{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
2
08:08
COOMANS PAULINE - GUESS WHO
3
08:16
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
4
08:24
VANDE PAER SONIA - ARAGON
5
08:32
DYCKMANS LORE - ELITA
6
08:40
GEYSKENS SANDRA - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
7
08:48
SCHOOFS NATHALIE - UPSA
8
08:56
JAGER LUNA - FAICO
9
09:04
KELCHTERMANS JOLIEN - CHLOE VAN DE BUSKESHEIDE
10
09:12
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
11
09:20
NELISSEN LIENE - QUIMBER VAN DEN DRIES
12
09:28
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
13
09:36
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
14
09:44
SCHOUTEDEN VEERLE - FLOYD
15
09:52
SCHREURS LUC - HALITHYA
16
10:00
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
17
10:08
VANDE PAER SONIA - HERA VAN DE THIJSHOEVE
18
10:16
VANDEPUTTE JOKE - DYNTE
19
10:24
VERHEYEN PETRA - DOMIAT
20
10:32
VERSTRAETEN REILE - NIGHT FALL
21
10:40
VRANCKEN RUBEN - ANNABELLE Z
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:56
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
2
11:04
BOUSSE MYRIAM - SORICO
3
11:12
CLAES KRISTA - KWYNTO VAN HET YELLOWSHOF
4
11:20
CRANINCKX ELINE - IAN JS
5
11:28
LEURS IRMA - APPLE
6
11:36
DEBLIER ELISA - BALVE-B
7
11:44
ERDBRUGGEN ELKE - JOLIE DU ROYAL
8
11:52
CRANINCKX JOHN - MASSIMO V/D HERENWIJER
9
12:00
HENDRIKX ROY - MERRO VAN HET MIKKENHOF
10
12:08
HAMERS LEANDA - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
11
12:16
HENDRIX AN SOFIE - AURORA VAN DE DRESSELING
12
12:24
LINSEN HANNE - JOPLIN VAN HET HEIDEHOF
13
12:32
MORIS SANNE - BARON V
14
12:40
SIMONS SOFIE - REMULUS
15
12:48
SNIJDERS BIRGIT - O'TINA
16
12:56
STIENAERS AXELLE - DONJA
17
13:04
VAN VRIESLAND LONNEKE - GERLACHUS
18
13:12
VANDE PAER SONIA - BINGO
19
13:20
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
11:00
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:36
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
2
13:44
LAHOU BRENDA - ALLISON
3
13:52
DIDDEN FEMKE - ZOMERHORN MR
4
14:00
ECTOR WIM - FIUMARA-SUE
5
14:08
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
6
14:16
NOWICKI CHLOÉ - EGUPARDIE
7
14:24
SCHREURS EVA - WYSIWYG T
8
14:32
SWINNEN CELINE - CLEVER
9
14:40
VANDEPUT ROBERT - GABRIEL DU CAP
10
14:48
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
11
14:56
LAHOU BRENDA - DONNA GRACIA
12
15:04
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
13
15:12
WITHOFS NICOLE - ZORTINY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
12:00
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
BEX WESLEY - DA VINCI
2
15:40
CEYSSENS TOM - ZILVERROOS
3
15:50
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
4
16:00
COUMANS SANDRA - BELISSA
5
16:10
HENDRIKX ROY - DUELLINDE
6
16:20
ERDBRUGGEN ELKE - GITANO DU ROYAL
7
16:30
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
8
16:40
JANSSEN LUC - FLOORTJE
9
16:50
JOOKEN SARAH - DESIGN PIA VD BERGERHOEVE
10
17:00
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
11
17:10
RASKIN CAROLINE - VALENTINO UTOPIA
12
17:20
SOORS KATRIEN - JADA S
13
17:30
STASSEN MELISSA - QUAROLINE
14
17:40
HENDRIKX ROY - DON FASCINATION
15
17:50
THAENS ELISE - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
16
18:00
VAN LINDT BRAM - VIVALDI
17
18:10
VANVINCKENROYE GRIET - BIENVENUE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
13:00
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
18:30
DIRKX VIVIANE - APHRODITE
2
18:40
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
3
18:50
OYEN AN - LIBERTY
4
19:00
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
5
19:10
STERKMANS MANON - DAILA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
14:30
18:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
19:20
SCHUURMANS HELEEN - JILJANE VAN DE KAMPERT
2
19:30
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
3
19:40
VERMEIRE KIRSTEN - SHOWTIME
12/11/2017 - WRDL1201 - GEWEST NEERPELT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots