{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN IMPE ELINE - VLP (NIET-LID) - BARDOLINO VD PAARDEBLOEM (BLANCO)
PETERS SAM - KNHS (NIET-LID) - WITHOF'S HARLEY (BLANCO)
BOEREBOOM LINDSEY - HERA VAN 'T CHEIKENSHOF
CALLEWAERT WARD - KIARA VH
DE KEYSER KAROLIEN - WEISSENAS WAIKIKI
DEMEIRE JORIJN - DOUSKA VAN HET COSTERSVELD
FERGUSON GLENN - MASSIVE DECISION
GYSSELS JANA - KANTOR
LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
MARIEN JANA - NELSON-W
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
POPPE CATRIEN - MOONLIGHT VAN HET TORENHOF
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
WILLEMSE LIESBETH - WALDO
10
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN LEEPUTTEN GERDA - VLP (NIET-LID) - SOUL MAN (BLANCO)
MERCKAERT NOORTJE - VLP (NIET-LID) - DOPAYANDO (BLANCO)
VAN TATENHOVE MAXIME - KNHS (NIET-LID) - HESTIA DANCER (BLANCO)
CAULIER VIRGINIE - LEWB (NIET-LID) - HOBAMA DE LA BAILLE ROUGE (BLANCO)
ANDRIES ROBBE - NOORA
CAPPOEN ELISE - KIRBA VAN 'T HOLLANDHOF
DEPUYDT PATRICIA - DIABELLE 16 Z
DERUYTER JOSEPHINE - DAISY VAN DEN DOORN
GOOSSENS VERONIQUE - HIDALGO
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
LEVIEUX ARNAUD - INDRA DES PRES
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
PELEMAN KIMBERLY - EROS
VANDAMME ALEXANDRA - MISTER BIG TER BUNDER
VANDAMME ALEXANDRA - MY FIRST LADY TER BUNDER
12
Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
BOSMANS DRYSKE - SCULLY DE WINGHE Z
BOSMANS MELE - ESPRIT
BOSMANS MELE - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
DE SWAEF RAF - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
DECLERCK BJORN - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
DESCHEEMAEKER RUBEN - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
GEEROMS YARNO - KIM G Z
GEEURICKX BOUDEWIJN - FLASH
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
JOSSE KAREN - AQUI-ARUNA
JOSSE KAREN - CUARTZ D'HATHOR Z
JOSSE KAREN - HIPPY
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
MEERSSCHAERT JOHAN - BROOKLYN
PELEMAN KIMBERLY - ELECTRO VG
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
SEGAERT ARTHUR - WIMONE
SIMONS ELLEN - FEDERER
VAN CAENEGEM BART - GITANA
VAN LAETHEM BELINDA - EVITA VAN DEN BOOMKENSKAUTER
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
VAN UYTVANCK JOKE - BIJOU DE CAMUS
VANDEN BUSSCHE LAUDE - INDIGO VAN DE LUCASHOEVE
VERCAUTEREN KELLY - LINGAPORE VAN DE RHAMDIA HOEVE
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
28/10/2017 - WRVB20171 - EVENTING VOLLEZELE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots