{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 1: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
COLLA ELINE - LARISSA
2
MARTENS ELS - WIVANTI
3
FROIDMONT DIRK - CYRANO VH RINGBOOMHOF
4
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
5
SCHEPERS JORIS - NEVADA POLKA AMOURETTA
6
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
7
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
8
PAPS PEDRO - STERNSCHNUPPE VD PEERDEBLOOK Z
9
SCHEPERS JASPER - MARETTA VAN HET METTENHOF
10
BRANS STEFANIE - NACHO LIBRE VAN DE TREPKES
11
VRANKEN NICK - NOORTJE VAN HET HEIDEHOF
12
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
13
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
14
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
15
VERBOVEN JORDY - CLASSIC VAN'T GELUTT Z
16
MARTENS JOLEIN - SUSENDIX Z
17
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
18
MICHIELS WOUT - ZIP
19
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
20
EERLINGS JURGEN - MADEMOISELLE
21
DEWIT LORE - FORTUNA
22
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
23
MISSOTTEN MARIE - CORINO
24
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
25
COIN ELOISE - ILARIA
26
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
27
MEERMANS KATLEEN - WINTER
28
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
29
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
30
PAESEN GWEN - WILKE
31
DRIESSENS ILANA - EVIDENT VH WOUTERSHOF
32
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
33
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
34
ACHTEN SILKE - KITA
35
HAESEN ISABEAU - LYRICA
3
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
09:30
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
LOOS DANNY - LIGHTNING BOY VAN HET GILDENHOF
2
OUDERMANS NOA - DYNAMIET VAN DE PEREBOOM
3
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
4
DEBLIER ELISA - BALVE-B
5
VAN HEESWIJK MAITE - UDETTE
6
SCHEPERS JASPER - MEPHISTO VAN 'T GEYZEVEN
7
GOEDHUYS FREDERIK - JETSTREAM
8
COPS CEDRIC - JULIANTHE VAN HET MANGELHOF
9
WUYTS ALIENE - ROMEO
10
POSTELMANS LIESBETH - N.CANDY VH KEIZERHOF Z
11
MORIS BRITT - GALANSA
12
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
13
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
14
DIRICKX SUS - GRINGO Z
15
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
16
OYEN AN - DOLORES 809622
17
SCHEPERS JORIS - MISSY
18
CUPPENS MARNICK - JESS
19
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
20
BUTENEERS MILDRID - GALOPPEUR
21
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
22
MARTENS JANNE - AMELIE Z
23
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
24
MAESEN LIEZE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
25
LOOS DANNY - KALIENA VAN HET GILDENHOF
26
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
27
DAENEN TINE - COOPER Z
28
VAN HEESWIJK MAITE - WIPPER P
29
SCHEPERS JASPER - MY LADY VAN 'T GELUTT
30
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
31
WUYTS ALIENE - VIOLETTA
32
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
33
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
34
CRAUWELS KAREN - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
35
GEYSEN LEEN - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
4
Ring 1: SPRINGEN Klasse M
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
SCHEPERS JORIS - BAROMAAT Z
3
HOUBEN RUBEN - MAD MAX VAN DE ZAVEL
4
RAMAEKERS INGRIET - ROCKY V/H HOEVETERRAS
5
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
6
LOOS DANNY - KIRENTINA VAN HET GILDENHOF
7
LEEN GEERT - GITANO
8
BUCKINX FERDY - GRIMALDI DE LA COUR
9
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
10
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
11
HENKEN ANOUCHKA - CROWN DES BRUMES
12
DIRICKX SUS - KAISER UIT DE MELLE
13
VANDENBERK ANKE - CERRAVIE
14
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
15
VRANCKEN DIRK - KORFINA VAN DE WEZELHOEVE
16
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
17
KAUFFMANN BART - HALINA VAN DE DYKHOEVE
18
VRANKEN NICK - CALLANO Z
19
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
20
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
21
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
22
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
23
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
VANRUSSELT MARTH - KIELAN VAN HET MEYERSHOF
5
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
10:30
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
EERLINGS KISSY - TREASURE VAN HET EEROPAHOF
2
LOOS DANNY - LORENZO - L
3
KONINGS STEVEN - EZRA
4
MOORS CARMEN - JENNIFER VAN DE MOORKESHOEVE
5
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
6
BUCKINX FERDY - IDALGO VAN VRIJHERN
7
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
8
VRANCKEN DIRK - CHICA DONNA VAN DE WEZELHOEVE
9
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
10
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
11
ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
12
SCHEPERS JEROEN - GALIATHO Z
13
EERLINGS KISSY - KOMETH VON DER WERETHERBACH
14
LOOS DANNY - KINKY BOY VAN HET GILDENHOF
15
KONINGS STEVEN - FIDEL
1
Ring 1: STIJL Klasse B
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
SCHEPERS JASPER - MARETTA VAN HET METTENHOF
2
MAESEN LIEZE - NECADEAU VAN 'T GELUTT
3
HAESEN ISABEAU - LYRICA
4
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
5
SWINNEN LANDER - LIVINGSTONE E
6
DEWIT LORE - FORTUNA
7
MICHIELS WOUT - ZIP
8
DRIESSENS ILANA - EVIDENT VH WOUTERSHOF
9
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
10
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
11
ACHTEN SILKE - KITA
12
BRANS BRAM - BULLET VD TREPKES
13
VRANKEN NICK - NOORTJE VAN HET HEIDEHOF
14
GEYSKENS YARI - NEVADA - L
15
CLEMENS TOON - NUBICK VAN HET METTENHOF
04/03/2018 - WRSL1210PR - VLIJTINGEN - PROVINCIALE INDOOR SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots