{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
09:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DE RIJCK SHELSY - JABLOUX-A
3
09:16
STEIJLEN SAMANTHA - BAVO
4
09:24
LUYCK ELINE - LIBERTY VAN HET SCHANSHOF
6
09:40
ROSMEULEN ROBIN - TSJAJKOVSKI
7
09:48
DIDDEN MYRTHE - WOTAN
8
09:56
MOONS CLAUDIA - JETSKE
9
10:04
POULS ANKE - INVITO VAN DE MANNERS
10
10:12
BEUTELS SOFIE - INDY
12
10:28
LOOS KAREN - FRAU LUNA
13
10:36
OOMS AMY - VOLTAIRE VH WILDENKAMP
14
10:44
DE RIJCK SHELSY - PESCADERO "R" VH JUXSCHOT
15
10:52
JANSSEN LIZE - BAZOUKA VD TREPKES
16
11:00
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
17
11:08
MULDERS LENJA - VIAN H
18
11:16
JAEMERS INGE - HERMES
19
11:24
LATHOUWERS KARIN - ULBE FAN DE BOSCHPLEATS
20
11:32
APPELEN ANDREAS - JAKOB V H KLOKKENHOF
22
11:48
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
24
12:04
PAULISSEN YANNICK - FUSE VAN HET TRICHELHOF
25
12:12
DE WIN ILS - DIE LADY 310512909
26
12:20
MARX FEBE - SCARLET VAN'T WINKENSHOF
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BONFRÈRE NAOMI - JELLE VAN VRIJHERN
2
09:08
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
4
09:24
LATHOUWERS KARIN - LIESBETH UT DE GROE
5
09:32
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
8
09:56
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
9
10:04
PIERLÉ FIONA - BADI
11
10:20
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
12
10:28
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
13
10:36
LUYCK ELINE - CREVINA Z
14
10:44
DE WIN ILS - ROMEO
15
10:52
TIJSKENS JESSIE - WIZZARD VAN DE VOLMOLEN
16
11:00
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
17
11:08
MICHIELS JAN - NAPOLEON
18
11:16
MARX FEBE - CICERONE
19
11:24
VEYFEYKEN KIM - ACE
20
11:32
WILLEKENS KATINKA - GRANJO
21
11:40
MOESKOPS REBECCA - WORLDMAN
22
11:48
VAN SAMANG LOES - AIKO
23
11:56
HIJTS JINTHE - OMAR
24
12:04
MICHIELS WOUT - ZIP
25
12:12
REIJNDERS KIM - MARCO VAN HET HOKSENT
26
12:20
CORTEN ULRIKE - ROYALITY
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
VAN SAMANG LOES - CHAMP
6
09:40
FINCKEN JOLIEN - NABALLIE Z
7
09:48
VANTHIENEN SOFIE - HAMISCA
8
09:56
BONFRÈRE NAOMI - GIREINA V/H TATERKUILENHOF
9
10:04
KERKUM YVETTE LAURA - GENTLE FH
10
10:12
OOSTERBOSCH CINDY - CHARLY
11
10:20
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
12
10:28
NOUWEN CEDRIC - HAVANA DUCAET
13
10:36
VERSTRAETEN REILE - HILTON VAN DE VOSSENHEUVEL
14
10:44
FEIJ JAIMY - LIANO V/D HERENWIJER
15
10:52
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
17
11:08
SNELLINX KAAT - MAVERICK V/D RODE POELHOEVE
18
11:16
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
19
11:24
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
20
11:32
BOUCNEAU LIEKE - URONE
21
11:40
STEVENS HANS - LUBECK
22
11:48
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
23
11:56
WOUTERS PETER - MORIANE VAN ORSHOF
24
12:04
TIJSKENS JESSIE - SLASH
25
12:12
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN DEN BOORN LINDSAY - JETHRO SOLO
2
13:08
GIEGHASE RENSKE - ENERGIA V/H VRANKENHOF
3
13:16
VANDE PAER SONIA - HERA VAN DE THIJSHOEVE
6
13:40
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
7
13:48
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
8
13:56
NIESSEN LIEN - LEPANTA
9
14:04
LOOS ERWIN - JINGO VAN DE VRANKEN
10
14:12
VANDEBOSCH MIRTHE - HAPPINESS.E.
11
14:20
KNAPEN ANNE-MARIE - ARES V'T ELZENHOF Z
12
14:28
PARTOENS SOFIE - INDIGO VAN DE CUMUL
13
14:36
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
15
14:52
SCHOUTEDEN VEERLE - FLOYD
16
15:00
MEERMANS KATLEEN - WINTER
17
15:08
VANDE PAER SONIA - ARAGON
18
15:16
VAN ENDERT EVI - FLINTE
19
15:24
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
20
15:32
JAGER LUNA - FAICO
21
15:40
RASKIN CAROLINE - IDOOL LITA SW
22
15:48
VERHEYEN PETRA - DOMIAT
23
15:56
CAMPS EVELIEN - HELENA VAN HET METTENHOF
24
16:04
VRANCKEN RUBEN - ANNABELLE Z
25
16:12
GEYSKENS SANDRA - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
26
16:20
COOMANS PAULINE - GUESS WHO
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ULENAERS HILDE - RINA VAN HET VLIETHOF
2
13:08
VAN VRIESLAND LONNEKE - GERLACHUS
4
13:24
HENDRIKX ROY - MERRO VAN HET MIKKENHOF
5
13:32
WAGEMANS ANNELEEN - GRIMALDI DE LA COUR
6
13:40
CLAES KRISTA - KWYNTO VAN HET YELLOWSHOF
7
13:48
VEREECKEN HUGO - PAMONA
8
13:56
CRANINCKX JOHN - MASSIMO V/D HERENWIJER
9
14:04
VANDE PAER SONIA - BINGO
10
14:12
HAMERS LEANDA - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
11
14:20
BOUSSE MYRIAM - SORICO
12
14:28
HENDRIX AN SOFIE - AURORA VAN DE DRESSELING
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
14:44
17:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:44
HENDRIX ANNEMIE - KYRA
2
14:52
FOURNEAU ANNICK - JAMINA
3
15:00
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
4
15:08
LAHOU BRENDA - DONNA GRACIA
5
15:16
ECTOR WIM - FIUMARA-SUE
7
15:32
HENDRIX LORE - HAVANA-H
8
15:40
WITHOFS NICOLE - ZORTINY
9
15:48
DIDDEN FEMKE - ZOMERHORN MR
10
15:56
VANDEPUT ROBERT - GABRIEL DU CAP
11
16:04
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
12
16:12
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:10
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:10
KNAPEN ANNE-MARIE - EROS
2
13:20
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
3
13:30
VANVINCKENROYE GRIET - BIENVENUE
4
13:40
SOORS KATRIEN - JADA S
6
14:00
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
7
14:10
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
8
14:20
HENDRIKX ROY - DUELLINDE
9
14:30
RASKIN CAROLINE - VALENTINO UTOPIA
10
14:40
DEBAEKE GITTE - GLAMOUR VAN 'T MERELHOF
11
14:50
WAGEMANS ANNELEEN - ADONAI
12
15:00
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
13
15:10
THAENS ELISE - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
14
15:20
KNAPEN ANNE-MARIE - CALEB
15
15:30
BEX WESLEY - DA VINCI
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
16:00
19:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
DIRKX VIVIANE - APHRODITE
2
16:10
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
4
16:30
STERKMANS MANON - DAILA
7
17:00
OYEN AN - LIBERTY
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
17:10
21:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:10
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
2
17:20
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
02/04/2018 - WRDL1207 - PROVINCIALE DRESSUURDAG HEUSDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots