS RUNE - CHICO
2111:40VAN NESPEN LUCAS - JOY
2211:48LOOS SEPPE - LIEKE
2311:56DESMEDT JUDITH - SANDRA
 10:28VAN PAMEL NIELS - LILLY
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
112:04DEPREZ JUSTINE - KIKI
210:28BOUTS JEF - FLOOR
409:24MERCKEN JANNE - MARCEL
509:32VAN ELSEN KATO - SPIRIT
609:40VAN DIJCK JORINE - ELZENHOF FABIOLA
709:48GEERITS FLORE - PALEDO
809:56SAEY LORE - SUMMER
912:12VANDENBUSSCHE JULIE - GABBER
1010:12FOLLON SEPPE - BARTJE
1110:20VAN UYTVANCK JINTE - APOLLO
1310:36WUYTS ELLE - GLINSTER
1410:44GHESQUIERE AYKO - BLISK
1510:52VAN ROMPAEY JENS - FARMROAD ESMERALDA
1611:00VAN DEN BOSCH KAAT - AXE GOLD
1711:08DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
1811:16VAN DAEL WOLKE - FRANS
1911:24TUYTELEERS MAXIM - PIAFFE
2011:32DE WITTE FLOOR - BEAU
2111:40VAN BIESEN CLAIRE - BENTO
2211:48PEETERS STIEN - CHARLIE
2311:56GIJBELS PIETERNEL - RAPIDAS
 10:04VAN PAMEL BREND - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
112:04VLEKKEN NOEMIE - DARCO
209:08VANDENDRIESSCHE BRITT - SLOEBER
309:16VANGENEUGDEN HANNE - IDEFIX
409:24VAN DE VOORDE JOLIEN - SANNE
512:12VERBIST KAYLA - BLITZ
709:48ANTHONISSEN ELLEN - POLLY
809:56ROEGIERS KATO - WESLEY LANDWEERTSHOF
910:04GEYSMANS FEBE - FENNE 06.00838
1010:12ANTHONISSEN ELLEN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
1110:20RENDERS WARRE - SPIRIT
1310:36DECKERS JITSKE - HORENZO GUDI
1410:44CAELDRIES ARNE - GRISOU
1510:52KLEEREN YARA - ZUURSEVELD'S MARGRIET
1611:00JANSSEN DIENKE - PERLHOF GLENN
1711:08HERWEYERS EMILIE - MONA
1811:16DE DYCKER LIEN - JOERY
1911:24MAERTENS YELENA - MICKY
2011:32FRANSEN DELANA - VLEKJE
2111:40POUDERS ANISSA - COBALT
2211:48STUBBE MAJELLA - MINSTRAL
2311:56VAN HERCK FLORENCE - HEGELSHOF'S BJORN
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
109:00DE BROECK ZITA - BLINKIE
209:08DAY RANI - SERGE
309:16VERMEULEN HANNE - OTJE VAN HET KUILENHOF
409:24VANDERREYDT FEBE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
509:32VAN DE VOORDE JULIE - NETTE
609:40BERGHGRACHT AMÉLIE - SARINA
709:48GEURTS KAAT - DAISY
809:56VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - NIKITA
910:04TIJSKENS LAURE - COCO CHANEL
1010:12VERMEULEN HANNE - CERES
1110:20VANDERREYDT FEBE - OLIVE
1310:36DE STOPPELEIRE ELINE - HEGELSHOF'S SERGE
1410:44MOENS LUNA - TINKA
1510:52SPITS CATHERINE - FAIR FAITH
1611:00VAN GUCHT ARWEN - STIPPEL
1711:08VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
1811:16VAN HOECK JOPPE - CEASAR
1911:24VANHECKE ANJOLIE - PONYHOEVE PAREL
2011:32BAUWENS MARIEKE - SANDY
2111:40VAN ROMPAEY JINSE - BOEFER
2211:48VAN HERCK LAURA - SLOEBER
2311:56ALEXANDRE RUBIN - IZZY VAN 'T DAELDERHOF
 10:28VACKIER LAURENS - KASANOVA VAN 'T HEIKE
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00GEYSMANS LUNA - RAKT'S MICKY
209:08VLEKKEN NOEMIE - NIKITA VAN BLOMMERSCHOT
310:28GEVAERT LOTTE - JOEPIE
411:00BOUTS JONAH - CREEPY
509:32VERLINDEN CHARLOTTE - HEESAKKER'S NARIELLE
609:40MATHIJS JELINA - PAUWHOF'S LUCARDO
709:48MOENS AMBER - PRUTSKE
809:56VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
910:04LIBBRECHT NOA - LAROES
1010:12COTTENS MARGOT - DUCHESSE
1110:20LENAERTS LOUISE - SPECIAL
1310:36VERSCHOOTEN ZOE - SURPRICE
1410:44ROMBOUTS ANOUK - PIPI
1510:52DE SMEDT JARNO - JOB
1612:04ANDRIES NIELS - MADONNA
1711:08VAN LAERHOVEN OLIVIER - LOEKI
1811:16SIPS LORE - TORENHOEVE'S MANDY
1911:24PENNEMAN LOBKE - GITTE VAN DE DELTHOEVE
2011:32STERCKX MARTE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
2111:40CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
2211:48VAN VUGT ZITA - MAXI
2311:56MORIS LEONIE - JUANTO
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
209:08OVERSTIJNS ANSE - VIOLETJE VAN DE EESTER
310:28BAEKELMANS ZITA - CENTANNIAL JEWEL (OS)
409:24VANDENBUSSCHE JULIE - AMBER
509:32VAN DER JEUGD LILY - FALCO
609:40VAN BOXSTAEL ROBBE - SPIRIT
709:48VRANKEN DRIES - SPIRIT
812:12DE SMEDT REMCO - JOB
910:04SMETS JORDY - DUSTY
1010:12HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
1110:20STERCKX FLEUR - SJALON
1310:36VAN TRICHT JADE - TORNADO
1410:44DURT ANGELINA - SPIRIT
1510:52BILLIET HANNE - DISNEY
1611:00VAN MIERT MARIE - VALENTIJN
1711:08DE VOS KATO - ZIGGY VAN DUYVERSPUTTEN
1811:16CEYSSENS ELISE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
1911:24VAN MIERT MARIE - SPEEDY II
2011:32VANDERBRUGGEN LEONIE - MR. PEANUTS
2111:40CUYVERS MORGANE - AQUANURA
2211:48HENS LOTTE - CLIFF
2311:56GEUTJENS LORE - CHARMEUR
 12:04VAN MELKEBEEK GAËLLE - AAFKE VH PAARDEVELD
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
209:48JANSSEN FLOOR - VAARTJE'S JASPER
309:16MEERSMAN ANKE - DARCO
409:24VAN HEMELEN JULIE - VIKARIEN'S JEFFREY
512:04HANTSON AMALIA - MELADELLE'S DALORES
609:40DAMS YADE - FEMKE
710:28VANGENEUGDEN HANNE - LORENZO
809:56ANDRIES HANNES - BALALAIKA
910:04DE VOS LUCCA - BALLERINA
1010:12HERWEYERS EMILIE - JOLI
1110:20VAN DIJCK JOPPE - IVE VAN DE DELTHOEVE
1310:36BENS NOOR - QUI - VIVE
1410:44VAN ROSSUM CAROLINE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
1510:52HENS LOTTE - ONIX
1611:00BARANOWSKI LUNA - LARS
1711:08VAN DEN BULCK THIBO - SUNNY'S JOHNNY FAVOR
1811:16CLAEYS EVY - BERKERHEIDE'S NAPOLEON
1911:24DE DYCKER LIEN - TEN ANKERS FREEMANCA
2011:32DANIELS MAITÉ - DE MEENE'S ARIE
2111:40VISSERS SARAH - INKIEPINKIE
2211:48MOENS LUNA - VAN HALFWEG TWIGGY
2311:56HENDRICKX EMILIA - BROEKKANTS MAGIC
 12:12VANDENDRIESSCHE BRITT - PRESTON
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
209:08MAES AMELIE - NARCISSE VAN DE GROTE HAART
309:16KORSTEN ZENYA - DIDI
409:24GIELEN SASA - MENTINK'S ROSELLA
509:32COSTERMANS RUNE - KRIEN'S KWINT
609:40CAELDRIES ARNE - UTOPIA
709:48GEYSMANS LUNA - DAILY VAN DE LIEMERS
809:56VAN SAMANG SIEN - VLIEGERTJE
910:04HEYLEN LIESL - BLESKE
1010:12OPSOMER JULIE - DEWI
1110:20WIJNEN VICKY - FLUPKE
1310:36PEETERS AMBER - RUBY
1410:44ANTHONISSEN ELLEN - CHOOPY
1510:52NAUWELAERTS CATHO - BOBO
1611:00PANIS LOTTE - CILLAARSHOEK'S APART
1711:08ALLARD LOTTE - WOLFGANG AMADEUS VD POPPELAERE
1811:16DE WITTE SIEN - FLICKA
1911:24BREUGELMANS FEBE - MORE FOR MORE
2011:32HIMBRECHT MAAIKE - JACKY
2111:40WIJNEN VICKY - LILA VAN DEN HOEK
2211:48PIJPERS RUBEN - JAEPELOU
2311:56PEETERS AMBER - KASJMIR
12Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)13:0016:12
 
Nr.TijdCombinatie
113:00MENTEN MORANNE - PETITE CHING-V
214:28COOLS LAURE - ALL STAR
316:04VANDERMEULEN PHEBE - BOBO'S BLUE BELL
413:24VAN DEYNZE ARNO - WANDOR VAN 'T NIEUW HEEGT
513:32DELEN FLOOR - MIRA
613:40HENDRYKS EMMA - LUNA VAN D'OUDE OVEN
616:12REYNERS ELINE - PEPITA
713:48CAPPOEN SELINE - OILILY
813:56TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
914:04BOGAERTS RICK - JUMPER
1014:12VAN GORP NISSE - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
1114:20WILLEMS LORE - ROCKY
1314:36KLEEREN YONI - WEMBLEY
1414:44TALPE JONAS - BOY
1514:52ANDRIES NIELS - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
1615:00STUBBE MAJELLA - VERSACE
1715:08VERGOTE GILL - FLITS
1815:16ALEXANDRE RUBIN - LUCA
1915:24LEYEN SARA - SOFIE D
2015:32PRIMUS KIRSTEN - BERTJE
2115:40VANHOVE ANNIEK - KASIMIR
2215:48VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
2315:56DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
13Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VAN VALCKENBORGH LICA - KIRA VAN DE WILGENDREEF
213:08MOORTGAT MARIE - RED BOY
313:16DAY ANKE - ROCCO DE GRENS
413:24VRANKEN SARAH - CHABLIS
513:32MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
713:48VERGEYLEN DEMI - PECKET D'AUBRUX
813:56NEVELSTEEN SAAR - DOROTHY
914:04PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
1014:12DHONDT LENNERT - MEADOW
1114:20VANDEBOSCH NORE - SPIRIT
1314:36DE WITTE SIEN - KAPOENTJE
1414:44VAN STEENLANDT MARIE - SAMMY D
1514:52RAEMDONCK LAURA - OXFORD VAN DE MESPELEIR
1615:00DE GOE AYFER - SARINA
1715:08GYSSELS JARNE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
1815:16VERELST WANNES - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
1915:24HINNISDAELS KATO - VITA VAN FARASO HOF
2015:32BROECKX YANA - YSSELVLIEDTS AUSTIN MARTIN
2115:40VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
2215:48MOMBAERTS BO - DRIBBLE
2315:56VAN DOORSLAER EMMA - CASSIUS D.J.
 14:28VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VAN OEYEN FEMKE - RIKA
213:08AGEMANS LAURA - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
313:16REYNERS ELINE - HETTY
413:24LEYS LYNN - MOONLIGHT
514:28HEYLEN LIESL - TWIX
613:40MEERSMAN ANKE - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
713:48KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
813:56KENIS STIEN - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
914:04MALFLIET FRAN - NINA
1014:12MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
1114:20PENNEMAN FEMKE - DE TAKOMST DAISY
1314:36VERMEULEN MARIEKE - FRAUKE
1414:44CEYSSENS JULIE - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
1514:52DESCHEEMAEKER ARNE - HIGO DE LA LUNA
1615:00VERSTAPPEN NOOR - DJAMILA
1715:08DE WILDE JULIETTE - FLIPPER
1815:16MICHIELS CAMILLE - LIGHTNING
1915:24SEGERS ZSOFI - LANDSKER BRONZINO
2015:32VLEMINX SAM - SPIRIT
2115:40VAN HAVERE WIEZE - FRISCO
2215:48MORIS EMILIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
2315:56DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)13:0014:28
 
Nr.TijdCombinatie
113:00MATHIJS JELINA - DION
213:08BRUYNINCKX BRECHT - CHOQUIRA
313:16RENDERS QUINTEN - RAMBO
413:24DELOOF MARLIES - JASMINE
513:32DE SMEDT JOY - KING-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
613:40VAN DEN STEEN JOREN - HARLEKIJN
713:48BENS NOOR - FLIKKA
813:56VERCAUTEREN TOVE - STORMWIND
914:04VAN DER STAPPEN LIES - SUN SHINE
1014:12VAN HECKE BENTE - MIDNIGHTE
1114:20VANDERBRUGGEN AMELIE - FOREST FIRE
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)14:3016:06
 
Nr.TijdCombinatie
114:30SUTHERLAND JEF - JANOS
214:38DIERCKX YENTHE - PABLO
314:46CAELDRIES LAURA - SIMBA
414:54VERVLIET MARIE - CAFÉ AU LAIT
515:02DE TANDT LAURA - FLIKA
615:10VANGELOVEN JULIE - NORMA VAN 'T EPPEL
715:18CAELDRIES LAURA - FLORENZO
815:26LABEEUW AUDREY - JUNIOR
915:34VAN EENOO TINE - HYSTERIA
1015:42VERBRUGGEN MEREL - VANILLA
1115:50OPSOMER JULIE - ZORRO
1215:58PINTELON VIC - KOEDIJK'S DORIEN
19Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
313:16RAETS SHONI - OLYMPIA
413:24VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
513:32D'HONT NIKI - BOBO H
613:40CEUSTERS KIMBERLY - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
713:48CUYPERS LOTTE - JASLISCO "V" VAN HET JUXSCHOT
813:56ANDRIES NIELS - TORNADO
914:04VANTHIENEN DRIES - QUATO VAN HET ELSHOUT
1014:12VERMEIREN PAULIEN - WATERHOEKS PIETRO
1114:20PEETERS MARIE - POLSBURY PAMELIA
1314:36MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
1414:44WUYTS RANI - FLEURTJE
1514:52OPSOMER JULIE - OLYMPIC DREAM
1615:00VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
1715:08BERNAERTS ROZANNE - IKKO VAN DE WEZELAER
1815:16BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
1915:24BOOMS SIEN - DOLIONES
2015:32BEX KATO - KRANEVELD'S ALEXANDER
2115:40TOELEN LENE - GYPSON DU CHESSELET
2215:48SMET AMBER - TRUEGRIT
2315:56ROMBOUTS LOTTE - JOLY'S QIRA
 13:08DE SCHRIJVER AMBER - MISTIQUE
20Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
213:08POLFLIET BRITT - NOISETTE
313:16MOORS JULIE - VALCO
413:24CAHUZAK LANA - GIO
513:32DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
613:40SENDEN ALEXANDRA - GOOD LUCK
713:48BERNAERTS DAAN - EVITA VAN'T LAAR E49251
813:56SCHEPENS LENINA - JASPER
914:04BRUYNINCKX BRECHT - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
1014:12VAN GORP BRIK - TULLYBOY FLIGHT
1114:20STEEMAN JANA - SECRETE DU POUS
1314:36LENDERS JINTHE - QUARRY DE L'AUBE 04360699J
1414:44BEGEYN SJOUK - LOWIE
1514:52SENDEN ALEXANDRA - CHENNY
1615:00LETEN SILKE - DANCING HAPPINESS
1715:08DESMET JADE - JEROEN
1815:16MARIËN MARGOT - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
1915:24SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
2015:32HIJTS JINTHE - OMAR
2115:40VAN DAEL WOLKE - NERON
2215:48ELST FLORE - MYSTIC DREAM VAN DE LEEMSHOEVE
2315:56BLOMMAERT INE - NIA DOMO'S EVITA
21Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
213:08DE JAECK FAY - BONAPARTE 04.00517
313:16RENDERS RIMME - HARRY POTTER
413:24VAN DEN BRUEL JEF - PIMPERNEL VAN DEN KIEVIT
513:32VAN MASSENHOVE ELLEN - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
613:40ZEGERS CHARLOTTE - FARINELLI
713:48DESTOOP ROBBE - JANKA
813:56BROSENS LORANNE - QUINN VAN GOUDVEERDEGEM
914:04DERDELINCKX MARGOT - QUINTEN
1014:12RENDERS RIMME - NICKI NICK VAN HET JOPE
1114:20DE SCHEPPER ASA - KYARA CHANEL
1314:36LEMAIRE LISA - BROWNIE
1414:44HOFLACK BRYAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
1514:52LAGA KLARA - RE
1615:00GEENTJENS BJARNE - LOUIE
1715:08VERJAUW JULIE - MADONNA VAN 'T HOLLANDHOF
1815:16SCHEPERS ELLEN - ROYAL BENDITH VAN DE SCHOM
1915:24CLAES AMBER - ZORRA
2015:32KERSTE TESSA - FELLOW
2115:40PENNEMAN FEMKE - ISPERANTO
2215:48VERSTRAETEN CATO - MELLOMABE
2315:56VERHOOGEN CAS - HECTOR VAN HET DAELDERHOF
 14:28IDELER CAMILLE - SIEPKE'S SIMBA
22Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
213:08DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
313:16VAN DE WEGHE GILLES - LENTHE VAN DE SCHEGELHOEVE
413:24VANHECKE DELPHINE - CASTELLO
513:32SCHELFTHOUT CHARLOTTE - RADJA DE L ' AUBE
613:40BOTTE TESS - ORCHID'S QUINCY
713:48DE NEVE MARIE-JULIE - QUIRINA VAN DRONKIER
813:56RENDERS LAUREN - PICOBELLO VAN HET PLEINTJE
914:04VAN LAETHEM JANA - FRITS
1014:12VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
1114:20VERVOORT MORGANNE - JANTINA
1314:36BOGAERT SILLE - SHIRLEY
1414:44DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
1514:52VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
1615:00VAN DER GOTEN CAMILLE - DREAMER
1715:08ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
1815:16JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
1915:24DE HOEF STEFANIE - JIRONDINE "V" VAN HET JUXSCHOT
2015:32COCHET WILLEM - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
2115:40VERBEECK JINTE - VENUS H
2215:48DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
2315:56PEETERS LOTTE - FLOWER
23Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
214:28MOORTGAT MARIE - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
313:16SEUTIN EMILY - JOLY'S VEGAS
413:24HAEDENS ROBIN - MARIETON'S WINNIE
513:32COSTERMANS ARNE - JORDY
613:40VAN DIJCK LOUISE - KWINTEN
713:48PLAETINCK RHUNE - JOLY'S DONJA
813:56DE CALUWÉ LANA - DOMINO
914:04DE WOLF SILKE - DARCO
1014:12VAN CAMPFORT EDEN - OSTARA
1114:20VAN DE POL NICOLAS - SUBLIEM'S HAZEL
1314:36HOFKENS NIEKE - FUN FUN
1414:44DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
1514:52MOMBAERTS JENTE - BONBON
1615:00VAN DE POL NICOLAS - ORCHID'S DIVA
1715:08DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
1815:16JACOBS CHARLINE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
1915:24DENDAUW RUNE - SARAH
2015:32WILLEMS LORE - HOPPENHOF'S NIKKI
2115:40VERTONGEN LAUREN - BALLERINA
2215:48GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
2315:56DE BUSSER EMMA - FLEUR VAN DE RECHRI
 13:08BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
24Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00STEVENS FLOOR - SILVA
213:08VERGEYLEN DEMI - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
313:16DAY AMBER - ANNIE
413:24STUER KYARA - SYLVESTER
513:32PEETERS FEMKE - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
613:40PEETERS SILKE - NOBEL VAN DE GOORHOEVE
713:48VAN ELSEN BRITT - GILENKA
813:56BRASPENNINCX MIRTHE - GALOT
914:04DE SCHRIJVER QUINTEN - PALLIETER
1014:12POPPE JULIE - QUARACTER VAN DEN MEULENKOUTER
1114:20VAN HOVE JULIE - NIKE VAN DE VINKEMOLEN
1314:36JANSSENS JOLIEN - LARCO VAN DE KLOTHOEF
1414:44SIPS YENTE - BUTCH
1514:52PAULUS CARO - MISTER
1615:00VAN DEN WEYGAERT JONIE - INDIANA
1715:08DE MAEYER JOLIJN - HORANNE
1815:16MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
1915:24VAN DER ZWALMEN BO - MIRALLAS
2015:32DE WINTER BRENDA - COCO
2115:40VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
2215:48JONCK MARIE JULIE - LUKIE JOE
2315:56SAGAERT JENNIFER - CHAPELOUPE
16Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VAN MULDERS LISSA - EL-LOCCO VAN HET VRANKENHOF
213:08VAN DEN HEUVEL MICHIEL - SPLINTER
316:04MENTEN MORANNE - JOLY'S HARLEY
413:24THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
514:28VAN MULDERS LISSA - NONSTOP
613:40VANGENEUGDEN HANNE - CHICA
713:48VAN POUCKE LOTTE - JUTA VAN DE WILLAERT
914:04D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
1014:12DE CLERCK FLEUR - KAREL VAN DE BOCHTEN
1114:20VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
1314:36LEYEN SARA - NANDO
1414:44VERHEYEN JANNE - INDORADO VAN DE DELTHOEVE
1514:52VANDERHAEGE FLORE - BONNIE
1615:00PETIT LAURA - JACODI'S BERA'S BARLOW
1715:08DE WITTE SIEN - CHILI PEPPER
1815:16VERMEIREN STIEN - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
1915:24VAN ROOY JANNE - DIAMAND
2015:32PAELINCKX SIEN - O - LILLY
2115:40VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
2215:48LAUWERYSEN STEPHANIE - USANA
2315:56PETIT LAURA - SIEPKE'S BENTHE
17Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0016:12
 
Nr.TijdCombinatie
113:00DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
213:08KORSTEN ZENYA - LENNOX
313:16VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
414:28DESAER DORIEN - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
513:32RIGOUTS STEF - IGOR
613:40VAN BOXSTAEL LINDE - LANDGRAF VAN DE GROENWEG
713:48DERVAUX SILKEN - URANIA OUDENBERGS
816:04NEVELSTEEN MICHIEL - QUESTA
813:56RENDERS LISE - TEN DOORN'S HOGAN
914:04KILLEMAES ELINE - MUSQUE DE RECHRI
1014:12VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
1114:20GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
1314:36PETILLION BAPTIST - IRCO
1414:44DE VRIENDT AMBER - ORCHID'S CALLUNA
1514:52DOX SIETSE - CALYPSO
1615:00VANDEBOSCH MIRTHE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
1715:08DE BOECK SARA - JOLY'S GENTLEMAN
1815:16VERACHTERT ANTON - GALICO
1915:24LAUWERYSEN VICTOR - MAGNIFIC VAN DE WACHEMSHOEVE D'12
2015:32LOENDERS FEMKE - IGOR
2115:40WUYTS AMBER - BANJO DES MARONNIERS
2215:48LAUWERYSEN VICTOR - ROCKY
2315:56STAES MATHIAS - TOP AMIGO
18Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0016:12
 
Nr.TijdCombinatie
113:00CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
213:08COOLS AXELLE - NERO VAN DE BUCXTALE
313:16VAN DER AUWERA ZENIA - KAPOENTJE HOF TER ZEEDYCKE
413:24DE CLERCQ BO - CHAMPION'S DOUBLE
513:32DE JONGE BRITT - MASERATI VAN DE WITTEHEI
613:40MORIS BRITT - TWINKEL
713:48LEYSSEN MICHELLE - KANTJE'S BUNZER
813:56DIERCKX JOUNA - FRODO
914:04WILLEMS BERRE - ORCHID'S RAMSES
1014:12BLOMME ANN-SOPHIE - HERA VAN DE MOLENHOEK
1114:20VERHOEVEN SENNA - SHADOW
1314:36TIRIONS KAIRA - SAMMADAIRA
1414:44VOETEN EMMA - D'MOZART DU HASARD
1514:52AERTGEERTS KYRA - HANNE VAN DE LEEUWERKHOEVE
1615:00NOUWEN OLIVIER - BIG SPENDER
1715:08WELLEKENS JITSE - HEIDEWINDE'S CARTHAGO
1815:16VERCAUTEREN BO - VIOLA
1915:24BURKE BRINTHE - SIPOEMS BELLE ROSE
2015:32PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
2115:40DE SCHEPPER ASA - HIZZY
2215:48NOUWEN OLIVIER - MILO S
2315:56RENDERS LEXI - VINO H
 14:28SEGAERT ARTHUR - BITHOWRA VAN DE ZONNEHOEVE
15Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)13:0016:12
 
Nr.TijdCombinatie
113:00MINNAERT ELIEN - SOEMEERS BART
213:08LOENDERS WOUT - UNTER
313:16MESKENS RIECE - NERO VAN HET HAZENPAD
413:24SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
513:32CAELDRIES LAURA - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
613:40MAES LIEN - FRED
713:48DE CUYPER EMILY - JIPI-JAPO VAN GOUDVEERDEGEM
813:56OPSOMER JULIE - ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE 20081485
914:04DERVAUX LUNA - ZOELOE
1014:12RIGOUTS STEF - EEFJE VAN HET PUTTENHOF
1114:20VAN DE WALLE ANNELEEN - JUPILER
1314:36BEYENS LOTTE - INFERNO
1414:44GYSSELS JANA - NOISETTE
1514:52DESMEDT MAITE - ALLEGRO
1615:00HENDRICKX JILL - AMEDIJK'S ISA
1715:08PEETERS JENTE - DAAN
1815:16HOFKENS ROBINE - JARWIN
1915:24BERNAERTS THIJS - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
2015:32KELCHTERMANS JOLIEN - KARAMBA
2115:40HOFKENS NIEKE - MARKO
2215:48VEREYCKEN ROBBE - ORCHID'S JANET 20072521
2315:56MEESSENS ANOUK - BONAPARTE
 14:28VAN LINT KIRINA - ELENA
14Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VAN HECKE LOTTE - DAKOTA
216:04VAN DUPPEN CHARLOTTE - KASPER VAN DE EESTER
313:16CORTHAUTS ONA - KUIKHORNSTER LEONARDO
414:28CORTHAUTS ONA - ORCHID'S NEPTUNES
513:32JANSSEN INE - KEANO
613:40VETS MARTHE - VERONA VH JUXSCHOT
713:48VAN GANSEN BO - ANJERSHOF NIKKI
813:56VAN HEMELEN VINCENT - CUPIDO VAN HET EIKENHOF
914:04MESKENS RIECE - M'GULLIVER
1014:12CAELDRIES LAURA - BENTO JAZZ
1114:20MARTENS MANDY - MADONA
1314:36PEETERS JENTE - MOONLIGHT-H
1414:44VANHOVE JOKE - PINK FLOYD
1514:52VAN DIJCK MIRTHE - LARS
1615:00PAUWELS LOTTE - NATHALIE
1715:08SIMONS GAUKE - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
1815:16CLAEYS CÉLIEN - SPEEDY
1915:24MARTENS MANDY - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
2015:32DESCHEEMAEKER RUBEN - KATINKA VAN HET WILDERHOF
2115:40COOREMANS MARLI - HOPPENHOF'S SJORS
2215:48VANGELOVEN JULIE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
2315:56DESMEDT MAITE - NORTHREN DANCER
CC-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (S)13:1513:36
 
Nr.TijdCombinatie
113:15BOUTS JEF - PEANUT
213:16VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
313:18VAN MELKEBEEK GAËLLE - TJITJI
413:20VORSSELMANS FLORINE - PRIMER LADY VAN DE PRINSENHOF
513:22SNELS LORE - JEFFREY
613:24MASURE AMBER - KMURTHE
713:26VANDERMEULEN PHEBE - AMALIA V. BLIJHAM
813:28AERNOUTS JANNE - PRINS
913:30LEYSEN ISABEAU - LOOLA
1013:32VOSSEN MINNE - BEATY
1113:34STEVENS RUNE - CHICO
CC-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (A)12:1513:06
 
Nr.TijdCombinatie
112:15MEYVIS JULES - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
212:16VAN PAMEL BREND - SAMSONITE
312:18BOUTS JEF - FLOOR
412:20STERCKX FLEUR - SPIRIT BONFIRE
612:39VAN PAMEL BREND - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
712:26GEYSMANS FEBE - FENNE 06.00838
812:28GEERITS FLORE - PALEDO
912:30KERKHOFS GIEL - RAKT'S ROMY
1012:32ANTHONISSEN ELLEN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
1112:34NOTELÉ ROOS - SILVER STONE
1212:36VAN BIESEN CLAIRE - BENTO
1312:38DE COCK LIO - SHINE'S SPIRIT
1512:41KOYEN CIS - SUZI Q
1612:43LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
1712:45FRANSEN DELANA - VLEKJE
1812:47VLEKKEN NOEMIE - DARCO
1912:49VAN HERCK FLORENCE - HEGELSHOF'S BJORN
2012:51ANDRIES HANNES - FLOORTJE
2112:53VAN DIJCK JORINE - ELZENHOF FABIOLA
2212:55VERMEULEN ARTHUR - BEAUTY
2312:57VAN DAEL WOLKE - FRANS
2412:59VAN HOOIJDONK JULIE - CASANDRA
2513:01JANS WINTER - PLAY BOY
2613:02DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
2713:04VERMEIR JULES - SNEEUWVLOKJE
BB-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (B)09:5011:38
 
Nr.TijdCombinatie
109:50VERSCHOOTEN ZOE - SURPRICE
209:52BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
309:54DE WISPELAERE SAM - ARGOS VAN 'T HOOGWIELKE
409:56VAN MELKEBEEK GAËLLE - AAFKE VH PAARDEVELD
509:58VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
610:00CEYSSENS ELISE - BADSHOT ROSINA
710:48VAN PAMEL BREND - PRINSES DIOR
810:04MATHIJS JELINA - PAUWHOF'S LUCARDO
911:38GEURTS KAAT - DAISY
1010:08MOENS AMBER - PRUTSKE
1110:10WIJNANT JADE - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
1210:12DE KOSTER LORE - GIOVANNI
1310:14BRUYNINCKX KOBE - OELALA GOLDEN H
1410:16NOTELÉ ROOS - FARINA
1510:18VAN HOECK JOPPE - CEASAR
1610:20MERTENS LISSE - SACHA
1710:22VAN VOOREN STEF - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
1810:24VAN VOOREN TINE - ESPRIT
1910:26VORSSELMANS FLORINE - HOOPY
2010:28VAN MIERT MARIE - VALENTIJN
2110:30HENS LOTTE - ONIX
2210:32MALISART MARTE - GOUDLOKJE
2310:34AERNOUTS JANNE - NIKKY
2410:36VLEKKEN NOEMIE - POLLY BOY
2510:38FAUT JOELINE - LADY
2610:40MORIS LEONIE - WISKE
2710:42VERBIST LANDER - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
2810:44SCHELFAUT ROBBE - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
2910:46DE COCK LIO - NATUREL VAN HET ROZENDALHOF
3110:50STERCKX FLEUR - SJALON
3210:52FRANKEN KIRSTEN - PEBBLES
3310:54FRANKEN EVELYNE - NOVASTAR VAN DE ROMSTEE
3410:56VAN DER BORGT NIELS - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
3510:58CUYVERS MORGANE - AQUANURA
3611:00GOVAERTS MELANIE - SKYLIGHT
3711:02CAALS SIMON - MEDENBLIK DOUWE
3811:04VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
3911:06ANDRIES HANNES - BALALAIKA
4011:08BENS NOOR - QUI - VIVE
4111:10VERMEULEN HANNE - CERES
4211:12ANDRIES NIELS - MADONNA
4311:14WILLEM ARTHUR - VALENTINO
4411:16CEULEMANS GITTE - DAFFIE
4511:18LAMBERTS JULIE - MIRA
4611:20MORIS LEONIE - JUANTO
4711:22DE BREUCKER INA - TROUSHKA
4811:24DE JONGHE MAURICE - ANKA
4911:26DAENEKINT BEAU - TERVAKE CARUSO
5011:28FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
5111:30DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
5211:32NAUWELAERTS CATHO - BOBO
5311:34BILLIET HANNE - DISNEY
5411:36VAN TICHELT LORE - TESSA
CC-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (C)15:1516:41
 
Nr.TijdCombinatie
115:15VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
215:16HEYLEN LIESL - TWIX
315:18LENAERTS JULIE - JULIE
415:20DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
515:22BREUGELMANS FEBE - GALISTA
615:24CAEMS RUBEN - DIVINA
715:26VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
815:28RENDERS QUINTEN - RAMBO
915:30VANDEBOSCH NORE - SPIRIT
1015:32EECKELAERS LIEN - MACHNO SABRINA
1115:34WYSEUR CELESTE - HERKERHOEVE DARCO
1215:36BOUTS JONAH - SPIRIT
1315:38MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
1415:39DE MEULEMEESTER JULIE - SHIRLEY
1515:41MATHIJS JELINA - RINGO
1615:43VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
1715:45DHONDT LENNERT - MEADOW
1815:47VERLINDEN MARIE - COMM'S FOREST JASIONE
1915:49DELEN FLOOR - MIRA
2015:51WIJNANT JADE - TUBOR
2115:53ANDRIES NIELS - FURY VAN DE BERGHOEVE
2215:55VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
2315:57VAN DEYNZE ARNO - WANDOR VAN 'T NIEUW HEEGT
2415:59SCHROOYEN RUBEN - SPRING DREAMS OLYMPIA
2516:01MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
2616:02PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
2716:04VERLINDEN CAMILLE - DONNA
2816:06VAN DEN BRUEL MARIE - QUE SERA VAN HET KLAVERTJE
2916:08KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
3116:12MOORS MARTHE - SPIRIT
3216:14WILLEM LÉONIE - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
3316:16LETEN SILKE - PEPPER VAN DE ZUIDHOEK
3416:18DE SMEDT LUKAS - VARENBERGS ROXY
3516:20PANIS LOTTE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
3616:22VERELST WANNES - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
3716:24VERCAUTEREN TOVE - STORMWIND
3816:25TIMMERMANS FEMKE - DIVI'S MAGGIE
3916:27DE RIJCK QUINTEN - WHISPER
4016:29ALEXANDRE RUBIN - LUCA
4116:31BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
4216:33TILBURGH LORE - TOPICA VAN HET GOORHOF
4316:35DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
4416:37PENNEMAN FEMKE - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
4516:39WILLEMS LORE - ROCKY
CC-TERREIN: SPRINGEN Klasse B (D)08:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
108:30VERSTAPPEN JO - STEGSTEDGARDS CATAGO
208:31DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
308:33MATON EMMA - ZAI
708:41GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
810:23DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
908:45VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
1108:49RAETS SHONI - ODESSA
1208:51CALLEWAERT MEREL - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
1308:53LIEVENS MICHELLE - KWIENSLY
1408:54GYSSELS JANA - RINGO VAN DE SYSLOBERG
1508:56VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
1608:58VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
1709:00VANDEBOSCH MIRTHE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
1809:02STEVENS FLOOR - SILVA
1909:04WUYTS AMBER - BANJO DES MARONNIERS
2009:06CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
2109:08DE SMET LIESL - JOLY'S WOBKE
2209:10VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
2309:12CALLEWAERT ALEXY - KINJY
2409:14HAEDENS ROBIN - JYRIMOON
2509:16BEGEYN SJOUK - LOWIE
2611:20DECKX TIMO - PION VAN DE GROENHEUVEL
2709:19VAN DEN BRUEL JEF - PIMPERNEL VAN DEN KIEVIT
2809:21HAELDERMANS LINDE - MARIO
2909:23LOENDERS LORE - LUNA
3109:27MORIS BRITT - BLIKSEM
3209:29TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
3309:31GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
3409:33BENS NOOR - HOPPENHOF'S GARAY
3509:35BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
3609:37COSTERMANS ARNE - JORDY
3709:39DE BOITSELIER VICTOR - PIPPA D.J.
3809:40VAN ELSEN BRITT - GILENKA
3909:42VAN ELSEN BRENT - LUNA
4009:44RENDERS MATHIAS - BLACK DIAMOND
4109:46VAN HECKE LOTTE - FLEMMINGH VAN 'T LANGEVELD
4212:00FRUYTIER CAMILLE - KOJACK
4309:50VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
4409:52VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
4509:54PEETERS FEMKE - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
4609:56VAN CAMPFORT EDEN - OSTARA
4709:58VAN DEN WEYGAERT JONIE - INDIANA
4810:00LEYEN SARA - NANDO
4910:02MARTENS SARAH - MAXO J
5010:03SIPS YENTE - BUTCH
5110:05WILLEMS BERRE - ORCHID'S RAMSES
5210:07DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
5310:09WYNANTS DYLAN - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
5410:11STALS DYLAN - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
5510:13BUZEIJN BRITT - EBER DE PRETENDENT
5610:15DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
5710:17NOUWEN OLIVIER - BACCARA BB
5810:19VAN DEN HEUVEL LORE - ZANDBERG'S CHLOE
5910:21VERVLIET SALLIE - GWINNY
6110:25BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
6210:26VAN LAERHOVEN LAURENS - SECOND LADY
6310:28GOETHALS FENNA - QUARTZ DMC
6410:30VANDERBRUGGEN LEONIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
6510:32DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
6610:34BERNAERTS DAAN - EVITA VAN'T LAAR E49251
6710:36PAELINCKX SIEN - O - LILLY
6810:38RENDERS LISE - SEPPELINE'S IANDER
6910:40DE SCHRIJVER AMBER - MISTIQUE
7010:42VERVOORT MORGANNE - JANTINA
7110:44MAES LIEN - TARZAN
7210:46DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
7310:48VAN BEEK JEF - LUCA
7410:49BROSENS KAAT - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
7510:51BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
7610:53MEERSSCHAERT AMBER - GERTY
7710:55VAN DUYSE YENTHE - FARAH
7810:57VERBEEK MAARTJE - QUINTO
7910:59HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
8011:01ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
8111:03VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
8211:05DAENEKINT KYARA - MISTER JEREMY
8311:07VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
8411:09DOCX LOUISE - PRINCESSE OPTIMA
8511:11ELST FLORE - MYSTIC DREAM VAN DE LEEMSHOEVE
8611:12DE SMET LIESL - NASHMIDU
8711:14MAES ELLEN - BLUE SKY ROCKY
8811:16ROMAN LUKA - ORCHID'S MILA
8911:18TIRIONS KAIRA - SAMMADAIRA
9111:22BLOMME ANN-SOPHIE - HERA VAN DE MOLENHOEK
9211:24VANDENDRIESSCHE LOUISE - FLASCH
9311:26DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
9411:28SCHELLENS ARTHUR - ORPHEE
9511:30PEETERS MARIE - POLSBURY PAMELIA
9611:32ALLARD JELLE - FRICKY
9711:34LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
9811:35LENDERS JINTHE - QUARRY DE L'AUBE 04360699J
9911:37LIEVENS ADELE - DARIO
10011:39VERVLIET SALLIE - EXCALIDUR'S MORDRED
10111:41PETIT LAURA - NENA
10211:43VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
10311:45EECKELAERS LIEN - GENE
10411:47JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
10511:49MEESSENS MIRTE - HESSELTEICHS DAY OF LIFE
10611:51VAN KERCKHOVEN BRENT - OSCAR
10711:53DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
10811:55SMET KAREN - REBEL
10911:57SPITS CATHERINE - SUNNY
11011:58SCHROOYEN BERT - HELIOS
 08:43D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
 12:02SENDEN ALEXANDRA - GOOD LUCK
AA-TERREIN: SPRINGEN Klasse L (B)11:5512:57
 
Nr.TijdCombinatie
111:55MAES AMELIE - NARCISSE VAN DE GROTE HAART
211:57VAN DEN BRUEL MARIE - LELIE VAN DE DELTHOEVE
311:59DE CLERCQ JENS - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
412:01NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
512:25MAES AMELIE - JEFKE VAN'T ZIJP
612:57HEYLEN LIESL - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
712:07HEYLEN LIESL - BLESKE
812:09ANTHONISSEN ELLEN - CHOOPY
912:11VICENTE LUCIO - GIPSIE VAN DE EESTER
1012:13VAN DIJCK JONAS - NEMO
1112:15VAN DOORSLAER EMMA - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
1212:17DE PLECKER VIC - LIESJE
1312:19PANIS LOTTE - PADDINGTON'S O'MALLEY
1412:21THIJS YLONA - SARINA
1512:23VRANKEN DRIES - SPIRIT
1712:27TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX KASTANAKI
1812:29DE PLECKER VIC - BELLE
1912:31MEYVIS LOUISE - IGOR
2012:33VAN DIJCK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
2112:35VAN DEN WEYGAERT JONIE - CARINA
2212:37VAN ROSSUM CAROLINE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
2312:39DE ROO CHLOË - GLITTER GOLDEN H
2412:41VAN TRICHT JADE - TORNADO
2512:43WIJNEN VICKY - RAKKER-L
2612:45VAN DOORSLAER EMMA - MAKKER VAN DEN HOEK
2712:47ZELDERLOO OSCAR - DOLLY DOLLY
2812:49BLOMMAERT LAUREN - SAARTJE
2912:51DE PLECKER VIC - FIOCO
3012:53GEENTJENS JANOU - BODYGUARD
3112:55ECHELPOELS ESTÉE - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
BB-TERREIN: SPRINGEN Klasse L (C)08:3009:42
 
Nr.TijdCombinatie
109:44CORTHAUTS FLO - MASTWOOD MOONSHINE
208:32DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
308:34MOORTGAT MARIE - RED BOY
408:37VAN DEYNZE AXL - FILINI
508:39DECKX TIMO - WIKO'S APARTSJA
608:41VACKIER LAURENS - SPEEDY
708:44LAPIERRE JULIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
808:46NOPPE EDOUARD - GHANA
1008:51JANSSEN FLOOR - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
1108:53VAN MULDERS LISSA - QUIRINUS
1208:55ACHTEN SILKE - SHADOW
1308:58ROMAN LUKA - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
1409:00DE PLECKER VIC - YAKARI
1509:02VAN DUPPEN CHARLOTTE - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
1709:07GEENTJENS JANOU - MOUCHOU DEN TIP
1809:09STEYAERT LOUISE - NUTELLA
1909:12KENIS STIEN - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
2009:14MORIS EMILIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
2109:16BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
2209:19VAN TRICHT JADE - SALLY
2309:42VERBRUGGEN MEREL - VANILLA
2409:23MICHIELS CAMILLE - LIGHTNING
2509:26DE BREUCKER ANKE - KYARA
2609:28BUNTINX LOTTE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
2709:30DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
2809:33RAEMDONCK LAURA - OXFORD VAN DE MESPELEIR
2909:35VAN HEES LOTJE - FOKKERHUTTE BELLE
3009:37VAN DOORSLAER EMMA - CASSIUS D.J.
3109:40DE VYLDER LYNN - PETITE FLEUR VAN HET BERKENBOS
 08:48VERHOEVEN JULES - SPIRIT
AA-TERREIN: SPRINGEN Klasse M (C)13:2513:25
 
Nr.TijdCombinatie
1 WYNANTS DYLAN - LARA
2 OSTE YENTHE - BEEKZICHT'S NINA
3 DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
4 VAN HEES LOTJE - WAAIE Q ETOYCA
5 NOUWEN OLIVIER - HELABA D'INSEGOTTE
6 FRANCKEN JARNE - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
7 FOCKAERT LIZE - HEMMINGWAY "F"VH JUXSCHOT
8 CALLEWAERT MEREL - E-MAIL VAN DE MEIDOORN
9 SCHELLENS ARTHUR - SAMMY
10 CASTEELS ANOUCK - BEAUTY
11 DE VYLDER LYNN - BIJOUX
12 VAN DUPPEN CHARLOTTE - VALENTINA VAN HET KOEKOEKSHOF
13 VAN HOECK HANNE - SUMMER
14 AGEMANS LAURA - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
15 MALISART KOBE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
AA-TERREIN: SPRINGEN Klasse L (D)08:3011:53
 
Nr.TijdCombinatie
211:53SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
308:34SUTHERLAND JULIE - MR MIDNIGHT MAGIC
410:47CORTHAUTS ONA - BANDIET 20101302
508:39VACKIER FRANCIES - MAGENO
608:41VAN DEN BRUEL JEF - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
708:44CALLEWAERT AURI - CORRY II
808:46DEFOUR JUSTINE - KWARTO
908:48SCHELFTHOUT CHARLOTTE - RADJA DE L ' AUBE
1008:51DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
1108:53SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
1208:55BRAET ALINE - WEMBLEY
1308:58DE WILDE CHLOE - DONNA
1409:00SPITS LAURANNE - HIGHTRICK
1509:02VAN MASSENHOVE ELLEN - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
1609:05SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
1709:07THIJS YLONA - KANTJE'S ELLARD
1809:09OPSOMER JULIE - ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE 20081485
1909:12GOETHALS FENNA - KODJO VAN ORCHID'S
2009:14CAELDRIES LAURA - BENTO JAZZ
2109:16VAN DYCK RUBEN - PICOBELLE VAN DE BARTHOEVE
2209:19VRANKEN HELENE - EDELWEISS DU GRAND LYS
2309:21PETIT LAURA - SIEPKE'S BENTHE
2409:23KOLEN EMMA - UTAH
2509:26VERSCHOREN KATOO - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
2609:28MALISART KOBE - J-CALYPSO
2709:30VERSTAPPEN JO - ORCHID'S VIENNA
2809:33PEETERS SILKE - NOBEL VAN DE GOORHOEVE
2911:55VAN VALKENBORGH ELLA - JOLY'S DOORTJE
3009:37VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NICOLA VAN DE KLIMOP
3109:40VAN HOECK HANNE - GREECE
3211:57VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
3309:44VAN MULDERS LISSA - NONSTOP
3409:47VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
3509:49LEYS SENNE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
3609:51LEYS LYNN - NOBILIGIRL VAN K
3709:54VERSTREPEN MAXINE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
3809:56THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
3909:58VAN KERCKHOVEN BRENT - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
4010:01VANDERBRUGGEN AMELIE - MUZE VAN DE DELTHOEVE
4110:03DE WILDE CHLOE - ROXANNE
4210:05FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
4310:08GOETHALS FENNA - KONQUISTADOR VAN ORCHID'S
4410:10ANDRIES ROBBE - XENA
4510:12PEETERS KAMIEL - PRODISE'S DAAN
4610:15COECKELBERGHS MYRTHE - ORCHID'S AMERII
4710:17STEYAERT LOUISE - ORHID'S SHAMYRA
4810:19VAN MIERT MARNICK - BLUE BERRY
4910:22BEYENS LOTTE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
5010:24MICHIELS CAMILLE - TWEETS
5110:26VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
5210:29MEYVIS LOUISE - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
5310:31DENIS ALEXE - KANTJES'S BELLAMIE
5410:33VAN DEN PLAS WOUT - FUDGE
5510:36JONCK MARIE JULIE - LUKIE JOE
5610:38DE PLECKER VIC - HAPPY END
5710:40VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
5810:43VANVUCHELEN LISE - ORCHID'S ERO
5910:45FRANCKEN JARNE - PRESTIGE VAN HET KLAVERTJE
6110:50COECKELBERGHS MYRTHE - ORCHID'S NINA
6210:52VAN BYLEN CELIEN - BERKTZICHT JEKILJA
6310:54WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
6410:57OSTE YENTHE - DIDO VAN KLAVERBORCH
6510:59SPITS LAURANNE - TOPAZ
6611:01VANDERBRUGGEN AMELIE - BENGEL VAN DE KAPEL
6711:04VAN KERCKHOVEN BRENT - INCA 'P' VAN DE WITHOEVE
6811:06LISSENS LAURE - KANTJE'S VODES
6911:08BOGAERT SILKE - PARCIVAL
7011:11DE PLECKER VIC - CRACK DRUM VAN HET JUXSCHOT
7111:13DIERICKX LENTE - JOLY'S EAGLE
7211:15MORIS EMILIE - JANA
7311:18HEYLEN LIESEL - HAPPYNESS
7411:20VAN DEN PUTTE MYRTHE - ISAURA VAN DE DELTHOEVE
7511:22VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
7611:25VAN ROOY JANNE - DIAMAND
7711:27LETEN SILKE - DANCING HAPPINESS
7811:29COOLS GILL - POKER DE L'AUBE
7911:32HOFLACK BRYAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
8011:34PINTELON VIC - FLEXOR
8111:36PETILLION BAPTIST - IRCO
8211:39VERMEULEN GILLIAN - GITANA
8311:41VAN DE POL NICOLAS - ORCHID'S DIVA
8411:43FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
8511:46RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
8611:48SCHELFAUT ROBBE - MEDINA VAN DE BOCHTEN
8711:50BERNAERTS DAAN - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
AA-TERREIN: SPRINGEN Klasse M (D)15:3015:30
 
Nr.TijdCombinatie
1 HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
2 VLAYEN DRIES - FOXTOWN FRANKIE 4117
3 SPITS THIBEAU - KANTJE'S FEIKO 20101423
4 NOPPE ANN-SOPHIE - CLARK
5 VANVUCHELEN LISE - BLACK BOOSTER
6 TIJSKENS AARON - ELLA DE L'HUITRELLE
7 VERSMISSEN SILKE - J'ADORE DIOR
8 PEETERS SILKE - AKKELIEN H
9 HEYLEN SEPPE - KANTJE'S AMERICANO
10 LEYS SENNE - KANTJE'S BORO
11 VAN DEN BRANDEN ELISE - KANTJE'S EMBER
12 VAN DE POL NICOLAS - SUBLIEM'S HAZEL
13 VAN HOYDONCK JULES - ORCHID'S CENDA
14 VAN DYCK RUBEN - ORCHID'S AZALEA
15 STALS DYLAN - LA VITA DI BELLE
16 JANS JORNE - PIPO
17 GEENTJENS SHANI - PASQUIMEL
18 SPITS THIBEAU - KADANS VAN DE GROENHEUVEL
19 DE VYLDER LYNN - LUCA
20 GYSSELS JANA - NOISETTE
21 VAN BYLEN CELIEN - GALANT OF THE FOREST
22 MOORS ELEEN - LOTTE
23 HUYBRECHTS JULIE - MIRELLAHENS
24 FRANCKEN JARNE - GALANT
25 VANVUCHELEN LISE - NINJA-V
26 TIJSKENS AARON - ULYSSE DU MARON
27 NOPPE ANN-SOPHIE - HEAVEN "C"
28 VERDOODT EVA - LANCELOT VAN HET KLAVERTJE
29 VAN DEN BULCK JULIE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
30 DE CLERCK FLEUR - KAREL VAN DE BOCHTEN
31 VAN DEN BRANDEN ELISE - BONHEUR
32 CAELDRIES LAURA - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
33 SPITS THIBEAU - HIPPIOS DU GRAND ROUTHEUX
34 COOLS AXELLE - NERO VAN DE BUCXTALE
35 STALS DYLAN - NINA DI BELLE
CRing C: STIJL Klasse B (S)13:1513:36
 
Nr.TijdCombinatie
113:15BOUTS JEF - PEANUT
213:16VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
313:18VAN MELKEBEEK GAËLLE - TJITJI
413:20VORSSELMANS FLORINE - PRIMER LADY VAN DE PRINSENHOF
513:22SNELS LORE - JEFFREY
613:24MASURE AMBER - KMURTHE
713:26VANDERMEULEN PHEBE - AMALIA V. BLIJHAM
813:28AERNOUTS JANNE - PRINS
913:30LEYSEN ISABEAU - LOOLA
1013:32VOSSEN MINNE - BEATY
1113:34STEVENS RUNE - CHICO
CRing C: STIJL Klasse B (A)12:1513:06
 
Nr.TijdCombinatie
112:15MEYVIS JULES - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
212:16VAN PAMEL BREND - SAMSONITE
312:18BOUTS JEF - FLOOR
412:20STERCKX FLEUR - SPIRIT BONFIRE
612:39VAN PAMEL BREND - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
712:26GEYSMANS FEBE - FENNE 06.00838
812:28GEERITS FLORE - PALEDO
912:30KERKHOFS GIEL - RAKT'S ROMY
1012:32ANTHONISSEN ELLEN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
1112:34NOTELÉ ROOS - SILVER STONE
1212:36VAN BIESEN CLAIRE - BENTO
1312:38DE COCK LIO - SHINE'S SPIRIT
1512:41KOYEN CIS - SUZI Q
1612:43LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
1712:45FRANSEN DELANA - VLEKJE
1812:47VLEKKEN NOEMIE - DARCO
1912:49VAN HERCK FLORENCE - HEGELSHOF'S BJORN
2012:51ANDRIES HANNES - FLOORTJE
2112:53VAN DIJCK JORINE - ELZENHOF FABIOLA
2212:55VERMEULEN ARTHUR - BEAUTY
2312:57VAN DAEL WOLKE - FRANS
2412:59VAN HOOIJDONK JULIE - CASANDRA
2513:01JANS WINTER - PLAY BOY
2613:02DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
2713:04VERMEIR JULES - SNEEUWVLOKJE
BRing B: STIJL Klasse B (B)09:5011:38
 
Nr.TijdCombinatie
109:50VERSCHOOTEN ZOE - SURPRICE
209:52BRUYNINCKX KOBE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
309:54DE WISPELAERE SAM - ARGOS VAN 'T HOOGWIELKE
409:56VAN MELKEBEEK GAËLLE - AAFKE VH PAARDEVELD
509:58VOLCKAERTS FLEUR - PARMANTE
610:00CEYSSENS ELISE - BADSHOT ROSINA
710:48VAN PAMEL BREND - PRINSES DIOR
810:04MATHIJS JELINA - PAUWHOF'S LUCARDO
911:38GEURTS KAAT - DAISY
1010:08MOENS AMBER - PRUTSKE
1110:10WIJNANT JADE - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
1210:12DE KOSTER LORE - GIOVANNI
1310:14BRUYNINCKX KOBE - OELALA GOLDEN H
1410:16NOTELÉ ROOS - FARINA
1510:18VAN HOECK JOPPE - CEASAR
1610:20MERTENS LISSE - SACHA
1710:22VAN VOOREN STEF - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
1810:24VAN VOOREN TINE - ESPRIT
1910:26VORSSELMANS FLORINE - HOOPY
2010:28VAN MIERT MARIE - VALENTIJN
2110:30HENS LOTTE - ONIX
2210:32MALISART MARTE - GOUDLOKJE
2310:34AERNOUTS JANNE - NIKKY
2410:36VLEKKEN NOEMIE - POLLY BOY
2510:38FAUT JOELINE - LADY
2610:40MORIS LEONIE - WISKE
2710:42VERBIST LANDER - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
2810:44SCHELFAUT ROBBE - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
2910:46DE COCK LIO - NATUREL VAN HET ROZENDALHOF
3110:50STERCKX FLEUR - SJALON
3210:52FRANKEN KIRSTEN - PEBBLES
3310:54FRANKEN EVELYNE - NOVASTAR VAN DE ROMSTEE
3410:56VAN DER BORGT NIELS - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
3510:58CUYVERS MORGANE - AQUANURA
3611:00GOVAERTS MELANIE - SKYLIGHT
3711:02CAALS SIMON - MEDENBLIK DOUWE
3811:04VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
3911:06ANDRIES HANNES - BALALAIKA
4011:08BENS NOOR - QUI - VIVE
4111:10VERMEULEN HANNE - CERES
4211:12ANDRIES NIELS - MADONNA
4311:14WILLEM ARTHUR - VALENTINO
4411:16CEULEMANS GITTE - DAFFIE
4511:18LAMBERTS JULIE - MIRA
4611:20MORIS LEONIE - JUANTO
4711:22DE BREUCKER INA - TROUSHKA
4811:24DE JONGHE MAURICE - ANKA
4911:26DAENEKINT BEAU - TERVAKE CARUSO
5011:28FRANKEN KIRSTEN - DE WHEEM'S CLAUDIA
5111:30DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
5211:32NAUWELAERTS CATHO - BOBO
5311:34BILLIET HANNE - DISNEY
5411:36VAN TICHELT LORE - TESSA
ARing A: STIJL Klasse L (B)11:5512:57
 
Nr.TijdCombinatie
111:55MAES AMELIE - NARCISSE VAN DE GROTE HAART
211:57VAN DEN BRUEL MARIE - LELIE VAN DE DELTHOEVE
311:59DE CLERCQ JENS - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
412:01NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
512:25MAES AMELIE - JEFKE VAN'T ZIJP
612:57HEYLEN LIESL - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
712:07HEYLEN LIESL - BLESKE
812:09ANTHONISSEN ELLEN - CHOOPY
912:11VICENTE LUCIO - GIPSIE VAN DE EESTER
1012:13VAN DIJCK JONAS - NEMO
1112:15VAN DOORSLAER EMMA - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
1212:17DE PLECKER VIC - LIESJE
1312:19PANIS LOTTE - PADDINGTON'S O'MALLEY
1412:21THIJS YLONA - SARINA
1512:23VRANKEN DRIES - SPIRIT
1712:27TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX KASTANAKI
1812:29DE PLECKER VIC - BELLE
1912:31MEYVIS LOUISE - IGOR
2012:33VAN DIJCK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
2112:35VAN DEN WEYGAERT JONIE - CARINA
2212:37VAN ROSSUM CAROLINE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
2312:39DE ROO CHLOË - GLITTER GOLDEN H
2412:41VAN TRICHT JADE - TORNADO
2512:43WIJNEN VICKY - RAKKER-L
2612:45VAN DOORSLAER EMMA - MAKKER VAN DEN HOEK
2712:47ZELDERLOO OSCAR - DOLLY DOLLY
2812:49BLOMMAERT LAUREN - SAARTJE
2912:51DE PLECKER VIC - FIOCO
3012:53GEENTJENS JANOU - BODYGUARD
3112:55ECHELPOELS ESTÉE - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
CRing C: STIJL Klasse B (C)15:1516:41
 
Nr.TijdCombinatie
115:15VAN RAEMDONCK KOBE - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
215:16HEYLEN LIESL - TWIX
315:18LENAERTS JULIE - JULIE
415:20DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
515:22BREUGELMANS FEBE - GALISTA
615:24CAEMS RUBEN - DIVINA
715:26VAN DEN BRUEL MARIE - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
815:28RENDERS QUINTEN - RAMBO
915:30VANDEBOSCH NORE - SPIRIT
1015:32EECKELAERS LIEN - MACHNO SABRINA
1115:34WYSEUR CELESTE - HERKERHOEVE DARCO
1215:36BOUTS JONAH - SPIRIT
1315:38MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
1415:39DE MEULEMEESTER JULIE - SHIRLEY
1515:41MATHIJS JELINA - RINGO
1615:43VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
1715:45DHONDT LENNERT - MEADOW
1815:47VERLINDEN MARIE - COMM'S FOREST JASIONE
1915:49DELEN FLOOR - MIRA
2015:51WIJNANT JADE - TUBOR
2115:53ANDRIES NIELS - FURY VAN DE BERGHOEVE
2215:55VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
2315:57VAN DEYNZE ARNO - WANDOR VAN 'T NIEUW HEEGT
2415:59SCHROOYEN RUBEN - SPRING DREAMS OLYMPIA
2516:01MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
2616:02PAUWELS GITTE - STEFSHAW VALENTINA
2716:04VERLINDEN CAMILLE - DONNA
2816:06VAN DEN BRUEL MARIE - QUE SERA VAN HET KLAVERTJE
2916:08KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
3116:12MOORS MARTHE - SPIRIT
3216:14WILLEM LÉONIE - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
3316:16LETEN SILKE - PEPPER VAN DE ZUIDHOEK
3416:18DE SMEDT LUKAS - VARENBERGS ROXY
3516:20PANIS LOTTE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
3616:22VERELST WANNES - QUARTIER VAN GOUDVEERDEGEM
3716:24VERCAUTEREN TOVE - STORMWIND
3816:25TIMMERMANS FEMKE - DIVI'S MAGGIE
3916:27DE RIJCK QUINTEN - WHISPER
4016:29ALEXANDRE RUBIN - LUCA
4116:31BLOMMAERT LAUREN - ANAIS
4216:33TILBURGH LORE - TOPICA VAN HET GOORHOF
4316:35DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
4416:37PENNEMAN FEMKE - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
4516:39WILLEMS LORE - ROCKY
BRing B: STIJL Klasse L (C)08:3009:42
 
Nr.TijdCombinatie
109:44CORTHAUTS FLO - MASTWOOD MOONSHINE
208:32DE CLERCQ JENS - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
308:34MOORTGAT MARIE - RED BOY
408:37VAN DEYNZE AXL - FILINI
508:39DECKX TIMO - WIKO'S APARTSJA
608:41VACKIER LAURENS - SPEEDY
708:44LAPIERRE JULIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
808:46NOPPE EDOUARD - GHANA
1008:51JANSSEN FLOOR - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
1108:53VAN MULDERS LISSA - QUIRINUS
1208:55ACHTEN SILKE - SHADOW
1308:58ROMAN LUKA - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
1409:00DE PLECKER VIC - YAKARI
1509:02VAN DUPPEN CHARLOTTE - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
1709:07GEENTJENS JANOU - MOUCHOU DEN TIP
1809:09STEYAERT LOUISE - NUTELLA
1909:12KENIS STIEN - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
2009:14MORIS EMILIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
2109:16BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
2209:19VAN TRICHT JADE - SALLY
2309:42VERBRUGGEN MEREL - VANILLA
2409:23MICHIELS CAMILLE - LIGHTNING
2509:26DE BREUCKER ANKE - KYARA
2609:28BUNTINX LOTTE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
2709:30DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
2809:33RAEMDONCK LAURA - OXFORD VAN DE MESPELEIR
2909:35VAN HEES LOTJE - FOKKERHUTTE BELLE
3009:37VAN DOORSLAER EMMA - CASSIUS D.J.
3109:40DE VYLDER LYNN - PETITE FLEUR VAN HET BERKENBOS
 08:48VERHOEVEN JULES - SPIRIT
ARing A: STIJL Klasse M (C)13:2513:55
 
Nr.TijdCombinatie
1 WYNANTS DYLAN - LARA
2 OSTE YENTHE - BEEKZICHT'S NINA
3 DIERICKX LENTE - ILONA VAN DE BOCHTEN
4 VAN HEES LOTJE - WAAIE Q ETOYCA
5 NOUWEN OLIVIER - HELABA D'INSEGOTTE
6 FRANCKEN JARNE - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
7 FOCKAERT LIZE - HEMMINGWAY "F"VH JUXSCHOT
8 CALLEWAERT MEREL - E-MAIL VAN DE MEIDOORN
9 SCHELLENS ARTHUR - SAMMY
10 CASTEELS ANOUCK - BEAUTY
11 DE VYLDER LYNN - BIJOUX
12 VAN DUPPEN CHARLOTTE - VALENTINA VAN HET KOEKOEKSHOF
13 VAN HOECK HANNE - SUMMER
14 AGEMANS LAURA - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
15 MALISART KOBE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
CRing C: STIJL Klasse B (D)08:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
108:30VERSTAPPEN JO - STEGSTEDGARDS CATAGO
208:31DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
308:33MATON EMMA - ZAI
708:41GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
810:23DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
908:45VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
1108:49RAETS SHONI - ODESSA
1208:51CALLEWAERT MEREL - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
1308:53LIEVENS MICHELLE - KWIENSLY
1408:54GYSSELS JANA - RINGO VAN DE SYSLOBERG
1508:56VERSTAPPEN JO - EVENBOER'S DENNY
1608:58VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
1709:00VANDEBOSCH MIRTHE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
1809:02STEVENS FLOOR - SILVA
1909:04WUYTS AMBER - BANJO DES MARONNIERS
2009:06CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
2109:08DE SMET LIESL - JOLY'S WOBKE
2209:10VANDEVENNE BRITT - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
2309:12CALLEWAERT ALEXY - KINJY
2409:14HAEDENS ROBIN - JYRIMOON
2509:16BEGEYN SJOUK - LOWIE
2611:20DECKX TIMO - PION VAN DE GROENHEUVEL
2709:19VAN DEN BRUEL JEF - PIMPERNEL VAN DEN KIEVIT
2809:21HAELDERMANS LINDE - MARIO
2909:23LOENDERS LORE - LUNA
3109:27MORIS BRITT - BLIKSEM
3209:29TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
3309:31GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
3409:33BENS NOOR - HOPPENHOF'S GARAY
3509:35BRUYNINCKX BRECHT - ORCHID'S KUMARA
3609:37COSTERMANS ARNE - JORDY
3709:39DE BOITSELIER VICTOR - PIPPA D.J.
3809:40VAN ELSEN BRITT - GILENKA
3909:42VAN ELSEN BRENT - LUNA
4009:44RENDERS MATHIAS - BLACK DIAMOND
4109:46VAN HECKE LOTTE - FLEMMINGH VAN 'T LANGEVELD
4212:00FRUYTIER CAMILLE - KOJACK
4309:50VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
4409:52VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
4509:54PEETERS FEMKE - PEPPER DAISY VAN DE GOORHOEVE
4609:56VAN CAMPFORT EDEN - OSTARA
4709:58VAN DEN WEYGAERT JONIE - INDIANA
4810:00LEYEN SARA - NANDO
4910:02MARTENS SARAH - MAXO J
5010:03SIPS YENTE - BUTCH
5110:05WILLEMS BERRE - ORCHID'S RAMSES
5210:07DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
5310:09WYNANTS DYLAN - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
5410:11STALS DYLAN - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
5510:13BUZEIJN BRITT - EBER DE PRETENDENT
5610:15DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
5710:17NOUWEN OLIVIER - BACCARA BB
5810:19VAN DEN HEUVEL LORE - ZANDBERG'S CHLOE
5910:21VERVLIET SALLIE - GWINNY
6110:25BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
6210:26VAN LAERHOVEN LAURENS - SECOND LADY
6310:28GOETHALS FENNA - QUARTZ DMC
6410:30VANDERBRUGGEN LEONIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
6510:32DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
6610:34BERNAERTS DAAN - EVITA VAN'T LAAR E49251
6710:36PAELINCKX SIEN - O - LILLY
6810:38RENDERS LISE - SEPPELINE'S IANDER
6910:40DE SCHRIJVER AMBER - MISTIQUE
7010:42VERVOORT MORGANNE - JANTINA
7110:44MAES LIEN - TARZAN
7210:46DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
7310:48VAN BEEK JEF - LUCA
7410:49BROSENS KAAT - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
7510:51BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
7610:53MEERSSCHAERT AMBER - GERTY
7710:55VAN DUYSE YENTHE - FARAH
7810:57VERBEEK MAARTJE - QUINTO
7910:59HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
8011:01ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
8111:03VAN DEN WEYGAERT JONIE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
8211:05DAENEKINT KYARA - MISTER JEREMY
8311:07VERSCUREN LISA-MARIE - JOLANDA
8411:09DOCX LOUISE - PRINCESSE OPTIMA
8511:11ELST FLORE - MYSTIC DREAM VAN DE LEEMSHOEVE
8611:12DE SMET LIESL - NASHMIDU
8711:14MAES ELLEN - BLUE SKY ROCKY
8811:16ROMAN LUKA - ORCHID'S MILA
8911:18TIRIONS KAIRA - SAMMADAIRA
9111:22BLOMME ANN-SOPHIE - HERA VAN DE MOLENHOEK
9211:24VANDENDRIESSCHE LOUISE - FLASCH
9311:26DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
9411:28SCHELLENS ARTHUR - ORPHEE
9511:30PEETERS MARIE - POLSBURY PAMELIA
9611:32ALLARD JELLE - FRICKY
9711:34LENAERTS ROBBE - GRIETJE VAN DE MISPELAERE
9811:35LENDERS JINTHE - QUARRY DE L'AUBE 04360699J
9911:37LIEVENS ADELE - DARIO
10011:39VERVLIET SALLIE - EXCALIDUR'S MORDRED
10111:41PETIT LAURA - NENA
10211:43VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
10311:45EECKELAERS LIEN - GENE
10411:47JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
10511:49MEESSENS MIRTE - HESSELTEICHS DAY OF LIFE
10611:51VAN KERCKHOVEN BRENT - OSCAR
10711:53DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
10811:55SMET KAREN - REBEL
10911:57SPITS CATHERINE - SUNNY
11011:58SCHROOYEN BERT - HELIOS
 08:43D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
 12:02SENDEN ALEXANDRA - GOOD LUCK
ARing A: STIJL Klasse L (D)08:3011:55
 
Nr.TijdCombinatie
211:53SUTHERLAND JULIE - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
308:34SUTHERLAND JULIE - MR MIDNIGHT MAGIC
410:47CORTHAUTS ONA - BANDIET 20101302
508:39VACKIER FRANCIES - MAGENO
608:41VAN DEN BRUEL JEF - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
708:44CALLEWAERT AURI - CORRY II
808:46DEFOUR JUSTINE - KWARTO
908:48SCHELFTHOUT CHARLOTTE - RADJA DE L ' AUBE
1008:51DE CLERCQ BO - ORCHID'S JOYA
1108:53SUTHERLAND JEF - ORCHID'S BART
1208:55BRAET ALINE - WEMBLEY
1308:58DE WILDE CHLOE - DONNA
1409:00SPITS LAURANNE - HIGHTRICK
1509:02VAN MASSENHOVE ELLEN - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
1609:05SCHOONBAERT LORE - BAKELS COOKY
1709:07THIJS YLONA - KANTJE'S ELLARD
1809:09OPSOMER JULIE - ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE 20081485
1909:12GOETHALS FENNA - KODJO VAN ORCHID'S
2009:14CAELDRIES LAURA - BENTO JAZZ
2109:16VAN DYCK RUBEN - PICOBELLE VAN DE BARTHOEVE
2209:19VRANKEN HELENE - EDELWEISS DU GRAND LYS
2309:21PETIT LAURA - SIEPKE'S BENTHE
2409:23KOLEN EMMA - UTAH
2509:26VERSCHOREN KATOO - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
2609:28MALISART KOBE - J-CALYPSO
2709:30VERSTAPPEN JO - ORCHID'S VIENNA
2809:33PEETERS SILKE - NOBEL VAN DE GOORHOEVE
2911:55VAN VALKENBORGH ELLA - JOLY'S DOORTJE
3009:37VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NICOLA VAN DE KLIMOP
3109:40VAN HOECK HANNE - GREECE
3211:57VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
3309:44VAN MULDERS LISSA - NONSTOP
3409:47VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
3509:49LEYS SENNE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
3609:51LEYS LYNN - NOBILIGIRL VAN K
3709:54VERSTREPEN MAXINE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
3809:56THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
3909:58VAN KERCKHOVEN BRENT - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
4010:01VANDERBRUGGEN AMELIE - MUZE VAN DE DELTHOEVE
4110:03DE WILDE CHLOE - ROXANNE
4210:05FRANKEN EVELYNE - IMAGINE
4310:08GOETHALS FENNA - KONQUISTADOR VAN ORCHID'S
4410:10ANDRIES ROBBE - XENA
4510:12PEETERS KAMIEL - PRODISE'S DAAN
4610:15COECKELBERGHS MYRTHE - ORCHID'S AMERII
4710:17STEYAERT LOUISE - ORHID'S SHAMYRA
4810:19VAN MIERT MARNICK - BLUE BERRY
4910:22BEYENS LOTTE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
5010:24MICHIELS CAMILLE - TWEETS
5110:26VAN MASSENHOVE ELLEN - POULABRANDY QUEEN
5210:29MEYVIS LOUISE - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
5310:31DENIS ALEXE - KANTJES'S BELLAMIE
5410:33VAN DEN PLAS WOUT - FUDGE
5510:36JONCK MARIE JULIE - LUKIE JOE
5610:38DE PLECKER VIC - HAPPY END
5710:40VANTHIENEN DRIES - ORCHID'S GOLIATH
5810:43VANVUCHELEN LISE - ORCHID'S ERO
5910:45FRANCKEN JARNE - PRESTIGE VAN HET KLAVERTJE
6110:50COECKELBERGHS MYRTHE - ORCHID'S NINA
6210:52VAN BYLEN CELIEN - BERKTZICHT JEKILJA
6310:54WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
6410:57OSTE YENTHE - DIDO VAN KLAVERBORCH
6510:59SPITS LAURANNE - TOPAZ
6611:01VANDERBRUGGEN AMELIE - BENGEL VAN DE KAPEL
6711:04VAN KERCKHOVEN BRENT - INCA 'P' VAN DE WITHOEVE
6811:06LISSENS LAURE - KANTJE'S VODES
6911:08BOGAERT SILKE - PARCIVAL
7011:11DE PLECKER VIC - CRACK DRUM VAN HET JUXSCHOT
7111:13DIERICKX LENTE - JOLY'S EAGLE
7211:15MORIS EMILIE - JANA
7311:18HEYLEN LIESEL - HAPPYNESS
7411:20VAN DEN PUTTE MYRTHE - ISAURA VAN DE DELTHOEVE
7511:22VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
7611:25VAN ROOY JANNE - DIAMAND
7711:27LETEN SILKE - DANCING HAPPINESS
7811:29COOLS GILL - POKER DE L'AUBE
7911:32HOFLACK BRYAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
8011:34PINTELON VIC - FLEXOR
8111:36PETILLION BAPTIST - IRCO
8211:39VERMEULEN GILLIAN - GITANA
8311:41VAN DE POL NICOLAS - ORCHID'S DIVA
8411:43FOCKAERT LIZE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
8511:46RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
8611:48SCHELFAUT ROBBE - MEDINA VAN DE BOCHTEN
8711:50BERNAERTS DAAN - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
ARing A: STIJL Klasse M (D)15:3016:42
 
Nr.TijdCombinatie
1 HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
2 VLAYEN DRIES - FOXTOWN FRANKIE 4117
3 SPITS THIBEAU - KANTJE'S FEIKO 20101423
4 NOPPE ANN-SOPHIE - CLARK
5 VANVUCHELEN LISE - BLACK BOOSTER
6 TIJSKENS AARON - ELLA DE L'HUITRELLE
7 VERSMISSEN SILKE - J'ADORE DIOR
8 PEETERS SILKE - AKKELIEN H
9 HEYLEN SEPPE - KANTJE'S AMERICANO
10 LEYS SENNE - KANTJE'S BORO
11 VAN DEN BRANDEN ELISE - KANTJE'S EMBER
12 VAN DE POL NICOLAS - SUBLIEM'S HAZEL
13 VAN HOYDONCK JULES - ORCHID'S CENDA
14 VAN DYCK RUBEN - ORCHID'S AZALEA
15 STALS DYLAN - LA VITA DI BELLE
16 JANS JORNE - PIPO
17 GEENTJENS SHANI - PASQUIMEL
18 SPITS THIBEAU - KADANS VAN DE GROENHEUVEL
19 DE VYLDER LYNN - LUCA
20 GYSSELS JANA - NOISETTE
21 VAN BYLEN CELIEN - GALANT OF THE FOREST
22 MOORS ELEEN - LOTTE
23 HUYBRECHTS JULIE - MIRELLAHENS
24 FRANCKEN JARNE - GALANT
25 VANVUCHELEN LISE - NINJA-V
26 TIJSKENS AARON - ULYSSE DU MARON
27 NOPPE ANN-SOPHIE - HEAVEN "C"
28 VERDOODT EVA - LANCELOT VAN HET KLAVERTJE
29 VAN DEN BULCK JULIE - PRINCIPAL DREAM V D DELTHOEVE
30 DE CLERCK FLEUR - KAREL VAN DE BOCHTEN
31 VAN DEN BRANDEN ELISE - BONHEUR
32 CAELDRIES LAURA - IKKEPUK V'T PLUTONIAHOF
33 SPITS THIBEAU - HIPPIOS DU GRAND ROUTHEUX
34 COOLS AXELLE - NERO VAN DE BUCXTALE
35 STALS DYLAN - NINA DI BELLE
GRing G: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G (B)12:2012:36
 
Nr.TijdCombinatie
112:20MONDELAERS NIENKE - WITSE
212:28VAN DEN TROOST KATO - EDAH
GRing G: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G (C)12:3612:44
 
Nr.TijdCombinatie
112:36RAMAEKERS JULIE - KIANA
GRing G: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G (D)12:4412:52
 
Nr.TijdCombinatie
112:44VAN ROY JULIE - THUNDER
 
   
25/09/2016 - ZPTN1001N - NATIONAAL PONYTORNOOI - EKSEL HECHTEL


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.