{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:45
3311538 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ASSE
2
13:15
100017585 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WERVIK
2
11:15
100025185 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MALDEGEM
2
13:30
100025263 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-NIKLAAS
2
13:45
100025370 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GRIMBERGEN
2
12:30
100035001 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERCHTEM
2
11:00
100035404 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOERBEKE WAAS
2
12:15
100036443 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ERPE MERE
2
11:30
1269282 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KERKSKEN
2
12:45
1270393 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOERZEKE
2
14:00
1272619 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - IZEGEM
2
13:00
14661548 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINAAI
2
12:00
9812659 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT-GILLIS-WAAS
10738607 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZONNEBEKE
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:45
100017401 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZELE
2
12:30
100023626 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAARSCHOOT
2
13:00
100024242 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OESELGEM
2
11:45
100036054 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MERCHTEM
2
11:00
100036382 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KERKSKEN
2
13:15
1263424 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VOLLEZELE
2
14:00
1271003 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAASMUNSTER
2
13:45
3003966 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINAAI
2
13:30
3280115 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZWIJNDRECHT
2
11:30
6554570 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ANZEGEM
2
12:15
8210240 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KESTER
2
11:15
9301690 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOCHRISTI
5
12:00
4497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
5572951 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MEISE-WOLVERTEM
2
12:15
100018134 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OESELGEM
2
13:45
100025306 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - APPELS
2
12:45
100035998 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BAZEL
2
11:15
11168942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ERPE MERE
2
14:00
12462274 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BASSEVELDE
2
11:00
1262515 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - MERCHTEM
2
12:30
1269686 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KIELDRECHT
2
13:30
1270801 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-GILLIS-WAAS
2
11:45
1272013 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ARDOOIE
2
13:15
13575350 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WAASMUNSTER
2
12:00
5501516 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LO RENINGE
2
11:30
9347362 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERELBEKE
14
14:15
100036695 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WAARSCHOOT
F1
Ring F1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:45
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100034983 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ASSE
1
10:45
100036236 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OESELGEM
2
12:30
100010681 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-NIKLAAS
2
13:30
100010701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
2
13:15
100017591 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
2
13:00
100017973 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
2
12:15
100030370 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
2
11:15
100030388 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZONNEBEKE
2
12:45
100030916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-GILLIS-WAAS
2
11:30
100031022 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
2
12:00
100035259 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOERZEKE
2
11:45
13414894 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KIELDRECHT
F2
Ring F2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
100035772 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SINAAI
2
14:15
100036249 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - KIELDRECHT
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:45
8234993 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VOLLEZELE
2
11:00
100017495 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
2
12:45
100030332 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BRAKEL
2
12:30
100036472 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAASMUNSTER
2
11:15
10882891 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MAARKEDAL
2
12:15
13983659 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - BASSEVELDE
2
12:00
5489691 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - EKSAARDE DOORSLAAR
2
11:30
8379786 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAASMUNSTER
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
3003865 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINAAI
2
12:45
100001647 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
2
12:00
100035992 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BRAKEL
2
12:30
1271912 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
2
13:00
14639017 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
1263121 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
2
11:00
1271710 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
2
11:30
14739754 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - TWISTER
2
09:08
BOUTS LAURA-MARIE - PEANUT
3
09:16
THEUNIS DRIES - GOUDKOPJE
4
09:24
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
5
09:32
PLASCH JOLIEN - KIM
6
09:40
VAN PAMEL NIELS - LILLY
7
09:48
BETTENS RENSKE - JOY
8
09:56
WERBROUCK NOOR - ZORRO
9
10:04
DE CONINCK MATS - ODESSA DES FORGES
10
10:12
DE WAELE THIBAULT - JEFF
11
10:20
OYAERT REMI - MIRA
12
10:28
VERBEKE BELLE - ROSALINDA
13
10:36
VAN CLEEMPUT TESS - NANCY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HOUMAN JULES - BIBI
2
09:08
SCHEERS JASPER - VOSKE
3
09:16
VAN HOLLEBEKE JULIE - BOLDERSHOF ELIANDRO
4
09:24
DEBLON MORGANE - MINOUSCHE
5
09:32
THEUNIS ERIN - DE MERLENBERG'S SIETSKE
6
09:40
TIMMERS ASTRID - MARIE JEANNE
7
09:48
VERMEULEN KATO - DJIGGER
8
09:56
DE HERTOGH JITSKE - LOETJE
9
10:04
COOL EMMA - MISTY
10
10:12
POPPE DAAN - BEAUTY
11
10:20
HERWEYERS ALEXINE - MONA
12
10:28
WERBROUCK TOON - ZARA
14
10:44
TIMMERS ASTRID - SARA
15
10:52
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
16
11:00
PLASSCHAERT NORAH - ZARA
17
11:08
WERBROUCK DAAN - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
18
11:16
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - LOTTE
19
11:24
DE PELSMAEKER NIEKE - BAM BAM
20
11:32
DE MEYST KATO - BRUINTJE
21
11:40
VERCAUTEREN ILANA - DOBBEL
22
11:48
COOL MARGOT - FALADA
22
11:48
GHESQUIERE AYKO - SPRINTERS FIFFI TRIXII BELLE
23
11:56
VAN HUFFEL LOUISE - DARCO
24
12:04
VAN GYSEL LOUISE - LIESJE
25
12:12
KEISSE SAAR - QUICKSTAR
26
12:20
COOL EMMA - FALADA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
09:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOUTS JEF - FLOOR
2
09:08
DE CLERCQ ELISE - MADELIEF'S SANNE
3
09:16
GHESQUIERE AYKO - BLISK
4
09:24
KEISSE NOOR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:04
VAN GYSEL CHARLOTTE - SANDY
2
09:08
DAY RANI - SERGE
3
09:16
DE RIJCK JENTE - SHADOW
4
09:24
BOUCKAERT LOUISE - PHARA
5
09:32
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
6
09:40
SCHEERS BRENT - FLASH
7
09:48
DE VOS KATO - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
8
09:56
VANHAVERBEKE NICOLAS - HERMIEN
9
10:04
VACKIER ALICIA - KASANOVA VAN 'T HEIKE
10
10:12
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - FEMKE
11
10:20
DE NEEF SEM - CADET
13
10:36
MARTENS JILKE - FLIKA
14
10:44
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
15
10:52
DRIEGHE LINDE - SUNNY
16
11:00
COOL EMMA - LOLA
17
11:08
VAN VOOREN STEF - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
18
11:16
DE NEEF SEM - SANDY
19
11:24
BETTENS RENSKE - LIESJE
20
11:32
DEVOS LAURICE - BELLO
21
11:40
MARTENS JILKE - RAMBO
22
11:48
DEWULF ARNO - MADELIEF VAN DE DELTHOEVE
23
11:56
NAUDTS ANOUCK - KOBUS
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
2
09:08
GEVAERT LOTTE - PEPPER
4
09:24
VAN HOLLEBEKE JULIE - FLOREANDER
5
09:32
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JOB
6
09:40
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
7
09:48
HOSTE CHLOÉ - PERCY
8
09:56
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
9
10:04
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
10
10:12
DE GLAS LENTL - SPLINTER
11
10:20
GARDEYN GIARA - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
13
10:36
DE WANNEMAEKER LOTTE - HAPPY HARRY
14
10:44
BOSMAN AMBER - DAISY
15
10:52
DE WOLF CAITLIN - BONNY
16
11:00
VAN HECKE JARNE - MISTER X
17
11:08
BELLEMANS SEPPE - VOERMANHOF KAY
18
11:16
GARDEYN GIARA - WINNIE
19
11:24
DENORME EMMA - FLUPKE
20
11:32
BUYSE SARA - SUMBA VAN 'T NEERHOF
21
11:40
GEVAERT LOTTE - LADY
23
11:56
DE BRABANDER MARIEKE - VAN DE LEYDENBURG'S MANDOER
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DEBLON MARGAUX - MAX
3
09:16
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
4
09:24
ANDRIES THIJS - MADONNA
5
09:32
DIEU MARTHE-LOUIZE - BERKERHEIDE'S NAPOLEON
6
09:40
DE MEYST KATO - PIA D'OR
7
09:48
VAN PAMEL BREND - AAFKE VH PAARDEVELD
8
09:56
LAMBERTS XANDER - LIESJE
9
10:04
THIJS ELIOT - NOEDEL
10
10:12
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
11
10:20
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
13
10:36
MINNEBO BASTIEN - ROMEO
14
10:44
VAN GHELUWE MARGOT - GIPSY QUEEN
15
10:52
LOGIE ILIA - NAZIRA
16
11:00
THIJS ELIOT - VUURDOORN
17
11:08
LABELLE LIESE - CERES
18
11:16
CAALS JANNE - MEDENBLIK DOUWE
19
11:24
D'HAEYER JORRE - SWING VAN DE DRIESPRONG
20
11:32
VAN POUCKE LOTTE - PISTACHE
21
11:40
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
22
11:48
PENNEMAN STEF - DE MISPELHOEF'S TIRANA
23
11:56
FRANCO KJENTA - GOYA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VERDICKT LORE - LISIENA
3
09:16
SARENS PIETER-JAN - STELLA
4
09:24
WERBROUCK TOON - SANTOS-R
5
09:32
MOORS JEANNE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
6
09:40
ANDRIES NIELS - OKI DOKI
7
09:48
VERSPURTEN LOTTE - WARDJE
8
09:56
BOUTS JEF - CREEPY
9
10:04
VERMEULEN HANNE - OTJE VAN HET KUILENHOF
10
10:12
DE WISPELAERE LAURA - FANTA
11
10:20
PLASCH JOLIEN - PRINSES DIOR
13
10:36
LAMBERTS JULIE - MIRA
14
10:44
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
15
10:52
DE BACQUER MATTHIAS - KADO
16
11:00
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
17
11:08
MATTHYS ELIAS - ORIENT STAR DU LOGIS
18
11:16
VERCAUTEREN ILANA - PRINSES
19
11:24
VAN MIEGHEM RENÉE - NIKITA
20
11:32
BELLEMANS BRAM - BIEKE
21
11:40
DEKEYSER FELIEN - TWISTER
22
11:48
DELMOTTE SANDER - TUNJA'S JESSICA
23
11:56
VAN ZELE INEZ - ZWARTE WATER'S WILMA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:40
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:48
VAN VAERENBERGH ANAÏS - LEENTJE
3
09:56
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
4
10:04
BILLIET HANNE - DISNEY
5
10:12
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
6
10:20
DE STOPPELEIRE ELINE - HEGELSHOF'S SERGE
7
10:28
VAN GUYSE FLOOR - BEAUTY
8
10:36
DURT ANGELINA - FLEUR
9
10:44
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - IGOR DE LA LOENA
10
10:52
DE STOPPELEIRE ELINE - PLUTO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:08
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:08
HERWEYERS EMILIE - JOLI
3
11:24
HANTSON AMALIA - MELADELLE'S DALORES
4
11:32
PELGRIMS WENKE - TELENE
5
11:40
DE VOS LUCCA - BALLERINA
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
LAPIERRE JULIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
2
09:08
PENNEMAN LOBKE - O' NAHIB TER SALEGHEM
5
09:32
DAY ANKE - ROCCO DE GRENS
6
09:40
DEPREZ JOLIE - PIDO
9
10:04
FLORÉ LAURE - RACKY
10
10:12
PENNEMAN LOBKE - DE TAKOMST DAISY
11
10:20
REYNS LOTTE - SPEEDY
13
10:36
VAN LATHEM STIENE - WHISPER
14
10:44
DE WISPELAERE NATHAN - OBI DJ
15
10:52
DE BRABANDER SILKE - EDELSTER VAN DE VONDELHOEVE
16
11:00
LAUWERS STEFANIE - MIKE
17
11:08
DEVACHT FAYE - BESSY VAN HET HOF VAN MULDERS
18
11:16
DRIEGHE LANDER - SHADOW
19
11:24
DE LOOSE MIRTE - WINNIE
20
11:32
WELVAERT CATHÉLINE - ZOE DENEX'S 5280170400954 D
21
11:40
LAUWERS STEFANIE - TWISTER
22
11:48
DE FAUW COSETTE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
23
11:56
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
LAMBERTS JULIE - NUTELLA
5
09:32
VANTIEGHEM NYNKE - LEENTJE
6
09:40
DE BRABANDER LOTTE - GEROMIO
7
09:48
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
8
09:56
WYSEUR CELESTE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
10
10:12
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
11
10:20
POPPE LORE - PINK
13
10:36
GLORIEUX PHEBE - SHIRLEY
14
10:44
BOUTS JONAH - SPIRIT
15
10:52
SILLIS ROSIE - SIETSKE
16
11:00
BELLEMANS HANNE - COLETTE
17
11:08
VAN CAUTER JARRE - POLLIE
18
11:16
VERMEULEN HANNE - LADY
19
11:24
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
20
11:32
PENNEMAN LORE - NIKITA
21
11:40
VAN DUYSE MYRTHE - MONALAW OWEN
22
11:48
BOUDONCK HANNE - TINKY WINKY
23
11:56
DENDOOVEN ELINE - WINSTON
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DE VOS KATO - HAVANA VAN DUYVERSPUTTEN
3
09:16
DAY AMBER - SOFIETJE
7
09:48
ANDRIES HANNES - SNOW II
8
09:56
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
9
10:04
DUPONT LOWIC - DARIO
10
10:12
WERBROUCK DAAN - MAURO-R
11
10:20
DEBLON MARIE-JULIE - CARAMEL
13
10:36
BELLEMANS SENNE - VIOLA
14
10:44
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
15
10:52
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
16
11:00
VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
17
11:08
DE WANNEMAEKER ANOUK - CORBO COPPER BEECH
18
11:16
VAN GUYSE CATO - SUNSET GOLD TS
19
11:24
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
20
11:32
DE STORME TIEBE - TIARA VAN PRINSEVELD
21
11:40
VAN GHELUWE MARGOT - PATSY
22
11:48
IMPENS VIKTOR - ROXANNE
23
11:56
DE VOS KATO - ROB ROY
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
WIJNANT JADE - TUBOR
6
09:40
DE MEULEMEESTER JANA - ROOSJE
7
09:48
MOORS MARTHE - SPIRIT
8
09:56
DE BRABANDER JANNE - BEAU
9
10:04
DEPREZ JUSTINE - WARDJE VAN 'T OUD HOF
10
10:12
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
11
10:20
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
13
10:36
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
14
10:44
TALPE LORE - BOY
15
10:52
DE MEY SILKE - ROOS
16
11:00
HENDRICKX MARIE - LORETTA
17
11:08
ACHTERGAEL ROBIN - MOELWYN NEL
18
11:16
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
19
11:24
FRANCO QUINTEN - SCOOBY
20
11:32
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
21
11:40
VAN DEN BRANDEN FLORIAN - BOY
22
11:48
LEO SOPHIA - RASPOETIN
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
CAPPOEN SELINE - OILILY
5
09:32
VERGOTE GILL - FLITS
6
09:40
DHONDT LENNERT - MEADOW
7
09:48
DIERCKX JANNE - MISTINGUETTE
8
09:56
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
10
10:12
DESCHEEMAEKER ARNE - HIGO DE LA LUNA
11
10:20
ANDRIES NIELS - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
12
10:28
DE VOS LUCCA - HARLEKIJN
13
10:36
POPPE JULIE - HENSHOF LADY OLIVIA 07.00839 B
14
10:44
HENDRYKS EMMA - LUNA VAN D'OUDE OVEN
15
10:52
ROEGIERS KATO - LIBERTY
16
11:00
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
17
11:08
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
18
11:16
DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
11:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
DE ROO LAUREN - SANTANA
2
11:08
MALFLIET FRAN - NINA
3
11:16
ROSIERS LIEN - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
4
11:48
DECKX TIMO - FRANCESCA VAN DE EINDHOEVE
5
11:32
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
6
11:40
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
11:56
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
OPSOMER JULIE - GINA
2
12:04
VERCAUTEREN TOVE - STORMWIND
3
12:12
DE TANDT LAURA - FLIKA
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LERNOUT MARTE - LONTANO'S BELLA DONNA
2
13:08
SCHEPENS JOLIEN - JOLY'S GRACE KELLY
3
13:16
DE GREEF INDRA - MALLORCA
4
13:24
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
5
13:32
DE WOLF CAITLIN - KAYLY
6
13:40
DE BACQUER JULIE - FIOCCO
8
13:56
DEBLON MARIE-JULIE - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
9
14:04
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
10
14:12
APER JUSTINE - OILILY VAN DE BUCXTALE
11
14:20
WAUTERS AMBER - KANTJE'S CITA
13
14:36
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
14
14:44
VAN PUYENBROEK SILKE - STELLA
15
14:52
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
16
15:00
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
17
15:08
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
18
15:16
VAN GUYSE FLOOR - MASERATI VAN DE WITTEHEI
19
15:24
DE NEVE ELYNE - LOWIE
20
15:32
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
21
15:40
VANDECAUTER DAPHNE - KANTJE'S CHANELLE V
22
15:48
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
23
15:56
MAES GILLIS - KWARTO
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
S'RIFI YASSIN - KENZA
3
13:16
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
4
13:24
ROEGIERS KATO - SANI
5
13:32
CAIGNAU KATO - BONNIE (BEAU)
6
13:40
VANHECKE ANJOLIE - LADY LAURA
7
13:48
VINOIS AUDE - OLGA VAN DE GROENEWEG
8
13:56
VAN DER HASSELT ZOË - E-ANNABEL
9
14:04
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
10
14:12
MOMBAERTS MORGAN - WIGAND
11
14:20
SCHEPENS LENTE - AMEDIJK´S ASTARTE
13
14:36
DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
14
14:44
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
15
14:52
KREMER ELISA - WAIKIKI
16
15:00
DE JONGHE RUBEN - MIRELLA
17
15:08
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
18
15:16
VERHALLE DAGMAR - HASTA LA VISTA VD MEIDOORN
19
15:24
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
20
15:32
LIEVENS COSETTE - DARIO
21
15:40
VAN GUCHT ARWEN - BRINCKHOFF'S PICTURE
22
15:48
VERMEULEN ARTHUR - EROS VAN 'T LANGEVELD
23
15:56
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
DE RIJCK JENTE - CHANEL
3
13:16
VERBEKEN AUKJE - KING OF CLARE
4
13:24
HIMBRECHT MAAIKE - TURFHORST PAINTED LADY
5
13:32
RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
6
13:40
VAN MELKEBEEK GAËLLE - SANDY VH PAARDEVELD
7
13:48
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
8
13:56
VANDERRUSTEN LOTTE - BELLE CORDO DES SIX AIRES B42401
9
14:04
NOPPE JEROEN - LUCKY
10
14:12
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
11
14:20
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
13
14:36
ANDRIES ROBBE - NINJA-V
14
14:44
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
15
14:52
DE VLEESCHAUWER KELLY - LOPKE
16
15:00
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
17
15:08
DERYCKE NATAN - ORCHIDEE VAN DE WACHEMSHOEVE
18
15:16
ANDRIES ROBBE - POPCORN-V
19
15:24
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
20
15:32
DE WISPELARE SAM - JOLLY'S DALLAS
21
15:40
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
22
15:48
HAGENS YANA - JAMILA
23
15:56
ANDRIES ROBBE - XENA
26
Ring 26: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LENAERTS CELINE - SPLINTER
2
13:08
IMPENS ANTON - PRINCES VAN DE DELTHOEVE
5
13:32
DAY AMBER - ANNIE
6
13:40
DELANGHE AUDREY - REINA
7
13:48
VAN VAERENBERGH ANAÏS - FIENTJE
8
13:56
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
9
14:04
CALLEWIER JUSTINE - MIDINA
10
14:12
VANDERRUSTEN ZOË - MOONLIGHT VAN 'T LEETEREIND
11
14:20
HENDRICKX JÉROMINE - KYARA SURPRISE
12
14:28
IMPENS ANTON - JOLY'S HANNE
13
14:36
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
14
14:44
DESOMVIELE LISE - RIO
15
14:52
CRUYPELINCK FIEN - FRANCINE 3
16
15:00
PEVENAGE BENTE - NAVARO
17
15:08
CALLEWIER JUSTINE - DE HOFSTEDE'S CARIJA
18
15:16
VAN HECKE PIETER - DAMINA
19
15:24
PETILLION MANON - JOS
20
15:32
LAPIERRE JULIE - BERKTZICHT JORIS
21
15:40
RUBBENS JANA - FIDJI
22
15:48
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
23
15:56
LENAERTS CELINE - ASTERIX DU VERT
BUYSE SARA - DE HALGOREN AMIGO
27
Ring 27: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
HAELMAN BO - NELLIE GROEZENHOEVE
2
13:08
BUZEIJN BRITT - EBER DE PRETENDENT
3
13:16
SCHEPENS JULIE - WHODUNIT
4
13:24
MOORS MARTHE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
5
13:32
KREMER GLORIA - CLOGHEEN ALANA
7
13:48
DENORME EMMA - VICTOR
8
13:56
HENDRYKS EMMA - IGOR
9
14:04
VAN KEYMOLEN LENNE - ORCHID'S ARMENII
10
14:12
VAN HAUTE BO - MERLOT VAN D'HAEGEN
11
14:20
DEKENS SILKE - KANTJE'S ZANDER
13
14:36
BOSMAN EMILY - GOLDY
14
14:44
BAEYENS GAETE - RINGO
15
14:52
VANFLETEREN ANOUK - POWER OF THE DREAM "C"
16
15:00
DE MEULEMEESTER JULIE - VOSKE
17
15:08
DE GLAS YENTHE - BLACK LADY
18
15:16
VAN LIERDE EMILIE - WINNETOU
19
15:24
MAES AMELIE - MEIKE
20
15:32
KREMER GLORIA - WAIKIKI
21
15:40
RAES SILKE - JAPPELOUP
22
15:48
VANFLETEREN ANOUK - CONNIE
23
15:56
DE COCK VINA - CONCIERGE
28
Ring 28: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MATTHEEUWS AMBER - FINIAN VAN DE LICHTEKOUTER
2
13:08
BOELENS LEONARD - FANCY
3
13:16
SMET AMBER - MINUANO
4
13:24
VANDENBERGHE ESTHER - AMIGO-ALLSTAR
7
13:48
DELMOTTE LOUKA - BOUNTY VAN PRINSENVELD
8
13:56
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
9
14:04
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
10
14:12
LIEVENS MICHELLE - GLAISTIG
11
14:20
BOELENS LEONARD - CHRYSTAL BAY
13
14:36
BRAET ROBIN - CADANCE VAN 'T JANSVELD
14
14:44
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
15
14:52
SMET AMBER - ONOESKA "D" VAN PRINSENHOF'S
16
15:00
WELVAERT CATHÉLINE - ROOSENDAAL'S OILILY
17
15:08
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
18
15:16
D'HAEYER BERRE - BEAUTY-9
19
15:24
VANBIERVLIET JASMINE - KLAMADOR
20
15:32
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
21
15:40
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
22
15:48
SCHAETSAERT HANNELORE - KANTJE'S FIDALGO H.
23
15:56
SEUTIN EMILY - JOLY'S VEGAS
29
Ring 29: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
2
13:08
TALPE JONAS - OHLALA "C" ***
5
13:32
DELMOTTE SARAH - DASHER
6
13:40
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
7
13:48
D'HAEYER NOOR - HAGELKRUIS SABINE
8
13:56
CAPPOEN ELISE - KIRBA VAN 'T HOLLANDHOF
9
14:04
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
10
14:12
MUYLAERT TONJA - BELLA VAN DE ACHTERDUYST
11
14:20
NOPPE ASTRID - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
13
14:36
VAN HOVE ROBBE - EBONI VN DE WATERHOEVE
14
14:44
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
15
14:52
BUYSE JULIETTE - LEIF
16
15:00
BOSMAN LAURA - CARLOS
17
15:08
VACKIER LAURENS - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
18
15:16
WAUTERS ARTHUR - KALIEF
19
15:24
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
20
15:32
HOTAJ HELENA - KANTJE'S WINSTON
21
15:40
CLAEYS EVY - ROCKY LADY LULA
22
15:48
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
23
15:56
DE KIMPE AMBER - LEONARDO VAN PRINSENHOF'S
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
14:28
GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
5
13:32
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
6
13:40
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
7
13:48
SMET AMBER - EDJE
8
13:56
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
9
14:04
MATTHEEUWS AMBER - ORCHID'S BAKAL
10
14:12
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
11
14:20
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
13
14:36
DEKEMPENEER MARIE - MATEA
14
14:44
VAN VALKENBORGH ELLA - JOLY'S DOORTJE
15
14:52
IDELER CAMILLE - SIEPKE'S SIMBA
16
15:00
DE ROO LAUREN - KANTJE'S FABIENNE 20102407
17
15:08
DE CONINCK NAOMI - SUBLIEM'S CHICO
18
15:16
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
19
15:24
LETEN SILKE - DANCING HAPPINESS
20
15:32
PLAETINCK RHUNE - RAMONA
21
15:40
D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
22
15:48
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
23
15:56
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
5
13:32
DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
6
13:40
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
7
13:48
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
8
13:56
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
9
14:04
VETTENBURG LYNN - MADONA
10
14:12
VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
11
14:20
DE SMET YENTE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
13
14:36
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
14
14:44
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
15
14:52
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
16
15:00
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
17
15:08
POPPE JULIE - QUARACTER VAN DEN MEULENKOUTER
18
15:16
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
19
15:24
POLFLIET BRITT - NOISETTE
20
15:32
DE SMET YENTE - CEDIJAN II VAN DE ZILVERBERK
21
15:40
BUYSE JULIETTE - ILONKA
22
15:48
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
23
15:56
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DESTOOP ROBBE - JANKA
5
13:32
VERMEERSCH ANKE - GITANO
6
13:40
DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
7
13:48
DE NEVE MARIE-JULIE - QUIRINA VAN DRONKIER
8
13:56
PENNEMAN FEMKE - ISPERANTO
9
14:04
VANHECKE DELPHINE - CASTELLO
10
14:12
VAN LAETHEM SARAH - REDUSTER SANDRO
11
14:20
SAGAERT JENNIFER - CHAPELOUPE
13
14:36
DELGOUFFE NELL - MIEKE
14
14:44
VAN LAETHEM JANA - FRITS
15
14:52
DE NEVE MARIE-JULIE - JOLY'S GELLA
16
15:00
ANDRIES NIELS - TORNADO
17
15:08
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
18
15:16
VAN DEN BRANDEN ELISE - ORCHID'S PARTY DRESS
19
15:24
VERMEIREN PAULIEN - WATERHOEKS PIETRO
20
15:32
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
21
15:40
DESMET JADE - JEROEN
22
15:48
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
23
15:56
VERHOEVEN HUYLEBROECK SENNA - SHADOW
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
14:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
PENNEMAN FEMKE - DOEKA
2
13:08
THEYS KATO - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
4
13:24
DEFOUR JUSTINE - JOLY'S ARIANNE
5
13:32
VACKIER FRANCIES - MAGENO
6
13:40
VAN HAVERE MARIE - FIRE
7
13:48
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
8
13:56
VAN DEN BRANDEN ELISE - KANTJE'S EMBER
9
14:04
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
10
14:12
VERCAUTEREN BO - VIOLA
11
14:20
GOETHALS FENNA - QUARTZ DMC
12
14:28
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
14:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MEESSENS MIRTE - HESSELTEICHS DAY OF LIFE
4
13:24
NOPPE ANN-SOPHIE - CLARK
5
13:32
MEESSENS MIRTE - BONAPARTE
6
13:40
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
7
13:48
MATON EMMA - ZAI
8
13:56
OSTE YENTHE - DIDO VAN KLAVERBORCH
9
14:04
KILLEMAES ELINE - MUSQUE DE RECHRI
10
14:12
ROMAN LUKA - ORCHID'S MILA
11
14:20
VAN POUCKE LOTTE - JUTA VAN DE WILLAERT
12
14:28
ALLAERT JANA - KARMIJN
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
14:44
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:44
VAN DE WALLE ANNELEEN - JUPILER
2
14:52
DERVAUX LUNA - ZOELOE
3
15:00
DE WILDE CHLOE - ROXANNE
4
15:08
VANHOVE JOKE - CONDORA VAN 'T LOZERHOF
5
15:16
VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
6
15:24
VERVACK ROMANIE - MISS DON'T WORRY
7
15:32
DE TANDT LAURA - KATO
8
15:40
DESCHEEMAEKER RUBEN - KATINKA VAN HET WILDERHOF
9
15:48
VANHOVE JOKE - PINK FLOYD
1
Ring 1: KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
100035687 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - OESELGEM
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
13:58
14:09
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:01
OYAERT REMI - MIRA
4
14:03
PLASCH JOLIEN - KIM
5
14:05
WERBROUCK NOOR - ZORRO
6
14:07
DE CONINCK MATS - ODESSA DES FORGES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
13:32
13:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:33
BOUTS JEF - PEANUT
3
13:35
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
4
13:37
THEUNIS DRIES - GOUDKOPJE
6
13:41
VERBEKE BELLE - ROSALINDA
8
13:44
DE WAELE THIBAULT - JEFF
9
13:46
VAN PAMEL NIELS - LILLY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
14:09
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:43
COOL EMMA - MISTY
1
14:09
COOL MARGOT - FALADA
2
14:10
TIMMERS ASTRID - MARIE JEANNE
6
14:07
DEBLON MORGANE - MINOUSCHE
14:12
DE HERTOGH JITSKE - LOETJE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
14:43
15:03
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:46
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - LOTTE
4
14:48
POPPE DAAN - BEAUTY
5
14:50
GHESQUIERE AYKO - BLISK
6
14:52
DE MEYST KATO - BRUINTJE
7
14:54
DE CLERCQ ELISE - MADELIEF'S SANNE
11
15:01
KEISSE SAAR - QUICKSTAR
15
15:28
GHESQUIERE AYKO - SPRINTERS FIFFI TRIXII BELLE
15
13:14
TIMMERS ASTRID - SARA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
12:49
13:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:49
VERMEULEN KATO - DJIGGER
2
14:44
VAN DUYSE MYRTHE - FLEVOZICHT'S DARWIN
7
13:00
BOUTS LAURA-MARIE - FLOOR
8
13:01
DIEU MARTHE-LOUIZE - DOESJKA
9
13:03
VAN PAMEL NIELS - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
11
13:07
PLASSCHAERT NORAH - ZARA
12
13:09
WERBROUCK DAAN - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
13
13:11
WERBROUCK TOON - ZARA
14
13:12
ANDRIES THIJS - FLOORTJE
16
13:16
HERWEYERS EMILIE - MONA
17
13:18
COOL EMMA - FALADA
18
13:20
THEUNIS ERIN - DE MERLENBERG'S SIETSKE
19
13:22
KEISSE NOOR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JONES
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
14:13
14:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:13
VAN MIEGHEM RENÉE - NIKITA
2
14:14
COOL EMMA - LOLA
3
14:16
GEVAERT LOTTE - LADY
4
14:18
ANDRIES HANNES - OKI DOKI
5
14:20
MARTENS JILKE - FLIKA
6
14:22
BOUCKAERT LOUISE - PHARA
8
14:25
PLASCH JOLIEN - PRINSES DIOR
10
14:29
WERBROUCK TOON - SANTOS-R
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
15:03
15:59
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:03
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - IGOR DE LA LOENA
2
15:04
BOSMAN AMBER - DAISY
3
15:06
THIJS ELIOT - NOEDEL
4
15:08
LOGIE ILIA - NAZIRA
5
15:10
MINNEBO BASTIEN - ROMEO
6
15:12
GARDEYN GIARA - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
7
15:14
VANDEKERCKHOVE LÖIC - WIPPERKE
8
15:15
DENORME EMMA - FLUPKE
9
15:17
DEBLON MORGANE - MAX
10
15:19
VAN HECKE JARNE - MISTER X
11
15:21
DRIEGHE LINDE - SUNNY
11
15:30
NAUDTS ANOUCK - KOBUS
12
15:23
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - FEMKE
13
15:25
MOORS JEANNE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
14
15:26
DEVOS LAURICE - BELLO
17
15:32
DE WANNEMAEKER ANOUK - HAPPY HARRY
18
15:34
DE WOLF CAITLIN - BONNY
19
15:36
MARTENS JILKE - RAMBO
20
15:37
LABELLE LIESE - CERES
21
15:39
DE MEYST KATO - PIA D'OR
22
15:41
DE VOS LUCCA - BALLERINA
24
15:45
VAN POUCKE LOTTE - PISTACHE
25
15:47
DEBLON MARGAUX - MAX
27
15:50
HANTSON AMALIA - SAARTJE
28
15:52
GARDEYN GIARA - WINNIE
29
15:54
GEVAERT LOTTE - PEPPER
30
15:56
DE RIJCK JENTE - SHADOW
31
15:58
VERDICKT LORE - LISIENA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
11:27
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:27
BOMERÉ ESTEE - BILLY
2
11:28
TIMMERS ASTRID - BALALAIKA
3
11:30
DE WISPELAERE LAURA - FANTA
4
11:32
LAMBERTS XANDER - LIESJE
5
11:34
VANDEKERCKHOVE LENTEL - GAUDI
6
11:36
MATTHYS ELIAS - ORIENT STAR DU LOGIS
7
11:38
DE STOPPELEIRE ELINE - PLUTO
8
11:39
VAN GUYSE FLOOR - BEAUTY
9
11:41
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
10
11:43
BILLIET HANNE - DISNEY
11
11:45
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - JOB
12
11:47
DIEU MARTHE-LOUIZE - BERKERHEIDE'S NAPOLEON
13
11:49
VAN HOLLEBEKE JULIE - FLOREANDER
16
11:54
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
17
11:56
VAN HOLLEBEKE JULIE - VICKY
18
11:58
ANDRIES THIJS - MADONNA
19
12:00
THIJS ELIOT - VUURDOORN
20
12:01
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
21
12:03
VAN PAMEL BREND - AAFKE VH PAARDEVELD
22
12:05
BOUTS JEF - CREEPY
23
12:07
DAY RANI - SERGE
24
12:09
DURT ANGELINA - FLEUR
25
12:11
VERMEULEN HANNE - OTJE VAN HET KUILENHOF
26
12:12
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
27
12:14
DEKEYSER FELIEN - TWISTER
28
12:16
VAN VAERENBERGH ANAÏS - LEENTJE
29
12:18
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
31
12:22
BOMERÉ ESTEE - UFANO
32
12:23
DE VOS KATO - ZIGGY VAN DUYVERSPUTTEN
33
12:25
DE GLAS LENTL - SPLINTER
34
12:27
BUYSE SARA - SUMBA VAN 'T NEERHOF
35
12:29
VANDEKERCKHOVE LENTEL - WIPPERKE
36
12:31
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
37
12:33
HERWEYERS EMILIE - JOLI
38
12:34
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
39
12:36
CAALS JANNE - MEDENBLIK DOUWE
40
12:38
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
16:08
16:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:08
DE STORME TIEBE - TIARA VAN PRINSEVELD
2
16:09
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
3
16:11
FLORÉ LAURE - RACKY
5
16:15
DE WANNEMAEKER ANOUK - CORBO COPPER BEECH
6
16:17
D'HAEYER JORRE - ALETTA
7
16:19
VAN CAUTER JARRE - POLLIE
8
16:20
VAN LATHEM STIENE - WHISPER
9
16:22
BELLEMANS SENNE - VIOLA
10
16:24
DE BRABANDER SILKE - EDELSTER VAN DE VONDELHOEVE
12
16:28
WERBROUCK DAAN - MAURO-R
MESTDAGH FRAN - ORLANDO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:46
11:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:46
DE BRABANDER LOTTE - GEROMIO
2
10:47
ACHTERGAEL ROBIN - MOELWYN NEL
3
10:49
VERMEULEN HANNE - LADY
4
10:51
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
7
10:57
DEBLON MARIE-JULIE - CARAMEL
8
10:58
DENDOOVEN ELINE - WINSTON
11
11:19
DEPREZ JOLIE - KIBAN
13
11:08
MESTDAGH FRAN - ORLANDO
14
11:09
VAN DUYSE MYRTHE - MONALAW OWEN
15
11:11
DE BACKER BRITT - FILOE VAN DE LOTE
16
11:13
VANTIEGHEM NYNKE - LEENTJE
17
11:15
POPPE LORE - PINK
18
11:17
DUPONT AUKE - DARIO
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
13:00
14:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN HOLLEBEKE JULIE - SAMMY
1
14:33
WIJNANT JADE - TUBOR
2
13:01
VERBEKE BELLE - MURANO VAN 'T DAELDERHOF
3
13:03
ANDRIES NIELS - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
4
13:05
DE SMET YENTE - BERLIN
5
13:07
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
6
13:09
DE VOS KATO - ROB ROY
7
13:11
DE MEULEMEESTER JANA - ROOSJE
8
13:12
DE MAESENEER LAURA - SUZANNE
9
13:14
LAMBERTS JULIE - NUTELLA
10
13:16
VAN HECK LINA - EQUILE'S MARIELLE
12
13:20
BOMERÉ ESTEE - GIPSY
13
13:22
WYSEUR CELESTE - MAMBO VAN 'T NEERHOF
18
13:31
PENNEMAN LOBKE - O' NAHIB TER SALEGHEM
19
13:33
VAN DEN BRANDEN FLORIAN - BOY
20
13:34
DE WISPELAERE NATHAN - OBI DJ
21
13:36
DE BRABANDER JANNE - BEAU
22
13:38
VAN LAETHEM JANA - CAROLINE
23
13:40
REYNS LOTTE - SPEEDY
24
13:42
LAUWERS STEFANIE - TWISTER
25
13:44
DEPREZ JOLIE - PIDO
26
13:45
VERCAUTEREN TOVE - STORMWIND
27
13:47
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
28
13:49
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
29
13:51
DE MEY SILKE - ROOS
31
13:55
DEJAEGHERE WOUT - RATINA VAN DE COOLSDREEF
32
13:56
DAY AMBER - SOFIETJE
33
13:58
GLORIEUX PHEBE - SHIRLEY
34
14:00
VAN HEMELRIJCK LOUIS - TASHKE
35
14:02
VAN GUYSE CATO - SUNSET GOLD TS
36
14:04
HENDRICKX MARIE - LORETTA
37
14:06
HERWEYERS EMILIE - FLORENZO
38
14:07
DE VOS KATO - HAVANA VAN DUYVERSPUTTEN
39
14:09
LEO SOPHIA - RASPOETIN
40
14:11
VAN HEMELRIJCK LOUIS - TASHKE
41
14:13
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
42
14:15
VERGOTE GILL - FLITS
43
14:17
MOORS MARTHE - SPIRIT
44
14:18
LAUWERS STEFANIE - MIKE
45
14:20
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
46
14:22
ROEGIERS KATO - LIBERTY
47
14:24
FRANCO QUINTEN - SCOOBY
48
14:26
WELVAERT CATHÉLINE - ZOE DENEX'S 5280170400954 D
49
14:28
CAALS SIMON - RUBBLE
50
14:29
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
51
14:31
DESCHEEMAEKER ARNE - HIGO DE LA LUNA
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
16:32
16:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:32
DE ROO LAUREN - KANTJE'S FABIENNE 20102407
4
16:37
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
5
16:39
SCHEPENS LENTE - AMEDIJK´S ASTARTE
6
16:41
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
7
16:43
HENDRICKX JÉROMINE - KYARA SURPRISE
8
16:44
CRUYPELINCK FIEN - KAYLY
9
16:46
DE VLEESCHAUWER KELLY - LOPKE
10
16:48
VAN GUCHT ARWEN - BRINCKHOFF'S PICTURE
11
16:50
MARIEVOET AXELLE - ANAÏS
12
16:52
IMPENS ANTON - PRINCES VAN DE DELTHOEVE
14
16:55
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
DE KIMPE AMBER - LEONARDO VAN PRINSENHOF'S
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:47
10:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:47
DE CONINCK NAOMI - SUBLIEM'S CHICO
2
16:33
CAALS SIMON - SURPRISE VAN 'T VENNEHOF
2
09:48
SMET AMBER - ONOESKA "D" VAN PRINSENHOF'S
3
09:50
CALLEWIER JUSTINE - MIDINA
3
10:36
LETEN SILKE - ROYAL DANCER
4
09:52
CAIGNAU KATO - BONNIE (BEAU)
5
09:54
VERBEKEN AUKJE - KING OF CLARE
6
09:56
DE SCHRIJVER BRENT - ORCHID'S BOLERO
7
09:58
DE RIJCK JENTE - CHANEL
7
08:41
LERNOUT MARTE - LONTANO'S BELLA DONNA
8
09:59
HOTAJ HELENA - S-QUEENY DEL MAR
9
10:01
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
10
10:03
BLOMMAERTS LOTTE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
11
10:05
BOSMAN EMILY - GOLDY
12
11:20
DAY ANKE - ROCCO DE GRENS
12
10:07
SCHAETSAERT HANNELORE - KANTJE'S FIDALGO H.
13
10:09
BRAET ROBIN - CADANCE VAN 'T JANSVELD
14
10:10
D'HAEYER BERRE - BEAUTY-9
15
10:12
DE BACQUER JULIE - FIOCCO
16
10:14
IDELER CAMILLE - SIEPKE'S SIMBA
17
10:16
CRUYPELINCK FIEN - FRANCINE 3
18
10:18
D'HAEYER NOOR - HAGELKRUIS SABINE
19
10:20
DERYCKE NATAN - ORCHIDEE VAN DE WACHEMSHOEVE
20
10:21
DESMET JADE - JEROEN
21
10:23
VANDECAUTER DAPHNE - KANTJE'S CHANELLE V
22
10:25
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
23
10:27
DE SCHRIJVER BRENT - KALLIOPE HIPPIOS
24
10:29
HAMERS JOEL - KING
25
10:31
DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
26
09:15
HAGENS YANA - JAMILA
26
10:32
VAN VAERENBERGH ANAÏS - FIENTJE
29
10:38
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
31
10:42
VAN HOVE WARRE - EBONI VN DE WATERHOEVE
32
10:43
PEVENAGE BENTE - NAVARO
33
10:45
BECK JARNE - BRISEYS
80
13:19
VETTENBURG LYNN - MADONA
DE RECHTER DAAN - FARINA VAN DE SINGELHOEVE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:39
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:33
WAUTERS AMBER - KANTJE'S CITA
4
08:35
SMET AMBER - MINUANO
5
08:37
DE MEYERE JILL - PAREL VAN DE GROENHEUVEL
6
08:39
IMPENS ANTON - JOLY'S HANNE
8
08:42
DE MEULEMEESTER JULIE - VOSKE
9
08:44
HAMERS JOEL - ORCHID'S NANETTE
10
08:46
CALLEWIER JUSTINE - DE HOFSTEDE'S CARIJA
11
08:48
HAELMAN BO - NELLIE GROEZENHOEVE
12
08:50
DE SCHRIJVER BRENT - ORCHID'S VANITYI
13
08:52
DE MEYERE JILL - ORCHID'S BONITA
14
08:53
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
15
08:55
DE GLAS YENTHE - BLACK LADY
16
08:57
DE WISPELARE SAM - JOLLY'S DALLAS
17
08:59
LIEVENS MICHELLE - GLAISTIG
18
09:01
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
19
09:03
VAN LAETHEM JANA - FRITS
20
09:04
DE GREEF INDRA - MALLORCA
21
09:06
SEUTIN EMILY - IDOLA
22
09:08
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
23
09:10
PLAETINCK RHUNE - RAMONA
24
09:12
MOMBAERTS MORGAN - WIGAND
25
09:14
NOPPE JEROEN - LUCKY
27
09:17
LENAERTS CELINE - ASTERIX DU VERT
28
09:19
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
29
09:21
WELVAERT CATHÉLINE - ROOSENDAAL'S OILILY
31
09:25
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
32
09:26
SCHEPENS JULIE - WHODUNIT
33
09:28
SCHEPENS JOLIEN - JOLY'S GRACE KELLY
35
09:32
DESOMVIELE LISE - RIO
36
09:34
ROEGIERS KATO - SANI
37
09:36
VAN PUYENBROEK SILKE - STELLA
38
09:37
VERCAUTEREN BO - VIOLA
72
13:05
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
10:55
13:51
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:55
BOELENS LEONARD - CHRYSTAL BAY
2
10:56
VAN ZELE ALIX - ORCHID'S MALONA
3
10:58
VEREECKE MILA - EROS VAN DE BERKENHOEVE
4
11:00
BAEYENS GAETE - RINGO
5
11:02
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
6
11:04
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
7
11:06
VERVACK ROMANIE - MISS DON'T WORRY
8
11:07
VERMEIREN PAULIEN - WATERHOEKS PIETRO
9
11:09
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
10
11:11
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
11
11:13
DESCHEEMAEKER ARNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
12
11:15
PETILLION MANON - JOS
13
11:17
VANFLETEREN ANOUK - POWER OF THE DREAM "C"
14
11:18
LIEVENS COSETTE - DARIO
15
11:20
DESCHEEMAEKER RUBEN - JEROEN
16
11:22
POPPE JULIE - QUARACTER VAN DEN MEULENKOUTER
17
11:24
RAES SILKE - JAPPELOUP
18
11:26
VERMEULEN ARTHUR - EROS VAN 'T LANGEVELD
19
11:28
MOORS MARTHE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
20
11:29
NOPPE ASTRID - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
21
11:31
DELANGHE AUDREY - REINA
22
11:33
HOTAJ HELENA - KANTJE'S WINSTON
23
11:35
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
24
11:37
VANHOVE JOKE - CONDORA VAN 'T LOZERHOF
25
11:39
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
26
11:40
MATTHEEUWS AMBER - FINIAN VAN DE LICHTEKOUTER
27
11:42
DE WISPELAERE ROBBE - JOLY'S ICE QUEEN
28
11:44
MAES AMELIE - MEIKE
29
11:46
MAES GILLIS - KWARTO
31
11:50
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
32
11:51
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
33
11:53
DEMEYERE MICHELLE - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
34
11:55
DEBLON MARIE-JULIE - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
34
09:30
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
35
11:57
BOELENS LEONARD - FANCY
36
11:59
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
37
12:01
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
38
12:02
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
39
12:04
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
40
12:06
DE DOOY JAKOBIEN - LUCKY
41
12:08
DEFOUR JUSTINE - NIRVANA
42
12:10
VACKIER FRANCIES - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
45
12:15
DEJAEGHERE WOUT - JOLY'S GLORIA
46
12:17
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
47
12:19
VAN KEYMOLEN LENNE - ORCHID'S ARMENII
48
12:21
DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
49
12:23
CAPPOEN ELISE - KIRBA VAN 'T HOLLANDHOF
50
12:24
S'RIFI YASSIN - KENZA
51
12:26
CASTIAUX CARO - KANTJE'S GUCCI
52
12:28
DAY AMBER - ANNIE
53
12:30
DE NEVE MARIE-JULIE - QUIRINA VAN DRONKIER
54
12:32
DEKEMPENEER MARIE - MATEA
55
12:34
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
57
12:37
VINOIS AUDE - OLGA VAN DE GROENEWEG
58
12:39
TINDEMANS RENZO - KANTJE'S DANTON
59
12:41
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
61
12:45
VAN DUYSE YENTHE - FARAH
62
12:46
OPSOMER JULIE - OLYMPIC DREAM
63
12:48
VAN LAETHEM SARAH - REDUSTER SANDRO
64
12:50
VANDERRUSTEN LOTTE - BELLE CORDO DES SIX AIRES B42401
65
12:52
VANDERRUSTEN ZOË - MOONLIGHT VAN 'T LEETEREIND
66
12:54
VANHECKE ANJOLIE - LADY LAURA
67
12:56
LEVECQ CEDRINE - CASTLETOWN PROMISE
68
12:57
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
69
12:59
WAUTERS ARTHUR - KALIEF
70
13:01
ROMAN LUKA - KODJO VAN ORCHID'S
71
13:03
DE DOOY JAKOBIEN - M'GULLIVER
73
13:07
RUBBENS JANA - FIDJI
74
13:08
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
75
13:10
GOETHALS FENNA - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
76
13:12
VAN HEMELRIJCK LOUIS - JASPERINA
77
13:14
GLORIEUX PHEBE - APAROV'S ORCHIDEE
79
13:18
VAN MELKEBEEK GAËLLE - SANDY VH PAARDEVELD
81
13:21
ANDRIES ROBBE - POPCORN-V
82
13:23
BOSMAN LAURA - CARLOS
83
13:25
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
84
13:27
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
85
13:29
VAN HECKE PIETER - DAMINA
86
13:30
ANDRIES NIELS - TORNADO
87
13:32
TALPE JONAS - OHLALA "C" ***
88
13:34
DESTOOP ROBBE - JANKA
89
13:36
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
91
13:40
CLAEYS EVY - ROCKY LADY LULA
92
13:41
POLFLIET BRITT - NOISETTE
93
13:43
VAN POUCKE LOTTE - JUTA VAN DE WILLAERT
94
13:45
BUYSE SARA - DE HALGOREN AMIGO
95
13:47
VAN DEN BRANDEN FLORIAN - MA-BELLE FLEUR VH BRUULHOF
96
13:49
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
CALLEWAERT ALEXY - PATIE DES PRES
NOTTEBOOM MANON - TEDDY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
15:13
15:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:13
DE KEERSMAECKER JUNA JANE - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
3
15:17
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
4
15:19
LAMBERTS JULIE - MIRA
6
15:23
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
8
15:27
DE VOS KATO - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
10
15:31
VAN VOOREN STEF - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
14
15:39
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
15
15:41
DE KEERSMAECKER JUNA JANE - BILLIE
16
15:43
DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
17
15:45
NOPPE EDOUARD - KASANOVA VAN 'T HEIKE
18
15:47
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX KASTANAKI
19
15:49
MOORS MARTHE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
20
15:51
DEWULF ARNO - MADELIEF VAN DE DELTHOEVE
21
15:53
FRANCO KILIAN - GOYA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
14:01
14:39
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:39
LENAERTS CELINE - HIDALGO
3
14:05
POPPE JULIE - HENSHOF LADY OLIVIA 07.00839 B
6
14:11
CAPPOEN SELINE - OILILY
7
14:13
BOUTS JONAH - SPIRIT
8
14:15
DHONDT LENNERT - MEADOW
9
14:17
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
11
14:21
VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
12
14:23
NOPPE EDOUARD - GHANA
13
14:25
BELLEMANS HANNE - COLETTE
14
14:27
ANDRIES NIELS - FURY VAN DE BERGHOEVE
15
14:29
ANDRIES HANNES - SNOW II
16
14:31
DRIEGHE LANDER - SHADOW
17
14:33
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
18
14:35
MALFLIET FRAN - NINA
19
14:37
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
CALLEWAERT ALEXY - E-MAIL VAN DE MEIDOORN
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
16:15
16:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
HENDRYKS EMMA - LUNA VAN D'OUDE OVEN
2
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
3
DE VYLDER LYNN - PETITE FLEUR VAN HET BERKENBOS
4
OPSOMER JULIE - MISS POSSIBLE
5
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
6
DELGOUFFE NELL - DRIEHOEK'S JAY
7
LAPIERRE JULIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
8
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
08:30
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:32
MATTHEEUWS AMBER - ORCHID'S BAKAL
3
08:34
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
4
09:28
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
6
08:40
LISSENS LAURE - KANTJE'S VODES
13
08:54
VANDENBERGHE ESTHER - AMIGO-ALLSTAR
14
08:56
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
15
08:58
DE PLECKER VIC - HAPPY END
16
09:00
OSTE YENTHE - DIDO VAN KLAVERBORCH
17
09:02
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
18
09:04
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
19
09:06
MEESSENS MIRTE - HESSELTEICHS DAY OF LIFE
20
09:08
VAN HAUTE BO - MERLOT VAN D'HAEGEN
21
09:10
VLAEMINCK ANDRES - KAPROEN VAN DE RECHRI
22
09:12
LISSENS HANNE - CASHELBAY MISTY OG
23
09:14
DE VYLDER LYNN - OCHIRA 'B' VAN HET JUXSCHOT
24
09:16
LISSENS LAURE - ARPAD D.J 20081101
25
09:18
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
26
09:20
LAPIERRE JULIE - BERKTZICHT JORIS
27
09:22
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
28
09:24
VANHECKE DELPHINE - CASTELLO
29
09:26
DEFOUR JUSTINE - GALA VAN DE KLIMOP
31
09:30
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
32
09:32
DELGOUFFE NELL - MIEKE
33
09:34
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
34
09:36
ANDRIES ROBBE - XENA
35
09:38
BUZEIJN BRITT - EBER DE PRETENDENT
36
09:40
DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
37
09:42
VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
38
09:44
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NICOLA VAN DE KLIMOP
39
09:46
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
40
09:48
VERVLIET SALLIE - POPELINE DE L'AUBE
41
09:50
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
42
09:52
MEESSENS MIRTE - BONAPARTE
43
09:54
VAN HAVERE MARIE - FIRE
44
09:56
SMET AMBER - EDJE
45
09:58
MATON EMMA - ZAI
46
10:00
THEYS KATO - JOLY'S ALISHA
47
10:02
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
48
10:04
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
49
10:06
DE NEVE MARIE-JULIE - JOLY'S GELLA
50
10:08
DECKX TIMO - PIMPERNEL DMC
51
10:10
VAN DEN BRANDEN ELISE - ORCHID'S PARTY DRESS
52
10:12
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
53
10:14
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
54
10:16
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
55
10:18
D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
56
10:20
CAALS SIMON - POLLEKE V'T PLUTONIAHOF
57
10:22
LENAERTS CELINE - SPLINTER
58
10:24
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
59
10:26
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
61
10:30
ROMAN LUKA - ORCHID'S MILA
62
10:32
VAN HOECKE ELLA - KANTJE'S EMY
63
10:34
GOETHALS FENNA - QUARTZ DMC
64
10:36
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
65
10:38
DE VYLDER LYNN - KANTJE'S AMOURETTE
66
10:40
HOFLACK BRYAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
67
10:42
BUYSE JULIETTE - LEIF
68
10:44
DESCHEEMAEKER RUBEN - KLAMADOR
69
10:46
DE SMET YENTE - CEDIJAN II VAN DE ZILVERBERK
VANHOVE JOKE - CONDORA VAN 'T LOZERHOF
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
16:30
16:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
NOPPE ANN-SOPHIE - CLARK
1
ROTSAERT ALIKI - KONQUISTADOR VAN ORCHID'S
1
08:30
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - JOLY'S DANA
2
DE WILDE CHLOE - ROXANNE
3
HENDRYKS EMMA - IGOR
4
MORLION PEPIJN - DARKA
5
VAN DEN BRANDEN ELISE - BONHEUR
6
VACKIER FRANCIES - MAGENO
7
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
8
VAN VALKENBORGH ELLA - JOLY'S DOORTJE
10
ANDRIES ROBBE - NINJA-V
11
DE VOS ILIAS - TORNADO III
12
NOPPE ANN-SOPHIE - HEAVEN "C"
13
LETEN SILKE - DANCING HAPPINESS
14
RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
15
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - RADJA DE L ' AUBE
16
DE VYLDER LYNN - LUCA
17
OPSOMER JULIE - ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE 20081485
18
DE WILDE CHLOE - DONNA
19
HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
20
MORLION PEPIJN - CONRENZO
21
VAN DEN BRANDEN ELISE - KANTJE'S EMBER
22
NOPPE ANN-SOPHIE - EL SHÉTANIA
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
15:13
15:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:13
DE KEERSMAECKER JUNA JANE - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
3
15:17
NOPPE EDOUARD - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
4
15:19
LAMBERTS JULIE - MIRA
6
15:23
DE KOSTER LORE - GIOVANNI
8
15:27
DE VOS KATO - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
10
15:31
VAN VOOREN STEF - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
14
15:39
DIEU MARTHE-LOUIZE - BELLE
15
15:41
DE KEERSMAECKER JUNA JANE - BILLIE
16
15:43
DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
17
15:45
NOPPE EDOUARD - KASANOVA VAN 'T HEIKE
18
15:47
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX KASTANAKI
19
15:49
MOORS MARTHE - GIPSY VAN DE MEIDOORN
20
15:51
DEWULF ARNO - MADELIEF VAN DE DELTHOEVE
21
15:53
FRANCO KILIAN - GOYA
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
14:01
14:39
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:39
LENAERTS CELINE - HIDALGO
3
14:05
POPPE JULIE - HENSHOF LADY OLIVIA 07.00839 B
6
14:11
CAPPOEN SELINE - OILILY
7
14:13
BOUTS JONAH - SPIRIT
8
14:15
DHONDT LENNERT - MEADOW
9
14:17
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
11
14:21
VANHECKE GUILLAUME - JUMPER
12
14:23
NOPPE EDOUARD - GHANA
13
14:25
BELLEMANS HANNE - COLETTE
14
14:27
ANDRIES NIELS - FURY VAN DE BERGHOEVE
15
14:29
ANDRIES HANNES - SNOW II
16
14:31
DRIEGHE LANDER - SHADOW
17
14:33
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
18
14:35
MALFLIET FRAN - NINA
19
14:37
DUPONT AUKE - JADE V/D PRONKENBERG
CALLEWAERT ALEXY - E-MAIL VAN DE MEIDOORN
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
16:15
16:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
HENDRYKS EMMA - LUNA VAN D'OUDE OVEN
2
DE PLECKER VIC - DONITA VAN DEN HAM
3
DE VYLDER LYNN - PETITE FLEUR VAN HET BERKENBOS
4
OPSOMER JULIE - MISS POSSIBLE
5
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
6
DELGOUFFE NELL - DRIEHOEK'S JAY
7
LAPIERRE JULIE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
8
DE PLECKER VIC - LIMOGES TER DOLEN
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
08:30
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:32
MATTHEEUWS AMBER - ORCHID'S BAKAL
3
08:34
DE PLECKER VIC - QUEENY VD BISSCHOP
4
09:28
DE MEULEMEESTER JULIE - CUPI
6
08:40
LISSENS LAURE - KANTJE'S VODES
13
08:54
VANDENBERGHE ESTHER - AMIGO-ALLSTAR
14
08:56
DIERCKX JANNE - ARIELLE DU VAL DES ROCHES
15
08:58
DE PLECKER VIC - HAPPY END
16
09:00
OSTE YENTHE - DIDO VAN KLAVERBORCH
17
09:02
THEYS KATO - KORINA VAN HET PUTTENHOF
18
09:04
DECKX TIMO - ORCHID'S ARACA
19
09:06
MEESSENS MIRTE - HESSELTEICHS DAY OF LIFE
20
09:08
VAN HAUTE BO - MERLOT VAN D'HAEGEN
21
09:10
VLAEMINCK ANDRES - KAPROEN VAN DE RECHRI
22
09:12
LISSENS HANNE - CASHELBAY MISTY OG
23
09:14
DE VYLDER LYNN - OCHIRA 'B' VAN HET JUXSCHOT
24
09:16
LISSENS LAURE - ARPAD D.J 20081101
25
09:18
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
26
09:20
LAPIERRE JULIE - BERKTZICHT JORIS
27
09:22
VANDEWAETERE JADE - IBE VAN ORCHIDS
28
09:24
VANHECKE DELPHINE - CASTELLO
29
09:26
DEFOUR JUSTINE - GALA VAN DE KLIMOP
31
09:30
D'HOOGHE VERONIQUE - RASCAL
32
09:32
DELGOUFFE NELL - MIEKE
33
09:34
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
34
09:36
ANDRIES ROBBE - XENA
35
09:38
BUZEIJN BRITT - EBER DE PRETENDENT
36
09:40
DE WISPELAERE ELINE - ANNEKE
37
09:42
VACKIER FRANCIES - PISTACHE VAN DE KASTEELDREEF
38
09:44
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NICOLA VAN DE KLIMOP
39
09:46
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
40
09:48
VERVLIET SALLIE - POPELINE DE L'AUBE
41
09:50
VAN DEN STEEN JOREN - JOLY'S TASHA
42
09:52
MEESSENS MIRTE - BONAPARTE
43
09:54
VAN HAVERE MARIE - FIRE
44
09:56
SMET AMBER - EDJE
45
09:58
MATON EMMA - ZAI
46
10:00
THEYS KATO - JOLY'S ALISHA
47
10:02
DEKEMPENEER MARIE - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
48
10:04
VANDECAUTER DAPHNE - ELLIOT DJ
49
10:06
DE NEVE MARIE-JULIE - JOLY'S GELLA
50
10:08
DECKX TIMO - PIMPERNEL DMC
51
10:10
VAN DEN BRANDEN ELISE - ORCHID'S PARTY DRESS
52
10:12
DELGOUFFE NELL - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
53
10:14
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
54
10:16
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
55
10:18
D'HOOGHE VERONIQUE - VASCO VAN TER PAMELEN
56
10:20
CAALS SIMON - POLLEKE V'T PLUTONIAHOF
57
10:22
LENAERTS CELINE - SPLINTER
58
10:24
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
59
10:26
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
61
10:30
ROMAN LUKA - ORCHID'S MILA
62
10:32
VAN HOECKE ELLA - KANTJE'S EMY
63
10:34
GOETHALS FENNA - QUARTZ DMC
64
10:36
ECHELPOELS ESTÉE - JERKO CITY
65
10:38
DE VYLDER LYNN - KANTJE'S AMOURETTE
66
10:40
HOFLACK BRYAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
67
10:42
BUYSE JULIETTE - LEIF
68
10:44
DESCHEEMAEKER RUBEN - KLAMADOR
69
10:46
DE SMET YENTE - CEDIJAN II VAN DE ZILVERBERK
VANHOVE JOKE - CONDORA VAN 'T LOZERHOF
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
16:30
17:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
NOPPE ANN-SOPHIE - CLARK
1
ROTSAERT ALIKI - KONQUISTADOR VAN ORCHID'S
1
08:30
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - JOLY'S DANA
2
DE WILDE CHLOE - ROXANNE
3
HENDRYKS EMMA - IGOR
4
MORLION PEPIJN - DARKA
5
VAN DEN BRANDEN ELISE - BONHEUR
6
VACKIER FRANCIES - MAGENO
7
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
8
VAN VALKENBORGH ELLA - JOLY'S DOORTJE
10
ANDRIES ROBBE - NINJA-V
11
DE VOS ILIAS - TORNADO III
12
NOPPE ANN-SOPHIE - HEAVEN "C"
13
LETEN SILKE - DANCING HAPPINESS
14
RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
15
SCHELFTHOUT CHARLOTTE - RADJA DE L ' AUBE
16
DE VYLDER LYNN - LUCA
17
OPSOMER JULIE - ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE 20081485
18
DE WILDE CHLOE - DONNA
19
HENDRYKS EMMA - FRANKINOS TOFFEE BOY
20
MORLION PEPIJN - CONRENZO
21
VAN DEN BRANDEN ELISE - KANTJE'S EMBER
22
NOPPE ANN-SOPHIE - EL SHÉTANIA
06/08/2017 - ZPTO1102 - SINAAI
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots