{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse A4
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WINNE FLORE - SAN LORA
VAN HOORICK LINA - JOSH
VAN WAES MAARTEN - ORIELLE VAN DE MOERVAARTHOEVE
VERWAEREN HELEN - JARMEIN
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES ROBBE - NOORA
KESTEMONT ILKE - MINA
SAEY SILKE - CADFAEL VAN SINT-ROCHUS
THIELMAN JESSICA - HANNA
VAN HOVE SOPHIE - EUNICE VAN HET EEGDEKEN
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
DE MUNCK JENS - FOU DE TOI DU MIROIR
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
VERCAUTEREN BO - FOGO VAN 'T LEEHOF
WILLEMS SASKIA - MOJITO
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AWAD SARAH - LOUIS LAWSON
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
CAELDRIES LAURA - HOPE VAN DE VIJVERS
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
DE ROOVER DAPHNE - BOHMA
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
DOBBELEIR KAROLIEN - LET'S DANCE
GOETHALS YENTL - FLEUR DE L'ILE DE PORQUEROLLES
HAENTJENS CÉDRIC - FEDOR
MUYLLE SASKIA - WITSKE VAN DE MEILEGEM Z
SIMONS ELLEN - FEDERER
VAN HOVE BRUNO - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
VERMEERSCH ANKE - WAIKIKI
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
D'EER GEERT - ANDREO
DE CROOCK JANA - CARLSON VAN 'T WELTHOF
DE VREE ANNEKE - TONGERENHOF PARAGON
DEN HOND SARAH - MISTER FREGGEL VAN H & K
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
VAN OSSELAER INA - WINDSEY VAN HET HOF TER WALLE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BAERT JOLIEN - BINGO VAN HET HOF TER WALLE
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
DE BOCK DIRK - JESS VAN 'T MULDERSHOF
DE CROOCK HANNE - INUIT TER EYCKEN
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - KUMANA SAMKA
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
DEN HOND SARAH - KIERO VAN HET KEYSERSBOS
DOBBELEIR KAROLIEN - ALCO VAN DE SMOUTPOT
KEYMEULEN HANNAH - FA VITE DE REGOR
MALFLIET IRIS - DONNA
RAMONT JANA - BILLY BOY VAN HET GANZENHOF
ROMBAUT SHANA - KASSIUS
RUMES RAN - HOY VAN 'T LEEHOF
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN OOST WARD - JANOS VAN DE ZADORI HOEVE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BAUWENS EVA - KAZIMIR VAN DE DENEN
DE BOECK DIRK - GIZMO
STUYVAERT ANOUK - IRIS
VAN LANDEGHEM FAUVE - FÜRST DINARO
VAN STRIJDONCK LIESELOTTE - HERCULES DU MIROIR
WUIJTS ELLEN - SAMARANT TK
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CALUWÉ LANA - SUPREME
DE GRAVE LUC - LUCCA
DE MAERE VANESSA - DERCOS VAN 'T GROENHOF
DE RECHTER DAAN - FARINA VAN DE SINGELHOEVE
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - FAISAL VAN HELMOND
DE WINNE FLORE - MR GREY
GOETHALS SARAH - CARANDO VAN DE GOEVELHOEVE
HUYSMAN ELKE - CHIVAS
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
BEURMS MAGALIE - GRIMAYA VAN HET MOLENHOF
DE WINNE FLORE - BASALI
GILLIS ILSE - BIONA VAN DE QUABEECK
VAN WYMEERSCH KIMBERLEY - CAMPARI
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROECK CHARLOTTE - REINE D'OR
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - DONNERHIT
VAN MULDERS EMILY - SAN SIRO
17/03/2018 - WRDO1205A - DRESSUUR GEWEST SINT-NIKLAAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots