{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
10:39
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN GAAL DEBBIE - CAMEA
2
09:09
MAST CHARLOTTE - IBOLA
3
09:18
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
4
09:27
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
5
09:36
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
7
09:54
ALLARD LINSY - ORCHID'S PRISCA
8
10:03
BAUWERAERTS INE - ISABELLA V.S.
9
10:12
VERHAEGEN MARISSA - NOBI VAN HET MOLENHOF
10
10:21
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
11
10:30
VANDEPOEL MARIANKA - NOBLESSE OBLIGE
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
14:39
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:09
VANDEPOEL MARIANKA - NOBLESSE OBLIGE
3
13:18
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
4
13:27
VERHAEGEN MARISSA - NOBI VAN HET MOLENHOF
5
13:36
BAUWERAERTS INE - ISABELLA V.S.
6
13:45
ALLARD LINSY - ORCHID'S PRISCA
8
14:03
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
9
14:12
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
10
14:21
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
11
14:30
MAST CHARLOTTE - IBOLA
12
14:39
VAN GAAL DEBBIE - CAMEA
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
09:00
11:06
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN LAER NICK - NYMEIA VAN KINSCHOT
2
09:09
PEETERS NICKY. - NOBLESSE VAN HET GENELAAR
3
09:18
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
4
09:27
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
5
09:36
PROOST DEBORAH - INCREDIBLY
6
09:45
PEETERS LIEN - IDOOL LITA SW
7
09:54
LUYTEN KLAARTJE - ICE ICE BABY
8
10:03
SWINNEN CELINE - IGOR
9
10:12
VAN LAER NICK - NOCITO DE MUZE
10
10:21
PUTS CHARLOTTE - INDIRAH VAN HET TRICHELHOF
11
10:30
VAN DER LEEST GIGI - NOUVELLE
12
10:39
BERVOETS DENIS - NOBEL V/H KRISTOFFELHOF
13
10:48
VANHOMBROUCK MARIJKE - INIESTA
14
10:57
VANDEBORNE LORE - EXPLOSION PIA V/D BERGERHOEVE
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
13:00
15:06
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN LAER NICK - NOCITO DE MUZE
2
13:09
PROOST DEBORAH - INCREDIBLY
3
13:18
LUYTEN KLAARTJE - ICE ICE BABY
4
13:27
SWINNEN CELINE - IGOR
5
13:36
PUTS CHARLOTTE - INDIRAH VAN HET TRICHELHOF
6
13:45
VAN DER LEEST GIGI - NOUVELLE
7
13:54
BERVOETS DENIS - NOBEL V/H KRISTOFFELHOF
8
14:03
VANHOMBROUCK MARIJKE - INIESTA
9
14:12
VAN LAER NICK - NYMEIA VAN KINSCHOT
10
14:21
VANDEBORNE LORE - EXPLOSION PIA V/D BERGERHOEVE
11
14:30
PEETERS NICKY. - NOBLESSE VAN HET GENELAAR
12
14:39
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
13
14:48
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
14
14:57
PEETERS LIEN - IDOOL LITA SW
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
10:57
12:54
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:57
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
2
11:06
ALLARD LINSY - HARVEY
3
11:15
COEKELBERGHS BRENT - MAICO V/D HEI
4
11:24
BORGMANS INGE - MAIORI VAN D'EGGE
6
11:42
VERSCHOOTEN INEZ - MISS NESSIE VAN 'T HOVERHOF
8
12:00
HENDRIKX ROY - MERRO VAN HET MIKKENHOF
9
12:09
CRANINCKX JOHN - MASSIMO V/D HERENWIJER
10
12:18
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
11
12:27
MICHIELS MARTINE - MARIEBELLE
12
12:36
SEGERS ELIEN - M - LADIVA
13
12:45
DE SCHUTTER HANS - MILANA-K
14
12:54
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
14:57
16:54
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:57
VERSCHOOTEN INEZ - MISS NESSIE VAN 'T HOVERHOF
3
15:15
HENDRIKX ROY - MERRO VAN HET MIKKENHOF
4
15:24
CRANINCKX JOHN - MASSIMO V/D HERENWIJER
5
15:33
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
6
15:42
MICHIELS MARTINE - MARIEBELLE
7
15:51
SEGERS ELIEN - M - LADIVA
8
16:00
DE SCHUTTER HANS - MILANA-K
9
16:09
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
10
16:18
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
11
16:27
ALLARD LINSY - HARVEY
12
16:36
COEKELBERGHS BRENT - MAICO V/D HEI
13
16:45
BORGMANS INGE - MAIORI VAN D'EGGE
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
09:00
11:51
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANDEBORNE LORE - MILLENICA
2
09:09
VANHAMEL REBECCA - STANDBY-PIA VAN DE BERGERHOEVE
3
09:18
VAN DER LEEST GIGI - HILBRIA E
4
09:27
COPPIN BRUNO - SUNLIGHT
5
09:36
VAN HOECK JEF - MELODIE VAN 'T LAARHOF
6
09:45
FOETS PIETER - MARIEKE V/H KOLISBOS
7
09:54
GORIS SENNE - HARRIS
8
10:03
HEURCKMANS TOM - MARCOZ V/D LANGE-LO
9
10:12
DRIES MIEKE - GOLDDREAM VD KEMPENHOEVE
10
10:21
SCHREURS LUC - HALITHYA
11
10:30
PROOST DEBORAH - GAGA VD KEMPENHOEVE
12
10:39
VAN DE WERKEN WILMA - HARLEY
13
10:48
PEETERS NICKY. - GALLILEUS VAN DE BERKENHOEVE
14
10:57
OOSTVOGELS VEERLE - JUST A GIGOLO
15
11:06
DUMON KLAARTJE - SECRET AGENT AMOUR
16
11:15
VAN LAER NICK - ROMY KRACK VH KLAVERHOF
17
11:24
FOETS PIETER - MEREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
PROOST DEBORAH - GIULIETTA VH BLOEMENHOF
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
13:00
15:42
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
FOETS PIETER - MEREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
2
13:09
PEETERS NICKY. - GALLILEUS VAN DE BERKENHOEVE
3
13:18
VANDEBORNE LORE - MILLENICA
4
13:27
DRIES MIEKE - GOLDDREAM VD KEMPENHOEVE
5
13:36
GORIS SENNE - HARRIS
6
13:45
HEURCKMANS TOM - MARCOZ V/D LANGE-LO
7
13:54
SCHREURS LUC - HALITHYA
9
14:12
VAN DE WERKEN WILMA - HARLEY
10
14:21
OOSTVOGELS VEERLE - JUST A GIGOLO
11
14:30
DUMON KLAARTJE - SECRET AGENT AMOUR
12
14:39
VANHAMEL REBECCA - STANDBY-PIA VAN DE BERGERHOEVE
13
14:48
VAN DER LEEST GIGI - HILBRIA E
14
14:57
COPPIN BRUNO - SUNLIGHT
15
15:06
VAN HOECK JEF - MELODIE VAN 'T LAARHOF
16
15:15
VAN LAER NICK - ROMY KRACK VH KLAVERHOF
17
15:24
FOETS PIETER - MARIEKE V/H KOLISBOS
18
15:33
PROOST DEBORAH - GAGA VD KEMPENHOEVE
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
11:15
12:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
2
11:24
NEVEN EVELIEN - GANADOR 201108562
3
11:33
SCHRAUWEN KARIN - GLAMOURBOY VD VANNAHOEVE D&D
4
11:42
WUIJTS AMBER - FIDERWELT "N"
5
11:51
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
7
12:09
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
8
12:18
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - GUAPA DE APACHE
9
12:27
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
10
12:36
HOEFMAN PETER - LORD GRIBALDOVAN VD NETEVALLEI
PÉREZ CARANZA JESUS - LOTUS DE MUZE
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
15:15
16:36
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
HOEFMAN PETER - LORD GRIBALDOVAN VD NETEVALLEI
2
15:24
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
3
15:33
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - GUAPA DE APACHE
4
15:42
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
6
16:00
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
7
16:09
WUIJTS AMBER - FIDERWELT "N"
8
16:18
SCHRAUWEN KARIN - GLAMOURBOY VD VANNAHOEVE D&D
9
16:27
NEVEN EVELIEN - GANADOR 201108562
10
16:36
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
11:33
12:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:33
DRIES MIEKE - FATAMORGANA VAN DE KEMPENHOEVE
2
11:42
ROMBOUTS STIJN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
3
11:51
SWINNEN CELINE - LAUSANNE
4
12:00
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
5
12:09
VAN DER LEEST GIGI - LUNA VAN DE NETHE
6
12:18
VAN DE WERKEN WILMA - GOLDFEVER
7
12:27
BOUWENS ELLEN - LORIFEE DE RICCIONA
8
12:36
DRIES MIEKE - FLEUR VAN DE KEMPENHOEVE
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
15:33
16:45
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:33
DRIES MIEKE - FLEUR VAN DE KEMPENHOEVE
2
15:42
BOUWENS ELLEN - LORIFEE DE RICCIONA
3
15:51
VAN DE WERKEN WILMA - GOLDFEVER
4
16:00
VAN DER LEEST GIGI - LUNA VAN DE NETHE
5
16:09
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
6
16:18
SWINNEN CELINE - LAUSANNE
7
16:27
ROMBOUTS STIJN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
8
16:36
DRIES MIEKE - FATAMORGANA VAN DE KEMPENHOEVE
B
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
09:30
10:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
2
09:31
VAN LOCO THOMAS - NATURELLA
3
09:33
HOLSBEEK ROB - CAMPARI KD Z
4
09:35
COPPIN MURIEL - NOORTJE VD WINDHEUVEL
5
09:37
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NIKITA VAN DE LEEUWERK
6
09:39
SCHEPERS JORIS - NESTA
7
09:41
DE RO JO - HAVANA
9
09:44
GEERTS LUC - NIXON 28
10
09:46
NOTELÉ WANNES - NOSTALGIE VAN DE DEKSHOEVEN
11
09:48
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
12
09:50
TEUNKENS JENS - NITRO VAN DEN BERG
13
09:52
VAN MASSENHOVEN WALTER - NINDIANA VAN DEN BERG
16
09:57
MOLS MARLEEN - NOX BLUE VAN DE HERTOGEN
17
09:59
THIRY BEN - CHEYENNE VAN DE BOSGALM Z
18
10:01
STOFFELEN JAN - IMKA
19
10:03
BUYENS BART - NOUVELLE VAN 'T ZORGVLIET
20
10:04
MOLS RAF - NEW WHITE M
21
10:06
BRUYNEN DENISE - NYVARA VAN HET GROESHOF
24
10:12
VAN LOCO THOMAS - NOBLE BOY
25
10:14
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
26
10:15
POLFLIET JONAS - NEWTON
27
10:17
COPPIN MURIEL - NECTOR VD BISSCHOP
28
10:19
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NUMERO DOS
29
10:21
SCHEPERS JORIS - NODIAK
30
10:23
SMOLDERS JENS - NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
31
10:25
STOFFELEN JAN - NUANCE VAN HET GROESHOF
32
10:26
GEERTS LUC - NOTRE DAME 28
33
10:28
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
34
10:30
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
VISSERS JOERI - NEL
MERTENS TOM - NERISKE VAN DE CRUYENVELDEN
B
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
10:45
11:45
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
2
10:46
GEERTS LUC - NOTRE DAME 28
3
10:48
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
4
10:50
STOFFELEN JAN - NUANCE VAN HET GROESHOF
5
10:52
SMOLDERS JENS - NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
6
10:54
SCHEPERS JORIS - NODIAK
7
10:56
VAN LOCO THOMAS - NOBLE BOY
8
10:57
COPPIN MURIEL - NECTOR VD BISSCHOP
9
10:59
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NUMERO DOS
11
11:03
BUYENS BART - NOUVELLE VAN 'T ZORGVLIET
12
11:05
THIRY BEN - CHEYENNE VAN DE BOSGALM Z
13
11:07
MOLS MARLEEN - NOX BLUE VAN DE HERTOGEN
14
11:08
MOLS RAF - NEW WHITE M
15
11:10
BRUYNEN DENISE - NYVARA VAN HET GROESHOF
16
11:12
NOTELÉ WANNES - NOSTALGIE VAN DE DEKSHOEVEN
17
11:14
STOFFELEN JAN - IMKA
18
11:16
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
19
11:18
POLFLIET JONAS - NEWTON
22
11:23
SCHEPERS JORIS - NESTA
23
11:25
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
24
11:27
TEUNKENS JENS - NITRO VAN DEN BERG
25
11:29
VAN MASSENHOVEN WALTER - NINDIANA VAN DEN BERG
28
11:34
HOLSBEEK ROB - CAMPARI KD Z
29
11:36
DE RO JO - HAVANA
30
11:38
COPPIN MURIEL - NOORTJE VD WINDHEUVEL
31
11:40
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NIKITA VAN DE LEEUWERK
32
11:41
GEERTS LUC - NIXON 28
33
11:43
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
34
11:45
VAN LOCO THOMAS - NATURELLA
MERTENS TOM - NERISKE VAN DE CRUYENVELDEN
A
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
08:30
11:29
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
2
08:31
GEERTS LUC - MADELIEFJE 28
3
08:33
THIRY BEN - MAGIC PIKA
4
08:35
JANSSENS BOB - MAGNUM VAN 'T HEIKE
5
08:37
MARIEN FREDERIC - C - MAXIMUS VAN HET BOKT Z
6
08:39
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
7
08:41
DE RO JO - MELODIE
8
08:42
GEERITS KOEN - CABALLERO V'T EIGENLO Z
9
08:44
KOOREMANS RAF - JACK
10
08:46
KORSTEN LENNERT - HIRONDELLE
11
08:48
MULDERS RUBEN - MC FLURRY V/D BROEKKANT
12
08:50
STEEGMANS RONALD - GOLDEN BOY DU VAL DU GEER
13
08:52
VAN DEN BERGH VANESSA - MILLA VAN DE NOORHEUVEL
14
08:53
AERTS TESSA - MISS SCENDIX VAN DE HERTENRODE
15
08:55
THIRY MARIJKE - MC ENROE VAN HET ROELHOF
16
08:57
MOLS RAF - MEDARD M.
17
08:59
THIRY BEN - MALISCO
18
09:01
STOFFELEN JAN - MONROE
19
09:03
HENOT JONAS - ALENCIA VON HARY Z
20
09:04
BUYENS BART - FRISIA'S TWINKELING Z
21
09:06
MARIEN FREDERIC - MABELLE V/D BROUWERSHOEVE
22
09:08
DEKKERS NICK - HAWLIET
23
09:10
GEERTS LUC - MONCHICHI
24
09:12
BOTH MARIJKE - MOGADOR
25
09:14
HOUBEN RUBEN - MAD MAX VAN DE ZAVEL
26
09:15
JANSSENS BOB - MAESTRO VD BISSCHOP
27
09:17
LOOS DANNY - GTI SHANIKS
28
09:19
SWENNEN DENNIS - CAYMAN VAN HET HOBOS Z
29
09:23
VERHEYEN WIM - MONK
29
09:21
RAEYMAEKERS TOON - MISTER CORNET LINDENHOF
30
09:25
BROEKX JELLE - MISS LEY VAN DE VLASPUT
31
09:26
BROSENS STEF - MOONLIGHT ERKJ
32
09:28
BASTIAENS MARC - B.MUFERO VH ASBORNEVELD Z
33
09:30
THIRY BEN - CASPER DE SAINT'A
34
09:32
SMOLDERS JENS - MORGANA VAN DE LOOISE HEIDE
35
09:34
MARIEN FREDERIC - MAJIK V/D BROUWERSHOEVE
36
09:36
VERMEIREN ELKE - AVENGER DRUM VH JUXSCHOT Z
37
09:37
DIERCKX TINNE - MADDOX VD VOSSEHAAG
38
09:39
FRANKEN SYLVIA - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
39
09:41
GORIS DAVY - SURADA V'T KONINGSHOF Z
40
09:43
GEERITS KOEN - MYTHO VAN DE SMEETS
41
09:45
VISSERS JOERI - MA BELLA VAN DE DISTELHOEVE
42
09:47
LAENEN FILIP - MILTON VAN DE EINDEKENS
43
09:48
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
44
09:50
GEERTS PAULINE - MIRABELLE 28
45
09:52
ANTHONISSEN BART - MON AMIE
46
09:54
KOOREMANS RAF - MILANO
47
09:56
HERMANS KRIS - MAGIC LADY-H
48
09:58
DE BECK ROZELIEN - MILANA VAN DE NIANAHOEVE
49
09:59
JANSSENS BOB - EL BARONE 111 Z
50
10:01
STOFFELEN TOM - MEZOETJE
51
10:03
COX KATRIEN - ENTERPRISE JT Z
52
10:05
HAVERMANS INE - MASERATI D'AVENA HOMBRE
53
10:07
MARIEN FREDERIC - MARENGO V/H MAARLO
54
10:09
KORSTEN LENNERT - MASERATI VAN HET WEIDEHOF
55
10:10
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
56
10:12
AERNOUTS WOUTER - MYRA
57
10:14
BRUYNINCKX CARLO - MISTER UGANO BT
58
10:18
LOOS DANNY - MIRABELLE.L
58
10:16
LEENAERTS STEF - ASKARIS Z
59
10:20
MERTENS TOM - MYLADY VAN HET EELSHOF
60
10:21
MULDERS RUBEN - MY LADY V/D BROEKKANT
61
10:23
RAEYMAEKERS TOON - NOBEL VAN DE PUTSEHOEVE Z
62
10:25
STEEGMANS RONALD - MERINO VAN DE ACHTERHOEK
63
10:27
WIJCKMANS ASTRID - MISS-MARY-L
64
10:29
SWENNEN DENNIS - MAESTRO VD FRUITKORF
65
10:31
SCHEPERS JASPER - MEPHISTO VAN 'T GEYZEVEN
66
10:32
GEYSEN LEEN - GRANDINA H
67
10:34
BOTH MARIJKE - MARIEKE VAN DE ZANDHOEVE
68
10:36
HOLSBEEK ROB - USTINEF V WESTLEVEN Z
69
10:38
DE RO JO - MIC - MAC
70
10:40
MARIEN FREDERIC - MILLAR VAN 'T BREEMHOF
71
10:42
VAN DEN BERGH VANESSA - QUALITY GIRL TN Z
72
10:43
VAN LAER KRISTOF - MA BELLE DE L'ART
73
10:45
STOFFELEN TOM - MADAM +
74
10:47
VAN HEESWIJK MAITE - MADELIEFJE MG
75
10:49
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
76
10:51
VERHEYEN WIM - MYSTRI
77
10:53
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
78
10:54
MARTENS MANDY - MADONNA T
79
10:56
MICHIELSEN EVELINE - MISTER THUNDER V/D SCHOORSEHEIDE
80
10:58
ANTHONISSEN BART - MR BLUE C
81
11:00
BRUYNINCKX CARLO - MUZE VAN 'T LINDEKEN
82
11:02
HAVERMANS JORN - MAGNUM D'AVENA HOMBRE
83
11:04
DE BECK ROZELIEN - MORE PLEASURE VAN DE NIANAHOEVE
84
11:05
KORSTEN LENNERT - MIDELITY 'B'
85
11:07
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
86
11:09
HERMANS KRIS - MAGIC STAR-H
87
11:11
AERNOUTS DIETER - MY LADY VAN 'T ACHTERHOF
87
11:13
AERNOUTS WOUTER - MUZE VD DOORNDONKHOEVE
88
11:15
VANHOOF PIETER - MYCANTA
89
11:16
VERHEYEN JORRE - HAUTS INSURANCE
90
11:18
MARIEN FREDERIC - MORGANA V/D BROUWERSHOEVE
91
11:20
GEERTS JEROEN - MINIOTTIE DE W&S
92
11:22
PINXTEN PETER - MIEL P
93
11:24
JANSSENS BOB - MARSCHAL FIELDS 111
94
11:26
SCHEPERS JASPER - MY LADY VAN 'T GELUTT
95
11:27
LENAERTS ILS - UGANA VAN SCHERPEN DONDER Z
96
11:29
STOFFELEN TOM - MASERATI VAN MOLENVELD
PLEYSIER JOHAN - GARCIAS VAN DE KAPEL G52412
B
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
12:15
16:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
BRUYNINCKX CARLO - MISTER UGANO BT
2
12:17
JANSSENS BOB - MARSCHAL FIELDS 111
3
12:19
VAN HEESWIJK MAITE - MADELIEFJE MG
4
12:22
MARIEN FREDERIC - C - MAXIMUS VAN HET BOKT Z
5
12:24
STEEGMANS RONALD - GOLDEN BOY DU VAL DU GEER
6
12:26
MARTENS MANDY - MADONNA T
7
12:29
VAN DEN BERGH VANESSA - MILLA VAN DE NOORHEUVEL
8
12:31
VERHEYEN WIM - MONK
9
12:33
VERMEIREN ELKE - AVENGER DRUM VH JUXSCHOT Z
10
12:36
AERTS TESSA - MISS SCENDIX VAN DE HERTENRODE
11
12:38
DEKKERS NICK - HAWLIET
12
12:40
SWENNEN DENNIS - CAYMAN VAN HET HOBOS Z
13
12:43
DIERCKX TINNE - MADDOX VD VOSSEHAAG
14
12:45
JANSSENS BOB - MAGNUM VAN 'T HEIKE
15
12:47
ANTHONISSEN BART - MON AMIE
16
12:50
BOTH MARIJKE - MOGADOR
17
12:52
KORSTEN LENNERT - HIRONDELLE
18
12:54
BROEKX JELLE - MISS LEY VAN DE VLASPUT
19
12:57
BROSENS STEF - MOONLIGHT ERKJ
20
12:59
GEYSEN LEEN - GRANDINA H
21
13:01
BRUYNINCKX CARLO - MUZE VAN 'T LINDEKEN
22
13:04
PINXTEN PETER - MIEL P
23
13:06
MARIEN FREDERIC - MABELLE V/D BROUWERSHOEVE
24
13:08
FRANKEN SYLVIA - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
25
13:11
JANSSENS BOB - MAESTRO VD BISSCHOP
26
13:13
MOLS RAF - MEDARD M.
27
13:15
AERNOUTS DIETER - MY LADY VAN 'T ACHTERHOF
28
13:18
AERNOUTS WOUTER - MUZE VD DOORNDONKHOEVE
29
13:20
DE RO JO - MELODIE
29
13:22
HERMANS KRIS - MAGIC LADY-H
30
13:25
HOLSBEEK ROB - USTINEF V WESTLEVEN Z
31
13:27
MICHIELSEN EVELINE - MISTER THUNDER V/D SCHOORSEHEIDE
32
13:29
SCHEPERS JASPER - MEPHISTO VAN 'T GEYZEVEN
33
13:32
GORIS DAVY - SURADA V'T KONINGSHOF Z
34
13:34
STEEGMANS RONALD - MERINO VAN DE ACHTERHOEK
35
13:36
HOUBEN RUBEN - MAD MAX VAN DE ZAVEL
36
13:39
GEERTS JEROEN - MINIOTTIE DE W&S
37
13:41
THIRY BEN - MALISCO
38
13:43
HENOT JONAS - ALENCIA VON HARY Z
39
13:46
STOFFELEN TOM - MEZOETJE
40
13:48
BASTIAENS MARC - B.MUFERO VH ASBORNEVELD Z
41
13:50
BUYENS BART - FRISIA'S TWINKELING Z
42
13:53
MARIEN FREDERIC - MAJIK V/D BROUWERSHOEVE
43
13:55
JANSSENS BOB - EL BARONE 111 Z
44
13:57
COX KATRIEN - ENTERPRISE JT Z
45
14:00
HAVERMANS INE - MASERATI D'AVENA HOMBRE
46
14:02
KOOREMANS RAF - JACK
47
14:04
LOOS DANNY - GTI SHANIKS
48
14:07
GEERITS KOEN - CABALLERO V'T EIGENLO Z
49
14:09
BOTH MARIJKE - MARIEKE VAN DE ZANDHOEVE
50
14:11
THIRY BEN - MAGIC PIKA
51
14:14
AERNOUTS WOUTER - MYRA
52
14:16
ANTHONISSEN BART - MR BLUE C
53
14:18
DE BECK ROZELIEN - MILANA VAN DE NIANAHOEVE
54
14:21
KORSTEN LENNERT - MASERATI VAN HET WEIDEHOF
55
14:23
MULDERS RUBEN - MC FLURRY V/D BROEKKANT
56
14:25
SWENNEN DENNIS - MAESTRO VD FRUITKORF
57
14:28
SCHEPERS JASPER - MY LADY VAN 'T GELUTT
58
14:32
STOFFELEN JAN - MONROE
58
14:30
STOFFELEN TOM - MADAM +
59
14:35
MARIEN FREDERIC - MARENGO V/H MAARLO
60
14:37
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
61
14:39
THIRY BEN - CASPER DE SAINT'A
62
14:42
GEERITS KOEN - MYTHO VAN DE SMEETS
63
14:44
DE RO JO - MIC - MAC
64
14:46
RAEYMAEKERS TOON - MISTER CORNET LINDENHOF
65
14:49
VAN DEN BERGH VANESSA - QUALITY GIRL TN Z
66
14:51
VAN LAER KRISTOF - MA BELLE DE L'ART
67
14:53
VERHEYEN WIM - MYSTRI
68
14:56
LAENEN FILIP - MILTON VAN DE EINDEKENS
69
14:58
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
70
15:00
HAVERMANS JORN - MAGNUM D'AVENA HOMBRE
71
15:03
HERMANS KRIS - MAGIC STAR-H
72
15:05
KOOREMANS RAF - MILANO
73
15:07
MERTENS TOM - MYLADY VAN HET EELSHOF
74
15:10
LOOS DANNY - MIRABELLE.L
75
15:12
MARIEN FREDERIC - MILLAR VAN 'T BREEMHOF
76
15:14
STOFFELEN TOM - MASERATI VAN MOLENVELD
77
15:17
LENAERTS ILS - UGANA VAN SCHERPEN DONDER Z
78
15:19
DE BECK ROZELIEN - MORE PLEASURE VAN DE NIANAHOEVE
79
15:21
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
80
15:24
KORSTEN LENNERT - MIDELITY 'B'
81
15:26
MULDERS RUBEN - MY LADY V/D BROEKKANT
82
15:28
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
83
15:31
GEERTS LUC - MONCHICHI
84
15:33
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
85
15:35
THIRY MARIJKE - MC ENROE VAN HET ROELHOF
86
15:38
VANHOOF PIETER - MYCANTA
87
15:42
RAEYMAEKERS TOON - NOBEL VAN DE PUTSEHOEVE Z
87
15:40
VERHEYEN JORRE - HAUTS INSURANCE
88
15:45
SMOLDERS JENS - MORGANA VAN DE LOOISE HEIDE
89
15:47
LEENAERTS STEF - ASKARIS Z
90
15:49
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
91
15:52
VISSERS JOERI - MA BELLA VAN DE DISTELHOEVE
92
15:54
WIJCKMANS ASTRID - MISS-MARY-L
93
15:56
MARIEN FREDERIC - MORGANA V/D BROUWERSHOEVE
94
15:59
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
95
16:01
GEERTS PAULINE - MIRABELLE 28
96
16:03
GEERTS LUC - MADELIEFJE 28
PLEYSIER JOHAN - GARCIAS VAN DE KAPEL G52412
A
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J
12:00
14:18
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
STOFFELEN JAN - GLAMOUR BALIA
2
12:02
MORTELMANS TOM - L' OROSE VAN 'T FLIEREN
3
12:04
BROSENS ROB - CASSILA DH Z
4
12:06
GEYSEN GRIET - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
5
12:08
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
6
12:10
THIRY BEN - LAROSSO PIKA
7
12:12
LOOS DANNY - CAMARO Z
8
12:14
SMOLDERS JENS - LEXUS VAN 'T HEIKE
9
12:16
AERNOUTS DIETER - VERRODETTO GV Z
10
12:18
AERNOUTS WOUTER - LILLY
11
12:20
GEERTS JEROEN - LADY BETH DE W&S
12
12:22
GEERITS KOEN - LANDGOLD VAN HET LINDEHOF
13
12:24
VERLIES NICK - CHARCO KAHN RS Z
14
12:26
BASTIAENS MARC - LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
15
12:28
SCHEPERS JASPER - AGADANCE VAN'T GELUTT Z
16
12:30
THIRY BEN - CASSIMO Z
17
12:32
HENOT JONAS - LUIGI VAN DE VOGELZANG
18
12:34
BRANS BRAM - BABALOU VD TREPKES Z
19
12:36
BUYENS BART - NELSON'S TWINKELING Z
20
12:38
KOOREMANS RAF - GABRIELLA
21
12:40
STOFFELEN JAN - LATINO VAN DE LOOISE HEIDE
22
12:42
MOLS MARLEEN - LARAUELLE
23
12:44
POLFLIET JONAS - LOUTON
24
12:46
VAN LAER KRISTOF - LA VITA DE L' ART
25
12:48
RAEYMAEKERS TOON - LADY VAN DE NOORDHEUVEL
26
12:50
THIRY BEN - LATINA VAN HET AVENHOF
27
12:52
MORTELMANS TOM - LIBERTINA
28
12:54
HUS CHARLOTTE - LA NUIT VAN 'T HEIKE
29
12:58
COX KATRIEN - LABYRINTH VAN DE GROTE HAART
29
12:56
GEERITS KOEN - LEILA VAN HET LINDEHOF
30
13:00
STOFFELEN TOM - ZIGGY ZIGGY Z
31
13:02
LENAERTS ILS - LONGARISSE VAN DE VOSSEKANT
32
13:04
SMOLDERS JENS - LAZARUS VAN 'T HEIKE
33
13:06
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
34
13:08
VERVOORT YVES - L' AVENIR VAN DE LOOISE HEIDE
35
13:10
THIRY BEN - LEXI VAN BERTEIM
36
13:12
BROSENS ROB - NADALLE
37
13:14
DE BECK ROZELIEN - LOTUS VD WITHOEVE
38
13:16
VRANKEN NICK - CALLANO Z
39
13:18
LOOS DANNY - LORENZO - L
40
13:20
STOFFELEN JAN - L' ESPRIT
41
13:22
LEENAERTS STEF - QUANTA Z
42
13:24
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
43
13:26
VERLIES NICK - L'COMME CENTO N89
44
13:28
MULDERS RUBEN - LIQUIDO VAN DE EIJKERHEI
46
13:32
COPPIN MURIEL - HOPALINO Z
47
13:34
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
48
13:36
GEERITS KOEN - LUNA 11
49
13:38
COX TIM - GEISHA Z
50
13:40
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
51
13:42
JACOBS JULIE - LATINA DE TOXANDRIA
52
13:44
VAN LAER KRISTOF - LED ZEPPELIN DE L' ART
53
13:46
SMOLDERS JENS - LANCELOT VAN 'T HEIKE
54
13:48
CLEMENS TOON - LEONARD VAN DORPERHEIDE
55
13:50
DE SMEDT ELLEN - CHANEL ROYAL Z
56
13:52
DECAT CAROLINE - ZINA Z
57
13:54
FRANSEN ELKE - LIVINGSTONE E
58
13:58
MORTELMANS TOM - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
59
14:00
GEERTS LUC - ZENDOR Z
60
14:02
STOFFELEN JAN - DACAPO AB Z
61
14:04
BROSENS ROB - TRITON Z
62
14:06
HUS CHARLOTTE - LINCOLN VAN 'T HEIKE
63
14:08
HUYSMANS JEF - LOEKA VAN DE BREEPOEL
64
14:10
JANSSENS SOFIE - LUNA B
65
14:12
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
67
14:16
VERVOORT YVES - LAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
68
14:18
VERLIES NICK - LUIGI VAN DE NETHE
PLEYSIER JOHAN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
SMOLDERS JENS - FLYER VAN DE KAPEL
A
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J
14:40
16:58
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:40
GEERTS LUC - ZENDOR Z
3
14:44
GEYSEN GRIET - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
4
14:46
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
5
14:48
LEENAERTS STEF - QUANTA Z
6
14:50
GEERTS JEROEN - LADY BETH DE W&S
7
14:52
CLEMENS TOON - LEONARD VAN DORPERHEIDE
9
14:56
MORTELMANS TOM - L' OROSE VAN 'T FLIEREN
10
14:58
BROSENS ROB - CASSILA DH Z
11
15:00
STOFFELEN JAN - GLAMOUR BALIA
12
15:02
SMOLDERS JENS - LEXUS VAN 'T HEIKE
13
15:04
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
14
15:06
VERLIES NICK - CHARCO KAHN RS Z
15
15:08
COPPIN MURIEL - HOPALINO Z
16
15:10
THIRY BEN - CASSIMO Z
17
15:12
HENOT JONAS - LUIGI VAN DE VOGELZANG
18
15:14
HUS CHARLOTTE - LA NUIT VAN 'T HEIKE
19
15:16
VERVOORT YVES - L' AVENIR VAN DE LOOISE HEIDE
20
15:18
MOLS MARLEEN - LARAUELLE
21
15:20
GEERITS KOEN - LANDGOLD VAN HET LINDEHOF
22
15:22
AERNOUTS DIETER - VERRODETTO GV Z
23
15:24
AERNOUTS WOUTER - LILLY
24
15:26
POLFLIET JONAS - LOUTON
25
15:28
COX TIM - GEISHA Z
26
15:30
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
27
15:32
STOFFELEN JAN - LATINO VAN DE LOOISE HEIDE
28
15:34
BUYENS BART - NELSON'S TWINKELING Z
29
15:36
BRANS BRAM - BABALOU VD TREPKES Z
30
15:40
THIRY BEN - LAROSSO PIKA
31
15:42
DE SMEDT ELLEN - CHANEL ROYAL Z
32
15:44
DECAT CAROLINE - ZINA Z
33
15:46
FRANSEN ELKE - LIVINGSTONE E
34
15:48
VAN LAER KRISTOF - LED ZEPPELIN DE L' ART
35
15:50
VERLIES NICK - L'COMME CENTO N89
36
15:52
MORTELMANS TOM - LIBERTINA
37
15:54
BROSENS ROB - NADALLE
38
15:56
BASTIAENS MARC - LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
39
15:58
STOFFELEN JAN - L' ESPRIT
40
16:00
STOFFELEN TOM - ZIGGY ZIGGY Z
41
16:02
LENAERTS ILS - LONGARISSE VAN DE VOSSEKANT
42
16:04
GEERITS KOEN - LEILA VAN HET LINDEHOF
43
16:06
KOOREMANS RAF - GABRIELLA
44
16:08
LOOS DANNY - CAMARO Z
45
16:10
THIRY BEN - LATINA VAN HET AVENHOF
46
16:12
JACOBS JULIE - LATINA DE TOXANDRIA
47
16:14
HUYSMANS JEF - LOEKA VAN DE BREEPOEL
48
16:16
JANSSENS SOFIE - LUNA B
49
16:18
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
50
16:20
SMOLDERS JENS - LAZARUS VAN 'T HEIKE
51
16:22
DE BECK ROZELIEN - LOTUS VD WITHOEVE
52
16:24
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
53
16:26
MULDERS RUBEN - LIQUIDO VAN DE EIJKERHEI
54
16:28
VERVOORT YVES - LAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
55
16:30
VAN LAER KRISTOF - LA VITA DE L' ART
56
16:32
HUS CHARLOTTE - LINCOLN VAN 'T HEIKE
57
16:34
VRANKEN NICK - CALLANO Z
58
16:38
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
58
16:36
STOFFELEN JAN - DACAPO AB Z
59
16:40
THIRY BEN - LEXI VAN BERTEIM
60
16:42
RAEYMAEKERS TOON - LADY VAN DE NOORDHEUVEL
61
16:44
VERLIES NICK - LUIGI VAN DE NETHE
62
16:46
GEERITS KOEN - LUNA 11
63
16:48
BROSENS ROB - TRITON Z
64
16:50
MORTELMANS TOM - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
65
16:52
LOOS DANNY - LORENZO - L
66
16:54
COX KATRIEN - LABYRINTH VAN DE GROTE HAART
67
16:56
SMOLDERS JENS - LANCELOT VAN 'T HEIKE
68
16:58
SCHEPERS JASPER - AGADANCE VAN'T GELUTT Z
PLEYSIER JOHAN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
04/06/2017 - WJP2017l3 - WEDSTRIJD JONGE PAARDEN HEUSDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots