{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK MATS - ODESSA DES FORGES
DE LOOSE MIRTE - FURY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
08:20
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE THIBAULT - JEFF
OYAERT REMI - MIRA
VAN PAMEL NIELS - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VOS TUUR - SMARTIE
PIETERS YINTHE - VECHTZICHT'S HODDLE
VAN DE WALLE AURÉLIE - HEGELSHOF'S BJORN
VAN GYSEL LOUISE - LIESJE
VERMEULEN KATO - DJIGGER
WERBROUCK NOOR - ZARA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:10
11:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MARIE JEANNE
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - LOTTE
KEISSE SAAR - QUICKSTAR
THIERENS THIBAULT - ROOSJE
TIMMERS ASTRID - SARA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DELANGHE NOAH - YAMIN
KEISSE SAAR - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
PLASSCHAERT NORAH - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
SAEY LORE - SUMMER
VAN DUYSE MYRTHE - FLEVOZICHT'S DARWIN
VAN PAMEL NIELS - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
WERBROUCK TOON - ZARA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:40
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
LAEMONT LUNA - TERBOGAERT FAICO
MARTENS JILKE - FLIKA
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
VAN HECKE JELLE - TELENE
VAN HOYE JACQUELINE - BLITS
WERBROUCK DAAN - TOMMEKE VAN DE KRUISHOEVE
WERBROUCK TOON - SANTOS-R
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:50
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
CAALS JANNE - ZIGGY VAN DUYVERSPUTTEN
DE CONINCK MATS - JESSIE
DE MEYST KATO - PIA D'OR
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
LABELLE LINDE - TYPSY
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
MARTENS JILKE - RAMBO
MINNEBO BASTIEN - ROMEO
NAUDTS ANOUCK - KOBUS
PLASSCHAERT NORAH - EVITA-R
RUBAN IBEN - SUMMER
SILLIS ROSIE - SIETSKE
VAN DEN BRANDEN MATHIJS - LADY
VAN DEN BRANDEN MATHIJS - UITERWAARDENS EL – TORO
VAN GYSEL CHARLOTTE - SANDY
VAN MIEGHEM RENÉE - NIKITA
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
VERMEULEN KATO - OTJE VAN HET KUILENHOF
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - BALALAIKA
ANDRIES THIJS - MADONNA
BOON GUUST - GIPSIE VAN DE EESTER
BOON MARTHE - GIPSIE VAN DE EESTER
CAALS JANNE - FRESCO VAN DUYVERSPUTTEN
CAALS JANNE - MEDENBLIK DOUWE
D'OOSTERLINCK ARNE - GUBORA VAN GOUDVEERDEGEM
DE GLAS LENTL - SPLINTER
DE WISPELAERE LAURA - FANTA
DELANGHE AUDREY - BO
DURT ANGELINA - FLEUR
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
FRANCO KJENTA - GOYA
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - FEMKE
LABELLE LIESE - TYPSY
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
RUBAN AUKE - SUMMER
THIJS ELIOT - VUURDOORN
VAN MIEGHEM RENÉE - IGOR DE LA LOENA
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LOOSE MIRTE - WINNIE
DE WAELE THIBAULT - BOY
DERYCKE ESTÉE - EVA VAN DE EEKHOEK
PENNEMAN LORE - NIKITA
PIETERS NOAH - LIENTJE
RUBAN AUKE - LENTE VAN 'T SANTHOF
WERBROUCK DAAN - MAURO-R
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:20
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ACHTERGAEL ROBIN - MOELWYN NEL
ANDRIES HANNES - ENDLESSE LOVE VAN DE KLIMOP
DE STORME TIEBE - TIARA VAN PRINSEVELD
FRANCO KJENTA - SCOOBY
LABELLE LIESE - SUNSET GOLD TS
PENNEMAN LOBKE - O' NAHIB TER SALEGHEM
PENNEMAN LORE - JEWEL
SESSELLE ANGELINA-DINARA - DIVA VAN PRINSEVELD
SILLIS ROSIE - EURO-VISION
SONNEVILLE WOUT - SCHIMMELTJE
VAN CAUTEREN CARO - ROMEO
VAN DUYSE MYRTHE - MONALAW OWEN
VERCAUTEREN TOVE - STORMWIND
VERGOTE GILL - FLITS
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOELENS CÉLESTE - BEKVELD'S DOLF
BRAECKMAN MILA - GRASIYA
COOLS LAURE - ALL STAR
DE BRABANDER JANNE - BEAU
DE BRABANDER LOTTE - GEROMIO
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
FLORÉ LAURE - RACKY
HENDRICKX MARIE - LORETTA
LEO SOPHIA - RASPOETIN
MALFLIET MYRTHE - LIENTJE
PENNEMAN LOBKE - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
SAEY MAITE - PONYHOEVE NENA
VAN HECKE JARNE - JANNEKE
VAN HOECKE MANOU - RADJA
VAN PAMEL BREND - TINA VH PAARDEVELD
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
VERBEKE BELLE - MURANO VAN 'T DAELDERHOF
VERMEULEN HANNE - LADY
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
APER JUSTINE - OILILY VAN DE BUCXTALE
DE CONINCK NAOMI - SUBLIEM'S CHICO
DE WILDE LAURE - KORINTHE VAN PRINSEVELD
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
VAN GUYSE CATO - ONOESKA "D" VAN PRINSENHOF'S
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:50
12:16
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON GUUST - VIP VAN DE SMIS
BRAET ROBIN - COSTA
CAALS SIMON - REBEL
D'HAEYER NOOR - HAGELKRUIS SABINE
DE BACKER MAITE - ELANA
DE BRUYCKER ARTHUR - QUICK VAN 'T EIKELHOF
DE POTTER JULIE - ANKY
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DE WISPELAERE NATHAN - KANTJE'S ZONAIRE
DERYCKE NATAN - JUTA VAN DE WILLAERT
DRIEGHE LANDER - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
HAMERS JOEL - ORCHID'S NANETTE
IDELER CAMILLE - SIEPKE'S SIMBA
LELIE MIETE - ROCKY
SCHAETSAERT HANNELORE - KANTJE'S FIDALGO H.
SMET SANDER - EDJE
VAN HOVE WARRE - EBONI VN DE WATERHOEVE
VAN MELKEBEEK GAËLLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
VAN PAMEL BREND - JIRONDINE "V" VAN HET JUXSCHOT
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:20
12:46
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SCHRIJVER BRENT - ORCHID'S BONITA
DE SCHRIJVER BRENT - ORCHID'S VANITYI
VAN HOECKE MANOU - FINDELLE II
VERCAUTEREN TOVE - LUCA C
VERSCHUEREN ELISE - LIBERTY
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
09:30
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLAERT JANA - POLSBURY PAVAROTTI
ANDRIES NIELS - POPCORN-V
BAEYENS GAETE - RINGO
BAEYENS LIEBKE - KEANO VAN HET HARTEVELD
BOON GUUST - KANTJE'S ERROL 20091566
CAELDRIES ARNE - BENTO JAZZ
DE GLAS YENTHE - BLACK LADY
DE LANDTSHEER ELLEN - ZIESO HPB
DE MEYERE JILL - VEDET VAN DE VONDELHOEVE
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE ROOS LIEN - IMKE VAN DE GROENHEUVEL
DE SCHRIJVER BRENT - ORCHID'S BOLERO
DE SCHRIJVER QUINTEN - QUICKSILVER
DE WISPELAERE ELINE - MALLORCA
DELANGHE AUDREY - REINA
DESOMVIELE LISE - RIO
FRANCO KILIAN - KANTJE'S GIBRAMINO H 20111403
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
FRANCO QUINTEN - FIRE
HAMERS JOEL - KANTJE'S EMY
HOTAJ HELENA - IRIS 20092424
KEISSE NOOR - PARCIVAL
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
LELIE MIETE - DE HALGOREN AMIGO
MALFLIET FRAN - DARK DAYTIME
MALFLIET MYRTHE - FLORENTINE
NEIRYNCK CAMILLE - ACAPULCO
PENNEMAN FEMKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
PLAETINCK RHUNE - RAMONA
POLFLIET BRITT - NOISETTE
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
REYNIERS ELINE - XAROS
RIGOLLE AIKAN - PADDOX VAN DE BEEKERHEIDE
ROEGIERS KATO - SANI
RUBBENS JANA - FIDJI
SCHAETSAERT HANNELORE - AIKE
SCHELFAUT ROBBE - RAMIRO
STUER KYARA - MELLE-KATINKA
STUER KYARA - ORCHID'S PIP
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX BIOTINE
TEIRBROOD KIANO - BEST-MIX ETERNAL FLAME
TINDEMANS RENZO - KANTJE'S DANTON
VAN CAUTEREN HELENKA - PETACCHI TER ELZEN
VAN DE WALLE CHLOË - JACKSON VAN PRINSVELD
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
VAN DUYSE YENTHE - FARAH
VAN HECKE BENTE - JULIO VAN D'EKELBEEK
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN MELKEBEEK GAËLLE - GOLDINA VH PAARDEVELD
VAN MELKEBEEK GAËLLE - SANDY VH PAARDEVELD
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VERCAUTEREN BO - VIOLA
VINOIS AUDE - OLGA VAN DE GROENEWEG
WALRAED LISA - GALISCA
WELVAERT CATHÉLINE - ROOSENDAAL'S OILILY
WITMAN SVERRE - TORNADO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYSE SARA - SUMBA VAN 'T NEERHOF
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
DE WISPELAERE LAURA - GOODLUCK TER PUTTE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
09:40
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
ANDRIES HANNES - SNOW II
CAALS SIMON - RUBBLE
CAPPOEN SELINE - OILILY
DRIEGHE LANDER - SHADOW
LENAERTS CELINE - HIDALGO
MALFLIET FRAN - NINA
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
09:50
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - NINJA-V
ANDRIES NIELS - XENA
BOELENS LEONARD - CHRYSTAL BAY
CLAEYS EVY - ROCKY LADY LULA
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
DE VOS ILIAS - TORNADO III
DE WILDE CHLOE - ROXANNE
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
LENAERTS CELINE - SPLINTER
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
VAN DE WALLE CHLOË - ASLAN
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS ARTHUR - KALIEF
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
10:10
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
09:10
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYSE SARA - SUMBA VAN 'T NEERHOF
DE CONINCK NAOMI - JESSIE
DE ROO LARS - GLITTER GOLDEN H
DE ROO LARS - HOPPER GOLDEN H
DE SCHRIJVER BRENT - OBELIX
DE WISPELAERE LAURA - GOODLUCK TER PUTTE
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
09:40
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - FURY VAN DE BERGHOEVE
ANDRIES HANNES - SNOW II
CAALS SIMON - RUBBLE
CAPPOEN SELINE - OILILY
DRIEGHE LANDER - SHADOW
LENAERTS CELINE - HIDALGO
MALFLIET FRAN - NINA
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
VAN MELKEBEEK GAËLLE - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERMEULEN ARTHUR - BEEKZICHT'S NINA
WYGAERTS CATO - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYSE SARA - IBIDZA VAN'T NEERHOF
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
09:50
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - NINJA-V
ANDRIES NIELS - XENA
BOELENS LEONARD - CHRYSTAL BAY
CLAEYS EVY - ROCKY LADY LULA
DE ROO CHLOË - BONAVALLEY LASS
DE SCHRIJVER QUINTEN - MISTIQUE
DE VOS ILIAS - TORNADO III
DE WILDE CHLOE - ROXANNE
DE WITTE SIEN - IRISH BOY OF HAZELFIELD
DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
LENAERTS CELINE - SPLINTER
MATTHEEUWS AMBER - FILLE DE FONS
OOSTERLINCK JILL - GONZALES
OSTE YENTHE - KWINTO VAN DE RECHRI
VAN CAUTEREN HELENKA - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
VAN DE WALLE CHLOË - ASLAN
VAN HAVERE WIEZE - OLIVIER DE L'EGUILLE
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS ARTHUR - KALIEF
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
10:10
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
RAEMDONCK LAURA - NAVAYO
VAN DE WINCKEL FEBE - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
04/02/2018 - WPSO1207 - INDOOR MAARKEDAL + METING
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots