{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
7
STERKENS JAAN - BENNIE
8
PEETERS NIO - ELDORADO
9
MERCKEN LINDE - SPIRIT
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:10
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
4
POLLARIS ELISE - RAIDER
17
JANSEN HANNE - WISKE
18
BLEYEN MARIE-LAURE - CUYPERSHOF SNUITJE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:40
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
3
STERKENS BRIEK - DIVA
4
SOORS LIEZE - ROOS
5
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
6
JANSEN RUBEN - BOY
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:50
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
9
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
10
VERSPREET ILONA - TORNADO
11
VANSTRAELEN NIELS - DEBBY
12
MOORS JELKE - SALINERO
13
GEBOERS TESSE - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
14
BLEYEN RHUNE - DIRK
15
ABEELS FEBE - REBEL DJ
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
116
BOMANS LINS - ELFIE FERRARI ENGELBERTUSHOEVE
117
LEEN FREE - SPIRIT
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:20
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
10
MENTENS JANA - ANKY
20
CORENS JANA - BLIXE
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
3
SCHÄFER FREEK - ELÉONORE
5
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
6
EERDEKENS ELINE - VANESA
16
POUDERS ANISSA - SOMEBODY
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:50
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
3
VOSSEN MINNE - EXTRA VAGANT
4
MENTENS JANA - RIVER
4
VERMEULEN MARIEKE - ORCHID'S YOICA
5
VERMEIRE BO - GRACE
6
VANDEBEEK LIEN - LUNA
7
MOORS BRITT - COBIE
8
MONNISSEN JULIE - ASGARD
9
MEYERS SAM - CHICA
12
LOOS ARNE - STARRY SCOT
13
LOOS AMBER - STARRY SCOT
14
KERKHOFS GIEL - FANCY
15
HINNISDAELS KATO - JOLY'S HARLEY
16
HARTKAMP LUNA - FIGARO
17
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
18
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
19
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:20
12:46
Nr.
Tijd
Combinatie
3
SCHEPERS MICHIEL - RASTAMAN V'T OUD MOLENHUIS
5
GIJBELS PIETERNEL - CALYPSO
MATEOS NOÉ - PRINSENHOF'S BLACK MAGIC 'O'
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
08:20
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
116
BOSCH KATRIJN - POEKIE
117
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
103
JANSSEN JARNE - LARS
104
VERMEIRE JILL - NELLEKE
105
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
106
VANSTRAELEN NIELS - GOOD HOPE'S WILLY'S
107
TIJSKENS LAURE - SPEEDY
108
STERKENS BRIEK - BENNIE
109
MERCKEN JANNE - CELLI
110
LOOS JADE - WELCHY
111
VLEKKEN PAULINE - DARCO
112
JANSEN FEMKE - WISKE
113
DE COSTER JANA - QUINCY
114
BLEYEN RHUNE - KANJER
115
JANSSEN JARNE - SINTELS KIMBERLEY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
203
BREPOELS SAAR - BEULAH
204
JANSEN FEMKE - INDY
205
GEERITS FLORE - KAATJE
206
BLEYEN MARIE-LAURE - BONITA VAN 'T HOOGWIELKE
207
LOOS THORBEN - SUMATHY
208
VLEKKEN NOEMIE - NIKITA VAN BLOMMERSCHOT
209
POUDERS ANISSA - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
210
GIJBELS PIETERNEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
211
TIJSKENS LAURE - VAARTJE'S JASPER
212
BLEYEN RHUNE - JOLIE
213
CEYSSENS ELISE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
214
BOSCH KATRIJN - BEAUTY
215
WANS VIC - LAYLA DE KEIZER
216
BREPOELS SAAR - KORTEHOEVE'S ANDY
217
JANSEN FEMKE - PINO
218
GEERITS FLORE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
VAN DAEL WOLKE - ROOS
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
403
STEGEN CARLOTTA - ZAZOU
403
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
405
CEYSSENS ELISE - BADSHOT ROSINA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
303
JANSSEN JENNICK - JOLY'S UMBERTO
304
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
305
LOENDERS LORE - ALANA
306
JONKERS NATASHA - JOSKE
307
VOSSEN MINNE - BENTO
308
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
309
HINNISDAELS KATO - VITA VAN FARASO HOF
310
HAELS ANOUK - LORENZ
311
JANSSEN JENNICK - FLIKA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
09:40
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
603
JANSSEN FLOOR - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
604
STEGEN CARLOTTA - HELABA D'INSEGOTTE
605
MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
606
MONNISSEN JULIE - KYRA
607
VRANKEN DRIES - FIREBALL
608
BERNAERTS DAAN - BENTO
609
JANSSEN FLOOR - MANOR'S TOP JET
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse M (C)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
908
BUNTINX LOTTE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
909
THIJS YLONA - QUINTANA F
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
503
WITHOFS SOFIE - LUNA VAN 'T POISKESHOF
504
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
505
VOSSEN JOPPE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
506
STERKENS CEL - LUCCA
507
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
508
CLAES AMBER - ZORRA
509
BUNTINX LOTTE - EVITA VAN'T LAAR E49251
510
VAN DAEL WOLKE - NERON
511
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
512
VAES MAGALI - COCO CHANEL
513
COX KARLIJN - KAMIRO K
514
SCHEPERS MICHIEL - ROSSALOUGHA
515
MORIS TOM - TWINKEL
516
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
517
LOMMELEN FREEK - ROSI S
518
LOENDERS WOUT - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
519
LOENDERS LORE - CHUCKY
520
LANDUYT TIJS - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
521
KERKHOFS GIEL - PANDA II VAN HET JUXSCHOT
522
HERMANS SOFIE - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
523
GEURTS SENNE - CORNE'S HEIDY
524
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
525
STERKENS CEL - NUAGE DE LAIT
526
VERDONSCHOT DANIEL - HUNTER VAN HET BLOEMHOF
527
VOSSEN JOPPE - INJAS
528
BUNTINX LOTTE - BS-TECHNICS JUNE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
09:50
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
703
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
704
THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
705
SCHUURMANS CHARLOTTE - NAPOLEON
706
MORIS TOM - BLIKSEM
707
MOORS ANNE-KRIS - SURPRISE
708
LOENDERS LORE - LUNA
709
LEYEN SARA - NANDO
710
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
711
BERNAERTS DAAN - ORCHID'S FIRETTA
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
10:10
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
903
TIJSKENS AARON - ELLA DE L'HUITRELLE
904
THIJS YLONA - KANTJE'S ELLARD
905
TIJSKENS AARON - NANO VAN 'T LAAR
906
BERNAERTS DAAN - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
907
TIJSKENS AARON - ULYSSE DU MARON
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
08:20
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
116
BOSCH KATRIJN - POEKIE
117
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
4
Ring 4: STIJL Klasse A3 (A)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
7
STERKENS JAAN - BENNIE
8
PEETERS NIO - ELDORADO
9
MERCKEN LINDE - SPIRIT
3
Ring 3: STIJL Klasse A5 (A)
08:10
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
4
POLLARIS ELISE - RAIDER
17
JANSEN HANNE - WISKE
18
BLEYEN MARIE-LAURE - CUYPERSHOF SNUITJE
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
103
JANSSEN JARNE - LARS
104
VERMEIRE JILL - NELLEKE
105
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
106
VANSTRAELEN NIELS - GOOD HOPE'S WILLY'S
107
TIJSKENS LAURE - SPEEDY
108
STERKENS BRIEK - BENNIE
109
MERCKEN JANNE - CELLI
110
LOOS JADE - WELCHY
111
VLEKKEN PAULINE - DARCO
112
JANSEN FEMKE - WISKE
113
DE COSTER JANA - QUINCY
114
BLEYEN RHUNE - KANJER
115
JANSSEN JARNE - SINTELS KIMBERLEY
8
Ring 8: STIJL Klasse A3 (B)
08:40
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
3
STERKENS BRIEK - DIVA
4
SOORS LIEZE - ROOS
5
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
6
JANSEN RUBEN - BOY
7
Ring 7: STIJL Klasse A5 (B)
08:50
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
9
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
10
VERSPREET ILONA - TORNADO
11
VANSTRAELEN NIELS - DEBBY
12
MOORS JELKE - SALINERO
13
GEBOERS TESSE - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
14
BLEYEN RHUNE - DIRK
15
ABEELS FEBE - REBEL DJ
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
203
BREPOELS SAAR - BEULAH
204
JANSEN FEMKE - INDY
205
GEERITS FLORE - KAATJE
206
BLEYEN MARIE-LAURE - BONITA VAN 'T HOOGWIELKE
207
LOOS THORBEN - SUMATHY
208
VLEKKEN NOEMIE - NIKITA VAN BLOMMERSCHOT
209
POUDERS ANISSA - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
210
GIJBELS PIETERNEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
211
TIJSKENS LAURE - VAARTJE'S JASPER
212
BLEYEN RHUNE - JOLIE
213
CEYSSENS ELISE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
214
BOSCH KATRIJN - BEAUTY
215
WANS VIC - LAYLA DE KEIZER
216
BREPOELS SAAR - KORTEHOEVE'S ANDY
217
JANSEN FEMKE - PINO
218
GEERITS FLORE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
VAN DAEL WOLKE - ROOS
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
403
STEGEN CARLOTTA - ZAZOU
403
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
405
CEYSSENS ELISE - BADSHOT ROSINA
13
Ring 13: STIJL Klasse A5 (C)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
116
BOMANS LINS - ELFIE FERRARI ENGELBERTUSHOEVE
117
LEEN FREE - SPIRIT
12
Ring 12: STIJL Klasse A7 (C)
09:20
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
10
MENTENS JANA - ANKY
20
CORENS JANA - BLIXE
11
Ring 11: STIJL Klasse B (C)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
303
JANSSEN JENNICK - JOLY'S UMBERTO
304
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
305
LOENDERS LORE - ALANA
306
JONKERS NATASHA - JOSKE
307
VOSSEN MINNE - BENTO
308
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
309
HINNISDAELS KATO - VITA VAN FARASO HOF
310
HAELS ANOUK - LORENZ
311
JANSSEN JENNICK - FLIKA
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
09:40
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
603
JANSSEN FLOOR - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
604
STEGEN CARLOTTA - HELABA D'INSEGOTTE
605
MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
606
MONNISSEN JULIE - KYRA
607
VRANKEN DRIES - FIREBALL
608
BERNAERTS DAAN - BENTO
609
JANSSEN FLOOR - MANOR'S TOP JET
9
Ring 9: STIJL Klasse M (C)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
908
BUNTINX LOTTE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
909
THIJS YLONA - QUINTANA F
19
Ring 19: STIJL Klasse A5 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
3
SCHÄFER FREEK - ELÉONORE
5
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
6
EERDEKENS ELINE - VANESA
16
POUDERS ANISSA - SOMEBODY
18
Ring 18: STIJL Klasse A7 (D)
08:50
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
3
VOSSEN MINNE - EXTRA VAGANT
4
VERMEULEN MARIEKE - ORCHID'S YOICA
5
VERMEIRE BO - GRACE
6
VANDEBEEK LIEN - LUNA
7
MOORS BRITT - COBIE
8
MONNISSEN JULIE - ASGARD
9
MEYERS SAM - CHICA
12
LOOS ARNE - STARRY SCOT
13
LOOS AMBER - STARRY SCOT
14
KERKHOFS GIEL - FANCY
15
HINNISDAELS KATO - JOLY'S HARLEY
16
HARTKAMP LUNA - FIGARO
17
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
18
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
19
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
MENTENS JANA - RIVER
17
Ring 17: STIJL Klasse A8 (D)
09:20
12:46
Nr.
Tijd
Combinatie
3
SCHEPERS MICHIEL - RASTAMAN V'T OUD MOLENHUIS
5
GIJBELS PIETERNEL - CALYPSO
MATEOS NOÉ - PRINSENHOF'S BLACK MAGIC 'O'
16
Ring 16: STIJL Klasse B (D)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
503
WITHOFS SOFIE - LUNA VAN 'T POISKESHOF
504
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
505
VOSSEN JOPPE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
506
STERKENS CEL - LUCCA
507
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
508
CLAES AMBER - ZORRA
509
BUNTINX LOTTE - EVITA VAN'T LAAR E49251
510
VAN DAEL WOLKE - NERON
511
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
512
VAES MAGALI - COCO CHANEL
513
COX KARLIJN - KAMIRO K
514
SCHEPERS MICHIEL - ROSSALOUGHA
515
MORIS TOM - TWINKEL
516
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
517
LOMMELEN FREEK - ROSI S
518
LOENDERS WOUT - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
519
LOENDERS LORE - CHUCKY
520
LANDUYT TIJS - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
521
KERKHOFS GIEL - PANDA II VAN HET JUXSCHOT
522
HERMANS SOFIE - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
523
GEURTS SENNE - CORNE'S HEIDY
524
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
525
STERKENS CEL - NUAGE DE LAIT
526
VERDONSCHOT DANIEL - HUNTER VAN HET BLOEMHOF
527
VOSSEN JOPPE - INJAS
528
BUNTINX LOTTE - BS-TECHNICS JUNE
15
Ring 15: STIJL Klasse L (D)
09:50
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
703
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
704
THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
705
SCHUURMANS CHARLOTTE - NAPOLEON
706
MORIS TOM - BLIKSEM
707
MOORS ANNE-KRIS - SURPRISE
708
LOENDERS LORE - LUNA
709
LEYEN SARA - NANDO
710
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
711
BERNAERTS DAAN - ORCHID'S FIRETTA
14
Ring 14: STIJL Klasse M (D)
10:10
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
903
TIJSKENS AARON - ELLA DE L'HUITRELLE
904
THIJS YLONA - KANTJE'S ELLARD
905
TIJSKENS AARON - NANO VAN 'T LAAR
906
BERNAERTS DAAN - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
907
TIJSKENS AARON - ULYSSE DU MARON
26/11/2017 - WPSL1204 - PEER
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots