{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS HANNAH - FARE
JANSSENS JEF - DIABO Z
MAES NICK - OLLIE VAN DE KLOTPUTTEN
SCHILDERMANS STEFFI - FLORENTO
VAN CAMPFORT EDEN - MAJEURE
VERVECKEN KATRIEN - DOCKOLA
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
VERVECKEN NIK - OBELIEN VAN DE OPSTAL
VERVECKEN NIK - ONA VAN DE WATERKANT
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
COCHET TINE - FLEUR DE FLAMENCO C Z
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - NINTON VD WOLFSKOOY
DE WITTE JANTINE - EROS
FEYAERTS LORE - LADY
HEYMANS DRIES - LIBERTY VANDEPUTAKKER
HOOYBERGHS LEEN - LORES Z
HOOYBERGHS STEPHANIE - NEVADA
LOMMELEN TOON - NOBRIGADO
MACHILSEN GLENN - LADY CLARENCE VH VINCKENHOF
MAES KOEN - NALDO VAN DE KLOTPUTTEN
SCHELLEKENS JORIS - MISTRAL E
SCHELLEKENS LIESBETH - NIBALI JS
SMETS BENNY - KARTOUCHE
TEUNKENS JENS - NITRO VAN DEN BERG
VAN HAPPEN FABIENNE - JANE VAN DE VOSSEBERGEN
VANHERCK MARLOE - CQ
VANHOOF FIEN - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
VANHOOF PIETER - NINJA VAN HET FUTSENHOF
VERVECKEN INE - DANTE
VERVECKEN NIK - GRACE VAN DE CASTERSHOEVE
VERVECKEN NIK - NELSON VAN DE OPSTAL
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BORGER EVELYNE - DOROTHY DE FORME
DE WITTE CARLYN - EROS
DIERCKX CHADIA - W-HASKIA
DIERKEN GEERT - MEANDRO VAN DE PAARDEN HOEVEN
JANSSENS JEF - HIRUNDO
JANSSENS TOON - MECHO VAN 'T KIEZELHOF
LIEVENS TOM - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
LIEVENS TOM - KWINTANA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
MAES KOEN - ELLA O
MEEUWSSEN LUC - BALISSTIMO DE LAUBRY
OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
TEUNKENS JENS - MARDISH VAN DEN BERG
TORMANS BIRTE - JAMBALAJA VERDI
VAN DE POEL VINCENT - MEMPHIS
VAN DOOREN TIFFANY - FIRENA P
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
VAN LIESHOUT DANNY - GAYA
VAN MASSENHOVEN WALTER - NINDIANA VAN DEN BERG
VERVECKEN NIK - LOWIE VAN DE OPSTAL
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DAMEN BART - JAPPELOUP
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
DIERKEN GEERT - KASPER VAN DE PAARDEHOEVE
FEYAERTS KOBE - VALEUR
JANSSENS JEF - HAPPY-BOY
JANSSENS TOON - GINA VAN 'T GESTELHOF
JANSSENS TOON - LOUKA VAN 'T KIEZELHOF
LOMMELEN TOON - FILLE D'OBRI
LOMMELEN TOON - LOMAR VAN DE JOMAHEIDE
MAES KOEN - CICERO
OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
OOMS TIM - LUROSO VAN DE HOEF
SCHELLEKENS LIESBETH - ISORA "R"
SMETS BENNY - FISCUS
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN DIRK - IRMA LA DOUCE I "R"
DAMEN BART - FULL MOON TER LINDEN Z
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - KYLENA VD WOLFSKOOY
GORIS TOM - FARAH VAN HET GOOR
HOOYBERGHS STEPHANIE - EAGLEGIRL VAN 'T ARK VAN NOACH
JANSSENS JEF - JEZUIET VAN DE KWADE HEYDE
JANSSENS TOON - GIZELLE VAN 'T GESTELHOF
JANSSENS TOON - HIPPO VAN 'T GESTELHOF
MAES NICK - GOLDWIN
TEUNKENS JENS - ITRO DE LA KESA
VAN DE POEL VINCENT - JAROS VAN 'T GESTELHOF
VAN MASSENHOVEN WALTER - HANTICA VAN DEN BERG
VAN MASSENHOVEN WALTER - KOSMO VAN DEN BERG
VAN MASSENHOVEN WALTER - LA LUNA VAN 'T ROOSAKKER
VANHOOF PIETER - IDEAAL VAN 'T GESTELHOF
VANHOOF PIETER - JONKER VAN 'T GESTELHOF
28/01/2018 - WRSA1205I - INDOOR BALEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots